Ali Sulieman Stats
2025/2026
2022
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Ali Sulieman. Ali Sulieman heeft in totaal 29 wedstrijden gespeeld, 14 doelpunten gescoord, en 3 assists verzameld. Ali Sulieman heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Premier League met 29 in Egypte. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de Premier League
Premier League statistieken voor Ali Sulieman
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 23 | N/A | 80 |
| minuten | 1725 | 75 minuten per spel | 81 |
| Jaarlijks salaris | €20,000 | N/A | 32 |
| Gestarte wedstrijden | 18 | N/A | 74 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 4 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 6 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 9 | 0.47 | 97 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 12 | 0.63 | 98 |
| Doelpunten thuis | 7 | 0.61 | 97 |
| Doelpunten uit | 2 | 0.26 | 86 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 5.34 | 0.52 | 97 |
| Niet-straf xG (npxG) | 2.54 | 0.25 | 85 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 192 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Ali Sulieman heeft 9 doelpunten gemaakt in 23 wedstrijden tot nu toe in het Premier League 2025/2026 seizoen. 7 van de 9 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 2 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Ali Sulieman per 90 minuten 0.47. Bovendien is Ali Sulieman's totale D/A (doelpunten + assists) 12 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.63 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.25. Dit zet de npxG-output van Ali Sulieman op 2.54, waarmee ze in het hoogste 85 percentiel van Premier League spelers zitten.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 28 | 2.75 | 96 |
| Schoten op doel | 13/ 28 | 1.28 | 98 |
| Schoten naast doel | 15/ 28 | 1.47 | 92 |
| Raak het houtwerk | 2 keer | 0.20 | 98 |
| Schot conversie verhouding | 17.86% | N/A | 86 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 46.43% | N/A | 84 |
| Schoten per doelpunt | 5.60 | N/A | N/A |
Ali Sulieman heeft 28 schoten genomen in 23 wedstrijden tot nu toe in het Premier League 2025/2026 seizoen. Van de 28 schoten waren 13 schoten op doel en de andere 15 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Ali Sulieman 46.43% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 5.60 schoten die ze nemen en neemt 2.75 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 3 | 0.16 | 86 |
| Verwachte assists (xA) | 1.61 | 0.16 | 80 |
| Passes | 118 | 11.58 | 1 |
| Geslaagde passen | 74/ 118 | 7.26 | 1 |
| Pass-voltooiingspercentage | 62.71% | N/A | 11 |
| Key passen | 9 | 0.88 | 66 |
| Voorzetten | 27 | 2.65 | 76 |
| Succesvolle voorzetten | 7/ 27 | 0.69 | 78 |
| Slagingspercentage | 25.93% | N/A | 67 |
| Minuten per assist | 575 Minuten per assist | N/A | N/A |
Ali Sulieman heeft 3 assists geassisteerd in 23 wedstrijden tot nu toe in het Premier League 2025/2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Ali Sulieman de bal ongeveer 11.58 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 62.71. Ze spelen ook 0.88 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Ali Sulieman 0.16 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 80 procent van de spelers in de Premier League.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 8 | 0.79 | 40 |
| Succesvolle dribbels | 6 | 0.59 | 66 |
| Succespercentage dribbelen | 75.00% | N/A | 92 |
| Ontnomen | 11 | 1.08 | 19 |
| Buitenspel | 18 | 1.77 | 99 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 2 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 2 | 0.1 | 27 |
| Minuten Per Boeking | 863 min' / kaart | N/A | 86 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 2 | 9% | 40 |
| Gemaakte overtredingen | 10 | 0.98 | 42 |
| Overtreding tegen | 8 | 0.79 | 39 |
Ali Sulieman heeft 2 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 23 wedstrijden tot nu toe in de Premier League 2025/2026 seizoen. Ze maken 0.98 overtredingen per 90 minuten.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 37 | 1.93 | 1 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 47 Min' | N/A | 1 |
| Clean Sheets | 3 | 13% | 3 |
| Tackles | 6 | 0.59 | 16 |
| Onderscheppingen | 1 | 0.10 | 12 |
| Grondduels | 54 | 5.30 | 11 |
| Grondduels gewonnen | 20 | 1.96 | 9 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 0.10 | 2 |
| Gedribbeld verleden | 3 | 0.29 | 66 |
| Clearances | 2 | 0.20 | 2 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 27 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Ali Sulieman heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
Egyptische Beker statistieken voor Ali Sulieman
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| minuten | 90 | 90 minuten per spel | 0 |
| Jaarlijks salaris | €20,000 | N/A | 99 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 19 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 81 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 67 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 88 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 93 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.00 | 0.00 | 44 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 45 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 0 | 0.00 | 45 |
| Schoten op doel | 0/ 0 | 0.00 | 69 |
| Schoten naast doel | 0/ 0 | 0.00 | 53 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 98 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 81 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 69 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 76 |
| Verwachte assists (xA) | 0.00 | 0.00 | 2 |
| Passes | 0 | 0.00 | 2 |
| Geslaagde passen | 0/ 0 | 0.00 | 2 |
| Pass-voltooiingspercentage | 0.00% | N/A | 2 |
| Key passen | 0 | 0.00 | 45 |
| Voorzetten | 0 | 0.00 | 56 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 0 | 0.00 | 69 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 69 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 0 | 0.00 | 61 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 77 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 77 |
| Ontnomen | 0 | 0.00 | 99 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 81 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 52 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 52 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 62 |
| Gemaakte overtredingen | 0 | 0.00 | 33 |
| Overtreding tegen | 0 | 0.00 | 27 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 1 | 1 | 33 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 90 Min' | N/A | 57 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 0 |
| Tackles | 0 | 0.00 | 31 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 42 |
| Grondduels | 0 | 0.00 | 25 |
| Grondduels gewonnen | 0 | 0.00 | 25 |
| Luchtduels gewonnen | 0 | 0.00 | 41 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 16 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 81 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
League Cup statistieken voor Ali Sulieman
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten |
|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 4 | N/A |
| minuten | 345 | 86 minuten per spel |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten |
|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 5 | 1.3 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 6 | 1.57 |
| Doelpunten thuis | 1 | 1 |
| Doelpunten uit | 4 | 1.41 |
| Minuten per doelpunt | 69 Minuten per doelpunt | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten |
|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.26 |
| Minuten per assist | 345 Minuten per assist | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten |
|---|---|---|
| Dribbels | Niet geregistreerd | N/A |
| Succesvolle dribbels | N/A | N/A |
| Succespercentage dribbelen | N/A | N/A |
| Buitenspel | N/A | N/A |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten |
|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % |
|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 6 | 1.57 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 58 Min' | N/A |
| Clean Sheets | 0 | 0% |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Ali Sulieman is een Spits die 23 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Premier League, goed voor in totaal 1725 minuten. Ali Sulieman scoort gemiddeld 0.47 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats 19 van de 483 spelers in de Premier League die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.
Hij scoorde tot dusver 9 doelpunten, wat hem op plaats 1 in de Premier League Topschutterslijst brengt.
Minute per Minute
Scoort een doelpunt elke 192 minuten
Geeft een assist elke 575 minuten
Krijgt een kaart elke 863 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists
Seizoen 2022
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten