Loading
Pallokerho 35 ry mot Ekenas IFStatistikker, Analyser og innbyrdes


GPT5 AI Analyse
*Gjennomsnittlig statistikk mellom Pallokerho 35 ry og Ekenas IF for gjeldende sesong
Premium vil gi deg flere gevinster. 500 ekstra ligaer kjent for å være lønnsomme og mindre sporet av bookmakerne. I tillegg får du cornerstatistikk og kortstatistikk sammen med CSV-nedlastinger. Abonner i dag!
Pallokerho 35 ry
57%
Scoret først i 12 / 21 kamper
Ekenas IF
43%
Scoret først i 9 / 21 kamper
Mål etter minutter
Pallokerho 35 ry og Ekenas IF sine mål per 10 minutter og 15 minutter.
| Per 10 Min' | PK-35 | EIF |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 10% | 5% |
| 11 - 20 Min' | 16% | 7% |
| 21 - 30 Min' | 4% | 8% |
| 31 - 40 Min' | 8% | 12% |
| 41 - 50 Min' | 8% | 15% |
| 51 - 60 Min' | 20% | 12% |
| 61 - 70 Min' | 8% | 3% |
| 71 - 80 Min' | 6% | 10% |
| 81 - 90 Min' | 22% | 27% |
| Per 15 Min' | PK-35 | EIF |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 16% | 10% |
| 16 - 30 Min' | 14% | 10% |
| 31 - 45 Min' | 12% | 19% |
| 46 - 60 Min' | 24% | 20% |
| 61 - 75 Min' | 8% | 12% |
| 76 - 90 Min' | 27% | 28% |
| Scorede mål per 10 min' | PK-35 | EIF |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 14% | 4% |
| 11 - 20 Min' | 11% | 12% |
| 21 - 30 Min' | 5% | 12% |
| 31 - 40 Min' | 8% | 12% |
| 41 - 50 Min' | 8% | 23% |
| 51 - 60 Min' | 22% | 0% |
| 61 - 70 Min' | 5% | 0% |
| 71 - 80 Min' | 8% | 8% |
| 81 - 90 Min' | 19% | 31% |
| Mål scoret per 15 min' | PK-35 | EIF |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 19% | 12% |
| 16 - 30 Min' | 11% | 15% |
| 31 - 45 Min' | 11% | 19% |
| 46 - 60 Min' | 27% | 15% |
| 61 - 75 Min' | 5% | 8% |
| 76 - 90 Min' | 27% | 31% |
| Innslupne mål per 10 min' | PK-35 | EIF |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 0% | 6% |
| 11 - 20 Min' | 28% | 3% |
| 21 - 30 Min' | 0% | 6% |
| 31 - 40 Min' | 7% | 12% |
| 41 - 50 Min' | 7% | 9% |
| 51 - 60 Min' | 14% | 21% |
| 61 - 70 Min' | 14% | 6% |
| 71 - 80 Min' | 0% | 12% |
| 81 - 90 Min' | 28% | 24% |
| Mål innsluppet per 15 min' | PK-35 | EIF |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 7% | 9% |
| 16 - 30 Min' | 21% | 6% |
| 31 - 45 Min' | 14% | 18% |
| 46 - 60 Min' | 14% | 24% |
| 61 - 75 Min' | 14% | 15% |
| 76 - 90 Min' | 28% | 27% |
45' og 90' inkluderer mål på overtid.
| Lag | KS | Seier % | MF | MM | MF | Poeng | Gj. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kotkan Tyovaen Palloilijat |
11 | 73% | 22 | 12 | 10 | 25 | 3.09 |
2 |
Valkeakosken Haka |
11 | 64% | 26 | 13 | 13 | 23 | 3.55 |
3 |
Pallokerho 35 ry |
11 | 45% | 19 | 13 | 6 | 19 | 2.91 |
4 |
Jarvenpaan Palloseura |
11 | 55% | 10 | 10 | 0 | 19 | 1.82 |
5 |
Ekenas IF |
11 | 55% | 15 | 12 | 3 | 18 | 2.45 |
6 |
JIPPO Joensuu |
10 | 40% | 10 | 5 | 5 | 16 | 1.50 |
7 |
Mikkelin Palloilijat |
10 | 40% | 12 | 16 | -4 | 14 | 2.80 |
8 |
Kapylan Pallo |
10 | 20% | 11 | 16 | -5 | 9 | 2.70 |
9 |
Talenttiklubi 04 |
10 | 20% | 10 | 14 | -4 | 8 | 2.40 |
10 |
Kerho 07 SJK II |
10 | 10% | 4 | 16 | -12 | 6 | 2.00 |
| Lag | KS | Seier % | MF | MM | MF | Poeng | Gj. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pallokerho 35 ry |
10 | 80% | 18 | 1 | 17 | 25 | 1.90 |
2 |
Kotkan Tyovaen Palloilijat |
10 | 70% | 14 | 9 | 5 | 23 | 2.30 |
3 |
JIPPO Joensuu |
11 | 55% | 19 | 12 | 7 | 21 | 2.82 |
4 |
Valkeakosken Haka |
10 | 50% | 15 | 9 | 6 | 17 | 2.40 |
5 |
Talenttiklubi 04 |
11 | 18% | 15 | 15 | 0 | 11 | 2.73 |
6 |
Jarvenpaan Palloseura |
10 | 30% | 8 | 19 | -11 | 10 | 2.70 |
7 |
Kapylan Pallo |
11 | 18% | 10 | 19 | -9 | 8 | 2.64 |
8 |
Ekenas IF |
10 | 20% | 11 | 21 | -10 | 8 | 3.20 |
9 |
Mikkelin Palloilijat |
11 | 18% | 10 | 17 | -7 | 7 | 2.45 |
10 |
Kerho 07 SJK II |
11 | 9% | 7 | 17 | -10 | 6 | 2.18 |
* Ykkösliiga hjemmetabeller og bortetabeller er også tilgjengelige
Viser den sist bruke lagoppstillingen for Pallokerho 35 ry og Ekenas IF.
#
Lagoppstilling
Angripere
Midtbanespillere
Forsvarsspillere
Keeper
#
Innbyttere
Angripere
Midtbanespillere
Forsvarsspillere
Keeper
#
Lagoppstilling
Angripere
Midtbanespillere
Forsvarsspillere
Keeper
#
Innbyttere
Angripere
Midtbanespillere
Forsvarsspillere
Keeper
* Statistikk fra 2026-sesongen i Ykkösliiga
* Statistikk fra 2026-sesongen i Ykkösliiga
* Statistikk fra 2026-sesongen i Ykkösliiga
* Statistikk fra 2026-sesongen i Ykkösliiga
* Statistikk fra 2026-sesongen i Ykkösliiga
* Statistikk fra 2026-sesongen i Ykkösliiga
Kanaler som viser Pallokerho 35 ry mot Ekenas IF
Ruutu
Laster inn statistikk







