Marcel Mansfeld Stats

Positie : Spits - Centrale spits
Nationaliteit : Germany
Birthplace : Germany - Germany
Rugnummer : #95
Leeftijd (Geboortedatum) : 25 (23/6/2001)
Hoogte : 194cm
Gewicht : 85kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2026/2027 en carrière statistieken- Marcel Mansfeld

6.65
Gemiddelde waardering in de 1. LigaTopschuttersrank : -1 / 297 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

8

3

2

0

0

0

149'

1

0

0

0

0

0

79'

Totaal 2026/2027

9

3

2

0
0

0

228'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

75

21

4

2

0

0

2697'

15

3

0

2

0

0

854'

5

0

0

1

0

0

30'

5

0

0

0

0

0

213'

4

2

0

0

0

0

231'

1

0

0

0

0

0

18'

Totaal 2026/2027

115

32

4

5
0

0

4582'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Marcel Mansfeld. Marcel Mansfeld heeft in totaal 115 wedstrijden gespeeld, 32 doelpunten gescoord, en 4 assists verzameld. Marcel Mansfeld heeft de meeste wedstrijden gespeeld in 1. Liga met 115 in Polen. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de 1. Liga

1.81Doelpunten Per 90
3 Doelpunten Totaal
99 Percentiel
1.21Assist Per 90
2 Assists Totaal
99 Percentiel
3.02D+A Per 90
5 Doelbijdragen Totaal
99 Percentiel
1.62xG Per 90'
2.21 Verwachte Doelpunten
99 Percentiel
0.47xA per 90
0.64 Verwachte assists
99 Percentiel
0.00Kaarten per 90
0 Kaarten Totaal
31 Percentiel

Marcel Mansfeld Statistieken - Gedetailleerd

1. Liga statistieken voor Marcel Mansfeld

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden8N/A
24
minuten14919 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden0N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In8N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten31.81
99
Doelpunt Betrokkenheid53.02
99
Doelpunten thuis21.86
99
Doelpunten uit11.73
99
Verwachte doelpunten (xG)2.211.62
99
Niet-straf xG (npxG)2.211.62
99
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt50 Minuten per doelpuntN/AN/A

Marcel Mansfeld heeft 3 doelpunten gemaakt in 8 wedstrijden tot nu toe in het 1. Liga 2026/2027 seizoen. 2 van de 3 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 1 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Marcel Mansfeld per 90 minuten 1.81. Bovendien is Marcel Mansfeld's totale D/A (doelpunten + assists) 5 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 3.02 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 1.62. Dit zet de npxG-output van Marcel Mansfeld op 2.21, waarmee ze in het hoogste 99 percentiel van 1. Liga spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen42.93
95
Schoten op doel
4/ 4
2.93
99
Schoten naast doel
0/ 4
0.00
12
Raak het houtwerk0 keer0.00
85
Schot conversie verhouding75.00%N/A
99
Schoten Nauwkeurigheid100.00%N/A
99
Schoten per doelpunt1.33N/AN/A

Marcel Mansfeld heeft 4 schoten genomen in 8 wedstrijden tot nu toe in het 1. Liga 2026/2027 seizoen. Van de 4 schoten waren 4 schoten op doel en de andere 0 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Marcel Mansfeld 100.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 1.33 schoten die ze nemen en neemt 2.93 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists21.21
99
Verwachte assists (xA)0.640.47
99
Passes2518.29
13
Geslaagde passen
17/ 25
12.44
11
Pass-voltooiingspercentage68.00%N/A
10
Key passen10.73
55
Voorzetten21.46
59
Succesvolle voorzetten
0/ 2
0.00
23
Slagingspercentage0.00%N/A
23
Minuten per assist75 Minuten per assistN/AN/A

Marcel Mansfeld heeft 2 assists geassisteerd in 8 wedstrijden tot nu toe in het 1. Liga 2026/2027 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Marcel Mansfeld de bal ongeveer 18.29 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 68.00. Ze spelen ook 0.73 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Marcel Mansfeld 0.47 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 99 procent van de spelers in de 1. Liga.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
13
Succesvolle dribbels00.00
19
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
19
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
59

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
31
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
31
Kaarten Meer dan 0,500%
33
Gemaakte overtredingen21.46
71
Overtreding tegen10.73
35

Marcel Mansfeld heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van 1. Liga.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen10.6
95
Minuten per doelpunt Toegestaan149 Min'N/A
94
Clean Sheets225%
54
Tackles00.00
50
Onderscheppingen10.73
33
Grondduels2619.02
94
Grondduels gewonnen96.59
72
Luchtduels gewonnen64.39
97
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances32.20
55
Geblockte schoten00.00
28
Weggegeven Strafschoppen10.73
0

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Marcel Mansfeld heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Poolse Beker statistieken voor Marcel Mansfeld

AlgemeenTotaalPer 90 minuten
Gespeelde Wedstrijden1N/A
minuten7979 minuten per spel

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minuten
Gescoorde Doelpunten00
Doelpunt Betrokkenheid00
Doelpunten thuis00
Doelpunten uit00
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minuten
Assists00
Minuten per assistGeen assistN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minuten
DribbelsNiet geregistreerdN/A
Succesvolle dribbelsN/AN/A
Succespercentage dribbelenN/AN/A
BuitenspelN/AN/A

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minuten
Gele Kaarten0N/A
Rode Kaarten0N/A
Totaal Kaarten00
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %
Doelpunten tegen11.14
Minuten per doelpunt Toegestaan79 Min'N/A
Clean Sheets00%

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Marcel Mansfeld Statistische analyse

Marcel Mansfeld is een Spits die 8 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de 1. Liga, goed voor in totaal 149 minuten. Marcel Mansfeld scoort gemiddeld 1.81 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats -1 van de 297 spelers in de 1. Liga die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.

Hij scoorde tot dusver 3 doelpunten, wat hem op plaats 3 in de 1. Liga Topschutterslijst brengt.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 50 minuten

Geeft een assist elke 75 minuten

Krijgt een kaart elke 0 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

N/A / 297 Spelers

Ranking Assists

N/A / 297 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

27

5

1

1

0

0

772'

2

2

0

0

0

0

83'

Totaal 2025/2026

29

7

1

1
0

0

855'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.58 Doelpunten

0.12  Assists

0.12  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

22

5

1

1

0

0

966'

Totaal 2024/2025

22

5

1

1
0

0

966'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.47 Doelpunten

0.09  Assists

0.09  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

18

8

0

0

0

0

810'

1

0

0

0

0

0

69'

Totaal 2023/2024

19

8

0

0
0

0

879'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.89 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

4

0

0

1

0

0

25'

1

0

0

0

0

0

18'

Totaal 2022/2023

6

0

0

1
0

0

133'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

3.6  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2021/2022

10

6

0

0
0

0

454'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

5

0

0

0

0

0

213'

Totaal 2020/2021

5

0

0

0
0

0

213'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

15

3

0

2

0

0

854'

Totaal 2019/2020

15

3

0

2
0

0

854'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.32 Doelpunten

0  Assists

0.21  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!