Mio Backhaus Portrait

Mio Backhaus Stats

Ploeg : SC Freiburg
Positie : Doelman - Keeper
Nationaliteit : Germany
Birthplace : Germany - Germany
Rugnummer : #1
Leeftijd (Geboortedatum) : 22 (16/4/2004)
Hoogte : 194cm
Gewicht : 82kg

2026/2027

2025/2026

2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2026/2027 en carrière statistieken- Mio Backhaus

6.74
Gemiddelde waardering in de BundesligaRanking Tegendoelpunten : 28 / 114 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

8

0

9

2

1

0

720'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2026/2027

20

0

15

9

2
0

1800'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

40

0

60

7

2

0

3600'

33

0

70

2

3

0

2880'

20

0

35

4

0

0

1800'

1

0

1

0

0

0

90'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2026/2027

111

0

178

22

7
0

9900'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Mio Backhaus. Mio Backhaus heeft in totaal 111 wedstrijden gespeeld, 0 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Mio Backhaus heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Bundesliga met 111 in Duitsland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Bundesliga

66%Reddingspercentage
19 Gered / 29 Schoten
50 Percentiel
1.13Tegen Per 90
9 Doelpunten in 8 Wedstrijden
74th Percentiel
25%Clean Sheets
2 / 8 Zuivere lakens
68th Percentiel

Mio Backhaus Statistieken - Gedetailleerd

Bundesliga statistieken voor Mio Backhaus

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden8N/A
98
minuten72090 minuten per spel
99
Gestarte wedstrijden8N/A
99
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd293.63
91
Reddingen192.38
27
Reddingspercentage19 Reddingen / 29 Schoten65.52%
50
Stoten40.50
58

Als keeper heeft Mio Backhaus 9 goals tegen gekregen en 2 clean sheets gehouden in 8 wedstrijden in de Bundesliga 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Mio Backhaus in het doel staat, hun team elke 80 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Mio Backhaus is 1.13.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 19 van de 29 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Mio Backhaus 65.52% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen91.13
74
Minuten per doelpunt Toegestaan80 Min'N/A
75
Clean Sheets225%
68
Tackles10.12
9
Onderscheppingen00.00
15
Grondduels40.50
5
Grondduels gewonnen30.38
4
Luchtduels gewonnen20.25
15
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances91.12
37
Geblockte schoten00.00
37
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.13
50
Minuten Per Boeking720 min' / kaartN/A
99
Kaarten Meer dan 0,5112%
61
Gemaakte overtredingen00.00
12
Overtreding tegen00.00
9

Mio Backhaus heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 8 wedstrijden tot nu toe in de Bundesliga 2026/2027 seizoen. Ze maken 0.00 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
59
Doelpunt Betrokkenheid00
40
Doelpunten thuis00
69
Doelpunten uit00
77
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
10
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
11
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Mio Backhaus heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Bundesliga 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
10
Schoten op doel
0/ 0
0.00
27
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
12
Raak het houtwerk0 keer0.00
84
Schot conversie verhouding0.00%N/A
59
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
27
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Mio Backhaus heeft nog geen schoten genomen in het seizoen van Bundesliga 2026/2027 seizoen.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
59
Verwachte assists (xA)0.550.07
21
Passes31839.75
56
Geslaagde passen
235/ 318
29.38
51
Pass-voltooiingspercentage73.90%N/A
28
Key passen10.12
10
Voorzetten00.00
19
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
47
Slagingspercentage0.00%N/A
47
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Mio Backhaus heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Bundesliga.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels10.12
13
Succesvolle dribbels00.00
20
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
20
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
59

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Mio Backhaus heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

UEFA U21 Championship Qualification statistieken voor Mio Backhaus

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden6N/A
34
minuten54090 minuten per spel
55
Gestarte wedstrijden6N/A
53
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd101.67
64
Reddingen101.67
80
Reddingspercentage10 Reddingen / 10 Schoten100.00%
99
Stoten20.33
89

Als keeper heeft Mio Backhaus 9 goals tegen gekregen en 2 clean sheets gehouden in 6 wedstrijden in de Bundesliga 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Mio Backhaus in het doel staat, hun team elke 0 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Mio Backhaus is 1.13.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 10 van de 10 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Mio Backhaus 100.00% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen00
99
Minuten per doelpunt Toegestaan0 Min'N/A
4
Clean Sheets6100%
99
Tackles00.00
45
Onderscheppingen00.00
55
Grondduels10.17
36
Grondduels gewonnen10.17
39
Luchtduels gewonnen10.17
66
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances71.17
86
Geblockte schoten00.00
72
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.17
53
Minuten Per Boeking540 min' / kaartN/A
85
Kaarten Meer dan 0,5117%
64
Gemaakte overtredingen00.00
51
Overtreding tegen00.00
49

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
59
Doelpunt Betrokkenheid00
43
Doelpunten thuis00
75
Doelpunten uit00
72
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
40
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
41
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
58
Schoten op doel
0/ 0
0.00
74
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
66
Raak het houtwerk0 keer0.00
96
Schot conversie verhouding0.00%N/A
77
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
74
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
62
Verwachte assists (xA)0.410.07
58
Passes17729.50
88
Geslaagde passen
166/ 177
27.67
89
Pass-voltooiingspercentage93.79%N/A
97
Key passen00.00
62
Voorzetten00.00
67
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
82
Slagingspercentage0.00%N/A
82
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
58
Succesvolle dribbels00.00
69
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
69
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
89

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

UEFA Europa Conference League statistieken voor Mio Backhaus

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden5N/A
21
minuten45090 minuten per spel
33
Gestarte wedstrijden5N/A
45
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd132.60
92
Reddingen61.20
19
Reddingspercentage6 Reddingen / 13 Schoten46.15%
19
Stoten00.00
0

Als keeper heeft Mio Backhaus 9 goals tegen gekregen en 2 clean sheets gehouden in 5 wedstrijden in de Bundesliga 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Mio Backhaus in het doel staat, hun team elke 90 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Mio Backhaus is 1.13.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 6 van de 13 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Mio Backhaus 46.15% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen51
50
Minuten per doelpunt Toegestaan90 Min'N/A
51
Clean Sheets120%
29
Tackles00.00
34
Onderscheppingen00.00
41
Grondduels00.00
25
Grondduels gewonnen00.00
26
Luchtduels gewonnen00.00
37
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances10.20
36
Geblockte schoten00.00
62
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
41
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
41
Kaarten Meer dan 0,500%
42
Gemaakte overtredingen00.00
37
Overtreding tegen00.00
34

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
58
Doelpunt Betrokkenheid00
41
Doelpunten thuis00
68
Doelpunten uit00
76
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
36
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
38
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
46
Schoten op doel
0/ 0
0.00
61
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
49
Raak het houtwerk0 keer0.00
95
Schot conversie verhouding0.00%N/A
69
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
61
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
59
Verwachte assists (xA)0.320.06
45
Passes16332.60
78
Geslaagde passen
132/ 163
26.40
76
Pass-voltooiingspercentage80.98%N/A
54
Key passen00.00
45
Voorzetten00.00
50
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
65
Slagingspercentage0.00%N/A
65
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
44
Succesvolle dribbels00.00
53
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
53
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
81

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

DFB Beker statistieken voor Mio Backhaus

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
0
minuten9090 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
3
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd22.00
44
Reddingen11.00
14
Reddingspercentage1 Reddingen / 2 Schoten50.00%
29
Stoten00.00
0

Als keeper heeft Mio Backhaus 9 goals tegen gekregen en 2 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de Bundesliga 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Mio Backhaus in het doel staat, hun team elke 90 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Mio Backhaus is 1.13.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 1 van de 2 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Mio Backhaus 50.00% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen11
67
Minuten per doelpunt Toegestaan90 Min'N/A
67
Clean Sheets00%
67
Tackles00.00
21
Onderscheppingen00.00
32
Grondduels00.00
15
Grondduels gewonnen00.00
15
Luchtduels gewonnen00.00
24
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
15
Geblockte schoten00.00
68
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
33
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
33
Kaarten Meer dan 0,500%
65
Gemaakte overtredingen00.00
29
Overtreding tegen00.00
29

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
67
Doelpunt Betrokkenheid00
67
Doelpunten thuis00
67
Doelpunten uit00
99
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
32
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
32
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
32
Schoten op doel
0/ 0
0.00
53
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
38
Raak het houtwerk0 keer0.00
97
Schot conversie verhouding0.00%N/A
79
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
53
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
67
Verwachte assists (xA)0.090.09
38
Passes4848.00
71
Geslaagde passen
41/ 48
41.00
71
Pass-voltooiingspercentage85.42%N/A
68
Key passen00.00
41
Voorzetten00.00
53
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
65
Slagingspercentage0.00%N/A
65
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
41
Succesvolle dribbels00.00
44
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
44
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
97

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Mio Backhaus Statistische analyse

Mio Backhaus is een Keeper die 8 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Bundesliga, goed voor in totaal 720 minuten. Mio Backhaus krijgt gemiddeld 1.13 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 25%. Dat betekend dat Mio Backhaus een Clean Sheet heeft behaald in 2 wedstrijden van de 8 waarin hij gespeeld heeft.

Mio Backhaus scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 8 in de SC Freiburg topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

195 / 238 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

28 / 114 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

32

0

51

5

1

0

2880'

Totaal 2025/2026

33

0

51

6

1
0

2970'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.59
 Tegen

0.03  Kaarten

Seizoen 2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2025

1

0

3

0

0
0

80'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

3.38
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

33

0

70

2

3

0

2880'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2023/2024

34

0

71

2

3
0

2970'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.19
 Tegen

0.09  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

16

0

20

4

0

0

1440'

Totaal 2022/2023

17

0

21

4

0
0

1530'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

4

0

15

0

0

0

360'

Totaal 2021/2022

8

0

20

2

1
0

720'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.25
 Tegen

0.25  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!