
Claudinho Statistikk
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2021
2020
Mer
2019
2018
2017
2016
Ovenfor er karrierestatistikken for for Claudinho. Claudinho har spilt totalt 378 kamper, scoret 68 mål, og registrert 26 assists. Claudinho har spilt flest kamper i Premier League med 378 kamper i Russland. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i Stars League
Stars League statistikk for Claudinho
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 8 | N/A | 76 |
| minutter | 683 | 85 minutter per kamp | 71 |
| Kamper startet | 8 | N/A | 90 |
| Kamper byttet inn | 0 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 3 | 0.4 | 84 |
| Målinvolvering | 7 | 0.92 | 94 |
| Mål hjemme | 2 | 0.4 | 83 |
| Mål borte | 1 | 0.39 | 84 |
| Forventede mål (xG) | 3.33 | 0.44 | 83 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 3.33 | 0.44 | 85 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 228 Minutter per mål | N/A | N/A |
Claudinho har scoret 3 mål på 8 kamper så langt i Stars League 2026/2027-sesongen. 2 av 3 mål er scoret hjemme, mens 1 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Claudinhos scorede mål per 90 minutter 0.4. Videre er Claudinho sin totale M/A (mål + assists) 7 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.92 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.44. Det betyr at Claudinhos npxG-produktivitet er 3.33, noe som setter dem i topp 85 prosentilen til spillerne i Stars League.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 18 | 2.37 | 79 |
| Skudd på mål | 8/ 18 | 1.05 | 80 |
| Skudd utenfor mål | 10/ 18 | 1.32 | 74 |
| Truffet treverket | 1 ganger | 0.13 | 89 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 16.67% | N/A | 79 |
| Skuddnøyaktighet | 44.44% | N/A | 78 |
| Skudd per scorede mål | 6.00 | N/A | N/A |
Claudinho har tatt 18 skudd på 8 kamper så langt i Stars League 2026/2027-sesongen. Av de 18 skuddene, var 8 skudd på mål og de andre 10 skudd var utenfor mål. Det betyr at Claudinho sin skuddnøyaktighet er 44.44%. De scorer et mål for hvert 6.00 skudd de tar, og tar 2.37 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 4 | 0.53 | 94 |
| Forventede assists (xA) | 4.21 | 0.55 | 96 |
| Pasninger | 598 | 78.80 | 99 |
| Vellykkede pasninger | 538/ 598 | 70.89 | 99 |
| Andel fullførte pasninger | 89.97% | N/A | 91 |
| Nøkkelpasninger | 20 | 2.64 | 93 |
| Innlegg | 18 | 2.37 | 75 |
| Vellykkede innlegg | 9/ 18 | 1.19 | 90 |
| Andel fullførte innlegg | 50.00% | N/A | 93 |
| Minutter per assist | 171 Minutter per assist | N/A | N/A |
Claudinho har assistert 4 assister på 8 kamper så langt i Stars League 2026/2027-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Claudinho ballen ca. 78.80 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 89.97. De foretar også 2.64 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Claudinho sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.55 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 96 prosent av spillerne i Stars League.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 30 | 3.95 | 98 |
| Vellykkede driblinger | 17 | 2.24 | 98 |
| Andel vellykkede driblinger | 56.67% | N/A | 72 |
| Mistet ballen | 2 | 0.26 | 66 |
| Offsider | 1 | 0.13 | 69 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 38 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 38 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 41 |
| Forseelser begått | 7 | 0.92 | 45 |
| Fortseelser imot | 14 | 1.84 | 82 |
Claudinho har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Stars League-sesongen.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 12 | 1.58 | 45 |
| Minutter per innslupne mål | 57 Min | N/A | 46 |
| Holdt nullen | 1 | 13% | 26 |
| Taklinger | 11 | 1.45 | 60 |
| Avskjæringer | 10 | 1.32 | 78 |
| Bakkedueller | 72 | 9.49 | 65 |
| Bakkedueller vunnet | 43 | 5.67 | 84 |
| Luftdueller vunnet | 1 | 0.13 | 13 |
| Driblet forbi | 6 | 0.79 | 27 |
| Klareringer | 5 | 0.66 | 22 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 38 |
| Straffespark gikk bort | 1 | 0.13 | 9 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 63.64% |
| Straffespark tatt | 0 | 11 |
| Straffer scoret | 0 | 7 |
| Straffespark bommet | 0 | 4 |
Claudinho har tatt 11 straffespark så langt i karrieren. Av disse har Claudinho scoret 7 straffer og bommet på 4. Den totale andelen scorede straffespark for Claudinho er 63.64%.
AFC Champions League statistikk for Claudinho
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 4 | N/A | 93 |
| minutter | 360 | 90 minutter per kamp | 96 |
| Kamper startet | 4 | N/A | 97 |
| Kamper byttet inn | 0 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 74 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 60 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 84 |
| Mål borte | 0 | 0 | 86 |
| Forventede mål (xG) | 0.54 | 0.14 | 68 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.54 | 0.14 | 69 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 8 | 2.00 | 82 |
| Skudd på mål | 2/ 8 | 0.50 | 74 |
| Skudd utenfor mål | 6/ 8 | 1.50 | 87 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 90 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 74 |
| Skuddnøyaktighet | 25.00% | N/A | 61 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 76 |
| Forventede assists (xA) | 0.75 | 0.19 | 75 |
| Pasninger | 248 | 62.00 | 93 |
| Vellykkede pasninger | 210/ 248 | 52.50 | 90 |
| Andel fullførte pasninger | 84.68% | N/A | 53 |
| Nøkkelpasninger | 6 | 1.50 | 81 |
| Innlegg | 11 | 2.75 | 82 |
| Vellykkede innlegg | 2/ 11 | 0.50 | 77 |
| Andel fullførte innlegg | 18.18% | N/A | 66 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 15 | 3.75 | 96 |
| Vellykkede driblinger | 5 | 1.25 | 88 |
| Andel vellykkede driblinger | 33.33% | N/A | 50 |
| Mistet ballen | 2 | 0.50 | 41 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 73 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 0.25 | 70 |
| Minutter per kort | 360 min'/kort | N/A | 99 |
| Kort over 0.5 | 1 | 25% | 84 |
| Forseelser begått | 2 | 0.50 | 37 |
| Fortseelser imot | 1 | 0.25 | 21 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 5 | 1.25 | 48 |
| Minutter per innslupne mål | 72 Min | N/A | 52 |
| Holdt nullen | 1 | 25% | 64 |
| Taklinger | 6 | 1.50 | 67 |
| Avskjæringer | 10 | 2.50 | 99 |
| Bakkedueller | 32 | 8.00 | 64 |
| Bakkedueller vunnet | 12 | 3.00 | 43 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 20 |
| Driblet forbi | 5 | 1.25 | 13 |
| Klareringer | 4 | 1.00 | 44 |
| Blokkerte skudd | 1 | 0.25 | 60 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 63.64% |
| Straffespark tatt | 0 | 11 |
| Straffer scoret | 0 | 7 |
| Straffespark bommet | 0 | 4 |
Claudinho er en Midtbanespiller som har deltatt i 8 kamper denne sesongen i Stars League, og har spilt totalt 683 minutter. Claudinho noterer seg for 0.53 assister i snitt for hvert 90. minutt han er på banen.
Claudinho har scoret 3 mål totalt så langt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 4. plass på Al Sadd SCs toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 228. minutt
Gir assist hvert 171. minutt
Får kort hvert 0. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025/2026-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.2 Mål
0.46 Assists
0.07 Kort
2024/2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0.37 Assists
0.22 Kort
2023/2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.15 Mål
0.3 Assists
0.11 Kort
2022/2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.26 Mål
0.47 Assists
0.16 Kort
2021/2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.4 Mål
0.2 Assists
0.25 Kort
2021-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0.2 Assists
0 Kort
2020-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.57 Mål
0.19 Assists
0.13 Kort
2019-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.28 Mål
0.35 Assists
0.09 Kort
2018-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0.13 Assists
0.13 Kort
2017-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.14 Kort
2016-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0.09 Assists
0.09 Kort