Anton Skipper Hendriksen Portrait

Anton Skipper Hendriksen Stats

Ploeg : Esbjerg fB
Positie : Verdediger - Centrale verdediger
Nationaliteit : Denemarken
Voet : Rechtervoetig
Rugnummer : #3
Leeftijd (Geboortedatum) : 26 (31/3/2000)
Hoogte : 194cm
Gewicht : 77kg

2025/2026

2024/2025

2024

2023

2022

2019/2020

2025/2026 en carrière statistieken- Anton Skipper Hendriksen

6.71
Gemiddelde waardering in de Eerste DivisieRanking Tegendoelpunten : 54 / 111 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

26

1

27

6

6

0

2028'

3

0

6

1

0

0

270'

Totaal 2025/2026

29

1

33

7

6
0

2298'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

43

3

50

10

8

0

3330'

41

0

49

9

9

3

2880'

16

0

12

6

3

0

1137'

5

0

8

2

0

0

450'

5

0

4

1

0

0

263'

Totaal 2025/2026

112

3

124

28

20
3

8181'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Anton Skipper Hendriksen. Anton Skipper Hendriksen heeft in totaal 112 wedstrijden gespeeld, 3 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Anton Skipper Hendriksen heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Eerste Divisie met 112 in Denemarken. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Eerste Divisie

1.20Tegen Per 90
27 Doelpunten in 26 Wedstrijden
53rd Percentiel
23%Clean Sheets
6 / 26 Zuivere lakens
41st Percentiel
0.27Kaarten per 90
6 Kaarten Totaal
82nd Percentiel

Anton Skipper Hendriksen Statistieken - Gedetailleerd

Eerste Divisie statistieken voor Anton Skipper Hendriksen

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden26N/A
81
minuten202878 minuten per spel
84
Gestarte wedstrijden24N/A
86
Wedstrijden Gesubbed In2N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd3N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen271.2
53
Minuten per doelpunt Toegestaan75 Min'N/A
53
Clean Sheets623%
41
Tackles170.75
20
Onderscheppingen190.84
52
Grondduels1878.30
42
Grondduels gewonnen1024.53
53
Luchtduels gewonnen793.51
93
Gedribbeld verleden90.40
60
Clearances1496.62
95
Geblockte schoten180.80
91
Weggegeven Strafschoppen10.04
14

Als verdediger heeft Anton Skipper Hendriksen 27 goals tegen gekregen en 6 clean sheets gehouden in 26 wedstrijden in de Eerste Divisie 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Anton Skipper Hendriksen op het veld staat, hun team elke 75 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.75 tackles en 0.84 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Anton Skipper Hendriksen heeft ook ongeveer 6.62 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten6N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten60.27
82
Minuten Per Boeking338 min' / kaartN/A
34
Kaarten Meer dan 0,5623%
91
Gemaakte overtredingen261.15
57
Overtreding tegen50.22
10

Anton Skipper Hendriksen heeft 6 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 26 wedstrijden tot nu toe in de Eerste Divisie 2025/2026 seizoen. Ze maken 1.15 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.04
41
Doelpunt Betrokkenheid10.04
27
Doelpunten thuis10.08
57
Doelpunten uit00
53
Verwachte doelpunten (xG)1.070.05
30
Niet-straf xG (npxG)1.070.05
30
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt2028 Minuten per doelpuntN/AN/A

Anton Skipper Hendriksen heeft 1 doelpunten gemaakt in 26 wedstrijden tot nu toe in het Eerste Divisie 2025/2026 seizoen. 1 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Anton Skipper Hendriksen per 90 minuten 0.04. Bovendien is Anton Skipper Hendriksen's totale D/A (doelpunten + assists) 1 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.04 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.05. Dit zet de npxG-output van Anton Skipper Hendriksen op 1.07, waarmee ze in het hoogste 30 percentiel van Eerste Divisie spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen110.49
27
Schoten op doel
5/ 11
0.22
44
Schoten naast doel
6/ 11
0.27
22
Raak het houtwerk1 keer0.04
73
Schot conversie verhouding0.00%N/A
40
Schoten Nauwkeurigheid45.45%N/A
81
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Anton Skipper Hendriksen heeft 11 schoten genomen in 26 wedstrijden tot nu toe in het Eerste Divisie 2025/2026 seizoen. Van de 11 schoten waren 5 schoten op doel en de andere 6 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Anton Skipper Hendriksen 45.45% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.49 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
40
Verwachte assists (xA)2.390.11
37
Passes126856.30
80
Geslaagde passen
1096/ 1268
48.66
81
Pass-voltooiingspercentage86.44%N/A
86
Key passen40.18
14
Voorzetten10.04
12
Succesvolle voorzetten
0/ 1
0.00
28
Slagingspercentage0.00%N/A
28
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Anton Skipper Hendriksen heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Eerste Divisie.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels40.18
16
Succesvolle dribbels20.09
19
Succespercentage dribbelen50.00%N/A
71
Ontnomen30.13
84
Buitenspel00.00
35

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Anton Skipper Hendriksen heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

DBU Pokalen statistieken voor Anton Skipper Hendriksen

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden3N/A
1
minuten27090 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden3N/A
30
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen62
8
Minuten per doelpunt Toegestaan45 Min'N/A
8
Clean Sheets133%
56
Tackles61.80
84
Onderscheppingen51.50
95
Grondduels288.40
87
Grondduels gewonnen133.90
83
Luchtduels gewonnen61.80
90
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances339.90
99
Geblockte schoten30.90
99
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Anton Skipper Hendriksen 27 goals tegen gekregen en 6 clean sheets gehouden in 3 wedstrijden in de Eerste Divisie 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Anton Skipper Hendriksen op het veld staat, hun team elke 45 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.80 tackles en 1.50 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Anton Skipper Hendriksen heeft ook ongeveer 9.90 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
64
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
64
Kaarten Meer dan 0,500%
66
Gemaakte overtredingen41.20
68
Overtreding tegen30.90
60

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
68
Doelpunt Betrokkenheid00
49
Doelpunten thuis00
82
Doelpunten uit00
74
Verwachte doelpunten (xG)0.050.02
38
Niet-straf xG (npxG)0.050.02
38
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen10.30
43
Schoten op doel
0/ 1
0.00
52
Schoten naast doel
1/ 1
0.30
49
Raak het houtwerk0 keer0.00
99
Schot conversie verhouding0.00%N/A
71
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
52
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
70
Verwachte assists (xA)0.290.09
55
Passes14242.60
73
Geslaagde passen
120/ 142
36.00
75
Pass-voltooiingspercentage84.51%N/A
68
Key passen10.30
38
Voorzetten00.00
57
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
57
Slagingspercentage0.00%N/A
57
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
99
Succesvolle dribbels00.00
99
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
99
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
79

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Anton Skipper Hendriksen Statistische analyse

Anton Skipper Hendriksen is een Verdediger die 26 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Eerste Divisie, goed voor in totaal 2028 minuten. Anton Skipper Hendriksen krijgt gemiddeld 1.2 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 23%. Dat betekend dat Anton Skipper Hendriksen een Clean Sheet heeft behaald in 6 wedstrijden van de 26 waarin hij gespeeld heeft.

Anton Skipper Hendriksen scoorde in totaal 1 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 16 in de Esbjerg fB topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 2028 minuten

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

157 / 258 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

54 / 111 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

17

2

23

4

2

0

1302'

1

0

2

0

0

0

90'

Totaal 2024/2025

18

2

25

4

2
0

1392'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.14 Doelpunten

1.59
 Tegen

0.14  Kaarten

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

12

0

15

2

0

0

708'

2

0

0

1

0

0

98'

3

0

4

0

0

0

165'

Totaal 2024

17

0

19

3

0
0

971'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.91
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

20

0

21

6

4

1

1612'

Totaal 2023

20

0

21

6

4
1

1612'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.17
 Tegen

0.22  Kaarten

Seizoen 2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

9

0

13

1

5

2

560'

5

0

3

1

1

0

297'

1

0

0

1

0

0

90'

Totaal 2022

17

0

17

3

6
2

1068'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.09
 Tegen

0.96  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

11

0

9

5

2

0

840'

Totaal 2019/2020

11

0

9

5

2
0

840'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.96
 Tegen

0.21  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!