Loading

Club Lechuzas UPGCH logo
2.50
WWLWW
Club Lechuzas UPGCH
1.40
WDLLD
Centro de Formacion Chiapas Futbol
Centro de Formación Chiapas Fútbol logo
Viser statistikk over siste 10 fordi dette er en kamp tidlig i sesongen. Vis sesongstatistikker

Innbyrdes statistikk / Tidligere resultater - Club Lechuzas UPGCH mot Centro de Formacion Chiapas Futbol

8
Kamper

63%
24%
13%

5 Vunnet

2 Uavgjort(24%)

1 Vunnet

Club Lechuzas UPGCH mot Centro de Formacion Chiapas Futbol's innbyrdes statistikk viser at av de 8 kampene de har hatt, har Club Lechuzas UPGCH vunnet 5 ganger og Centro de Formacion Chiapas Futbol har vunnet 1 ganger. 2 kamper mellom Club Lechuzas UPGCH og Centro de Formacion Chiapas Futbol har endt uavgjort.

75%Over 1.5
6 / 8 Kamper
75%Over 2.5
6 / 8 Kamper
63%Over 3.5
5 / 8 Kamper
38%BTTS
3 / 8 Kamper
50%Holdt nullen
Club Lechuzas UPGCH
25%Holdt nullen
Centro de Formacion Chiapas Futbol

Alle tippetips- Club Lechuzas UPGCH mot Centro de Formacion Chiapas Futbol

65%Over 2.5
Ligasnitt : 66%
95%Over 1.5
Ligasnitt : 77%
75%BTTS
Ligasnitt : 50%
3Mål / kamp
Ligasnitt : 3.35
Over 1.5, 1.omg/2.omg og mer
Over 8.5, 9.5 og mer

*Gjennomsnittlig statistikk mellom Club Lechuzas UPGCH og Centro de Formacion Chiapas Futbol for gjeldende sesong

Hva betyr disse statistiske begrepene? Les ordlisten
Form - Totalt
 
Form - Totalt
Club Lechuzas UPGCH Logo
2.50
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
  • Alle

  • Hjemme

  • Borte

Alebrijes de Oaxaca FC
Club Lechuzas UPGCH
Club Lechuzas UPGCH
Club Lobos ITECA

2025/2026

Delfines Coatzacoalcos
Lechuzas UPGCH
Lechuzas UPGCH
Delfines Coatzacoalcos
Lechuzas UPGCH
Halcones Negros
  • Forrige

  • Neste

Club Lechuzas UPGCH logoClub Lechuzas UPGCH er +79% bedre med tanke på Poeng per kamp

1.40
  • V
  • U
  • T
  • T
  • U
Centro de Formación Chiapas Fútbol Logo
  • Alle

  • Hjemme

  • Borte

Centro de Formacion Chiapas Futbol
Pro Training Camp FC
Pavones ADMC
Centro de Formacion Chiapas Futbol

2025/2026

CD Aguilas Universidad Autonoma de Guerrero
Centro de Formacion Chiapas Futbol
Centro de Formacion Chiapas Futbol
CD Aguilas Universidad Autonoma de Guerrero
Antequera FC
Centro de Formacion Chiapas Futbol
  • Forrige

  • Neste

Scorede mål Hvem vil score mest?

Club Lechuzas UPGCH er +35% bedre med tanke på Scorede mål

Lechuzas UPGCH
2.3 Mål / kamp

Club Lechuzas UPGCH (Hjemme)

CeFor Chiapas
1.7 Mål / kamp

Centro de Formacion Chiapas Futbol (Borte)

Scoret per kampLechuzas UPGCHCeFor Chiapas
Over 0.5100%90%
Over 1.570%60%
Over 2.540%20%
Over 3.520%0%
Scoret ikke0%10%
Scoret i 1.omg/2.omgLechuzas UPGCHCeFor Chiapas
Scoret i 1. omg50%33%
Scoret i 2. omg100%100%
Scoret i begge omganger50%33%
Scoringssnitt 1. omg0.50.67
Scoringssnitt 2. omg1.501.67

* Statistikken inkluderer både hjemme- og bortekamper som Club Lechuzas UPGCH og Centro de Formacion Chiapas Futbol har spilt.

Innslupne mål Hvem vil slippe inn mål?

Club Lechuzas UPGCH er +125% bedre med tanke på Innslupne mål

Lechuzas UPGCH
0.8 Innslupne / kamp

Club Lechuzas UPGCH (Hjemme)

CeFor Chiapas
1.8 Innslupne / kamp

Centro de Formacion Chiapas Futbol (Borte)

Innslupne / kampLechuzas UPGCHCeFor Chiapas
Over 0.560%100%
Over 1.510%40%
Over 2.510%20%
Over 3.50%10%
Holdt nullen40%0%
Innslupne mål 1./2. omgangLechuzas UPGCHCeFor Chiapas
1. omg. holdt nullen50%0%
2. omg. holdt nullen75%67%
1. omg. innslupne gjennomsnitt0.51
2. omg. innslupne gjennomsnitt0.251.33

* Statistikk over innslupne mål inkluderer både hjemme- og bortekamper som Club Lechuzas UPGCH og Centro de Formacion Chiapas Futbol har spilt.

Tippetips på over 2.5 og BTTS Hvor mange mål scores i denne kampen?

Club Lechuzas UPGCH og Centro de Formacion Chiapas Futbol's data for over 0.5 ~ 4.5 og BTTS.

KampmålLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
Over 0.5100%100%100%
Over 1.590%100%95%
Over 2.560%70%65%
Over 3.540%40%40%
Over 4.520%10%15%
BTTS60%90%75%
Begge lag scorer og seier40%30%35%
Begge lag scorer og uavgjort10%50%30%
BTTS og over 2.550%60%55%
BTTS Nei og over 2.510%10%10%
Mål i 1. omgangLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
BTTS 1. omg.
1. omg. Over 0.5
1. omg. Over 1.5
1. omg. Over 2.5
Mål i 2. omgangLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
BTTS 2. omg.
Begge lag scorer i begge omganger
2. omg. Over 0.5
2. omg. Over 1.5
2. omg. Over 2.5
Mål (Under)Lechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
Under 0.50%0%0%
Under 1.510%0%5%
Under 2.540%30%35%
Under 3.560%60%60%
Under 4.580%90%85%
1. omg. / 2. omg.Lechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
1. omg. Under 0.525%0%13%
1. omg. Under 1.575%67%71%
1. omg. Under 2.5100%67%84%
2. omg. Under 0.50%0%0%
2. omg. Under 1.550%33%42%
2. omg. Under 2.575%33%54%

Siste tippetips fra brukere

Ingen brukertips ennå. Du kan legge ut et etter at oddsen er publisert.

Cornerstatistikk Hvor mange cornere blir det?

UNLOCKCornere / kamp

* Gjennomsnitt cornere per kamp mellom Club Lechuzas UPGCH og Centro de Formacion Chiapas Futbol

/ kamp
Cornere for
/ kamp
Cornere for
Cornere i kampenLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1. omgangLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
1. omg. gjennomsnitt
Over 4 1. omg.
Over 5 1. omg.
Over 6 1. omg.
2. omgangLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
2. omg. gjennomsnitt
Over 4 2. omg.
Over 5 2. omg.
Over 6 2. omg.

Totalt antall cornere for Club Lechuzas UPGCH og Centro de Formacion Chiapas Futbol. Ligagjennomsnittet Liga TDP's gjennomsnitt på tvers av 127 kamper i sesongen 2026/2027.

Liga TDP Cornerstatistikker

Lagcornere Cornere for/imot

Club Lechuzas UPGCH og Centro de Formacion Chiapas Futbol's individuelle lagcornerstatistikk.

LagcornereLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
Cornere for / kamp
Cornere imot / kamp
Over 2.5 - Cornere for
Over 3.5 - Cornere for
Over 4.5 - Cornere for
Over 2.5 - Cornere imot
Over 3.5 - Cornere imot
Over 4.5 - Cornere imot
Club Lechuzas UPGCH
Scoret i
100%
av kamper (Totalt)

Veldig stor sjanse

Det er en Veldig stor sjanse at Club Lechuzas UPGCH scorer et mål basert på dataene våre.
Centro de Formación Chiapas Fútbol
Holdt nullen i
0%
av kamper (Totalt)
Club Lechuzas UPGCH
Holdt nullen i
40%
av kamper (Totalt)

Middels sjanse

Det er en Middels sjanse at Centro de Formacion Chiapas Futbol scorer et mål basert på dataene våre.
Centro de Formación Chiapas Fútbol
Scoret i
90%
av kamper (Totalt)
Oppgradere til Premium! 500 ekstra lønnsomme ligaer.

Premium vil gi deg flere gevinster. 500 ekstra ligaer kjent for å være lønnsomme og mindre sporet av bookmakerne. I tillegg får du cornerstatistikk og kortstatistikk sammen med CSV-nedlastinger. Abonner i dag!

UNLOCKTotalt antall kort/kamp

* Summen av kort per kamp mellom Club Lechuzas UPGCH og Centro de Formacion Chiapas Futbol

Kort
/ kamp
Club Lechuzas UPGCH
Kort
/ kamp
Centro de Formacion Chiapas Futbol
KampkortLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
Over 2.5
Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5
Over 6.5
Kort mottattLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
Gjenommsnittlig mottatt kort
Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5
Kort for motstanderLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5

Totale kampkort for Club Lechuzas UPGCH og Centro de Formacion Chiapas Futbol. Ligagjennomsnittet er Liga TDP sitt gjennomsnitt. Det var 0 antall kort i 127 kamper i 2026/2027-sesongen.

Liga TDP Statistikk over gule/røde kort

Første / andre omgang seier-uavgjort-tap

Pauseform
 
Pauseform
Club Lechuzas UPGCH Logo
1.25
Halvtid

Club Lechuzas UPGCH logoClub Lechuzas UPGCH er +25% bedre med tanke på Pauseform

1.00
Halvtid
Centro de Formación Chiapas Fútbol Logo
1./2. omg. formLechuzas UPGCHCeFor Chiapas
Seier 1. omg.25%33%
Seier 2. omg.75%67%
Uavgjort 1. omg.50%0%
Uavgjort 2. omg.25%0%
Tap 1. omg.25%67%
Tap 2. omg.0%33%

Club Lechuzas UPGCH og Centro de Formacion Chiapas Futbol's kortstatistikk for første og andre omgang for tippetipsene dine.

Kort (1./2. omgang)Lechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
1. omg. gjenommsnittlig mottatt kort
2. omg. gjenommsnittlig mottatt kort
Kampkort gjennomsnitt (1.omg)
Kampkort gjennomsnitt (2.omg)
1.omg. hadde flere kort %
2.omg. hadde flere kort %
1./2. omg. overLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
1.omg. over 0.5 kort motattt
2.omg. over 0.5 kort motattt
1.omg. over 0.5 kort motattt
2.omg. over 0.5 kort motattt
1.omg. er 2~3 kort totalt
2.omg. er 2~3 kort totalt
1.omg. totalt over 3
2.omg. totalt over 3

Hvem scorer først?

Club Lechuzas UPGCHClub Lechuzas UPGCH
 
Club Lechuzas UPGCH

30%

Scoret først i 3 / 10 kamper

Centro de Formacion Chiapas FutbolCentro de Formacion Chiapas Futbol
 
Centro de Formacion Chiapas Futbol

0%

Scoret først i 0 / 10 kamper

Mål etter minutter
Club Lechuzas UPGCH og Centro de Formacion Chiapas Futbol sine mål per 10 minutter og 15 minutter.

Per 10 Min'Lechuzas UPGCHCeFor Chiapas
0 - 10 Min'3%0%
11 - 20 Min'3%3%
21 - 30 Min'0%9%
31 - 40 Min'3%0%
41 - 50 Min'6%6%
51 - 60 Min'0%11%
61 - 70 Min'6%3%
71 - 80 Min'10%3%
81 - 90 Min'3%6%
Per 15 Min'Lechuzas UPGCHCeFor Chiapas
0 - 15 Min'3%3%
16 - 30 Min'3%9%
31 - 45 Min'6%3%
46 - 60 Min'3%14%
61 - 75 Min'13%6%
76 - 90 Min'6%6%
Scorede mål per 10 min'Lechuzas UPGCHCeFor Chiapas
0 - 10 Min'4%0%
11 - 20 Min'0%0%
21 - 30 Min'0%12%
31 - 40 Min'0%0%
41 - 50 Min'9%6%
51 - 60 Min'0%12%
61 - 70 Min'4%0%
71 - 80 Min'13%0%
81 - 90 Min'4%12%
Mål scoret per 15 min'Lechuzas UPGCHCeFor Chiapas
0 - 15 Min'4%0%
16 - 30 Min'0%12%
31 - 45 Min'4%0%
46 - 60 Min'4%18%
61 - 75 Min'13%0%
76 - 90 Min'9%12%
Innslupne mål per 10 min'Lechuzas UPGCHCeFor Chiapas
0 - 10 Min'0%0%
11 - 20 Min'13%6%
21 - 30 Min'0%6%
31 - 40 Min'13%0%
41 - 50 Min'0%6%
51 - 60 Min'0%11%
61 - 70 Min'13%6%
71 - 80 Min'0%6%
81 - 90 Min'0%0%
Mål innsluppet per 15 min'Lechuzas UPGCHCeFor Chiapas
0 - 15 Min'0%6%
16 - 30 Min'13%6%
31 - 45 Min'13%6%
46 - 60 Min'0%11%
61 - 75 Min'13%11%
76 - 90 Min'0%0%

45' og 90' inkluderer mål på overtid.

Skudd, offsider, forseelser og mer

LagskuddLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
Skudd per kamp11.2517.3314.00
Konverteringsfrekvens for skudd18%13%16%
Skudd på mål / kamp5.508.677.00
Skudd utenfor mål / kamp5.758.677.00
Skudd per scorede mål5.637.437
Lagskudd over 10.550%67%59%
Lagskudd over 11.550%67%59%
Lagskudd over 12.550%67%59%
Lagskudd over 13.550%67%59%
Lagskudd over 14.550%67%59%
Lagskudd over 15.50%67%34%
Lagskudd på mål 3.5+50%100%75%
Lagskudd på mål 4.5+50%100%75%
Lagskudd på mål 5.5+50%67%59%
Lagskudd på mål 6.5+50%33%42%
KampskuddLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
Kampskudd over 23.50%67%34%
Kampskudd over 24.50%67%34%
Kampskudd over 25.50%67%34%
Kampskudd over 26.50%67%34%
Kampskudd på mål over 7.550%67%59%
Kampskudd på mål over 8.550%67%59%
Kampskudd på mål over 9.550%67%59%
OffsidestatistikkerLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
Offsider/kamp0.000.000.00
Over 2.5 offsider0%0%0%
Over 3.5 offsider0%0%0%
Diverse statistikkLechuzas UPGCHCeFor ChiapasGjennomsnitt
Forseelser begått / kamp0.000.000.00
Forseelser imot / kamp000.00
Gjennomsnittlig ballbesittelse51%45%48%
Uavgjort % FT10%50%30%

Noen data rundes opp eller ned til nærmeste prosent, og kan derfor være 101 % når de legges sammen.

Ligatabell

   Lag KS Seier % MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
MF
Målforskjell (MF).
Scorede mål - innslupne mål
PoengGj.
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.

1

 Club Lechuzas UPGCH

2

100%

5

0

5

6

2.50

2

 Universidad del Sureste FC

2

100%

5

3

2

6

4.00

3

 Chapulineros II

2

100%

6

4

2

6

5.00

4

 Pro Training Camp FC

2

50%

2

1

1

4

1.50

5

 Pavones ADMC

2

50%

4

2

2

3

3.00

6

 FC Iguanas

1

100%

1

0

1

3

1.00

7

 Dragones de Oaxaca II

2

50%

3

3

0

3

3.00

8

 Plataneros Tabasco

2

0%

1

2

-1

1

1.50

9

 Felinos 48 AC

2

0%

3

4

-1

1

3.50

10

 Tapachula II

2

0%

3

4

-1

1

3.50

11

 Club Lobos ITECA

2

0%

1

3

-2

1

2.00

12

 Centro de Formacion Chiapas Futbol

2

0%

1

4

-3

1

2.50

13

 Academia Dragones

0

0%

0

0

0

0

0

14

 Jaguares II

0

0%

0

0

0

0

0

15

 Antequera FC

1

0%

0

1

-1

0

1.00

16

 Alebrijes de Oaxaca FC

2

0%

0

4

-4

0

2.00

   Lag KS Seier % MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
MF
Målforskjell (MF).
Scorede mål - innslupne mål
PoengGj.
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.

1

 Club Lechuzas UPGCH

2

100%

5

0

5

6

2.50

2

 Universidad del Sureste FC

2

100%

5

3

2

6

4.00

3

 Chapulineros II

2

100%

6

4

2

6

5.00

4

 Pro Training Camp FC

2

50%

2

1

1

4

1.50

5

 Pavones ADMC

2

50%

4

2

2

3

3.00

6

 FC Iguanas

1

100%

1

0

1

3

1.00

7

 Dragones de Oaxaca II

2

50%

3

3

0

3

3.00

8

 Plataneros Tabasco

2

0%

1

2

-1

1

1.50

9

 Felinos 48 AC

2

0%

3

4

-1

1

3.50

10

 Tapachula II

2

0%

3

4

-1

1

3.50

11

 Club Lobos ITECA

2

0%

1

3

-2

1

2.00

12

 Centro de Formacion Chiapas Futbol

2

0%

1

4

-3

1

2.50

13

 Academia Dragones

0

0%

0

0

0

0

0

14

 Jaguares II

0

0%

0

0

0

0

0

15

 Antequera FC

1

0%

0

1

-1

0

1.00

16

 Alebrijes de Oaxaca FC

2

0%

0

4

-4

0

2.00

* Liga TDP formtabell er også tilgjengelig

×
Legg til tippetips
/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.