
Tom Watson Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Tom Watson. Tom Watson heeft in totaal 103 wedstrijden gespeeld, 34 doelpunten gescoord, en 8 assists verzameld. Tom Watson heeft de meeste wedstrijden gespeeld in U18 Premier League met 103 in Engeland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de EFL League One
EFL League One statistieken voor Tom Watson
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 7 | N/A | 10 |
| minuten | 222 | 32 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 6 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 2 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 54 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 36 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 64 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 72 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 1.03 | 0.42 | 89 |
| Niet-straf xG (npxG) | 1.03 | 0.42 | 90 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Tom Watson heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van EFL League One 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 15 | 6.08 | 99 |
| Schoten op doel | 3/ 15 | 1.22 | 95 |
| Schoten naast doel | 12/ 15 | 4.86 | 99 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 82 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 54 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 20.00% | N/A | 39 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Tom Watson heeft 15 schoten genomen in 7 wedstrijden tot nu toe in het EFL League One 2026/2027 seizoen. Van de 15 schoten waren 3 schoten op doel en de andere 12 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Tom Watson 20.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 6.08 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 57 |
| Verwachte assists (xA) | 0.55 | 0.22 | 85 |
| Passes | 85 | 34.46 | 49 |
| Geslaagde passen | 70/ 85 | 28.38 | 63 |
| Pass-voltooiingspercentage | 82.35% | N/A | 84 |
| Key passen | 9 | 3.65 | 99 |
| Voorzetten | 15 | 6.08 | 94 |
| Succesvolle voorzetten | 4/ 15 | 1.62 | 96 |
| Slagingspercentage | 26.67% | N/A | 77 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Tom Watson heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van EFL League One.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 10 | 4.05 | 97 |
| Succesvolle dribbels | 5 | 2.03 | 98 |
| Succespercentage dribbelen | 50.00% | N/A | 66 |
| Ontnomen | 6 | 2.43 | 1 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 54 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 27 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 27 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 28 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 0.41 | 13 |
| Overtreding tegen | 3 | 1.22 | 68 |
Tom Watson heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van EFL League One.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 4 | 1.62 | 22 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 56 Min' | N/A | 24 |
| Clean Sheets | 2 | 28% | 65 |
| Tackles | 4 | 1.62 | 64 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 14 |
| Grondduels | 28 | 11.35 | 69 |
| Grondduels gewonnen | 14 | 5.68 | 67 |
| Luchtduels gewonnen | 2 | 0.81 | 29 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 0.41 | 51 |
| Clearances | 1 | 0.41 | 5 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 25 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Tom Watson heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
UEFA U21 Championship Qualification statistieken voor Tom Watson
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 2 | N/A | 0 |
| minuten | 19 | 10 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 0 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 2 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 59 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 43 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 75 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 72 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.00 | 0.00 | 40 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 41 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 0 | 0.00 | 58 |
| Schoten op doel | 0/ 0 | 0.00 | 74 |
| Schoten naast doel | 0/ 0 | 0.00 | 66 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 96 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 77 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 74 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 62 |
| Verwachte assists (xA) | 0.01 | 0.04 | 54 |
| Passes | 7 | 31.50 | 89 |
| Geslaagde passen | 6/ 7 | 27.00 | 89 |
| Pass-voltooiingspercentage | 85.71% | N/A | 80 |
| Key passen | 0 | 0.00 | 62 |
| Voorzetten | 1 | 4.50 | 98 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 1 | 0.00 | 82 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 82 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 1 | 4.50 | 99 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 69 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 69 |
| Ontnomen | 0 | 0.00 | 99 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 89 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 35 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 35 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 35 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 4.50 | 99 |
| Overtreding tegen | 0 | 0.00 | 49 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 0 | 0 | 99 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 0 Min' | N/A | 4 |
| Clean Sheets | 2 | 100% | 99 |
| Tackles | 2 | 9.00 | 99 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 55 |
| Grondduels | 3 | 13.50 | 99 |
| Grondduels gewonnen | 2 | 9.00 | 99 |
| Luchtduels gewonnen | 0 | 0.00 | 57 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 43 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 72 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
EFL Trophy statistieken voor Tom Watson
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 2 | N/A | 0 |
| minuten | 151 | 76 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 2 | N/A | 64 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 2 | 1.19 | 99 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 2 | 1.19 | 98 |
| Doelpunten thuis | 2 | 2 | 99 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 80 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 1.92 | 1.14 | 99 |
| Niet-straf xG (npxG) | 1.92 | 1.14 | 99 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 1 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 76 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 9 | 5.36 | 99 |
| Schoten op doel | 4/ 9 | 2.38 | 99 |
| Schoten naast doel | 5/ 9 | 2.98 | 99 |
| Raak het houtwerk | 1 keer | 0.60 | 99 |
| Schot conversie verhouding | 22.22% | N/A | 84 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 44.44% | N/A | 77 |
| Schoten per doelpunt | 4.50 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 72 |
| Verwachte assists (xA) | 0.20 | 0.12 | 67 |
| Passes | 98 | 58.41 | 91 |
| Geslaagde passen | 81/ 98 | 48.28 | 89 |
| Pass-voltooiingspercentage | 82.65% | N/A | 64 |
| Key passen | 0 | 0.00 | 28 |
| Voorzetten | 10 | 5.96 | 96 |
| Succesvolle voorzetten | 1/ 10 | 0.60 | 83 |
| Slagingspercentage | 10.00% | N/A | 71 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 5 | 2.98 | 90 |
| Succesvolle dribbels | 2 | 1.19 | 87 |
| Succespercentage dribbelen | 40.00% | N/A | 62 |
| Ontnomen | 1 | 0.60 | 40 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 77 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 70 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 70 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 78 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 0.60 | 44 |
| Overtreding tegen | 0 | 0.00 | 27 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 3 | 1.79 | 43 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 50 Min' | N/A | 44 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 50 |
| Tackles | 2 | 1.19 | 53 |
| Onderscheppingen | 1 | 0.60 | 54 |
| Grondduels | 12 | 7.15 | 47 |
| Grondduels gewonnen | 5 | 2.98 | 38 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 0.60 | 43 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 1 | 0.60 | 27 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 59 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Carabao Cup statistieken voor Tom Watson
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 2 | N/A | 0 |
| minuten | 119 | 60 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 1 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 75 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 42 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 75 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 92 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.43 | 0.33 | 78 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.43 | 0.33 | 78 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 7 | 5.29 | 99 |
| Schoten op doel | 2/ 7 | 1.51 | 87 |
| Schoten naast doel | 5/ 7 | 3.78 | 99 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 87 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 70 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 28.57% | N/A | 57 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 58 |
| Verwachte assists (xA) | 0.13 | 0.10 | 61 |
| Passes | 30 | 22.69 | 22 |
| Geslaagde passen | 24/ 30 | 18.15 | 35 |
| Pass-voltooiingspercentage | 80.00% | N/A | 83 |
| Key passen | 2 | 1.51 | 87 |
| Voorzetten | 5 | 3.78 | 87 |
| Succesvolle voorzetten | 1/ 5 | 0.76 | 83 |
| Slagingspercentage | 20.00% | N/A | 70 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 3 | 2.27 | 78 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 35 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 35 |
| Ontnomen | 0 | 0.00 | 99 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 65 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.76 | 99 |
| Minuten Per Boeking | 119 min' / kaart | N/A | 58 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 50% | 96 |
| Gemaakte overtredingen | 3 | 2.27 | 96 |
| Overtreding tegen | 2 | 1.51 | 91 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 2 | 1.51 | 0 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 60 Min' | N/A | 17 |
| Clean Sheets | 1 | 50% | 17 |
| Tackles | 2 | 1.51 | 74 |
| Onderscheppingen | 3 | 2.27 | 96 |
| Grondduels | 15 | 11.34 | 87 |
| Grondduels gewonnen | 7 | 5.29 | 65 |
| Luchtduels gewonnen | 3 | 2.27 | 74 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 0.76 | 22 |
| Clearances | 1 | 0.76 | 30 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 43 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Tom Watson is een Spits die 7 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de EFL League One, goed voor in totaal 222 minuten. Tom Watson scoort gemiddeld 0 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats -1 van de 397 spelers in de EFL League One die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.
Hij scoorde tot dusver 0 doelpunten, wat hem op plaats 20 in de EFL League One Topschutterslijst brengt.
Minute per Minute
Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)
Geen assist
Geen boekingen
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists
Seizoen 2025/2026
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0.74 Kaarten
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2023/2024
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.74 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2022/2023
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.42 Doelpunten
0.42 Assists
0.08 Kaarten
Seizoen 2021/2022
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.52 Doelpunten
0.19 Assists
0.06 Kaarten