Yeison Suárez Statistikk

Posisjon : Forsvarsspiller - Venstreback
Nasjonalitet : Colombia
Birthplace : Cali - Colombia
Draktnummer : #26
Alder (bursdag) : 29 (08/07/1997)
Høyde : 174cm
Vekt : 68kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Mer

2016

2015

2026 og karrierestatistikk- Yeison Suárez

6.81
Gjennomsnittsrating i Primera AInnsluppede mål-rangering : 143 / 220 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

35

1

45

9

6

0

3103'

1

1

3

0

0

0

90'

Totalt 2026

42

2

54

9

7
0

3662'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

164

9

155

53

27

0

12398'

26

4

25

12

7

1

2148'

13

0

17

4

1

0

1121'

Totalt 14151

214

13

205

71

36
1

16455'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Yeison Suárez. Yeison Suárez har spilt totalt 214 kamper, scoret 13 mål, og registrert 10 assists. Yeison Suárez har spilt flest kamper i Primera A med 214 kamper i Colombia. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Primera A

1.31Innslupne mål / 90'
45 Mål i 35 Kamper
36th Prosentil
26%Holdt nullen
9 'Holds nullen' i 35 Kamper
53rd Prosentil
0.17Kort per 90
6 Kort totalt
30th Prosentil

Yeison Suárez statistikk - detaljert

Primera A statistikk for Yeison Suárez

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt35N/A
96
minutter310389 minutter per kamp
99
Kamper startet35N/A
99
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut1N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål451.31
36
Minutter per innslupne mål69 MinN/A
37
Holdt nullen926%
53
Taklinger421.21
62
Avskjæringer280.80
68
Bakkedueller1594.57
18
Bakkedueller vunnet802.30
20
Luftdueller vunnet120.34
29
Driblet forbi110.32
57
Klareringer842.41
74
Blokkerte skudd80.23
61
Straffespark gikk bort10.03
21

Som forsvarsspiller har Yeison Suárez sluppet inn 45 mål og hold nullen 9 ganger på 35 kamper i Primera A 2026-sesongen. Det betyr at når Yeison Suárez er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 69 minutt. Videre har de foretatt 1.21 taklinger og 0.80 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Yeison Suárez foretar også rundt 2.41 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort6N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort60.17
30
Minutter per kort517 min'/kortN/A
78
Kort over 0.5617%
55
Forseelser begått330.95
42
Fortseelser imot180.52
28

Yeison Suárez har fått 6 gule kort og 0 røde kort på 35 kamper så langt i Primera A 2026-sesongen. De foretar 0.95 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål10.03
44
Målinvolvering50.15
58
Mål hjemme10.06
54
Mål borte00
63
Forventede mål (xG)1.930.06
38
Forventede mål uten straffespark (npxG)1.930.06
39
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål3103 Minutter per målN/AN/A

Yeison Suárez har scoret 1 mål på 35 kamper så langt i Primera A 2026-sesongen. 1 av 1 mål er scoret hjemme, mens 0 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Yeison Suárezs scorede mål per 90 minutter 0.03. Videre er Yeison Suárez sin totale M/A (mål + assists) 5 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.15 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.06. Det betyr at Yeison Suárezs npxG-produktivitet er 1.93, noe som setter dem i topp 39 prosentilen til spillerne i Primera A.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for220.63
38
Skudd på mål
5/ 22
0.14
33
Skudd utenfor mål
17/ 22
0.49
43
Truffet treverket0 ganger0.00
73
Konverteringsfrekvens for skudd4.55%N/A
46
Skuddnøyaktighet22.73%N/A
30
Skudd per scorede mål22.00N/AN/A

Yeison Suárez har tatt 22 skudd på 35 kamper så langt i Primera A 2026-sesongen. Av de 22 skuddene, var 5 skudd på mål og de andre 17 skudd var utenfor mål. Det betyr at Yeison Suárez sin skuddnøyaktighet er 22.73%. De scorer et mål for hvert 22.00 skudd de tar, og tar 0.63 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists40.12
73
Forventede assists (xA)6.150.18
76
Pasninger135638.95
67
Vellykkede pasninger
1128/ 1356
32.40
66
Andel fullførte pasninger83.19%N/A
65
Nøkkelpasninger441.26
75
Innlegg1253.59
89
Vellykkede innlegg
43/ 125
1.24
94
Andel fullførte innlegg34.40%N/A
81
Minutter per assist776 Minutter per assistN/AN/A

Yeison Suárez har assistert 4 assister på 35 kamper så langt i Primera A 2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Yeison Suárez ballen ca. 38.95 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 83.19. De foretar også 1.26 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Yeison Suárez sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.18 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 76 prosent av spillerne i Primera A.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger220.63
46
Vellykkede driblinger80.23
44
Andel vellykkede driblinger36.36%N/A
39
Mistet ballen110.32
62
Offsider50.14
64

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Yeison Suárez har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Copa Colombia statistikk for Yeison Suárez

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt1N/A
0
minutter9090 minutter per kamp
0
Kamper startet1N/A
0
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål33
2
Minutter per innslupne mål30 MinN/A
9
Holdt nullen00%
17
Taklinger00.00
89
Avskjæringer00.00
70
Bakkedueller00.00
57
Bakkedueller vunnet00.00
58
Luftdueller vunnet00.00
73
Driblet forbi00.00
99
Klareringer00.00
70
Blokkerte skudd00.00
88
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Yeison Suárez sluppet inn 45 mål og hold nullen 9 ganger på 1 kamper i Primera A 2026-sesongen. Det betyr at når Yeison Suárez er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 30 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 0.00 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Yeison Suárez foretar også rundt 0.00 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
69
Minutter per kortIngen kortN/A
69
Kort over 0.500%
72
Forseelser begått00.00
73
Fortseelser imot00.00
75

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål11
98
Målinvolvering11
98
Mål hjemme00
79
Mål borte11
97
Forventede mål (xG)0.630.47
96
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.630.47
97
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål90 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
76
Skudd på mål
0/ 0
0.00
82
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
81
Truffet treverket0 ganger0.00
99
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
88
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
82
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
97
Forventede assists (xA)0.000.00
56
Pasninger00.00
55
Vellykkede pasninger
0/ 0
0.00
55
Andel fullførte pasninger0.00%N/A
55
Nøkkelpasninger00.00
79
Innlegg00.00
77
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
89
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
89
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
75
Vellykkede driblinger00.00
83
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
83
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
93

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Copa Libertadores statistikk for Yeison Suárez

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt5N/A
13
minutter37976 minutter per kamp
3
Kamper startet4N/A
13
Kamper byttet inn1N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål40.95
41
Minutter per innslupne mål95 MinN/A
42
Holdt nullen00%
7
Taklinger61.42
54
Avskjæringer20.47
38
Bakkedueller225.22
18
Bakkedueller vunnet92.14
14
Luftdueller vunnet00.00
5
Driblet forbi20.47
55
Klareringer112.61
68
Blokkerte skudd10.24
63
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Yeison Suárez sluppet inn 45 mål og hold nullen 9 ganger på 5 kamper i Primera A 2026-sesongen. Det betyr at når Yeison Suárez er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 95 minutt. Videre har de foretatt 1.42 taklinger og 0.47 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Yeison Suárez foretar også rundt 2.61 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort1N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort10.24
69
Minutter per kort379 min'/kortN/A
64
Kort over 0.5120%
74
Forseelser begått51.19
68
Fortseelser imot10.24
18

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
62
Målinvolvering00
45
Mål hjemme00
71
Mål borte00
80
Forventede mål (xG)0.210.05
44
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.210.05
45
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for40.95
56
Skudd på mål
0/ 4
0.00
30
Skudd utenfor mål
4/ 4
0.95
70
Truffet treverket0 ganger0.00
87
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
62
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
30
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
66
Forventede assists (xA)0.410.10
56
Pasninger16037.99
69
Vellykkede pasninger
122/ 160
28.97
65
Andel fullførte pasninger76.25%N/A
36
Nøkkelpasninger30.71
55
Innlegg153.56
87
Vellykkede innlegg
4/ 15
0.95
86
Andel fullførte innlegg26.67%N/A
68
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger30.71
46
Vellykkede driblinger20.47
58
Andel vellykkede driblinger66.67%N/A
84
Mistet ballen40.95
26
Offsider00.00
65

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Superliga Colombia statistikk for Yeison Suárez

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt1N/A
99
minutter9090 minutter per kamp
99
Kamper startet1N/A
99
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål22
45
Minutter per innslupne mål45 MinN/A
99
Holdt nullen00%
45
Taklinger22.00
85
Avskjæringer00.00
45
Bakkedueller00.00
60
Bakkedueller vunnet00.00
60
Luftdueller vunnet00.00
40
Driblet forbi00.00
99
Klareringer11.00
45
Blokkerte skudd00.00
75
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Yeison Suárez sluppet inn 45 mål og hold nullen 9 ganger på 1 kamper i Primera A 2026-sesongen. Det betyr at når Yeison Suárez er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 45 minutt. Videre har de foretatt 2.00 taklinger og 0.00 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Yeison Suárez foretar også rundt 1.00 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
65
Minutter per kortIngen kortN/A
65
Kort over 0.500%
65
Forseelser begått00.00
35
Fortseelser imot00.00
50

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
90
Målinvolvering00
85
Mål hjemme00
90
Mål borte00
99
Forventede mål (xG)0.210.21
90
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.210.21
90
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for22.00
90
Skudd på mål
1/ 2
1.00
85
Skudd utenfor mål
1/ 2
1.00
80
Truffet treverket0 ganger0.00
99
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
90
Skuddnøyaktighet50.00%N/A
85
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
95
Forventede assists (xA)0.130.13
75
Pasninger2626.00
75
Vellykkede pasninger
21/ 26
21.00
75
Andel fullførte pasninger80.77%N/A
85
Nøkkelpasninger22.00
90
Innlegg88.00
99
Vellykkede innlegg
2/ 8
2.00
95
Andel fullførte innlegg25.00%N/A
85
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
99
Vellykkede driblinger00.00
80
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
99
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
95

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Yeison Suárezs statistiske analyse

Yeison Suárez er en Forsvarsspiller som har deltatt i 35 kamper denne sesongen i Primera A, og har spilt totalt 3103 minutter. Yeison Suárez slipper inn 1.31 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 26%. Det betyr at Yeison Suárez har holdt nullen i 9 av 35 kamper han har spilt denne sesongen.

Yeison Suárez har scoret 1 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 12. plass på CD Popular Junior FC SAs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 3103. minutt

Gir assist hvert 776. minutt

Får kort hvert 517. minutt

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

286 / 519 spillere

Innsluppede mål-rangering

143 / 220 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

46

4

44

17

5

0

4038'

8

0

5

4

2

0

674'

Totalt 2025

54

4

49

21

7
0

4712'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.09 Mål

0.98
 Innsluppet

0.11  Kort

2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

40

3

26

14

7

0

2369'

3

1

0

2

2

1

254'

Totalt 2024

43

4

26

16

9
1

2623'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.11 Mål

0.99
 Innsluppet

0.27  Kort

2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

29

1

24

9

6

0

1830'

6

0

3

5

1

0

410'

Totalt 2023

40

1

29

16

7
0

2559'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.05 Mål

1.18
 Innsluppet

0.3  Kort

2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

9

0

9

2

2

0

652'

1

1

2

0

0

0

90'

Totalt 2022

10

1

11

2

2
0

742'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.24
 Innsluppet

0.28  Kort

2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

4

0

8

0

0

0

311'

1

0

0

1

0

0

90'

Totalt 2021

5

0

8

1

0
0

401'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2.32
 Innsluppet

0  Kort

2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

9

0

9

4

1

0

810'

2

1

4

0

1

0

180'

Totalt 2020

11

1

13

4

2
0

990'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1
 Innsluppet

0.11  Kort

2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

4

0

8

0

1

0

360'

Totalt 2019

4

0

8

0

1
0

360'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2
 Innsluppet

0.25  Kort

2016-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

4

0

5

2

1

0

360'

Totalt 2016

4

0

5

2

1
0

360'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.25
 Innsluppet

0.25  Kort

2015-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

2

0

0

0

46'

Totalt 2015

1

0

2

0

0
0

46'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

3.91
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.