Peng Wang Portrait

Peng Wang Statistikk

Posisjon : Forsvarsspiller - Midtstopper
Nasjonalitet : China
Birthplace : Liaoning - China
Draktnummer : #15
Alder (bursdag) : 33 (24/01/1993)
Høyde : 185cm
Vekt : 70kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Mer

2018

2016

2015

2026 og karrierestatistikk- Peng Wang

6.17
Gjennomsnittsrating i Chinese Super LeagueInnsluppede mål-rangering : 72 / 147 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2026

22

0

24

5

6
0

1580'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

196

7

240

42

46

2

14640'

28

4

33

7

6

1

2515'

6

1

4

1

1

0

406'

Totalt 20211

230

12

277

50

53
3

17561'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Peng Wang. Peng Wang har spilt totalt 230 kamper, scoret 12 mål, og registrert 3 assists. Peng Wang har spilt flest kamper i Chinese Super League med 230 kamper i Kina. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Chinese Super League

1.39Innslupne mål / 90'
23 Mål i 21 Kamper
50th Prosentil
24%Holdt nullen
5 'Holds nullen' i 21 Kamper
65th Prosentil
0.36Kort per 90
6 Kort totalt
84th Prosentil

Peng Wang statistikk - detaljert

Chinese Super League statistikk for Peng Wang

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt21N/A
46
minutter149071 minutter per kamp
54
Kamper startet15N/A
49
Kamper byttet inn6N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål231.39
50
Minutter per innslupne mål65 MinN/A
51
Holdt nullen524%
65
Taklinger80.51
13
Avskjæringer60.39
26
Bakkedueller764.89
11
Bakkedueller vunnet362.32
11
Luftdueller vunnet120.77
39
Driblet forbi10.06
93
Klareringer875.60
88
Blokkerte skudd30.19
49
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Peng Wang sluppet inn 23 mål og hold nullen 5 ganger på 21 kamper i Chinese Super League 2026-sesongen. Det betyr at når Peng Wang er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 65 minutt. Videre har de foretatt 0.51 taklinger og 0.39 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Peng Wang foretar også rundt 5.60 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort6N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort60.36
84
Minutter per kort248 min'/kortN/A
28
Kort over 0.5629%
95
Forseelser begått211.35
59
Fortseelser imot130.84
43

Peng Wang har fått 6 gule kort og 0 røde kort på 21 kamper så langt i Chinese Super League 2026-sesongen. De foretar 1.35 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
46
Målinvolvering00
29
Mål hjemme00
55
Mål borte00
61
Forventede mål (xG)0.470.03
31
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.470.03
31
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Peng Wang har ikke scoret noen mål så langt i Chinese Super League 2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for50.32
24
Skudd på mål
2/ 5
0.13
41
Skudd utenfor mål
3/ 5
0.19
21
Truffet treverket0 ganger0.00
68
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
46
Skuddnøyaktighet40.00%N/A
77
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Peng Wang har tatt 5 skudd på 21 kamper så langt i Chinese Super League 2026-sesongen. Av de 5 skuddene, var 2 skudd på mål og de andre 3 skudd var utenfor mål. Det betyr at Peng Wang sin skuddnøyaktighet er 40.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.32 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
45
Forventede assists (xA)1.120.07
21
Pasninger61039.24
63
Vellykkede pasninger
519/ 610
33.39
66
Andel fullførte pasninger85.08%N/A
76
Nøkkelpasninger50.32
28
Innlegg10.06
14
Vellykkede innlegg
0/ 1
0.00
24
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
24
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Peng Wang har ikke assistert noen mål i løpet av denne Chinese Super League-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger40.26
24
Vellykkede driblinger40.26
35
Andel vellykkede driblinger100.00%N/A
99
Mistet ballen20.13
79
Offsider00.00
45

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Peng Wang har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Chinese FA Cup statistikk for Peng Wang

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt1N/A
0
minutter9090 minutter per kamp
0
Kamper startet1N/A
14
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål11
56
Minutter per innslupne mål90 MinN/A
58
Holdt nullen00%
14
Taklinger00.00
77
Avskjæringer21.50
85
Bakkedueller129.00
70
Bakkedueller vunnet32.25
29
Luftdueller vunnet10.75
54
Driblet forbi00.00
99
Klareringer43.00
90
Blokkerte skudd10.75
94
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Peng Wang sluppet inn 23 mål og hold nullen 5 ganger på 1 kamper i Chinese Super League 2026-sesongen. Det betyr at når Peng Wang er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 90 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 1.50 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Peng Wang foretar også rundt 3.00 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
70
Minutter per kortIngen kortN/A
70
Kort over 0.500%
77
Forseelser begått10.75
71
Fortseelser imot10.75
69

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
68
Målinvolvering00
42
Mål hjemme00
76
Mål borte00
82
Forventede mål (xG)0.000.00
33
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
34
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
34
Skudd på mål
0/ 0
0.00
67
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
40
Truffet treverket0 ganger0.00
95
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
75
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
67
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
66
Forventede assists (xA)0.120.09
65
Pasninger5138.25
85
Vellykkede pasninger
48/ 51
36.00
92
Andel fullførte pasninger94.12%N/A
97
Nøkkelpasninger00.00
45
Innlegg00.00
39
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
58
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
60
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger10.75
55
Vellykkede driblinger00.00
44
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
44
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
82

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Peng Wangs statistiske analyse

Peng Wang er en Forsvarsspiller som har deltatt i 21 kamper denne sesongen i Chinese Super League, og har spilt totalt 1490 minutter. Peng Wang slipper inn 1.39 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 24%. Det betyr at Peng Wang har holdt nullen i 5 av 21 kamper han har spilt denne sesongen.

Peng Wang har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 10. plass på Qingdao Youth Island FCs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

281 / 329 spillere

Innsluppede mål-rangering

72 / 147 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

2

0

0

1

0

0

136'

Totalt 2025

20

0

22

6

3
0

1641'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.32
 Innsluppet

0.18  Kort

2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2024

28

1

43

4

4
1

2384'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.04 Mål

1.62
 Innsluppet

0.19  Kort

2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2023

30

5

56

3

6
0

2473'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.15 Mål

2.04
 Innsluppet

0.22  Kort

2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2022

15

0

21

4

4
0

1247'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.52
 Innsluppet

0.29  Kort

2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2021

12

1

7

6

3
1

1022'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.09 Mål

0.62
 Innsluppet

0.26  Kort

2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2020

16

1

21

3

8
0

1396'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.06 Mål

1.35
 Innsluppet

0.52  Kort

2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2019

25

0

28

2

8
0

1774'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.44
 Innsluppet

0.37  Kort

2018-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

28

4

33

7

6

1

2515'

Totalt 2018

28

4

33

7

6
1

2515'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.14 Mål

1.18
 Innsluppet

0.25  Kort

2016-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2016

16

0

14

4

4
0

961'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.31
 Innsluppet

0.37  Kort

2015-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2015

18

0

8

6

1
0

568'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.27
 Innsluppet

0.16  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.