Harry Waldock Stats

Positie : Middenvelder - Centraal middenveld
Nationaliteit : England
Birthplace : England - England
Rugnummer : #24
Leeftijd (Geboortedatum) : 19 (20/12/2006)
Hoogte : 173cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2026/2027 en carrière statistieken- Harry Waldock

6.55
Gemiddelde waardering in de EFL League TwoRanking Assists : 113 / 393 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

12

1

1

1

0

0

812'

1

0

0

0

0

0

23'

Totaal 2026/2027

13

1

1

1
0

0

835'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

19

1

1

2

0

0

1290'

4

0

0

2

0

0

250'

2

0

0

0

0

0

178'

1

0

0

0

0

0

23'

Totaal 2026/2027

26

1

1

4
0

0

1741'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Harry Waldock. Harry Waldock heeft in totaal 26 wedstrijden gespeeld, 1 doelpunten gescoord, en 1 assists verzameld. Harry Waldock heeft de meeste wedstrijden gespeeld in EFL League Two met 26 in Engeland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de EFL League Two

0.11Doelpunten Per 90
1 Doelpunten Totaal
66 Percentiel
0.11Assist Per 90
1 Assists Totaal
72 Percentiel
0.22D+A Per 90
2 Doelbijdragen Totaal
67 Percentiel
0.12xG Per 90'
1.09 Verwachte Doelpunten
57 Percentiel
0.13xA per 90
1.14 Verwachte assists
61 Percentiel
0.11Kaarten per 90
1 Kaarten Totaal
39 Percentiel

Harry Waldock Statistieken - Gedetailleerd

EFL League Two statistieken voor Harry Waldock

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden12N/A
61
minuten81268 minuten per spel
51
Gestarte wedstrijden10N/A
59
Wedstrijden Gesubbed In2N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.11
66
Doelpunt Betrokkenheid20.22
67
Doelpunten thuis00
64
Doelpunten uit10.19
80
Verwachte doelpunten (xG)1.090.12
57
Niet-straf xG (npxG)1.090.12
58
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt812 Minuten per doelpuntN/AN/A

Harry Waldock heeft 1 doelpunten gemaakt in 12 wedstrijden tot nu toe in het EFL League Two 2026/2027 seizoen. 0 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 1 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Harry Waldock per 90 minuten 0.11. Bovendien is Harry Waldock's totale D/A (doelpunten + assists) 2 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.22 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.12. Dit zet de npxG-output van Harry Waldock op 1.09, waarmee ze in het hoogste 58 percentiel van EFL League Two spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen70.78
45
Schoten op doel
2/ 7
0.22
48
Schoten naast doel
5/ 7
0.55
42
Raak het houtwerk0 keer0.00
79
Schot conversie verhouding14.29%N/A
78
Schoten Nauwkeurigheid28.57%N/A
60
Schoten per doelpunt7.00N/AN/A

Harry Waldock heeft 7 schoten genomen in 12 wedstrijden tot nu toe in het EFL League Two 2026/2027 seizoen. Van de 7 schoten waren 2 schoten op doel en de andere 5 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Harry Waldock 28.57% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 7.00 schoten die ze nemen en neemt 0.78 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists10.11
72
Verwachte assists (xA)1.140.13
61
Passes17519.40
16
Geslaagde passen
94/ 175
10.42
9
Pass-voltooiingspercentage53.71%N/A
6
Key passen101.11
68
Voorzetten161.77
66
Succesvolle voorzetten
4/ 16
0.44
71
Slagingspercentage25.00%N/A
76
Minuten per assist812 Minuten per assistN/AN/A

Harry Waldock heeft 1 assists geassisteerd in 12 wedstrijden tot nu toe in het EFL League Two 2026/2027 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Harry Waldock de bal ongeveer 19.40 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 53.71. Ze spelen ook 1.11 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Harry Waldock 0.13 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 61 procent van de spelers in de EFL League Two.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels131.44
67
Succesvolle dribbels30.33
42
Succespercentage dribbelen23.08%N/A
22
Ontnomen182.00
6
Buitenspel10.11
61

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.11
39
Minuten Per Boeking812 min' / kaartN/A
89
Kaarten Meer dan 0,518%
41
Gemaakte overtredingen151.66
80
Overtreding tegen111.22
64

Harry Waldock heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 12 wedstrijden tot nu toe in de EFL League Two 2026/2027 seizoen. Ze maken 1.66 overtredingen per 90 minuten.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen91
73
Minuten per doelpunt Toegestaan90 Min'N/A
73
Clean Sheets433%
81
Tackles91.00
36
Onderscheppingen80.89
64
Grondduels11412.64
76
Grondduels gewonnen404.43
31
Luchtduels gewonnen171.88
52
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances91.00
24
Geblockte schoten10.11
35
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Harry Waldock heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Carabao Cup statistieken voor Harry Waldock

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
0
minuten2323 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden0N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In1N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
75
Doelpunt Betrokkenheid00
42
Doelpunten thuis00
75
Doelpunten uit00
92
Verwachte doelpunten (xG)0.050.20
74
Niet-straf xG (npxG)0.050.20
74
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen13.91
96
Schoten op doel
0/ 1
0.00
43
Schoten naast doel
1/ 1
3.91
99
Raak het houtwerk0 keer0.00
87
Schot conversie verhouding0.00%N/A
70
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
43
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
58
Verwachte assists (xA)0.010.04
13
Passes831.30
52
Geslaagde passen
5/ 8
19.57
39
Pass-voltooiingspercentage62.50%N/A
17
Key passen00.00
26
Voorzetten00.00
43
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
65
Slagingspercentage0.00%N/A
65
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
35
Succesvolle dribbels00.00
35
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
35
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
65

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
58
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
58
Kaarten Meer dan 0,500%
65
Gemaakte overtredingen00.00
22
Overtreding tegen00.00
17

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen13.91
0
Minuten per doelpunt Toegestaan23 Min'N/A
0
Clean Sheets00%
0
Tackles311.74
99
Onderscheppingen00.00
39
Grondduels623.48
99
Grondduels gewonnen415.65
99
Luchtduels gewonnen13.91
96
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
0
Geblockte schoten00.00
43
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Harry Waldock Statistische analyse

Harry Waldock is een Middenvelder die 12 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de EFL League Two, goed voor in totaal 812 minuten. Harry Waldock geeft gemiddeld 0.11 assists per 90 minuten op het veld.

Harry Waldock scoorde een totaal van 1 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 9 brengt in de Topscorers Lijst van Gillingham FC.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 812 minuten

Geeft een assist elke 812 minuten

Krijgt een kaart elke 812 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

138 / 393 Spelers

Ranking Assists

113 / 393 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

7

0

0

1

0

0

478'

3

0

0

1

0

0

206'

Totaal 2025/2026

10

0

0

2
0

0

684'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.19  Kaarten

Seizoen 2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

0

1

0

0

44'

Totaal 2025

1

0

0

1
0

0

44'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

2.05  Kaarten

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

0

0

0

0

178'

Totaal 2024

2

0

0

0
0

0

178'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!