Márk Koszta Portrait

Márk Koszta Stats

Nationale Ploeg : Hungary U21
Positie : Spits - Centrale spits
Nationaliteit : Hungary
Voet : Linksvoetig
Rugnummer : #9
Leeftijd (Geboortedatum) : 30 (26/9/1996)
Hoogte : 186cm
Gewicht : 82kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Meer

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2026/2027 en carrière statistieken- Márk Koszta

7.01
Gemiddelde waardering in de OTB Bank LigaTopschuttersrank : 25 / 187 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

12

4

0

2

0

0

943'

Totaal 2026/2027

12

4

0

2
0

0

943'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

165

46

0

16

0

6

9601'

24

5

3

6

0

0

1588'

2

1

0

0

0

0

134'

1

0

0

0

0

0

65'

Totaal 2026/2027

302

76

6

35
0

6

17659'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Márk Koszta. Márk Koszta heeft in totaal 302 wedstrijden gespeeld, 76 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Márk Koszta heeft de meeste wedstrijden gespeeld in OTB Bank Liga met 302 in Hongarije. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de OTB Bank Liga

0.38Doelpunten Per 90
4 Doelpunten Totaal
87 Percentiel
0.00Assist Per 90
0 Assists Totaal
64 Percentiel
0.38D+A Per 90
4 Doelbijdragen Totaal
77 Percentiel
0.48xG Per 90'
5.02 Verwachte Doelpunten
92 Percentiel
0.10xA per 90
1.02 Verwachte assists
49 Percentiel
0.19Kaarten per 90
2 Kaarten Totaal
51 Percentiel

Márk Koszta Statistieken - Gedetailleerd

OTB Bank Liga statistieken voor Márk Koszta

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden12N/A
99
minuten94379 minuten per spel
84
Gestarte wedstrijden12N/A
99
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd1N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten40.38
87
Doelpunt Betrokkenheid40.38
77
Doelpunten thuis30.59
93
Doelpunten uit10.19
74
Verwachte doelpunten (xG)5.020.48
92
Niet-straf xG (npxG)5.020.48
93
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten1N/AN/A
Minuten per doelpunt236 Minuten per doelpuntN/AN/A

Márk Koszta heeft 4 doelpunten gemaakt in 12 wedstrijden tot nu toe in het OTB Bank Liga 2026/2027 seizoen. 3 van de 4 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 1 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Márk Koszta per 90 minuten 0.38. Bovendien is Márk Koszta's totale D/A (doelpunten + assists) 4 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.38 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.48. Dit zet de npxG-output van Márk Koszta op 5.02, waarmee ze in het hoogste 93 percentiel van OTB Bank Liga spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen292.77
87
Schoten op doel
16/ 29
1.53
98
Schoten naast doel
13/ 29
1.24
73
Raak het houtwerk0 keer0.00
79
Schot conversie verhouding13.79%N/A
76
Schoten Nauwkeurigheid55.17%N/A
93
Schoten per doelpunt7.25N/AN/A

Márk Koszta heeft 29 schoten genomen in 12 wedstrijden tot nu toe in het OTB Bank Liga 2026/2027 seizoen. Van de 29 schoten waren 16 schoten op doel en de andere 13 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Márk Koszta 55.17% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 7.25 schoten die ze nemen en neemt 2.77 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
64
Verwachte assists (xA)1.020.10
49
Passes23622.52
19
Geslaagde passen
185/ 236
17.66
28
Pass-voltooiingspercentage78.39%N/A
55
Key passen131.24
68
Voorzetten90.86
48
Succesvolle voorzetten
0/ 9
0.00
37
Slagingspercentage0.00%N/A
37
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Márk Koszta heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van OTB Bank Liga.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels121.15
48
Succesvolle dribbels50.48
49
Succespercentage dribbelen41.67%N/A
56
Ontnomen60.57
49
Buitenspel40.38
86

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten2N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten20.19
51
Minuten Per Boeking472 min' / kaartN/A
83
Kaarten Meer dan 0,5217%
61
Gemaakte overtredingen121.15
46
Overtreding tegen222.10
82

Márk Koszta heeft 2 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 12 wedstrijden tot nu toe in de OTB Bank Liga 2026/2027 seizoen. Ze maken 1.15 overtredingen per 90 minuten.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen111.05
71
Minuten per doelpunt Toegestaan86 Min'N/A
72
Clean Sheets217%
40
Tackles111.05
33
Onderscheppingen40.38
28
Grondduels10810.31
56
Grondduels gewonnen535.06
54
Luchtduels gewonnen161.53
63
Gedribbeld verleden40.38
67
Clearances90.86
22
Geblockte schoten00.00
36
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppen100%
Genomen strafschoppen06
Penalties Gescoord06
Gemiste Strafschoppen00

Márk Koszta heeft tot nu toe in zijn/haar carrière 6 strafschoppen. Hiervan heeft Márk Koszta 6 terwijl hij 0 heeft. De totale strafschopconversie voor Márk Koszta is 100%.

Márk Koszta Statistische analyse

Márk Koszta is een Spits die 12 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de OTB Bank Liga, goed voor in totaal 943 minuten. Márk Koszta scoort gemiddeld 0.38 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats 25 van de 187 spelers in de OTB Bank Liga die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.

Hij scoorde tot dusver 4 doelpunten, wat hem op plaats 2 in de OTB Bank Liga Topschutterslijst brengt.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 236 minuten

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 6 / 6 strafschoppen
Gemiste 0 / 6 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: 100%
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

25 / 187 Spelers

Ranking Assists

116 / 187 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2025/2026

30

8

1

5
0

0

1466'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.49 Doelpunten

0.06  Assists

0.31  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

24

5

3

6

0

0

1588'

Totaal 2024/2025

24

5

3

6
0

0

1588'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.28 Doelpunten

0.17  Assists

0.34  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

0

0

0

0

65'

Totaal 2023/2024

40

4

2

5
0

0

2622'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.16 Doelpunten

0.08  Assists

0.2  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2022/2023

6

0

0

0
0

0

171'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

25

11

0

3

0

2

1987'

1

0

0

0

0

0

90'

Totaal 2021/2022

33

14

0

4
0

2

2400'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.5 Doelpunten

0  Assists

0.14  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

28

8

0

2

0

2

1336'

1

1

0

0

0

0

44'

Totaal 2020/2021

29

9

0

2
0

2

1380'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.54 Doelpunten

0  Assists

0.13  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

18

3

0

0

0

0

463'

Totaal 2019/2020

18

3

0

0
0

0

463'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.58 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

21

4

0

2

0

1

922'

Totaal 2018/2019

22

4

0

2
0

1

930'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.39 Doelpunten

0  Assists

0.2  Kaarten

Seizoen 2017/2018
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

29

10

0

4

0

1

1941'

Totaal 2017/2018

29

10

0

4
0

1

1941'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.46 Doelpunten

0  Assists

0.19  Kaarten

Seizoen 2016/2017
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

31

6

0

3

0

0

2001'

Totaal 2016/2017

31

6

0

3
0

0

2001'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.27 Doelpunten

0  Assists

0.13  Kaarten

Seizoen 2015/2016
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2015/2016

27

9

0

2
0

0

1746'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.46 Doelpunten

0  Assists

0.1  Kaarten

Seizoen 2014/2015
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2014/2015

1

0

0

0
0

0

8'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!