
Yang Li Statistikk
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2019
2017/2018
Ovenfor er karrierestatistikken for for Yang Li. Yang Li har spilt totalt 127 kamper, scoret 4 mål, og registrert 2 assists. Yang Li har spilt flest kamper i Chinese Super League med 127 kamper i Kina. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i Chinese Super League
Chinese Super League statistikk for Yang Li
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 8 | N/A | 35 |
| minutter | 187 | 23 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 2 | N/A | 2 |
| Kamper byttet inn | 6 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 4 | N/A | N/A |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | 0 |
| Holdt nullen | 5 | 63% | 99 |
| Taklinger | 2 | 0.96 | 30 |
| Avskjæringer | 3 | 1.44 | 91 |
| Bakkedueller | 20 | 9.57 | 61 |
| Bakkedueller vunnet | 11 | 5.27 | 65 |
| Luftdueller vunnet | 6 | 2.87 | 90 |
| Driblet forbi | 1 | 0.48 | 59 |
| Klareringer | 21 | 10.05 | 99 |
| Blokkerte skudd | 2 | 0.96 | 95 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 31 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 31 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 32 |
| Forseelser begått | 6 | 2.87 | 98 |
| Fortseelser imot | 2 | 0.96 | 46 |
Yang Li har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Chinese Super League-sesongen.
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 57 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 43 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 66 |
| Mål borte | 0 | 0 | 75 |
| Forventede mål (xG) | 0.20 | 0.10 | 58 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.20 | 0.10 | 58 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Yang Li har ikke scoret noen mål så langt i Chinese Super League 2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 2 | 0.96 | 58 |
| Skudd på mål | 1/ 2 | 0.48 | 71 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 2 | 0.48 | 47 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 79 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 57 |
| Skuddnøyaktighet | 50.00% | N/A | 90 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Yang Li har tatt 2 skudd på 8 kamper så langt i Chinese Super League 2026-sesongen. Av de 2 skuddene, var 1 skudd på mål og de andre 1 skudd var utenfor mål. Det betyr at Yang Li sin skuddnøyaktighet er 50.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.96 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 59 |
| Forventede assists (xA) | 0.22 | 0.11 | 47 |
| Pasninger | 114 | 54.57 | 93 |
| Vellykkede pasninger | 103/ 114 | 49.31 | 94 |
| Andel fullførte pasninger | 90.35% | N/A | 95 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 11 |
| Innlegg | 1 | 0.48 | 37 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 1 | 0.00 | 35 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 35 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Yang Li har ikke assistert noen mål i løpet av denne Chinese Super League-sesongen.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 1 | 0.48 | 30 |
| Vellykkede driblinger | 1 | 0.48 | 52 |
| Andel vellykkede driblinger | 100.00% | N/A | 99 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 57 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Yang Li har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
AFC Champions League statistikk for Yang Li
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 8 | N/A | 69 |
| minutter | 700 | 88 minutter per kamp | 78 |
| Kamper startet | 8 | N/A | 82 |
| Kamper byttet inn | 0 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 9 | 1.16 | 43 |
| Minutter per innslupne mål | 78 Min | N/A | 45 |
| Holdt nullen | 2 | 25% | 44 |
| Taklinger | 11 | 1.59 | 64 |
| Avskjæringer | 9 | 1.30 | 82 |
| Bakkedueller | 53 | 7.67 | 42 |
| Bakkedueller vunnet | 39 | 5.64 | 78 |
| Luftdueller vunnet | 18 | 2.60 | 87 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 46 | 6.66 | 97 |
| Blokkerte skudd | 2 | 0.29 | 61 |
| Straffespark gikk bort | 1 | 0.14 | 4 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 0.13 | 48 |
| Minutter per kort | 700 min'/kort | N/A | 94 |
| Kort over 0.5 | 1 | 12% | 58 |
| Forseelser begått | 3 | 0.43 | 20 |
| Fortseelser imot | 7 | 1.01 | 59 |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 60 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 46 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 70 |
| Mål borte | 0 | 0 | 77 |
| Forventede mål (xG) | 0.14 | 0.02 | 31 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.14 | 0.02 | 32 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 1 | 0.14 | 16 |
| Skudd på mål | 1/ 1 | 0.14 | 38 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 1 | 0.00 | 20 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 84 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 61 |
| Skuddnøyaktighet | 100.00% | N/A | 99 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 66 |
| Forventede assists (xA) | 0.58 | 0.08 | 36 |
| Pasninger | 304 | 43.99 | 70 |
| Vellykkede pasninger | 248/ 304 | 35.88 | 69 |
| Andel fullførte pasninger | 81.58% | N/A | 52 |
| Nøkkelpasninger | 1 | 0.14 | 22 |
| Innlegg | 1 | 0.14 | 24 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 1 | 0.14 | 47 |
| Andel fullførte innlegg | 100.00% | N/A | 99 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 4 | 0.58 | 38 |
| Vellykkede driblinger | 3 | 0.43 | 53 |
| Andel vellykkede driblinger | 75.00% | N/A | 88 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 61 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
International Friendlies statistikk for Yang Li
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A | 0 |
| minutter | 44 | 44 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 0 | N/A | 0 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | 0 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 0 |
| Taklinger | 4 | 8.18 | 99 |
| Avskjæringer | 1 | 2.05 | 99 |
| Bakkedueller | 11 | 22.50 | 99 |
| Bakkedueller vunnet | 8 | 16.36 | 99 |
| Luftdueller vunnet | 4 | 8.18 | 99 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 2 | 4.09 | 99 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 99 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 99 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 99 |
| Forseelser begått | 1 | 2.05 | 99 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 0 |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 99 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 99 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 99 |
| Mål borte | 0 | 0 | 99 |
| Forventede mål (xG) | 0.00 | 0.00 | 99 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.00 | 0.00 | 99 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 0 | 0.00 | 99 |
| Skudd på mål | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 99 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 99 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 99 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 99 |
| Forventede assists (xA) | 0.02 | 0.04 | 0 |
| Pasninger | 14 | 28.64 | 0 |
| Vellykkede pasninger | 8/ 14 | 16.36 | 0 |
| Andel fullførte pasninger | 57.14% | N/A | 0 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 99 |
| Innlegg | 2 | 4.09 | 99 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 2 | 0.00 | 99 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 99 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 0 | 0.00 | 99 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 99 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 99 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Yang Li er en Forsvarsspiller som har deltatt i 8 kamper denne sesongen i Chinese Super League, og har spilt totalt 187 minutter. Yang Li slipper inn 0 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 63%. Det betyr at Yang Li har holdt nullen i 5 av 8 kamper han har spilt denne sesongen.
Yang Li har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 10. plass på Chengdu Better City FCs toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)
Ingen assists
Ingen kort
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Innsluppede mål-rangering
2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0.05 Assists
0.09 Kort
2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.11 Mål
0 Assists
0.53 Kort
2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.27 Mål
0 Assists
0.27 Kort
2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.03 Mål
0.03 Assists
0.17 Kort
2021-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.37 Kort
2019-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort
2017/2018-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
18
Innsluppet
0 Kort