Robert Lăpădătescu Stats

Ploeg : CSM Slatina
Positie : Midfielder
Nationaliteit : Roemenië
Rugnummer : #6
Leeftijd (Geboortedatum) : 19 (8/11/2006)

2025/2026

2023/2024

2025/2026 en carrière statistieken- Robert Lăpădătescu

6.79
Gemiddelde waardering in de Liga IIRanking Assists : 171 / 349 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

12

1

0

2

0

0

503'

Totaal 2025/2026

13

1

0

2
0

0

593'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

12

1

0

2

0

0

503'

Totaal 2025/2026

15

1

0

3
0

0

773'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Robert Lăpădătescu. Robert Lăpădătescu heeft in totaal 15 wedstrijden gespeeld, 1 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Robert Lăpădătescu heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Liga II met 15 in Roemenië. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Liga II

0.18Doelpunten Per 90
1 Doelpunten Totaal
73 Percentiel
0.00Assist Per 90
0 Assists Totaal
62 Percentiel
0.18D+A Per 90
1 Doelbijdragen Totaal
61 Percentiel
0.24xG Per 90'
1.06 Verwachte Doelpunten
75 Percentiel
0.16xA per 90
0.68 Verwachte assists
76 Percentiel
0.36Kaarten per 90
2 Kaarten Totaal
90 Percentiel

Robert Lăpădătescu Statistieken - Gedetailleerd

Liga II statistieken voor Robert Lăpădătescu

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden12N/A
57
minuten50342 minuten per spel
16
Gestarte wedstrijden3N/A
16
Wedstrijden Gesubbed In5N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.18
73
Doelpunt Betrokkenheid10.18
61
Doelpunten thuis10.28
78
Doelpunten uit00
69
Verwachte doelpunten (xG)1.060.24
75
Niet-straf xG (npxG)1.060.24
75
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt503 Minuten per doelpuntN/AN/A

Robert Lăpădătescu heeft 1 doelpunten gemaakt in 12 wedstrijden tot nu toe in het Liga II 2025/2026 seizoen. 1 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Robert Lăpădătescu per 90 minuten 0.18. Bovendien is Robert Lăpădătescu's totale D/A (doelpunten + assists) 1 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.18 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.24. Dit zet de npxG-output van Robert Lăpădătescu op 1.06, waarmee ze in het hoogste 75 percentiel van Liga II spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen81.83
77
Schoten op doel
1/ 8
0.23
48
Schoten naast doel
7/ 8
1.60
90
Raak het houtwerk0 keer0.00
81
Schot conversie verhouding12.50%N/A
70
Schoten Nauwkeurigheid12.50%N/A
25
Schoten per doelpunt8.00N/AN/A

Robert Lăpădătescu heeft 8 schoten genomen in 12 wedstrijden tot nu toe in het Liga II 2025/2026 seizoen. Van de 8 schoten waren 1 schoten op doel en de andere 7 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Robert Lăpădătescu 12.50% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 8.00 schoten die ze nemen en neemt 1.83 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
62
Verwachte assists (xA)0.680.16
76
Passes27763.44
99
Geslaagde passen
243/ 277
55.65
99
Pass-voltooiingspercentage87.73%N/A
96
Key passen40.92
70
Voorzetten20.46
38
Succesvolle voorzetten
0/ 2
0.00
26
Slagingspercentage0.00%N/A
26
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Robert Lăpădătescu heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Liga II.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels92.06
69
Succesvolle dribbels40.92
51
Succespercentage dribbelen44.44%N/A
18
Ontnomen30.69
40
Buitenspel00.00
50

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten2N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten20.36
90
Minuten Per Boeking252 min' / kaartN/A
33
Kaarten Meer dan 0,518%
51
Gemaakte overtredingen143.21
99
Overtreding tegen10.23
9

Robert Lăpădătescu heeft 2 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 12 wedstrijden tot nu toe in de Liga II 2025/2026 seizoen. Ze maken 3.21 overtredingen per 90 minuten.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen61.07
61
Minuten per doelpunt Toegestaan84 Min'N/A
61
Clean Sheets18%
11
Tackles10.23
52
Onderscheppingen61.37
57
Grondduels7316.72
64
Grondduels gewonnen235.27
43
Luchtduels gewonnen81.83
66
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances10.23
8
Geblockte schoten30.69
87
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Robert Lăpădătescu heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Cupa României statistieken voor Robert Lăpădătescu

AlgemeenTotaalPer 90 minuten
Gespeelde Wedstrijden1N/A
minuten9090 minuten per spel

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minuten
Gescoorde Doelpunten00
Doelpunt Betrokkenheid00
Doelpunten thuis00
Doelpunten uit00
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minuten
Assists00
Minuten per assistGeen assistN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minuten
DribbelsNiet geregistreerdN/A
Succesvolle dribbelsN/AN/A
Succespercentage dribbelenN/AN/A
BuitenspelN/AN/A

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minuten
Gele Kaarten0N/A
Rode Kaarten0N/A
Totaal Kaarten00
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %
Doelpunten tegen11
Minuten per doelpunt Toegestaan90 Min'N/A
Clean Sheets00%

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Robert Lăpădătescu Statistische analyse

Robert Lăpădătescu is een Middenvelder die 12 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Liga II, goed voor in totaal 503 minuten. Robert Lăpădătescu geeft gemiddeld 0 assists per 90 minuten op het veld.

Robert Lăpădătescu scoorde een totaal van 1 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 9 brengt in de Topscorers Lijst van CSM Slatina.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 503 minuten

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

102 / 349 Spelers

Ranking Assists

171 / 349 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2024

2

0

0

1
0

0

180'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.5  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!