Harry Twite Statistikk

Posisjon : Forsvarsspiller - Midtstopper
Nasjonalitet : Bermuda
Birthplace : Bermuda - Bermuda
Draktnummer : #17
Alder (bursdag) : 21 (17/06/2005)
Høyde : 198cm

2026

2026/2027

2024/2025

2024

2022/2023

2026 og karrierestatistikk- Harry Twite

6.59
Gjennomsnittsrating i WC Qualification CONCACAFInnsluppede mål-rangering : 104 / 115 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2026

9

0

22

1

0
0

796'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 8098

27

0

60

4

1
0

2414'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Harry Twite. Harry Twite har spilt totalt 27 kamper, scoret 0 mål, og registrert 1 assists. Harry Twite har spilt flest kamper i CONCACAF Nations League med 27 kamper i Internasjonal. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i WC Qualification CONCACAF

2.49Innslupne mål / 90'
22 Mål i 9 Kamper
13th Prosentil
11%Holdt nullen
1 'Holds nullen' i 9 Kamper
13th Prosentil
0.00Kort per 90
0 Kort totalt
56th Prosentil

Harry Twite statistikk - detaljert

WC Qualification CONCACAF statistikk for Harry Twite

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt9N/A
89
minutter79688 minutter per kamp
93
Kamper startet9N/A
94
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut1N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål222.49
13
Minutter per innslupne mål36 MinN/A
15
Holdt nullen111%
13
Taklinger131.66
70
Avskjæringer40.51
43
Bakkedueller557.01
39
Bakkedueller vunnet303.82
46
Luftdueller vunnet111.40
70
Driblet forbi30.38
56
Klareringer425.35
97
Blokkerte skudd81.02
95
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Harry Twite sluppet inn 22 mål og hold nullen 1 ganger på 9 kamper i WC Qualification CONCACAF 2026-sesongen. Det betyr at når Harry Twite er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 36 minutt. Videre har de foretatt 1.66 taklinger og 0.51 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Harry Twite foretar også rundt 5.35 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
56
Minutter per kortIngen kortN/A
56
Kort over 0.500%
56
Forseelser begått60.76
38
Fortseelser imot40.51
29

Harry Twite har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne WC Qualification CONCACAF-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
61
Målinvolvering00
50
Mål hjemme00
74
Mål borte00
74
Forventede mål (xG)0.120.02
29
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.120.02
29
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Harry Twite har ikke scoret noen mål så langt i WC Qualification CONCACAF 2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for10.13
19
Skudd på mål
1/ 1
0.13
37
Skudd utenfor mål
0/ 1
0.00
26
Truffet treverket0 ganger0.00
81
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
60
Skuddnøyaktighet100.00%N/A
99
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Harry Twite har tatt 1 skudd på 9 kamper så langt i WC Qualification CONCACAF 2026-sesongen. Av de 1 skuddene, var 1 skudd på mål og de andre 0 skudd var utenfor mål. Det betyr at Harry Twite sin skuddnøyaktighet er 100.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.13 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
72
Forventede assists (xA)0.550.07
36
Pasninger30038.24
64
Vellykkede pasninger
256/ 300
32.63
66
Andel fullførte pasninger85.33%N/A
76
Nøkkelpasninger00.00
16
Innlegg00.00
26
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
71
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
71
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Harry Twite har ikke assistert noen mål i løpet av denne WC Qualification CONCACAF-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger30.38
29
Vellykkede driblinger20.25
38
Andel vellykkede driblinger66.67%N/A
80
Mistet ballen10.13
76
Offsider00.00
70

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Harry Twite har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Harry Twites statistiske analyse

Harry Twite er en Forsvarsspiller som har deltatt i 9 kamper denne sesongen i WC Qualification CONCACAF, og har spilt totalt 796 minutter. Harry Twite slipper inn 2.49 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 11%. Det betyr at Harry Twite har holdt nullen i 1 av 9 kamper han har spilt denne sesongen.

Harry Twite har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 28. plass på Bermuda National Teams toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

164 / 247 spillere

Innsluppede mål-rangering

104 / 115 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2027-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2027

4

0

13

0

0
0

360'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

3.25
 Innsluppet

0  Kort

2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2025

6

0

12

1

1
0

540'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2
 Innsluppet

0.17  Kort

2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2024

7

0

13

2

0
0

628'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

5
 Innsluppet

0  Kort

2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2022

2

0

5

0

0
0

180'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2.5
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.