Loading

Resultaat

5 - 1

HT

(3 - 0)

Zonder Assist


4'

Unax Urzaiz Iriondo

Zonder Assist


14'

Zonder Assist


62'

Zonder Assist


65'

Zonder Assist


81'

StatsBasconiaSD Ejea
Balbezit41%59%
Schoten147
KaartenN/AN/A
Hoekschoppen29
FoutenN/AN/A
BuitenspelN/AN/A
xG1.730.88

1
Wedstrijden

0%
0%
100%

1 Winsten

SD Ejea Logo

SD Ejea
(100%)

CD Basconia vs SD Ejea's onderlinge ontmoetingen tonen aan dat van de 1 ontmoetingen die ze hebben gehad, CD Basconia 0 keer heeft gewonnen en SD Ejea 1 keer heeft gewonnen. 0 wedstrijden tussen CD Basconia en SD Ejea zijn geëindigd in een gelijkspel.

100%Meer dan 1.5
1 / 1 Wedstrijden
100%Meer dan 2.5
1 / 1 Wedstrijden
100%Meer dan 3.5
1 / 1 Wedstrijden
100%BTS
1 / 1 Wedstrijden
0%Clean Sheets
CD Basconia
0%Clean Sheets
SD Ejea

CD Basconia vs SD Ejea Vorige Resultaten

Alle voorspellingen- CD Basconia vs SD Ejea

49%Meer dan 2.5
Competitie gemiddelde : 45%
79%Meer dan 1.5
Competitie gemiddelde : 73%
58%BTS
Competitie gemiddelde : 52%
2.67Doelpunten / Wedstrijd
Competitie gemiddelde : 2.51
Meer dan 1.5, 1e helft/2e helft & meer
Over 8.5, 9.5 & meer

ChatGPT LogoGPT4 AI Analyse

Hier is een compacte betting–analyse voor Basconia vs SD Ejea (Seizoen 2025/2026, Speelronde 34, Estadio Artunduaga, kickoff 3 mei). Wat telt meteen - Algemene scorekans: totaal xG per match tussen deze twee teams ligt rond 2.7 (Basconia 1.40 xG, ...
Registreer om (gratis) gebruiker te worden om GPT5 statistieken analyse te bekijken »

*Gemiddelde stats tussen CD Basconia en SD Ejea voor het huidige seizoen.

Wat betekenen deze statistiektermen? Lees het woordenlijst
Vorm - Thuis
 
Vorm - Uit
CD Basconia Logo
1.56
  • W
    CD Basconia

    CD Basconia

    Segunda División RFEF Group 2

    22/2 10:30

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Amorebieta

    SD Amorebieta

  • G
    CD Basconia

    CD Basconia

    Segunda División RFEF Group 2

    14/3 16:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Tudelano

    CD Tudelano

  • W
    CD Basconia

    CD Basconia

    Segunda División RFEF Group 2

    29/3 10:30

    6 - 4

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    CD Alfaro

    CD Alfaro

  • W
    CD Basconia

    CD Basconia

    Segunda División RFEF Group 2

    12/4 10:30

    4 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    UD Mutilvera

    UD Mutilvera

  • G
    CD Basconia

    CD Basconia

    Segunda División RFEF Group 2

    26/4 11:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Gernika Club

    SD Gernika Club

  • Alle

  • Thuis

  • Uit

CD Basconia
SD Gernika Club
CD Basconia
UD Mutilvera
CD Basconia
CD Alfaro
CD Basconia
CD Tudelano
CD Basconia
SD Amorebieta
  • Vorige

  • Volgende

CD Basconia logoCD Basconia is +108% beter wat betreft Punten Per Wedstrijd

0.75
  • V
    SD Amorebieta

    SD Amorebieta

    Segunda División RFEF Group 2

    15/2 11:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SD Ejea

    SD Ejea

  • G
    Utebo FC

    Utebo FC

    Segunda División RFEF Group 2

    1/3 11:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    SD Ejea

    SD Ejea

  • V
    Real Zaragoza Deportivo Aragón

    Real Zaragoza Deportivo Aragon

    Segunda División RFEF Group 2

    22/3 11:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SD Ejea

    SD Ejea

  • V
    CD Tudelano

    CD Tudelano

    Segunda División RFEF Group 2

    2/4 17:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    SD Ejea

    SD Ejea

  • V
    Deportivo Alavés II

    Deportivo Alaves II

    Segunda División RFEF Group 2

    18/4 16:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SD Ejea

    SD Ejea

SD Ejea Logo
  • Alle

  • Thuis

  • Uit

Deportivo Alaves II
SD Ejea
CD Tudelano
SD Ejea
Real Zaragoza Deportivo Aragon
SD Ejea
Utebo FC
SD Ejea
SD Amorebieta
SD Ejea
  • Vorige

  • Volgende

Krijg Gratis Dagelijkse Voorspellingen

Abonneer op FootyStats Voorspellingen en krijg 3 ~ 10 Gratis Gebruikerstips. Winst wordt bijgehouden!

Geef uw email op om te abonneren *

Goals Voor Wie zal er meer scoren

CD Basconia is +106% beter wat betreft Gescoorde Doelpunten

Basconia
1.81 Doelpunten / Wedstrijd

CD Basconia (Thuis)

SD Ejea
0.88 Doelpunten / Wedstrijd

SD Ejea (Uit)

Gescoord per wedstrijdBasconiaSD Ejea
Meer dan 0.575%56%
Meer dan 1.544%19%
Meer dan 2.531%13%
Meer dan 3.519%0%
Niet Gescoord25%44%
Gescoord in 1e helft/2e helftBasconiaSD Ejea
Gescoord in 1e helft37%44%
Gescoord in 2e helft72%29%
Gescoord in Beide Helften28%14%
Gescoord in 1e helft (GEM)0.560.38
Gescoord in 2e helft (GEM)1.140.43

* Statistieken van CD Basconia's thuis doelpunten record en SD Ejea's gegevens bij uitwedstrijden.

Goals tegen Wie zal doelpunten tegen krijgen?

CD Basconia is +66% beter wat betreft Doelpunten tegen

Basconia
1.13 Tegendoelpunten / Wedstrijd

CD Basconia (Thuis)

SD Ejea
1.88 Tegendoelpunten / Wedstrijd

SD Ejea (Uit)

DP Tegen/WBasconiaSD Ejea
Meer dan 0.569%88%
Meer dan 1.525%63%
Meer dan 2.513%31%
Meer dan 3.56%6%
Clean Sheets31%13%
Tegendoelpunten 1e/2e helftBasconiaSD Ejea
1e helft Clean Sheets75%38%
2e helft Clean Sheets43%28%
1e helft gemiddelde tegendoelpunten0.130.69
2e helft gemiddelde tegendoelpunten0.861.14

* Statistieken van CD Basconia's thuis verdediging record en SD Ejea's gegevens bij uitwedstrijden.

Over 2.5 & BTTS voorspellingen Hoeveel doelpunten in deze wedstrijd

CD Basconia en SD Ejea's Over 0.5 ~ 4.5 en BTTS gegevens.

Wedstrijd DoelpuntenBasconiaSD EjeaGemiddeld
Meer dan 0.588%94%91%
Meer dan 1.581%75%78%
Meer dan 2.544%56%50%
Meer dan 3.531%38%35%
Meer dan 4.513%13%13%
BTS56%50%53%
BTS & Winst19%13%16%
BTS & Gelijk31%13%22%
BTS & over 2.50%0%0%
BTS No & over 2.50%0%0%
1e Helft DoelpuntenBasconiaSD EjeaGemiddeld
BTS 1e helft
1e helft over 0.5
1e helft over 1.5
1e helft over 2.5
2e Helft DoelpuntenBasconiaSD EjeaGemiddeld
BTS 2e helft
BTS Beide Helften
2e helft over 0.5
2e helft over 1.5
2e helft over 2.5
Doelpunten (Onder)BasconiaSD EjeaGemiddeld
Minder dan 0.512%6%9%
Minder dan 1.519%25%22%
Minder dan 2.556%44%50%
Minder dan 3.569%62%66%
Minder dan 4.587%87%87%
1e helft/2e helftBasconiaSD EjeaGemiddeld
1e helft onder 0.562%31%47%
1e helft onder 1.575%75%75%
1e helft onder 2.594%87%91%
2e helft onder 0.514%29%22%
2e helft onder 1.536%57%47%
2e helft onder 2.586%72%79%

Gebruikers laatste voorspellingen

Nog geen gebruikersvoorspellingen.
Voeg je eigen voorspelling toe met behulp van virtuele footystats-munten!
Voeg Voorspellingen Toe

Cornerstats Hoeveel hoekschoppen zullen er zijn?

UNLOCKCorners / wedstrijd

* Gemiddeld aantal hoekschoppen per wedstrijd tussen CD Basconia en SD Ejea

/ Wedstrijd
Corners voor
/ Wedstrijd
Corners voor
Wedstrijd hoekschoppenBasconiaSD EjeaGemiddeld
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1e HelftBasconiaSD EjeaGemiddeld
1e helft GEM
Over 4 1e helft
Over 5 1e helft
Over 6 1e helft
2e HelftBasconiaSD EjeaGemiddeld
2e helft GEM
Over 4 2e helft
Over 5 2e helft
Over 6 2e helft

Totaal aantal hoekschoppen voor CD Basconia en SD Ejea. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Segunda División RFEF Group 2 over 299 wedstrijden in het seizoen 2025/2026

Segunda División RFEF Group 2 Corner Statistieken

Team Corners Corners Voor/Tegen

CD Basconia en SD Ejea's individuele team hoekschop gegevens .

Team CornersBasconiaSD EjeaGemiddeld
Hoekschoppen verdiend per wedstrijd
Hoekschoppen tegen per wedstrijd
Meer dan 2.5 - Corners voor
Meer dan 3.5 - Corners voor
Meer dan 4.5 - Corners voor
Meer dan 2.5 - Corners Tegen
Meer dan 3.5 - Corners Tegen
Meer dan 4.5 - Corners Tegen

Gaat CD Basconia scoren?

CD Basconia
Gescoord in
75%
van hun westrijden (Thuis)

Gemiddelde Kans

Er is een Gemiddelde Kans dat CD Basconia zal scoren gebaseerd op onze data.
SD Ejea
Clean Sheets in
13%
van hun westrijden (Uit)

Gaat SD Ejea scoren?

CD Basconia
Clean Sheets in
31%
van hun westrijden (Thuis)

Onzeker

Het is Onzeker dat SD Ejea zal scoren gebaseerd op onze data.
SD Ejea
Gescoord in
56%
van hun westrijden (Uit)
Upgrade naar Premium! Extra 500 winstgevende competities.

Premium zal je meer overwinningen opleveren. 500 Extra competities die bekend staan als winstgevend en minder gevolgd worden door de bookmakers. Bovendien krijg je hoekstatistieken en kaartstatistieken, samen met CSV-downloads. Abonneer vandaag nog!

UNLOCKTotaal aantal Kaarten / Wedstrijd

* Som van boekingen per wedstrijd tussen CD Basconia en SD Ejea

Kaarten
/ Wedstrijd
CD Basconia
Kaarten
/ Wedstrijd
SD Ejea
Wedstrijd kaartenBasconiaSD EjeaGemiddeld
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Meer dan 4.5
Meer dan 5.5
Over 6.5
Kaarten gekregenBasconiaSD EjeaGemiddeld
Gemiddelde ontvangen kaarten
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Kaarten TegenstanderBasconiaSD EjeaGemiddeld
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5

Totaal aantal kaarten voor CD Basconia en SD Ejea. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Segunda División RFEF Group 2. Er waren 0 kaarten in 299 wedstrijden in het seizoen 2025/2026

Segunda División RFEF Group 2 Gele / Rode Kaarten Stats

Eerste / Tweede Helft Win-Gelijkspel-Verlies

Half Time Vorm
 
Half Time Vorm
CD Basconia Logo
1.25
Half-Time

CD Basconia logoCD Basconia is +67% beter wat betreft Half Time Vorm

0.75
Half-Time
SD Ejea Logo
1e/2e helft VormBasconiaSD Ejea
1e helft zeges25%19%
2e helft zeges36%7%
1e helft gelijkspel50%19%
2e helft gelijkspel50%28%
1e helft verloren13%50%
2e helft verloren14%64%

Kaartstatistieken van de eerste helft en tweede helft van CD Basconia en SD Ejea voor jouw voorspellingen

Kaarten (1e/2e helft)BasconiaSD EjeaGemiddeld
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 1e helft
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 2e helft
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (1e helft)
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (2e helft)
1e helft had meer kaarten %
2e helft had meer kaarten %
1e/2e helft overBasconiaSD EjeaGemiddeld
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft zijn 2~3 totale kaarten
2e helft zijn 2~3 totale kaarten
1e helft Totaal Over 3
2e helft Totaal Over 3

Wie zal eerst scoren?

CD BasconiaCD Basconia
 
CD Basconia

36%

Eerst gescoord in 12 / 33 wedstrijden

SD EjeaSD Ejea
 
SD Ejea

33%

Eerst gescoord in 11 / 33 wedstrijden

Doelpunten per Minuut
Doelpunten van CD Basconia en SD Ejea per 10 minuten en 15 minuten

Na 10 Min'BasconiaSD Ejea
0-10 Min'0%12%
11-20 Min'5%6%
21-30 Min'4%7%
31-40 Min'8%8%
41-50 Min'12%17%
51-60 Min'13%2%
61-70 Min'16%8%
71-80 Min'5%10%
81-90 Min'21%19%
Na 15 Min'BasconiaSD Ejea
0-15 Min'2%13%
16-30 Min'8%12%
31-45 Min'15%19%
46-60 Min'17%8%
61-75 Min'18%11%
76-90 Min'24%26%
Doelpunten gescoord na 10 Min'BasconiaSD Ejea
0-10 Min'0%12%
11-20 Min'6%9%
21-30 Min'4%15%
31-40 Min'8%3%
41-50 Min'20%3%
51-60 Min'12%3%
61-70 Min'18%12%
71-80 Min'4%15%
81-90 Min'16%15%
DP Voor na 15 min'BasconiaSD Ejea
0-15 Min'2%15%
16-30 Min'8%21%
31-45 Min'20%6%
46-60 Min'20%3%
61-75 Min'20%18%
76-90 Min'18%24%
Doelpunten geleden na 10 Min'BasconiaSD Ejea
0-10 Min'0%12%
11-20 Min'5%4%
21-30 Min'5%2%
31-40 Min'7%12%
41-50 Min'2%26%
51-60 Min'14%2%
61-70 Min'14%6%
71-80 Min'7%6%
81-90 Min'26%22%
DP Tegen na 15 min'BasconiaSD Ejea
0-15 Min'2%12%
16-30 Min'7%6%
31-45 Min'10%28%
46-60 Min'14%12%
61-75 Min'17%6%
76-90 Min'31%28%

45' en 90' bevatten er doelpunten in blessuretijd

Schoten, buitenspel, overtredingen en meer

Team schotenBasconiaSD EjeaGemiddeld
Schoten Per Wedstrijd12.0010.0011.00
Schot conversie verhoudingN/AN/AN/A
Schoten op Doel / Wedstrijd6.154.866.00
Schoten naast Doel / Wedstrijd5.855.145.00
Schoten per doelpuntN/AN/AN/A
Team schoten over 10.50%0%0%
Team schoten over 11.50%0%0%
Team schoten over 12.50%0%0%
Team schoten over 13.50%0%0%
Team schoten over 14.50%0%0%
Team schoten over 15.50%0%0%
Team Schoten op doel 3.5+0%0%0%
Team schoten op doel 4.5+0%0%0%
Team Schoten op doel 5.5+0%0%0%
Team Schoten op doel 6.5+0%0%0%
Wedstrijd schotenBasconiaSD EjeaGemiddeld
Wedstrijd schoten over 23.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 24.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 25.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 26.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 7.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 8.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 9.50%0%0%
Buitenspel StatsBasconiaSD EjeaGemiddeld
Buitenspel / Wedstrijd7.632.895.00
Meer dan 2.5 Offsides100%56%78%
Meer dan 3.5 Offsides100%33%67%
Overige statistiekenBasconiaSD EjeaGemiddeld
Overtredingen begaan/wedstrijd7.858.148.00
Overtredingen tegen/wedstrijd000.00
Balbezit GEM55%50%53%
Gelijkspel % (volledige tijd)44%19%32%

Sommige gegevens worden afgerond naar het dichtstbijzijnde percentage, en kunnen daarom bij elkaar opgeteld uitkomen op 101%.

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 UD Logrones

17

71%

44

12

32

38

3.29

2

 Real Union Club de Irun

17

59%

38

14

24

35

3.06

3

 Utebo FC

17

53%

35

18

17

33

3.12

4

 Deportivo Alaves II

17

53%

25

12

13

31

2.18

5

 CD Tudelano

17

53%

31

19

12

31

2.94

6

 CD Ebro

16

38%

23

13

10

28

2.25

7

 SD Eibar II

17

53%

25

25

0

28

2.94

8

 SD Gernika Club

16

50%

17

13

4

27

1.88

9

 Sestao River Club

16

44%

22

14

8

26

2.25

10

 SD Amorebieta

17

41%

18

12

6

26

1.76

11

 CD Basconia

16

38%

29

18

11

25

2.94

12

 SD Ejea

17

29%

20

20

0

23

2.35

13

 Naxara CD

17

35%

21

21

0

23

2.47

14

 SD Logrones

16

31%

13

16

-3

22

1.81

15

 Real Zaragoza Deportivo Aragon

17

35%

19

22

-3

20

2.41

16

 CD Alfaro

17

29%

15

23

-8

19

2.24

17

 SD Beasain

16

25%

20

20

0

18

2.50

18

 UD Mutilvera

16

25%

16

28

-12

16

2.75

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 Real Union Club de Irun

17

59%

26

21

5

34

2.76

2

 Deportivo Alaves II

16

50%

16

8

8

30

1.50

3

 Utebo FC

16

50%

21

23

-2

25

2.75

4

 CD Tudelano

16

38%

24

21

3

23

2.81

5

 SD Eibar II

17

29%

16

17

-1

21

1.94

6

 CD Ebro

17

29%

19

20

-1

21

2.29

7

 Sestao River Club

17

24%

17

19

-2

21

2.12

8

 SD Amorebieta

16

31%

18

20

-2

21

2.38

9

 UD Logrones

16

31%

26

21

5

20

2.94

10

 CD Basconia

17

24%

21

24

-3

19

2.65

11

 Naxara CD

17

29%

18

27

-9

18

2.65

12

 SD Gernika Club

17

24%

17

27

-10

17

2.59

13

 SD Beasain

17

18%

15

24

-9

15

2.29

14

 SD Logrones

17

18%

9

23

-14

15

1.88

15

 UD Mutilvera

17

24%

15

35

-20

14

2.94

16

 SD Ejea

16

19%

14

30

-16

12

2.75

17

 Real Zaragoza Deportivo Aragon

16

6%

11

34

-23

8

2.81

18

 CD Alfaro

17

6%

17

37

-20

6

3.18

* Segunda División RFEF Group 2 Thuis Tabel en Uit tabel zijn ook beschikbaar

Double Chance
Stats
Half Time Result
Stats
bet365
Away
19%
4.00
Home
25%
2.20
Draw
35%
2.40
×
Voeg Voorspellingen Toe
/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!