Jaydee Canvot Portrait

Jaydee Canvot Stats

Nationale Ploeg : France Under 19
Positie : Verdediger - Centrale verdediger
Nationaliteit : France
Birthplace : France - France
Rugnummer : #6
Leeftijd (Geboortedatum) : 20 (29/7/2006)
Hoogte : 188cm
Gewicht : 75kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2024

2026/2027 en carrière statistieken- Jaydee Canvot

6.60
Gemiddelde waardering in de Premier LeagueRanking Tegendoelpunten : 121 / 126 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

8

0

18

1

1

0

720'

Totaal 2026/2027

20

0

30

4

4
0

1634'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

28

0

40

9

4

0

2053'

4

0

2

2

1

0

285'

3

0

0

1

0

0

226'

1

0

1

0

0

0

46'

Totaal 2026/2027

65

0

70

19

12
0

4877'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Jaydee Canvot. Jaydee Canvot heeft in totaal 65 wedstrijden gespeeld, 0 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Jaydee Canvot heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Premier League met 65 in Engeland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Premier League

2.25Tegen Per 90
18 Doelpunten in 8 Wedstrijden
4th Percentiel
13%Clean Sheets
1 / 8 Zuivere lakens
24th Percentiel
0.13Kaarten per 90
1 Kaarten Totaal
45th Percentiel

Jaydee Canvot Statistieken - Gedetailleerd

Premier League statistieken voor Jaydee Canvot

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden8N/A
52
minuten72090 minuten per spel
70
Gestarte wedstrijden8N/A
69
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen182.25
4
Minuten per doelpunt Toegestaan40 Min'N/A
4
Clean Sheets113%
24
Tackles192.38
84
Onderscheppingen131.62
86
Grondduels607.50
29
Grondduels gewonnen364.50
46
Luchtduels gewonnen121.50
66
Gedribbeld verleden50.62
44
Clearances364.50
86
Geblockte schoten70.88
88
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Jaydee Canvot 18 goals tegen gekregen en 1 clean sheets gehouden in 8 wedstrijden in de Premier League 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Jaydee Canvot op het veld staat, hun team elke 40 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 2.38 tackles en 1.62 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Jaydee Canvot heeft ook ongeveer 4.50 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.13
45
Minuten Per Boeking720 min' / kaartN/A
93
Kaarten Meer dan 0,5112%
55
Gemaakte overtredingen60.75
35
Overtreding tegen30.38
23

Jaydee Canvot heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 8 wedstrijden tot nu toe in de Premier League 2026/2027 seizoen. Ze maken 0.75 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
60
Doelpunt Betrokkenheid00
42
Doelpunten thuis00
72
Doelpunten uit00
77
Verwachte doelpunten (xG)0.050.01
18
Niet-straf xG (npxG)0.050.01
18
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Jaydee Canvot heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Premier League 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen10.12
11
Schoten op doel
0/ 1
0.00
28
Schoten naast doel
1/ 1
0.12
14
Raak het houtwerk0 keer0.00
83
Schot conversie verhouding0.00%N/A
60
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
28
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Jaydee Canvot heeft 1 schoten genomen in 8 wedstrijden tot nu toe in het Premier League 2026/2027 seizoen. Van de 1 schoten waren 0 schoten op doel en de andere 1 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Jaydee Canvot 0.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.12 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
63
Verwachte assists (xA)0.990.12
46
Passes39549.38
73
Geslaagde passen
346/ 395
43.25
76
Pass-voltooiingspercentage87.59%N/A
78
Key passen30.38
27
Voorzetten10.12
24
Succesvolle voorzetten
1/ 1
0.12
48
Slagingspercentage100.00%N/A
99
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Jaydee Canvot heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Premier League.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels40.50
31
Succesvolle dribbels20.25
34
Succespercentage dribbelen50.00%N/A
60
Ontnomen20.25
74
Buitenspel10.12
61

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Jaydee Canvot heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

UEFA U21 Championship Qualification statistieken voor Jaydee Canvot

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden8N/A
80
minuten62879 minuten per spel
69
Gestarte wedstrijden6N/A
53
Wedstrijden Gesubbed In2N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen60.86
66
Minuten per doelpunt Toegestaan105 Min'N/A
70
Clean Sheets225%
46
Tackles00.00
45
Onderscheppingen00.00
55
Grondduels00.00
35
Grondduels gewonnen00.00
36
Luchtduels gewonnen00.00
57
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
43
Geblockte schoten00.00
72
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Jaydee Canvot 18 goals tegen gekregen en 1 clean sheets gehouden in 8 wedstrijden in de Premier League 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Jaydee Canvot op het veld staat, hun team elke 105 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 0.00 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Jaydee Canvot heeft ook ongeveer 0.00 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten2N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten20.29
75
Minuten Per Boeking314 min' / kaartN/A
60
Kaarten Meer dan 0,5225%
80
Gemaakte overtredingen00.00
51
Overtreding tegen00.00
49

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
59
Doelpunt Betrokkenheid10.14
49
Doelpunten thuis00
75
Doelpunten uit00
72
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
40
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
41
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
58
Schoten op doel
0/ 0
0.00
74
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
66
Raak het houtwerk0 keer0.00
96
Schot conversie verhouding0.00%N/A
77
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
74
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists10.14
69
Verwachte assists (xA)0.620.09
61
Passes00.00
32
Geslaagde passen
0/ 0
0.00
32
Pass-voltooiingspercentage0.00%N/A
32
Key passen00.00
62
Voorzetten00.00
67
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
82
Slagingspercentage0.00%N/A
82
Minuten per assist628 Minuten per assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
58
Succesvolle dribbels00.00
69
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
69
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
89

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

UEFA Europa League statistieken voor Jaydee Canvot

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden4N/A
4
minuten28672 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden3N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen61.89
10
Minuten per doelpunt Toegestaan48 Min'N/A
11
Clean Sheets125%
35
Tackles113.46
99
Onderscheppingen82.52
99
Grondduels288.81
87
Grondduels gewonnen226.92
99
Luchtduels gewonnen92.83
99
Gedribbeld verleden20.63
26
Clearances185.66
99
Geblockte schoten20.63
93
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Jaydee Canvot 18 goals tegen gekregen en 1 clean sheets gehouden in 4 wedstrijden in de Premier League 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Jaydee Canvot op het veld staat, hun team elke 48 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 3.46 tackles en 2.52 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Jaydee Canvot heeft ook ongeveer 5.66 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.31
79
Minuten Per Boeking286 min' / kaartN/A
58
Kaarten Meer dan 0,5125%
83
Gemaakte overtredingen30.94
71
Overtreding tegen10.31
39

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
54
Doelpunt Betrokkenheid00
35
Doelpunten thuis00
66
Doelpunten uit00
73
Verwachte doelpunten (xG)0.060.02
31
Niet-straf xG (npxG)0.060.02
32
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen10.31
38
Schoten op doel
0/ 1
0.00
37
Schoten naast doel
1/ 1
0.31
52
Raak het houtwerk0 keer0.00
93
Schot conversie verhouding0.00%N/A
63
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
39
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
53
Verwachte assists (xA)0.360.11
54
Passes17354.44
90
Geslaagde passen
156/ 173
49.09
91
Pass-voltooiingspercentage90.17%N/A
87
Key passen00.00
27
Voorzetten00.00
45
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
59
Slagingspercentage0.00%N/A
59
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels10.31
61
Succesvolle dribbels10.31
77
Succespercentage dribbelen100.00%N/A
99
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
77

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Jaydee Canvot Statistische analyse

Jaydee Canvot is een Verdediger die 8 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Premier League, goed voor in totaal 720 minuten. Jaydee Canvot krijgt gemiddeld 2.25 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 13%. Dat betekend dat Jaydee Canvot een Clean Sheet heeft behaald in 1 wedstrijden van de 8 waarin hij gespeeld heeft.

Jaydee Canvot scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 10 in de Crystal Palace FC topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

152 / 272 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

121 / 126 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

0

2

1

0

180'

20

0

22

8

3

0

1333'

1

0

1

0

0

0

46'

3

0

0

1

0

0

226'

Totaal 2025/2026

43

1

38

15

7
0

3111'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0
 Tegen

0.5  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

2

0

0

0

105'

Totaal 2024/2025

9

0

10

0

1
0

659'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.71
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2024

1

0

0

1

0
0

52'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!