Andrei Coubiș Stats

Nationale Ploeg : Romania National Team
Positie : Verdediger - Centrale verdediger
Nationaliteit : Romania
Voet : Rechtervoetig
Rugnummer : #4
Leeftijd (Geboortedatum) : 23 (29/9/2003)
Hoogte : 189cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2022/2023

2021/2022

2026/2027 en carrière statistieken- Andrei Coubiș

6.15
Gemiddelde waardering in de ChampionshipRanking Tegendoelpunten : 155 / 175 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

10

1

13

2

1

0

605'

2

0

3

0

0

0

122'

Totaal 2026/2027

17

1

28

3

2
0

1150'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

20

2

31

4

5

0

1773'

15

1

15

5

1

0

1304'

11

1

12

3

4

0

983'

10

1

13

2

1

0

605'

3

0

2

1

0

0

270'

2

0

3

0

0

0

122'

Totaal 2021/2022

101

6

143

24

19
0

8417'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Andrei Coubiș. Andrei Coubiș heeft in totaal 101 wedstrijden gespeeld, 6 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Andrei Coubiș heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Campionato Primavera 1 met 101 in Italië. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Championship

1.93Tegen Per 90
13 Doelpunten in 10 Wedstrijden
10th Percentiel
20%Clean Sheets
2 / 10 Zuivere lakens
45th Percentiel
0.15Kaarten per 90
1 Kaarten Totaal
48th Percentiel

Andrei Coubiș Statistieken - Gedetailleerd

Championship statistieken voor Andrei Coubiș

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden10N/A
39
minuten60561 minuten per spel
31
Gestarte wedstrijden6N/A
28
Wedstrijden Gesubbed In4N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen131.93
10
Minuten per doelpunt Toegestaan47 Min'N/A
12
Clean Sheets220%
45
Tackles101.49
60
Onderscheppingen111.63
89
Grondduels537.87
37
Grondduels gewonnen314.60
56
Luchtduels gewonnen182.67
82
Gedribbeld verleden20.30
67
Clearances314.60
82
Geblockte schoten40.59
75
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Andrei Coubiș 13 goals tegen gekregen en 2 clean sheets gehouden in 10 wedstrijden in de Championship 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Andrei Coubiș op het veld staat, hun team elke 47 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.49 tackles en 1.63 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Andrei Coubiș heeft ook ongeveer 4.60 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.15
48
Minuten Per Boeking605 min' / kaartN/A
82
Kaarten Meer dan 0,5110%
49
Gemaakte overtredingen71.04
56
Overtreding tegen30.45
22

Andrei Coubiș heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 10 wedstrijden tot nu toe in de Championship 2026/2027 seizoen. Ze maken 1.04 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.15
66
Doelpunt Betrokkenheid30.45
82
Doelpunten thuis00
63
Doelpunten uit10.5
93
Verwachte doelpunten (xG)1.090.16
60
Niet-straf xG (npxG)1.090.16
61
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt605 Minuten per doelpuntN/AN/A

Andrei Coubiș heeft 1 doelpunten gemaakt in 10 wedstrijden tot nu toe in het Championship 2026/2027 seizoen. 0 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 1 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Andrei Coubiș per 90 minuten 0.15. Bovendien is Andrei Coubiș's totale D/A (doelpunten + assists) 3 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.45 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.16. Dit zet de npxG-output van Andrei Coubiș op 1.09, waarmee ze in het hoogste 61 percentiel van Championship spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen71.04
52
Schoten op doel
2/ 7
0.30
55
Schoten naast doel
5/ 7
0.74
53
Raak het houtwerk0 keer0.00
82
Schot conversie verhouding14.29%N/A
76
Schoten Nauwkeurigheid28.57%N/A
58
Schoten per doelpunt7.00N/AN/A

Andrei Coubiș heeft 7 schoten genomen in 10 wedstrijden tot nu toe in het Championship 2026/2027 seizoen. Van de 7 schoten waren 2 schoten op doel en de andere 5 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Andrei Coubiș 28.57% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 7.00 schoten die ze nemen en neemt 1.04 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists20.3
94
Verwachte assists (xA)1.910.28
90
Passes21732.23
42
Geslaagde passen
164/ 217
24.36
39
Pass-voltooiingspercentage75.58%N/A
30
Key passen111.63
85
Voorzetten101.49
59
Succesvolle voorzetten
4/ 10
0.59
76
Slagingspercentage40.00%N/A
92
Minuten per assist303 Minuten per assistN/AN/A

Andrei Coubiș heeft 2 assists geassisteerd in 10 wedstrijden tot nu toe in het Championship 2026/2027 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Andrei Coubiș de bal ongeveer 32.23 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 75.58. Ze spelen ook 1.63 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Andrei Coubiș 0.28 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 90 procent van de spelers in de Championship.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels30.45
32
Succesvolle dribbels10.15
26
Succespercentage dribbelen33.33%N/A
35
Ontnomen20.30
69
Buitenspel20.30
76

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppen100%
Genomen strafschoppen01
Penalties Gescoord01
Gemiste Strafschoppen00

Andrei Coubiș heeft tot nu toe in zijn/haar carrière 1 strafschoppen. Hiervan heeft Andrei Coubiș 1 terwijl hij 0 heeft. De totale strafschopconversie voor Andrei Coubiș is 100%.

UEFA Europa League statistieken voor Andrei Coubiș

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
0
minuten9090 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen00
99
Minuten per doelpunt Toegestaan0 Min'N/A
1
Clean Sheets1100%
99
Tackles00.00
28
Onderscheppingen00.00
34
Grondduels00.00
14
Grondduels gewonnen00.00
14
Luchtduels gewonnen00.00
26
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
22
Geblockte schoten00.00
52
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Andrei Coubiș 13 goals tegen gekregen en 2 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de Championship 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Andrei Coubiș op het veld staat, hun team elke 0 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 0.00 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Andrei Coubiș heeft ook ongeveer 0.00 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
41
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
41
Kaarten Meer dan 0,500%
43
Gemaakte overtredingen00.00
24
Overtreding tegen00.00
21

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
56
Doelpunt Betrokkenheid00
35
Doelpunten thuis00
65
Doelpunten uit00
76
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
24
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
24
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
32
Schoten op doel
0/ 0
0.00
40
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
37
Raak het houtwerk0 keer0.00
94
Schot conversie verhouding0.00%N/A
65
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
43
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
52
Verwachte assists (xA)0.000.00
9
Passes00.00
11
Geslaagde passen
0/ 0
0.00
11
Pass-voltooiingspercentage0.00%N/A
11
Key passen00.00
28
Voorzetten00.00
47
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
60
Slagingspercentage0.00%N/A
61
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
48
Succesvolle dribbels00.00
59
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
59
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
79

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppen100%
Genomen strafschoppen01
Penalties Gescoord01
Gemiste Strafschoppen00

Carabao Cup statistieken voor Andrei Coubiș

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden2N/A
0
minuten12261 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen32.21
0
Minuten per doelpunt Toegestaan41 Min'N/A
0
Clean Sheets00%
0
Tackles10.74
43
Onderscheppingen32.21
96
Grondduels85.90
26
Grondduels gewonnen53.69
48
Luchtduels gewonnen32.21
74
Gedribbeld verleden21.48
0
Clearances53.69
61
Geblockte schoten21.48
87
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Andrei Coubiș 13 goals tegen gekregen en 2 clean sheets gehouden in 2 wedstrijden in de Championship 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Andrei Coubiș op het veld staat, hun team elke 41 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.74 tackles en 2.21 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Andrei Coubiș heeft ook ongeveer 3.69 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
58
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
58
Kaarten Meer dan 0,500%
65
Gemaakte overtredingen10.74
48
Overtreding tegen00.00
17

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
75
Doelpunt Betrokkenheid00
42
Doelpunten thuis00
75
Doelpunten uit00
92
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
30
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
30
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
30
Schoten op doel
0/ 0
0.00
43
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
35
Raak het houtwerk0 keer0.00
87
Schot conversie verhouding0.00%N/A
70
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
43
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
58
Verwachte assists (xA)0.160.12
65
Passes8864.92
99
Geslaagde passen
85/ 88
62.70
99
Pass-voltooiingspercentage96.59%N/A
99
Key passen00.00
26
Voorzetten42.95
87
Succesvolle voorzetten
1/ 4
0.74
83
Slagingspercentage25.00%N/A
78
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels10.74
57
Succesvolle dribbels10.74
74
Succespercentage dribbelen100.00%N/A
99
Ontnomen00.00
99
Buitenspel10.74
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppen100%
Genomen strafschoppen01
Penalties Gescoord01
Gemiste Strafschoppen00

UEFA Nations League statistieken voor Andrei Coubiș

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden4N/A
99
minuten33383 minuten per spel
47
Gestarte wedstrijden3N/A
28
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen123.24
4
Minuten per doelpunt Toegestaan28 Min'N/A
9
Clean Sheets00%
29
Tackles51.35
57
Onderscheppingen92.43
99
Grondduels256.76
45
Grondduels gewonnen102.70
26
Luchtduels gewonnen20.54
40
Gedribbeld verleden20.54
40
Clearances164.32
84
Geblockte schoten10.27
61
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Andrei Coubiș 13 goals tegen gekregen en 2 clean sheets gehouden in 4 wedstrijden in de Championship 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Andrei Coubiș op het veld staat, hun team elke 28 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.35 tackles en 2.43 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Andrei Coubiș heeft ook ongeveer 4.32 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.27
77
Minuten Per Boeking333 min' / kaartN/A
81
Kaarten Meer dan 0,5125%
97
Gemaakte overtredingen71.89
92
Overtreding tegen30.81
55

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
75
Doelpunt Betrokkenheid00
62
Doelpunten thuis00
87
Doelpunten uit00
81
Verwachte doelpunten (xG)0.110.03
37
Niet-straf xG (npxG)0.110.03
38
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen20.54
36
Schoten op doel
0/ 2
0.00
47
Schoten naast doel
2/ 2
0.54
47
Raak het houtwerk0 keer0.00
93
Schot conversie verhouding0.00%N/A
74
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
47
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
77
Verwachte assists (xA)0.380.10
35
Passes21257.30
74
Geslaagde passen
188/ 212
50.81
73
Pass-voltooiingspercentage88.68%N/A
69
Key passen10.27
34
Voorzetten20.54
50
Succesvolle voorzetten
1/ 2
0.27
63
Slagingspercentage50.00%N/A
95
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels10.27
34
Succesvolle dribbels00.00
37
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
37
Ontnomen20.54
41
Buitenspel00.00
75

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppen100%
Genomen strafschoppen01
Penalties Gescoord01
Gemiste Strafschoppen00

Andrei Coubiș Statistische analyse

Andrei Coubiș is een Verdediger die 10 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Championship, goed voor in totaal 605 minuten. Andrei Coubiș krijgt gemiddeld 1.93 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 20%. Dat betekend dat Andrei Coubiș een Clean Sheet heeft behaald in 2 wedstrijden van de 10 waarin hij gespeeld heeft.

Andrei Coubiș scoorde in totaal 1 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 7 in de Lincoln City FC topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 605 minuten

Geeft een assist elke 303 minuten

Krijgt een kaart elke 605 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 1 / 1 strafschoppen
Gemiste 0 / 1 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: 100%
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

142 / 402 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

155 / 175 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

15

1

15

5

1

0

1304'

3

0

2

1

0

0

270'

Totaal 2025/2026

21

1

18

6

1
0

1691'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.07 Doelpunten

1.04
 Tegen

0.07  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

20

2

31

4

5

0

1773'

Totaal 2024/2025

22

2

34

4

6
1

1835'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.1 Doelpunten

1.57
 Tegen

0.25  Kaarten

Seizoen 2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2023

6

1

5

3

3
0

540'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.17 Doelpunten

0.83
 Tegen

0.5  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2021/2022

42

1

63

9

8
0

3421'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.72
 Tegen

0.2  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!