Ryan McGowan Portrait

Ryan McGowan Statistikk

Posisjon : Forsvarsspiller - Midtstopper
Nasjonalitet : Australia
Fot : Høyrefot
Draktnummer : #5
Alder (bursdag) : 37 (15/08/1989)
Høyde : 191cm
Vekt : 75kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2022

2020/2021

2019/2020

Mer

2018/2019

2017/2018

2017

2016

2014/2015

2014

2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2026/2027 og karrierestatistikk- Ryan McGowan

7.15
Gjennomsnittsrating i ChampionshipInnsluppede mål-rangering : 24 / 67 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

12

1

9

5

0

0

901'

1

0

0

1

0

0

90'

Totalt 2026/2027

13

1

9

6

0
0

991'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

149

3

219

25

38

1

12922'

86

4

100

30

16

1

7404'

84

2

82

32

13

0

7130'

50

1

39

16

9

0

4414'

26

0

39

7

10

0

2224'

17

1

13

8

3

0

1412'

6

1

5

2

2

0

540'

5

1

2

3

0

0

450'

5

0

4

1

0

0

450'

4

0

2

2

1

0

360'

3

0

3

1

0

0

270'

2

0

1

0

0

0

155'

1

0

2

0

0

0

90'

1

0

1

0

1

0

90'

Totalt 4029

460

13

547

131

95
2

39639'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Ryan McGowan. Ryan McGowan har spilt totalt 460 kamper, scoret 13 mål, og registrert 4 assists. Ryan McGowan har spilt flest kamper i Premiership med 460 kamper i Skottland. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Championship

0.90Innslupne mål / 90'
9 Mål i 12 Kamper
64th Prosentil
42%Holdt nullen
5 'Holds nullen' i 12 Kamper
60th Prosentil
0.00Kort per 90
0 Kort totalt
31st Prosentil

Ryan McGowan statistikk - detaljert

Championship statistikk for Ryan McGowan

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt12N/A
98
minutter90175 minutter per kamp
78
Kamper startet9N/A
68
Kamper byttet inn3N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål90.9
64
Minutter per innslupne mål100 MinN/A
66
Holdt nullen542%
60
Taklinger30.33
95
Avskjæringer141.55
91
Bakkedueller697.65
30
Bakkedueller vunnet374.10
38
Luftdueller vunnet131.44
63
Driblet forbi00.00
99
Klareringer384.21
85
Blokkerte skudd40.44
86
Straffespark gikk bort10.11
3

Som forsvarsspiller har Ryan McGowan sluppet inn 9 mål og hold nullen 5 ganger på 12 kamper i Championship 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Ryan McGowan er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 100 minutt. Videre har de foretatt 0.33 taklinger og 1.55 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Ryan McGowan foretar også rundt 4.21 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
31
Minutter per kortIngen kortN/A
31
Kort over 0.500%
33
Forseelser begått121.33
65
Fortseelser imot182.00
91

Ryan McGowan har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Championship-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål10.1
67
Målinvolvering10.1
48
Mål hjemme10.19
77
Mål borte00
76
Forventede mål (xG)0.110.01
27
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.110.01
29
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål901 Minutter per målN/AN/A

Ryan McGowan har scoret 1 mål på 12 kamper så langt i Championship 2026/2027-sesongen. 1 av 1 mål er scoret hjemme, mens 0 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Ryan McGowans scorede mål per 90 minutter 0.1. Videre er Ryan McGowan sin totale M/A (mål + assists) 1 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.1 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.01. Det betyr at Ryan McGowans npxG-produktivitet er 0.11, noe som setter dem i topp 29 prosentilen til spillerne i Championship.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for20.22
26
Skudd på mål
0/ 2
0.00
39
Skudd utenfor mål
2/ 2
0.22
37
Truffet treverket0 ganger0.00
90
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
65
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
39
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Ryan McGowan har tatt 2 skudd på 12 kamper så langt i Championship 2026/2027-sesongen. Av de 2 skuddene, var 0 skudd på mål og de andre 2 skudd var utenfor mål. Det betyr at Ryan McGowan sin skuddnøyaktighet er 0.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.22 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
63
Forventede assists (xA)0.510.06
48
Pasninger28631.70
73
Vellykkede pasninger
245/ 286
27.16
78
Andel fullførte pasninger85.66%N/A
90
Nøkkelpasninger00.00
31
Innlegg10.11
23
Vellykkede innlegg
0/ 1
0.00
43
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
43
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Ryan McGowan har ikke assistert noen mål i løpet av denne Championship-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger10.11
27
Vellykkede driblinger10.11
36
Andel vellykkede driblinger100.00%N/A
99
Mistet ballen10.11
68
Offsider00.00
64

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Ryan McGowan har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

League Cup statistikk for Ryan McGowan

TotaltTotaltPer 90 minutter
Kamper spilt1N/A
minutter9090 minutter per kamp

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %
Innslupne mål00
Minutter per innslupne mål0 MinN/A
Holdt nullen1100%

Som forsvarsspiller har Ryan McGowan sluppet inn 9 mål og hold nullen 5 ganger på 1 kamper i Championship 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Ryan McGowan er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 0 minutt.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutter
Gule kort0N/A
Røde kort0N/A
Totalt antall kort00
Minutter per kortIngen kortN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutter
Scorede mål00
Målinvolvering00
Mål hjemme00
Mål borte00
Minutter per mål0 Minutter per målN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutter
Assists00
Minutter per assistIngen assistsN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutter
DriblingerIkke registrertN/A
Vellykkede driblingerN/AN/A
Andel vellykkede driblingerN/AN/A
OffsiderN/AN/A

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Ryan McGowans statistiske analyse

Ryan McGowan er en Forsvarsspiller som har deltatt i 12 kamper denne sesongen i Championship, og har spilt totalt 901 minutter. Ryan McGowan slipper inn 0.9 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 42%. Det betyr at Ryan McGowan har holdt nullen i 5 av 12 kamper han har spilt denne sesongen.

Ryan McGowan har scoret 1 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 6. plass på Livingston FCs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 901. minutt

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

58 / 161 spillere

Innsluppede mål-rangering

24 / 67 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025/2026-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

23

0

37

2

5

1

1861'

5

0

4

2

1

0

450'

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 2025/2026

29

0

42

4

6
1

2401'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.79
 Innsluppet

0.29  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

36

0

26

16

7

0

3189'

4

0

2

2

1

0

360'

5

1

2

3

0

0

450'

4

1

3

2

1

0

360'

4

0

1

3

0

0

360'

Totalt 2024/2025

53

2

34

26

9
0

4719'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.73
 Innsluppet

0.2  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

29

1

34

5

7

0

2459'

1

0

1

0

1

0

90'

4

1

5

1

1

0

314'

Totalt 2023/2024

34

2

40

6

9
0

2863'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.04 Mål

1.24
 Innsluppet

0.26  Kort

2022/2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

28

1

39

5

8

0

2429'

1

0

0

1

0

0

18'

Totalt 2022/2023

29

1

39

6

8
0

2447'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.04 Mål

1.45
 Innsluppet

0.3  Kort

2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 2022

3

0

2

1

0
0

185'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1
 Innsluppet

0  Kort

2020/2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

22

0

17

8

6

0

1894'

2

0

2

1

0

0

180'

Totalt 2020/2021

24

0

19

9

6
0

2074'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.81
 Innsluppet

0.29  Kort

2019/2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

28

1

22

8

3

0

2520'

Totalt 2019/2020

30

1

28

8

4
0

2700'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.04 Mål

0.79
 Innsluppet

0.11  Kort

2018/2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

15

0

27

1

5

0

1350'

23

0

35

7

9

0

1954'

1

0

2

0

0

0

90'

2

0

1

0

0

0

155'

1

0

1

0

1

0

90'

Totalt 2018/2019

42

0

66

8

15
0

3639'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.8
 Innsluppet

0.33  Kort

2017/2018-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

3

0

4

0

1

0

270'

Totalt 2017/2018

13

0

19

3

2
0

1150'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.53
 Innsluppet

0.1  Kort

2017-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2017

13

0

14

3

3
1

1168'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.09
 Innsluppet

0.33  Kort

2016-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

22

0

42

2

5

0

1980'

Totalt 2016

51

2

83

11

9
0

4324'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.08 Mål

1.54
 Innsluppet

0.16  Kort

2014/2015-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

12

1

19

3

3

0

1043'

2

0

3

0

1

0

180'

Totalt 2014/2015

14

1

22

3

4
0

1223'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.09 Mål

1.64
 Innsluppet

0.26  Kort

2014-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2014

23

1

26

8

4
0

1921'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.06 Mål

0.88
 Innsluppet

0.25  Kort

2013-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

29

1

34

10

5

0

2610'

20

0

21

7

5

0

1800'

2

0

2

0

0

0

180'

Totalt 2013

51

1

57

17

10
0

4590'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.03 Mål

1.17
 Innsluppet

0.17  Kort

2012-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

3

0

2

1

0

0

270'

Totalt 2012

3

0

2

1

0
0

270'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.67
 Innsluppet

0  Kort

2010/2011-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

8

0

3

4

1

0

560'

Totalt 2010/2011

8

0

3

4

1
0

560'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.48
 Innsluppet

0.16  Kort

2009/2010-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

28

1

44

7

5

0

2480'

Totalt 2009/2010

28

1

44

7

5
0

2480'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.04 Mål

1.6
 Innsluppet

0.18  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.