Loading

Willem II logo
3.00
W
Willem II
0.67
DDL
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk logo
Dit is een vroeg seizoenswedstrijd of een bekerwedstrijd die is geëindigd. We tonen seizoensstatistieken in plaats van de laatste 10 statistieken na 3 dagen na het einde van de wedstrijd om meer consistente gegevens bij te houden.

Resultaat

1 - 1

HT

(0 - 0)

StatsWillem IIRKC Waalwijk
Balbezit36%64%
Schoten914
KaartenN/AN/A
Hoekschoppen22
Fouten1212
BuitenspelN/AN/A
xG0.931.62

14
Wedstrijden

71%
15%
14%

10 Winsten

2 Gelijke Spelen(15%)

2 Winsten

Willem II vs RKC Waalwijk's onderlinge ontmoetingen tonen aan dat van de 14 ontmoetingen die ze hebben gehad, Willem II 10 keer heeft gewonnen en RKC Waalwijk 2 keer heeft gewonnen. 2 wedstrijden tussen Willem II en RKC Waalwijk zijn geëindigd in een gelijkspel.

71%Meer dan 1.5
10 / 14 Wedstrijden
57%Meer dan 2.5
8 / 14 Wedstrijden
14%Meer dan 3.5
2 / 14 Wedstrijden
43%BTS
6 / 14 Wedstrijden
43%Clean Sheets
Willem II
21%Clean Sheets
RKC Waalwijk

Alle voorspellingen- Willem II vs RKC Waalwijk

0%Meer dan 2.5
Competitie gemiddelde : 50%
34%Meer dan 1.5
Competitie gemiddelde : 83%
34%BTS
Competitie gemiddelde : 67%
1.34Doelpunten / Wedstrijd
Competitie gemiddelde : 2.83
Meer dan 1.5, 1e helft/2e helft & meer
Over 8.5, 9.5 & meer

ChatGPT LogoGPT5 AI Analyse

Wedstrijd: Willem II vs RKC Waalwijk Seizoen: 2025/2026 Locatie: Koning Willem II Stadion Kick-off: 9 mei Status: incomplete Wat opvalt (betting-gericht, met key inzichten) - Doelpuntenstatistiek: totale match-golven zijn historisch laag in deze set...
Registreer om (gratis) gebruiker te worden om GPT5 statistieken analyse te bekijken »

*Gemiddelde stats tussen Willem II en RKC Waalwijk voor het huidige seizoen.

Wat betekenen deze statistiektermen? Lees het woordenlijst
Vorm - Algemeen
 
Vorm - Algemeen
Willem II Logo
3.00
  • W
    RKC Waalwijk

    RKC Waalwijk

    Nederland Play-offs 1/2

    5/5 17:45

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Willem II

    Willem II

  • Alle

  • Thuis

  • Uit

RKC Waalwijk
Willem II
Dordrecht
Willem II
Willem II
AZ II
Willem II
Almere City FC
SV Roda JC
Willem II
  • Vorige

  • Volgende

Willem II logoWillem II is +348% beter wat betreft Punten Per Wedstrijd

0.67
  • G
    SV Roda JC

    SV Roda JC

    Nederland Play-offs 1/2

    28/4 17:45

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    RKC Waalwijk

    RKC Waalwijk

  • G
    RKC Waalwijk

    RKC Waalwijk

    Nederland Play-offs 1/2

    1/5 19:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SV Roda JC

    SV Roda JC

  • V
    RKC Waalwijk

    RKC Waalwijk

    Nederland Play-offs 1/2

    5/5 17:45

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Willem II

    Willem II

RKC Waalwijk Logo
  • Alle

  • Thuis

  • Uit

RKC Waalwijk
Willem II
RKC Waalwijk
SV Roda JC
SV Roda JC
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
PSV II
ADO Den Haag
RKC Waalwijk
  • Vorige

  • Volgende

Krijg Gratis Dagelijkse Voorspellingen

Abonneer op FootyStats Voorspellingen en krijg 3 ~ 10 Gratis Gebruikerstips. Winst wordt bijgehouden!

Geef uw email op om te abonneren *

Goals Voor Wie zal er meer scoren

Willem II is +49% beter wat betreft Gescoorde Doelpunten

Willem II
1 Doelpunten / Wedstrijd

Willem II (Thuis)

RKC Waalwijk
0.67 Doelpunten / Wedstrijd

RKC Waalwijk (Uit)

Gescoord per wedstrijdWillem IIRKC Waalwijk
Meer dan 0.5100%67%
Meer dan 1.50%0%
Meer dan 2.50%0%
Meer dan 3.50%0%
Niet Gescoord0%33%
Gescoord in 1e helft/2e helftWillem IIRKC Waalwijk
Gescoord in 1e helft0%0%
Gescoord in 2e helft100%67%
Gescoord in Beide Helften0%0%
Gescoord in 1e helft (GEM)00
Gescoord in 2e helft (GEM)10.67

* Statistieken omvatten zowel thuis- als uitwedstrijden die Willem II en RKC Waalwijk hebben gespeeld

Goals tegen Wie zal doelpunten tegen krijgen?

RKC Waalwijk is voordelig wat betreft Doelpunten tegen

Willem II
0 Doelpunten / Wedstrijd

Willem II (Thuis)

RKC Waalwijk
1 Tegendoelpunten / Wedstrijd

RKC Waalwijk (Uit)

DP Tegen/WWillem IIRKC Waalwijk
Meer dan 0.50%100%
Meer dan 1.50%0%
Meer dan 2.50%0%
Meer dan 3.50%0%
Clean Sheets100%0%
Tegendoelpunten 1e/2e helftWillem IIRKC Waalwijk
1e helft Clean Sheets100%100%
2e helft Clean Sheets100%0%
1e helft gemiddelde tegendoelpunten00
2e helft gemiddelde tegendoelpunten01

* Tegendoelpunt gegevens omvatten zowel thuis- als uitwedstrijden die Willem II en RKC Waalwijk hebben gespeeld.

Over 2.5 & BTTS voorspellingen Hoeveel doelpunten in deze wedstrijd

Willem II en RKC Waalwijk's Over 0.5 ~ 4.5 en BTTS gegevens.

Wedstrijd DoelpuntenWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
Meer dan 0.5100%100%100%
Meer dan 1.50%67%34%
Meer dan 2.50%0%0%
Meer dan 3.50%0%0%
Meer dan 4.50%0%0%
BTS0%67%34%
BTS & Winst0%0%0%
BTS & Gelijk0%67%34%
BTS & over 2.50%0%0%
BTS No & over 2.50%0%0%
1e Helft DoelpuntenWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
BTS 1e helft
1e helft over 0.5
1e helft over 1.5
1e helft over 2.5
2e Helft DoelpuntenWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
BTS 2e helft
BTS Beide Helften
2e helft over 0.5
2e helft over 1.5
2e helft over 2.5
Doelpunten (Onder)Willem IIRKC WaalwijkGemiddeld
Minder dan 0.50%0%0%
Minder dan 1.5100%33%67%
Minder dan 2.5100%100%100%
Minder dan 3.5100%100%100%
Minder dan 4.5100%100%100%
1e helft/2e helftWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
1e helft onder 0.5100%100%100%
1e helft onder 1.5100%100%100%
1e helft onder 2.5100%100%100%
2e helft onder 0.50%0%0%
2e helft onder 1.5100%33%67%
2e helft onder 2.5100%100%100%

Gebruikers laatste voorspellingen

Nog geen gebruikersvoorspellingen.
Voeg je eigen voorspelling toe met behulp van virtuele footystats-munten!
Voeg Voorspellingen Toe

Cornerstats Hoeveel hoekschoppen zullen er zijn?

UNLOCKCorners / wedstrijd

* Gemiddeld aantal hoekschoppen per wedstrijd tussen Willem II en RKC Waalwijk

/ Wedstrijd
Corners voor
/ Wedstrijd
Corners voor
Wedstrijd hoekschoppenWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1e HelftWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
1e helft GEM
Over 4 1e helft
Over 5 1e helft
Over 6 1e helft
2e HelftWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
2e helft GEM
Over 4 2e helft
Over 5 2e helft
Over 6 2e helft

Totaal aantal hoekschoppen voor Willem II en RKC Waalwijk. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Nederland Play-offs 1/2 over 6 wedstrijden in het seizoen 2025/2026

Nederland Play-offs 1/2 Corner Statistieken

Team Corners Corners Voor/Tegen

Willem II en RKC Waalwijk's individuele team hoekschop gegevens .

Team CornersWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
Hoekschoppen verdiend per wedstrijd
Hoekschoppen tegen per wedstrijd
Meer dan 2.5 - Corners voor
Meer dan 3.5 - Corners voor
Meer dan 4.5 - Corners voor
Meer dan 2.5 - Corners Tegen
Meer dan 3.5 - Corners Tegen
Meer dan 4.5 - Corners Tegen

Gaat Willem II scoren?

Willem II
Gescoord in
100%
van hun westrijden (Algemeen)

Zeer Grote Kans

Er is een Zeer Grote Kans dat Willem II zal scoren gebaseerd op onze data.
RKC Waalwijk
Clean Sheets in
0%
van hun westrijden (Algemeen)

Gaat RKC Waalwijk scoren?

Willem II
Clean Sheets in
100%
van hun westrijden (Algemeen)

Lage Kans

Er is een Lage Kans dat RKC Waalwijk zal scoren gebaseerd op onze data.
RKC Waalwijk
Gescoord in
67%
van hun westrijden (Algemeen)
Upgrade naar Premium! Extra 500 winstgevende competities.

Premium zal je meer overwinningen opleveren. 500 Extra competities die bekend staan als winstgevend en minder gevolgd worden door de bookmakers. Bovendien krijg je hoekstatistieken en kaartstatistieken, samen met CSV-downloads. Abonneer vandaag nog!

UNLOCKTotaal aantal Kaarten / Wedstrijd

* Som van boekingen per wedstrijd tussen Willem II en RKC Waalwijk

Kaarten
/ Wedstrijd
Willem II
Kaarten
/ Wedstrijd
RKC Waalwijk
Wedstrijd kaartenWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Meer dan 4.5
Meer dan 5.5
Over 6.5
Kaarten gekregenWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
Gemiddelde ontvangen kaarten
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Kaarten TegenstanderWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5

Totaal aantal kaarten voor Willem II en RKC Waalwijk. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Nederland Play-offs 1/2. Er waren 27 kaarten in 6 wedstrijden in het seizoen 2025/2026

Nederland Play-offs 1/2 Gele / Rode Kaarten Stats

Eerste / Tweede Helft Win-Gelijkspel-Verlies

Half Time Vorm
 
Half Time Vorm
Willem II Logo
1.00
Half-Time

Both Beide teams zijn gelijk wat betreft Half Time Vorm

1.00
Half-Time
RKC Waalwijk Logo
1e/2e helft VormWillem IIRKC Waalwijk
1e helft zeges0%0%
2e helft zeges100%0%
1e helft gelijkspel100%100%
2e helft gelijkspel0%67%
1e helft verloren0%0%
2e helft verloren0%33%

Kaartstatistieken van de eerste helft en tweede helft van Willem II en RKC Waalwijk voor jouw voorspellingen

Kaarten (1e/2e helft)Willem IIRKC WaalwijkGemiddeld
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 1e helft
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 2e helft
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (1e helft)
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (2e helft)
1e helft had meer kaarten %
2e helft had meer kaarten %
1e/2e helft overWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft zijn 2~3 totale kaarten
2e helft zijn 2~3 totale kaarten
1e helft Totaal Over 3
2e helft Totaal Over 3

Wie zal eerst scoren?

Willem IIWillem II
 
Willem II

100%

Eerst gescoord in 1 / 1 wedstrijden

RKC WaalwijkRKC Waalwijk
 
RKC Waalwijk

33%

Eerst gescoord in 1 / 3 wedstrijden

Doelpunten per Minuut
Doelpunten van Willem II en RKC Waalwijk per 10 minuten en 15 minuten

Na 10 Min'Willem IIRKC Waalwijk
0-10 Min'0%0%
11-20 Min'0%0%
21-30 Min'0%0%
31-40 Min'0%0%
41-50 Min'0%0%
51-60 Min'0%40%
61-70 Min'100%20%
71-80 Min'0%0%
81-90 Min'0%40%
Na 15 Min'Willem IIRKC Waalwijk
0-15 Min'0%0%
16-30 Min'0%0%
31-45 Min'0%0%
46-60 Min'0%40%
61-75 Min'100%20%
76-90 Min'0%40%
Doelpunten gescoord na 10 Min'Willem IIRKC Waalwijk
0-10 Min'0%0%
11-20 Min'0%0%
21-30 Min'0%0%
31-40 Min'0%0%
41-50 Min'0%0%
51-60 Min'0%50%
61-70 Min'100%0%
71-80 Min'0%0%
81-90 Min'0%50%
DP Voor na 15 min'Willem IIRKC Waalwijk
0-15 Min'0%0%
16-30 Min'0%0%
31-45 Min'0%0%
46-60 Min'0%50%
61-75 Min'100%0%
76-90 Min'0%50%
Doelpunten geleden na 10 Min'Willem IIRKC Waalwijk
0-10 Min'0%0%
11-20 Min'0%0%
21-30 Min'0%0%
31-40 Min'0%0%
41-50 Min'0%0%
51-60 Min'0%33%
61-70 Min'0%33%
71-80 Min'0%0%
81-90 Min'0%33%
DP Tegen na 15 min'Willem IIRKC Waalwijk
0-15 Min'0%0%
16-30 Min'0%0%
31-45 Min'0%0%
46-60 Min'0%33%
61-75 Min'0%33%
76-90 Min'0%33%

45' en 90' bevatten er doelpunten in blessuretijd

Schoten, buitenspel, overtredingen en meer

Team schotenWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
Schoten Per Wedstrijd8.0012.0010.00
Schot conversie verhoudingN/AN/AN/A
Schoten op Doel / Wedstrijd5.005.675.00
Schoten naast Doel / Wedstrijd3.006.335.00
Schoten per doelpuntN/AN/AN/A
Team schoten over 10.50%0%0%
Team schoten over 11.50%0%0%
Team schoten over 12.50%0%0%
Team schoten over 13.50%0%0%
Team schoten over 14.50%0%0%
Team schoten over 15.50%0%0%
Team Schoten op doel 3.5+0%0%0%
Team schoten op doel 4.5+0%0%0%
Team Schoten op doel 5.5+0%0%0%
Team Schoten op doel 6.5+0%0%0%
Wedstrijd schotenWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
Wedstrijd schoten over 23.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 24.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 25.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 26.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 7.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 8.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 9.50%0%0%
Buitenspel StatsWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
Buitenspel / Wedstrijd3.002.003.00
Meer dan 2.5 Offsides100%33%67%
Meer dan 3.5 Offsides0%0%0%
Overige statistiekenWillem IIRKC WaalwijkGemiddeld
Overtredingen begaan/wedstrijd12.0014.3313.00
Overtredingen tegen/wedstrijd000.00
Balbezit GEM55%49%52%
Gelijkspel % (volledige tijd)0%67%34%

Sommige gegevens worden afgerond naar het dichtstbijzijnde percentage, en kunnen daarom bij elkaar opgeteld uitkomen op 101%.

Scheidsrechter

Joey Kooij

KaartenStats
Gefloten wedstrijden
(in FooyStats gegevens)
215 Wedstrijden
Kaarten / wedstrijd3.69 Kaarten
Kaarten / wedstrijd (Thuisploeg)1.64 Kaarten
Kaarten / wedstrijd (Uitploeg)2.07 Kaarten
Over 0.5 Kaarten92%
Over 1.5 Kaarten86%
Meer dan 2.5 Kaarten71%
Meer dan 3.5 Kaarten47%
Meer dan 4.5 Kaarten35%
Over 5.5 Kaarten22%
Minuten / Kaart18 minuten
Penalty’s / DoelpuntenStats
Penalty's / Wedstrijd0.19
Thuisploeg Penalty's / Wedstrijd0.13
Uitploeg Penalty's / Wedstrijd0.05
Doelpunten / Wedstrijd3.02 Doelpunten
Thuisploeg gescoord1.75 Doelpunten
Uitploeg gescoord1.27 Doelpunten

Scheidsrechter statistieken (Joey Kooij) gebruik de meest recente gegevens. Niet de voor wedstrijd gegevens.

Competitierangschikking

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
Gem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 Almere City FC

1

100%

3

1

2

4.00

2

 Willem II

1

100%

1

0

1

1.00

3

 RKC Waalwijk

1

0%

0

1

-1

1.00

4

 BV De Graafschap

1

0%

1

3

-2

4.00

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
Gem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 Almere City FC

1

100%

3

1

2

4.00

2

 Willem II

1

100%

1

0

1

1.00

3

 RKC Waalwijk

1

0%

0

1

-1

1.00

4

 BV De Graafschap

1

0%

1

3

-2

4.00

* Netherlands Playoffs 1 2 Vorm tabel zijn ook beschikbaar

De voorspelling van de opstelling & Blessures

Toont de meest recent gebruikte opstelling voor Willem II en RKC Waalwijk

#

Basiselftal

Spitsen

Middenvelders

Verdedigers

3

Finn Stam

-

6.60

Doelman

#

Wisselspelers

#

Basiselftal

Spitsen

Middenvelders

12

Ryan Fage

-

6.72

Verdedigers

Doelman

#

Wisselspelers

Welke spelers zullen scoren?

Willem II LogoTopscorers - Willem II

RKC Waalwijk LogoTopscorers - RKC Waalwijk

Wie zal gele en rode kaarten krijgen?

Willem II LogoKaarten gekregen - Willem II

RKC Waalwijk LogoKaarten gekregen - RKC Waalwijk

Kaarten / 90 min

Willem II LogoKaarten / 90 min - Willem II

RKC Waalwijk LogoKaarten / 90 min - RKC Waalwijk

Both Teams To Score
Stats
10Bet
WilliamHill
Unibet
1xbet
888Sport
No
66%
2.35
2.30
2.35
2.28
2.30
Yes
34%
1.55
1.55
1.50
1.59
1.53
Half Time Result
Stats
1xbet
888Sport
10Bet
WilliamHill
Unibet
Pinnacle
Sbo
Away
0%
3.86
3.70
3.90
3.70
3.75
4.00
3.52
Home
0%
2.41
2.38
2.40
2.38
2.45
2.55
2.36
Draw
100%
2.29
2.38
2.30
2.38
2.43
2.43
2.26
Win To Nil
Stats
Clean Sheet - Away
Stats
10Bet
No
100%
1.15
Yes
0%
4.75
Double Chance
Stats
WilliamHill
Unibet
Sbo
1xbet
888Sport
10Bet
Home/Away
-
1.30
1.23
1.21
1.25
1.30
1.22
Draw/Away
-
1.73
1.75
1.81
1.80
1.73
1.77
Home/Draw
-
1.30
1.26
1.24
1.30
1.30
1.30
Second Half Result
Stats
Unibet
10Bet
WilliamHill
1xbet
888Sport
Away
0%
3.40
3.20
3.40
3.38
3.40
Draw
34%
2.75
2.65
2.50
2.73
2.50
Home
100%
2.25
2.35
2.30
2.23
2.30
Clean Sheet - Home
Stats
10Bet
Yes
100%
3.25
No
0%
1.30
×
Voeg Voorspellingen Toe
/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!