Loading
CD Pradejon vs Comillas CFStatistieken, Gegevens en Onderlinge Duels


*Gemiddelde stats tussen CD Pradejon en Comillas CF voor het huidige seizoen.
Krijg Gratis Dagelijkse Voorspellingen
Abonneer op FootyStats Voorspellingen en krijg 3 ~ 10 Gratis Gebruikerstips. Winst wordt bijgehouden!
Geef uw email op om te abonneren *
Premium zal je meer overwinningen opleveren. 500 Extra competities die bekend staan als winstgevend en minder gevolgd worden door de bookmakers. Bovendien krijg je hoekstatistieken en kaartstatistieken, samen met CSV-downloads. Abonneer vandaag nog!
CD Pradejon
33%
Eerst gescoord in 2 / 6 wedstrijden
Comillas CF
17%
Eerst gescoord in 1 / 6 wedstrijden
Doelpunten per Minuut
Doelpunten van CD Pradejon en Comillas CF per 10 minuten en 15 minuten
| Na 10 Min' | Pradejón | Comillas |
|---|---|---|
| 0-10 Min' | 6% | 9% |
| 11-20 Min' | 6% | 0% |
| 21-30 Min' | 0% | 9% |
| 31-40 Min' | 0% | 9% |
| 41-50 Min' | 6% | 0% |
| 51-60 Min' | 0% | 27% |
| 61-70 Min' | 0% | 0% |
| 71-80 Min' | 13% | 9% |
| 81-90 Min' | 19% | 36% |
| Na 15 Min' | Pradejón | Comillas |
|---|---|---|
| 0-15 Min' | 6% | 9% |
| 16-30 Min' | 6% | 9% |
| 31-45 Min' | 6% | 9% |
| 46-60 Min' | 0% | 27% |
| 61-75 Min' | 6% | 0% |
| 76-90 Min' | 25% | 45% |
| Doelpunten gescoord na 10 Min' | Pradejón | Comillas |
|---|---|---|
| 0-10 Min' | 11% | 0% |
| 11-20 Min' | 11% | 0% |
| 21-30 Min' | 0% | 0% |
| 31-40 Min' | 0% | 0% |
| 41-50 Min' | 0% | 0% |
| 51-60 Min' | 0% | 50% |
| 61-70 Min' | 0% | 0% |
| 71-80 Min' | 11% | 25% |
| 81-90 Min' | 22% | 25% |
| DP Voor na 15 min' | Pradejón | Comillas |
|---|---|---|
| 0-15 Min' | 11% | 0% |
| 16-30 Min' | 11% | 0% |
| 31-45 Min' | 0% | 0% |
| 46-60 Min' | 0% | 50% |
| 61-75 Min' | 0% | 0% |
| 76-90 Min' | 33% | 50% |
| Doelpunten geleden na 10 Min' | Pradejón | Comillas |
|---|---|---|
| 0-10 Min' | 0% | 14% |
| 11-20 Min' | 0% | 0% |
| 21-30 Min' | 0% | 14% |
| 31-40 Min' | 0% | 14% |
| 41-50 Min' | 14% | 0% |
| 51-60 Min' | 0% | 14% |
| 61-70 Min' | 0% | 0% |
| 71-80 Min' | 14% | 0% |
| 81-90 Min' | 14% | 43% |
| DP Tegen na 15 min' | Pradejón | Comillas |
|---|---|---|
| 0-15 Min' | 0% | 14% |
| 16-30 Min' | 0% | 14% |
| 31-45 Min' | 14% | 14% |
| 46-60 Min' | 0% | 14% |
| 61-75 Min' | 14% | 0% |
| 76-90 Min' | 14% | 43% |
45' en 90' bevatten er doelpunten in blessuretijd
| Ploeg | WG | Winst % | DV | DT | DS | Ptn | Gem. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
CD Berceo |
6 | 83% | 19 | 6 | 13 | 15 | 4.17 |
2 |
CD Alfaro |
6 | 67% | 10 | 7 | 3 | 13 | 2.83 |
3 |
Club Haro Deportivo |
6 | 67% | 12 | 10 | 2 | 13 | 3.67 |
4 |
CD Calahorra |
6 | 67% | 18 | 7 | 11 | 12 | 4.17 |
5 |
CD FC La Calzada |
6 | 67% | 10 | 9 | 1 | 12 | 3.17 |
6 |
CD Varea |
6 | 33% | 5 | 3 | 2 | 10 | 1.33 |
7 |
CD Pradejon |
6 | 50% | 9 | 7 | 2 | 10 | 2.67 |
8 |
San Marcial |
6 | 33% | 7 | 5 | 2 | 9 | 2.00 |
9 |
CD Agoncillo |
6 | 33% | 12 | 9 | 3 | 8 | 3.50 |
10 |
CD Anguiano |
6 | 33% | 8 | 6 | 2 | 8 | 2.33 |
11 |
SD Oyonesa |
6 | 33% | 7 | 8 | -1 | 8 | 2.50 |
12 |
Yague CF |
6 | 33% | 5 | 11 | -6 | 6 | 2.67 |
13 |
Comillas CF |
6 | 17% | 4 | 7 | -3 | 5 | 1.83 |
14 |
CD Cenicero |
6 | 17% | 7 | 10 | -3 | 5 | 2.83 |
15 |
CP Calasancio |
6 | 17% | 7 | 16 | -9 | 5 | 3.83 |
16 |
CA Vianes |
6 | 17% | 9 | 10 | -1 | 4 | 3.17 |
17 |
CA River Ebro |
6 | 17% | 6 | 15 | -9 | 4 | 3.50 |
18 |
Casalarreina CF |
6 | 17% | 4 | 13 | -9 | 3 | 2.83 |
| Ploeg | WG | Winst % | DV | DT | DS | Ptn | Gem. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
CD Berceo |
6 | 83% | 19 | 6 | 13 | 15 | 4.17 |
2 |
CD Alfaro |
6 | 67% | 10 | 7 | 3 | 13 | 2.83 |
3 |
Club Haro Deportivo |
6 | 67% | 12 | 10 | 2 | 13 | 3.67 |
4 |
CD Calahorra |
6 | 67% | 18 | 7 | 11 | 12 | 4.17 |
5 |
CD FC La Calzada |
6 | 67% | 10 | 9 | 1 | 12 | 3.17 |
6 |
CD Varea |
6 | 33% | 5 | 3 | 2 | 10 | 1.33 |
7 |
CD Pradejon |
6 | 50% | 9 | 7 | 2 | 10 | 2.67 |
8 |
San Marcial |
6 | 33% | 7 | 5 | 2 | 9 | 2.00 |
9 |
CD Agoncillo |
6 | 33% | 12 | 9 | 3 | 8 | 3.50 |
10 |
CD Anguiano |
6 | 33% | 8 | 6 | 2 | 8 | 2.33 |
11 |
SD Oyonesa |
6 | 33% | 7 | 8 | -1 | 8 | 2.50 |
12 |
Yague CF |
6 | 33% | 5 | 11 | -6 | 6 | 2.67 |
13 |
Comillas CF |
6 | 17% | 4 | 7 | -3 | 5 | 1.83 |
14 |
CD Cenicero |
6 | 17% | 7 | 10 | -3 | 5 | 2.83 |
15 |
CP Calasancio |
6 | 17% | 7 | 16 | -9 | 5 | 3.83 |
16 |
CA Vianes |
6 | 17% | 9 | 10 | -1 | 4 | 3.17 |
17 |
CA River Ebro |
6 | 17% | 6 | 15 | -9 | 4 | 3.50 |
18 |
Casalarreina CF |
6 | 17% | 4 | 13 | -9 | 3 | 2.83 |
* Tercera Group 16 Vorm tabel zijn ook beschikbaar








