
Daan Rots Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Daan Rots. Daan Rots heeft in totaal 212 wedstrijden gespeeld, 35 doelpunten gescoord, en 24 assists verzameld. Daan Rots heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Eredivisie met 212 in Nederland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de Eredivisie
Eredivisie statistieken voor Daan Rots
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 10 | N/A | 65 |
| minuten | 631 | 63 minuten per spel | 44 |
| Gestarte wedstrijden | 7 | N/A | 44 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 3 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 3 | 0.43 | 87 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 4 | 0.57 | 80 |
| Doelpunten thuis | 1 | 0.36 | 82 |
| Doelpunten uit | 2 | 0.47 | 84 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 3.21 | 0.46 | 85 |
| Niet-straf xG (npxG) | 3.21 | 0.46 | 87 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 1 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 210 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Daan Rots heeft 3 doelpunten gemaakt in 10 wedstrijden tot nu toe in het Eredivisie 2026/2027 seizoen. 1 van de 3 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 2 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Daan Rots per 90 minuten 0.43. Bovendien is Daan Rots's totale D/A (doelpunten + assists) 4 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.57 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.46. Dit zet de npxG-output van Daan Rots op 3.21, waarmee ze in het hoogste 87 percentiel van Eredivisie spelers zitten.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 21 | 3.00 | 89 |
| Schoten op doel | 5/ 21 | 0.71 | 73 |
| Schoten naast doel | 16/ 21 | 2.29 | 95 |
| Raak het houtwerk | 1 keer | 0.14 | 91 |
| Schot conversie verhouding | 14.29% | N/A | 72 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 23.81% | N/A | 40 |
| Schoten per doelpunt | 7.00 | N/A | N/A |
Daan Rots heeft 21 schoten genomen in 10 wedstrijden tot nu toe in het Eredivisie 2026/2027 seizoen. Van de 21 schoten waren 5 schoten op doel en de andere 16 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Daan Rots 23.81% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 7.00 schoten die ze nemen en neemt 3.00 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.14 | 62 |
| Verwachte assists (xA) | 1.48 | 0.21 | 63 |
| Passes | 272 | 38.86 | 50 |
| Geslaagde passen | 215/ 272 | 30.71 | 51 |
| Pass-voltooiingspercentage | 79.04% | N/A | 35 |
| Key passen | 10 | 1.43 | 72 |
| Voorzetten | 12 | 1.71 | 63 |
| Succesvolle voorzetten | 2/ 12 | 0.29 | 61 |
| Slagingspercentage | 16.67% | N/A | 48 |
| Minuten per assist | 631 Minuten per assist | N/A | N/A |
Daan Rots heeft 1 assists geassisteerd in 10 wedstrijden tot nu toe in het Eredivisie 2026/2027 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Daan Rots de bal ongeveer 38.86 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 79.04. Ze spelen ook 1.43 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Daan Rots 0.21 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 63 procent van de spelers in de Eredivisie.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 7 | 1.00 | 50 |
| Succesvolle dribbels | 5 | 0.71 | 66 |
| Succespercentage dribbelen | 71.43% | N/A | 85 |
| Ontnomen | 9 | 1.29 | 19 |
| Buitenspel | 3 | 0.43 | 89 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.14 | 58 |
| Minuten Per Boeking | 631 min' / kaart | N/A | 83 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 10% | 58 |
| Gemaakte overtredingen | 15 | 2.14 | 96 |
| Overtreding tegen | 9 | 1.29 | 76 |
Daan Rots heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 10 wedstrijden tot nu toe in de Eredivisie 2026/2027 seizoen. Ze maken 2.14 overtredingen per 90 minuten.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 3 | 0.43 | 99 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 210 Min' | N/A | 99 |
| Clean Sheets | 4 | 40% | 95 |
| Tackles | 10 | 1.43 | 54 |
| Onderscheppingen | 5 | 0.71 | 50 |
| Grondduels | 70 | 10.00 | 73 |
| Grondduels gewonnen | 29 | 4.14 | 48 |
| Luchtduels gewonnen | 6 | 0.86 | 52 |
| Gedribbeld verleden | 9 | 1.29 | 7 |
| Clearances | 5 | 0.71 | 19 |
| Geblockte schoten | 3 | 0.43 | 67 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Daan Rots heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
UEFA Europa League statistieken voor Daan Rots
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 2 | N/A | 0 |
| minuten | 163 | 82 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 2 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 56 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 35 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 65 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 76 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.31 | 0.17 | 72 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.31 | 0.17 | 73 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 4 | 2.21 | 92 |
| Schoten op doel | 1/ 4 | 0.55 | 81 |
| Schoten naast doel | 3/ 4 | 1.66 | 93 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 94 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 65 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 25.00% | N/A | 55 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 52 |
| Verwachte assists (xA) | 0.24 | 0.13 | 57 |
| Passes | 74 | 40.86 | 79 |
| Geslaagde passen | 60/ 74 | 33.13 | 76 |
| Pass-voltooiingspercentage | 81.08% | N/A | 47 |
| Key passen | 4 | 2.21 | 95 |
| Voorzetten | 0 | 0.00 | 47 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 0 | 0.00 | 60 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 61 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 0 | 0.00 | 48 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 59 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 59 |
| Ontnomen | 0 | 0.00 | 99 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 79 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 41 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 41 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 43 |
| Gemaakte overtredingen | 3 | 1.66 | 95 |
| Overtreding tegen | 4 | 2.21 | 95 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 4 | 2.21 | 5 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 41 Min' | N/A | 6 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 3 |
| Tackles | 7 | 3.87 | 99 |
| Onderscheppingen | 1 | 0.55 | 62 |
| Grondduels | 14 | 7.73 | 83 |
| Grondduels gewonnen | 6 | 3.31 | 72 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 0.55 | 61 |
| Gedribbeld verleden | 5 | 2.76 | 0 |
| Clearances | 2 | 1.10 | 57 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 52 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
UEFA Europa Conference League statistieken voor Daan Rots
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 6 | N/A | 67 |
| minuten | 449 | 75 minuten per spel | 30 |
| Gestarte wedstrijden | 6 | N/A | 80 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 4 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 1 | 0.2 | 72 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 2 | 0.4 | 77 |
| Doelpunten thuis | 1 | 0.41 | 84 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 76 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 1.94 | 0.39 | 94 |
| Niet-straf xG (npxG) | 1.94 | 0.39 | 95 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 449 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 19 | 3.81 | 99 |
| Schoten op doel | 4/ 19 | 0.80 | 94 |
| Schoten naast doel | 15/ 19 | 3.01 | 99 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 95 |
| Schot conversie verhouding | 5.26% | N/A | 70 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 21.05% | N/A | 68 |
| Schoten per doelpunt | 19.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.2 | 79 |
| Verwachte assists (xA) | 1.36 | 0.27 | 90 |
| Passes | 216 | 43.30 | 86 |
| Geslaagde passen | 180/ 216 | 36.08 | 86 |
| Pass-voltooiingspercentage | 83.33% | N/A | 62 |
| Key passen | 11 | 2.20 | 98 |
| Voorzetten | 10 | 2.00 | 90 |
| Succesvolle voorzetten | 2/ 10 | 0.40 | 86 |
| Slagingspercentage | 20.00% | N/A | 75 |
| Minuten per assist | 449 Minuten per assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 9 | 1.80 | 94 |
| Succesvolle dribbels | 5 | 1.00 | 94 |
| Succespercentage dribbelen | 55.56% | N/A | 78 |
| Ontnomen | 6 | 1.20 | 5 |
| Buitenspel | 1 | 0.20 | 89 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.2 | 64 |
| Minuten Per Boeking | 449 min' / kaart | N/A | 78 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 17% | 66 |
| Gemaakte overtredingen | 2 | 0.40 | 58 |
| Overtreding tegen | 6 | 1.20 | 90 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 3 | 0.6 | 90 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 150 Min' | N/A | 90 |
| Clean Sheets | 2 | 33% | 61 |
| Tackles | 9 | 1.80 | 93 |
| Onderscheppingen | 2 | 0.40 | 66 |
| Grondduels | 48 | 9.62 | 94 |
| Grondduels gewonnen | 27 | 5.41 | 95 |
| Luchtduels gewonnen | 7 | 1.40 | 91 |
| Gedribbeld verleden | 6 | 1.20 | 1 |
| Clearances | 2 | 0.40 | 48 |
| Geblockte schoten | 1 | 0.20 | 75 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Daan Rots is een Spits die 10 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Eredivisie, goed voor in totaal 631 minuten. Daan Rots scoort gemiddeld 0.43 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats 35 van de 261 spelers in de Eredivisie die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.
Hij scoorde tot dusver 3 doelpunten, wat hem op plaats 2 in de Eredivisie Topschutterslijst brengt.
Minute per Minute
Scoort een doelpunt elke 210 minuten
Geeft een assist elke 631 minuten
Krijgt een kaart elke 631 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists
Seizoen 2025/2026
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.34 Doelpunten
0.15 Assists
0.19 Kaarten
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.12 Doelpunten
0.23 Assists
0.16 Kaarten
Seizoen 2023/2024
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.24 Doelpunten
0.35 Assists
0.1 Kaarten
Seizoen 2022/2023
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2021/2022
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.16 Doelpunten
0.16 Assists
0.1 Kaarten
Seizoen 2020/2021
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.41 Doelpunten
0 Assists
0.41 Kaarten