Benjamín Þórsson Stats

Positie : Doelman - Keeper
Nationaliteit : Iceland
Birthplace : Iceland - Iceland
Rugnummer : #39
Leeftijd (Geboortedatum) : 16 (10/4/2010)

2026

2026 en carrière statistieken- Benjamín Þórsson

5.34
Gemiddelde waardering in de √örvalsdeildRanking Tegendoelpunten : -1 / 245 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

12

1

8

1

0

0

250'

Totaal 2026

13

1

8

1

0
0

281'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

12

1

8

1

0

0

250'

Totaal 2026

13

1

8

1

0
0

281'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Benjamín Þórsson. Benjamín Þórsson heeft in totaal 13 wedstrijden gespeeld, 1 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Benjamín Þórsson heeft de meeste wedstrijden gespeeld in √örvalsdeild met 13 in Ijsland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de √örvalsdeild

0%Reddingspercentage
0 Gered / 9 Schoten
0 Percentiel
2.88Tegen Per 90
8 Doelpunten in 12 Wedstrijden
2nd Percentiel
8%Clean Sheets
1 / 12 Zuivere lakens
28th Percentiel

Benjamín Þórsson Statistieken - Gedetailleerd

√örvalsdeild statistieken voor Benjamín Þórsson

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden12N/A
16
minuten25021 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden2N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In10N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd93.23
93
Reddingen00.00
0
Reddingspercentage0 Reddingen / 9 Schoten0.00%
0
Stoten00.00
0

Als keeper heeft Benjamín Þórsson 8 goals tegen gekregen en 1 clean sheets gehouden in 12 wedstrijden in de √örvalsdeild 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Benjamín Þórsson in het doel staat, hun team elke 31 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Benjamín Þórsson is 2.88.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 0 van de 9 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Benjamín Þórsson 0.00% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen82.88
2
Minuten per doelpunt Toegestaan31 Min'N/A
2
Clean Sheets18%
28
Tackles20.72
18
Onderscheppingen20.72
42
Grondduels3010.76
76
Grondduels gewonnen113.94
41
Luchtduels gewonnen41.43
71
Gedribbeld verleden31.08
13
Clearances62.15
59
Geblockte schoten00.00
17
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
15
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
15
Kaarten Meer dan 0,500%
17
Gemaakte overtredingen10.36
8
Overtreding tegen41.43
73

Benjamín Þórsson heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van √örvalsdeild.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.36
82
Doelpunt Betrokkenheid10.36
65
Doelpunten thuis10.67
93
Doelpunten uit00
53
Verwachte doelpunten (xG)0.930.33
75
Niet-straf xG (npxG)0.930.33
76
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt250 Minuten per doelpuntN/AN/A

Benjamín Þórsson heeft 1 doelpunten gemaakt in 12 wedstrijden tot nu toe in het √örvalsdeild 2026 seizoen. 1 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Benjamín Þórsson per 90 minuten 0.36. Bovendien is Benjamín Þórsson's totale D/A (doelpunten + assists) 1 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.36 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.33. Dit zet de npxG-output van Benjamín Þórsson op 0.93, waarmee ze in het hoogste 76 percentiel van √örvalsdeild spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen41.43
57
Schoten op doel
2/ 4
0.72
72
Schoten naast doel
2/ 4
0.72
46
Raak het houtwerk0 keer0.00
64
Schot conversie verhouding25.00%N/A
94
Schoten Nauwkeurigheid50.00%N/A
90
Schoten per doelpunt4.00N/AN/A

Benjamín Þórsson heeft 4 schoten genomen in 12 wedstrijden tot nu toe in het √örvalsdeild 2026 seizoen. Van de 4 schoten waren 2 schoten op doel en de andere 2 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Benjamín Þórsson 50.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 4.00 schoten die ze nemen en neemt 1.43 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
38
Verwachte assists (xA)0.120.04
2
Passes6021.51
16
Geslaagde passen
31/ 60
11.12
7
Pass-voltooiingspercentage51.67%N/A
0
Key passen10.36
19
Voorzetten20.72
44
Succesvolle voorzetten
1/ 2
0.36
61
Slagingspercentage50.00%N/A
95
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Benjamín Þórsson heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van √örvalsdeild.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels72.51
84
Succesvolle dribbels10.36
43
Succespercentage dribbelen14.29%N/A
10
Ontnomen20.72
41
Buitenspel10.36
88

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Benjamín Þórsson heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Ijslandse Beker statistieken voor Benjamín Þórsson

AlgemeenTotaalPer 90 minuten
Gespeelde Wedstrijden1N/A
minuten3131 minuten per spel

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %
Doelpunten tegen00
Minuten per doelpunt Toegestaan0 Min'N/A
Clean Sheets00%

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minuten
Gele Kaarten0N/A
Rode Kaarten0N/A
Totaal Kaarten00
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minuten
Gescoorde Doelpunten00
Doelpunt Betrokkenheid00
Doelpunten thuis00
Doelpunten uit00
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minuten
Assists00
Minuten per assistGeen assistN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minuten
DribbelsNiet geregistreerdN/A
Succesvolle dribbelsN/AN/A
Succespercentage dribbelenN/AN/A
BuitenspelN/AN/A

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Benjamín Þórsson Statistische analyse

Benjamín Þórsson is een Keeper die 12 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de √örvalsdeild, goed voor in totaal 250 minuten. Benjamín Þórsson krijgt gemiddeld 2.88 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 8%. Dat betekend dat Benjamín Þórsson een Clean Sheet heeft behaald in 1 wedstrijden van de 12 waarin hij gespeeld heeft.

Benjamín Þórsson scoorde in totaal 1 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 11 in de FH Hafnarfjordur topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 250 minuten

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

N/A / 245 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

N/A / 100 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!