Mateu Morey Portrait

Mateu Morey Stats

Ploeg : Girona FC
Positie : Verdediger - Rechts verdediger
Nationaliteit : Spain
Voet : Rechtervoetig
Rugnummer : #2
Leeftijd (Geboortedatum) : 26 (2/3/2000)
Hoogte : 173cm
Gewicht : 67kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2022

2020/2021

2019/2020

Meer

2017/2018

2026/2027 en carrière statistieken- Mateu Morey

6.99
Gemiddelde waardering in de Segunda DivisiónRanking Tegendoelpunten : -1 / 371 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2026/2027

5

0

0

3

0
0

232'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

34

1

29

4

3

0

1439'

21

0

23

7

1

0

1140'

10

0

18

1

2

0

801'

7

0

7

2

1

0

353'

4

0

5

1

0

0

352'

4

0

0

3

1

0

231'

Totaal 2025/2026

97

1

92

27

10
0

5346'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Mateu Morey. Mateu Morey heeft in totaal 97 wedstrijden gespeeld, 1 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Mateu Morey heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Primera Division met 97 in Spanje. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Segunda División

0.00Tegen Per 90
0 Doelpunten in 5 Wedstrijden
99th Percentiel
60%Clean Sheets
3 / 5 Zuivere lakens
97th Percentiel
0.00Kaarten per 90
0 Kaarten Totaal
18th Percentiel

Mateu Morey Statistieken - Gedetailleerd

Segunda División statistieken voor Mateu Morey

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden5N/A
2
minuten23246 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden3N/A
2
Wedstrijden Gesubbed In2N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen00
99
Minuten per doelpunt Toegestaan0 Min'N/A
0
Clean Sheets360%
97
Tackles124.66
99
Onderscheppingen51.94
95
Grondduels2710.47
68
Grondduels gewonnen197.37
96
Luchtduels gewonnen10.39
21
Gedribbeld verleden10.39
65
Clearances83.10
76
Geblockte schoten00.00
35
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
18
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
18
Kaarten Meer dan 0,500%
19
Gemaakte overtredingen20.78
27
Overtreding tegen31.16
52

Mateu Morey heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van Segunda División.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
56
Doelpunt Betrokkenheid10.39
78
Doelpunten thuis00
69
Doelpunten uit00
70
Verwachte doelpunten (xG)0.100.04
33
Niet-straf xG (npxG)0.100.04
33
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Mateu Morey heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Segunda División 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen20.78
46
Schoten op doel
0/ 2
0.00
25
Schoten naast doel
2/ 2
0.78
58
Raak het houtwerk1 keer0.39
99
Schot conversie verhouding0.00%N/A
56
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
25
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Mateu Morey heeft 2 schoten genomen in 5 wedstrijden tot nu toe in het Segunda División 2026/2027 seizoen. Van de 2 schoten waren 0 schoten op doel en de andere 2 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Mateu Morey 0.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.78 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists10.39
95
Verwachte assists (xA)0.920.36
96
Passes11042.67
62
Geslaagde passen
92/ 110
35.69
62
Pass-voltooiingspercentage83.64%N/A
57
Key passen41.55
83
Voorzetten51.94
67
Succesvolle voorzetten
2/ 5
0.78
83
Slagingspercentage40.00%N/A
89
Minuten per assist232 Minuten per assistN/AN/A

Mateu Morey heeft 1 assists geassisteerd in 5 wedstrijden tot nu toe in het Segunda División 2026/2027 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Mateu Morey de bal ongeveer 42.67 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 83.64. Ze spelen ook 1.55 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Mateu Morey 0.36 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 96 procent van de spelers in de Segunda División.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels31.16
51
Succesvolle dribbels31.16
82
Succespercentage dribbelen100.00%N/A
99
Ontnomen10.39
63
Buitenspel00.00
52

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Mateu Morey heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Mateu Morey Statistische analyse

Mateu Morey is een Verdediger die 5 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Segunda División, goed voor in totaal 232 minuten. Mateu Morey krijgt gemiddeld 0 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 60%. Dat betekend dat Mateu Morey een Clean Sheet heeft behaald in 3 wedstrijden van de 5 waarin hij gespeeld heeft.

Mateu Morey scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 12 in de Girona FC topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geeft een assist elke 232 minuten

Krijgt een kaart elke 0 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

N/A / 371 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

N/A / 164 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

18

1

17

1

2

0

702'

3

0

2

1

0

0

262'

Totaal 2025/2026

23

1

21

3

2
0

1083'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.13 Doelpunten

2.18
 Tegen

0.26  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

16

0

12

3

1

0

737'

1

0

3

0

0

0

90'

Totaal 2024/2025

17

0

15

3

1
0

827'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.47
 Tegen

0.12  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

3

0

4

1

0

0

111'

6

0

7

1

1

0

307'

Totaal 2023/2024

9

0

11

2

1
0

418'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

3.24
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

0

1

0

0

46'

Totaal 2022/2023

3

0

1

2

0
0

136'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2022

1

0

0

0

0
0

46'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

13

0

15

4

1

0

834'

4

0

0

3

1

0

231'

Totaal 2020/2021

24

0

22

9

3
0

1520'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.62
 Tegen

0.11  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

5

0

4

2

0

0

195'

10

0

18

1

2

0

801'

Totaal 2019/2020

15

0

22

3

2
0

996'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.85
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2018
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2018

5

0

3

4

1
0

343'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.79
 Tegen

0.26  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!