Loading

Atalanta Bergamasca Calcio U23 logo
1.19
LDDWL
Atalanta Bergamasca Calcio U23
0.75
DDLLD
USD Cavese 1919
USD Cavese 1919 logo

Resultaat

1 - 1

HT

(0 - 0)

StatsAtalanta IICavese
Balbezit34%66%
Schoten315
KaartenN/AN/A
Hoekschoppen45
Fouten510
Buitenspel03
xG0.802.52

Head to Head Statistieken / Vorige Resultaten - Atalanta Bergamasca Calcio U23 vs USD Cavese 1919

1
Wedstrijden

0%
100%
0%

1 Gelijke Spelen(100%)

USD Cavese 1919 Logo

Cavese
(0%)

Atalanta Bergamasca Calcio U23 vs USD Cavese 1919's onderlinge ontmoetingen tonen aan dat van de 1 ontmoetingen die ze hebben gehad, Atalanta Bergamasca Calcio U23 0 keer heeft gewonnen en USD Cavese 1919 0 keer heeft gewonnen. 1 wedstrijden tussen Atalanta Bergamasca Calcio U23 en USD Cavese 1919 zijn geëindigd in een gelijkspel.

100%Meer dan 1.5
1 / 1 Wedstrijden
100%Meer dan 2.5
1 / 1 Wedstrijden
100%Meer dan 3.5
1 / 1 Wedstrijden
100%BTS
1 / 1 Wedstrijden
0%Clean Sheets
Atalanta Bergamasca Calcio U23
0%Clean Sheets
USD Cavese 1919

Atalanta Bergamasca Calcio U23 vs USD Cavese 1919 Vorige Resultaten

Alle voorspellingen- Atalanta Bergamasca Calcio U23 vs USD Cavese 1919

53%Meer dan 2.5
Competitie gemiddelde : 46%
75%Meer dan 1.5
Competitie gemiddelde : 71%
54%BTS
Competitie gemiddelde : 50%
2.85Doelpunten / Wedstrijd
Competitie gemiddelde : 2.47
Meer dan 1.5, 1e helft/2e helft & meer
Over 8.5, 9.5 & meer

ChatGPT LogoGPT5 AI Analyse

Analyse: Atalanta II vs Cavese (Seizoen 2025/2026, Speelronde 34, kickoff 9 april) Algemene tendens - Atalanta II heeft thuisvoordeel: aanvalskracht op home is hoog (attack advantage 28), defensief voordeel positief maar klein (-9). Thuiswinstkans i...
Registreer om (gratis) gebruiker te worden om GPT5 statistieken analyse te bekijken »

*Gemiddelde stats tussen Atalanta Bergamasca Calcio U23 en USD Cavese 1919 voor het huidige seizoen.

Wat betekenen deze statistiektermen? Lees het woordenlijst
Vorm - Thuis
 
Vorm - Uit
Atalanta Bergamasca Calcio U23 Logo
1.19
  • V
    Atalanta Bergamasca Calcio U23

    Atalanta Bergamasca Calcio U23

    Serie C Group C

    1/2 13:30

    3 - 4

    FT

    ( HT : 3 - 1 )

    Benevento Calcio

    Benevento Calcio

  • G
    Atalanta Bergamasca Calcio U23

    Atalanta Bergamasca Calcio U23

    Serie C Group C

    10/2 19:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SSD Potenza Calcio

    SSD Potenza Calcio

  • G
    Atalanta Bergamasca Calcio U23

    Atalanta Bergamasca Calcio U23

    Serie C Group C

    22/2 11:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Cosenza Calcio

    Cosenza Calcio

  • W
    Atalanta Bergamasca Calcio U23

    Atalanta Bergamasca Calcio U23

    Serie C Group C

    9/3 19:30

    3 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    USD Audace Cerignola

    USD Audace Cerignola

  • V
    Atalanta Bergamasca Calcio U23

    Atalanta Bergamasca Calcio U23

    Serie C Group C

    21/3 13:30

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Casertana FC

    Casertana FC

  • Alle

  • Thuis

  • Uit

Atalanta Bergamasca Calcio U23
Casertana FC
Atalanta Bergamasca Calcio U23
USD Audace Cerignola
Atalanta Bergamasca Calcio U23
Cosenza Calcio
Atalanta Bergamasca Calcio U23
SSD Potenza Calcio
Atalanta Bergamasca Calcio U23
Benevento Calcio
  • Vorige

  • Volgende

Atalanta Bergamasca Calcio U23 logoAtalanta Bergamasca Calcio U23 is +59% beter wat betreft Punten Per Wedstrijd

0.75
  • G
    SSC Giugliano

    SSC Giugliano

    Serie C Group C

    23/1 19:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    USD Cavese 1919

    USD Cavese 1919

  • G
    US Latina

    US Latina

    Serie C Group C

    6/2 19:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    USD Cavese 1919

    USD Cavese 1919

  • V
    SSD FC Trapani 1905

    SSD FC Trapani 1905

    Serie C Group C

    21/2 13:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    USD Cavese 1919

    USD Cavese 1919

  • V
    FC Crotone

    FC Crotone

    Serie C Group C

    5/3 19:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    USD Cavese 1919

    USD Cavese 1919

  • G
    SSD Potenza Calcio

    SSD Potenza Calcio

    Serie C Group C

    14/3 13:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    USD Cavese 1919

    USD Cavese 1919

USD Cavese 1919 Logo
  • Alle

  • Thuis

  • Uit

SSD Potenza Calcio
USD Cavese 1919
FC Crotone
USD Cavese 1919
SSD FC Trapani 1905
USD Cavese 1919
US Latina
USD Cavese 1919
SSC Giugliano
USD Cavese 1919
  • Vorige

  • Volgende

Krijg Gratis Dagelijkse Voorspellingen

Abonneer op FootyStats Voorspellingen en krijg 3 ~ 10 Gratis Gebruikerstips. Winst wordt bijgehouden!

Geef uw email op om te abonneren *

Goals Voor Wie zal er meer scoren

Atalanta Bergamasca Calcio U23 is +106% beter wat betreft Gescoorde Doelpunten

Atalanta II
1.81 Doelpunten / Wedstrijd

Atalanta Bergamasca Calcio U23 (Thuis)

Cavese
0.88 Doelpunten / Wedstrijd

USD Cavese 1919 (Uit)

Gescoord per wedstrijdAtalanta IICavese
Meer dan 0.569%50%
Meer dan 1.544%31%
Meer dan 2.531%6%
Meer dan 3.513%0%
Niet Gescoord31%50%
Gescoord in 1e helft/2e helftAtalanta IICavese
Gescoord in 1e helft50%25%
Gescoord in 2e helft50%44%
Gescoord in Beide Helften31%19%
Gescoord in 1e helft (GEM)0.940.25
Gescoord in 2e helft (GEM)0.880.63

* Statistieken van Atalanta Bergamasca Calcio U23's thuis doelpunten record en USD Cavese 1919's gegevens bij uitwedstrijden.

Goals tegen Wie zal doelpunten tegen krijgen?

Both Beide teams zijn gelijk wat betreft Doelpunten tegen

Atalanta II
1.5 Tegendoelpunten / Wedstrijd

Atalanta Bergamasca Calcio U23 (Thuis)

Cavese
1.5 Tegendoelpunten / Wedstrijd

USD Cavese 1919 (Uit)

DP Tegen/WAtalanta IICavese
Meer dan 0.581%69%
Meer dan 1.556%63%
Meer dan 2.56%19%
Meer dan 3.56%0%
Clean Sheets19%31%
Tegendoelpunten 1e/2e helftAtalanta IICavese
1e helft Clean Sheets63%63%
2e helft Clean Sheets31%38%
1e helft gemiddelde tegendoelpunten0.440.44
2e helft gemiddelde tegendoelpunten1.061.06

* Statistieken van Atalanta Bergamasca Calcio U23's thuis verdediging record en USD Cavese 1919's gegevens bij uitwedstrijden.

Over 2.5 & BTTS voorspellingen Hoeveel doelpunten in deze wedstrijd

Atalanta Bergamasca Calcio U23 en USD Cavese 1919's Over 0.5 ~ 4.5 en BTTS gegevens.

Wedstrijd DoelpuntenAtalanta IICaveseGemiddeld
Meer dan 0.588%75%82%
Meer dan 1.575%75%75%
Meer dan 2.556%50%53%
Meer dan 3.538%31%35%
Meer dan 4.525%6%16%
BTS63%44%54%
BTS & Winst25%6%16%
BTS & Gelijk13%13%13%
BTS & over 2.50%0%0%
BTS No & over 2.50%0%0%
1e Helft DoelpuntenAtalanta IICaveseGemiddeld
BTS 1e helft
1e helft over 0.5
1e helft over 1.5
1e helft over 2.5
2e Helft DoelpuntenAtalanta IICaveseGemiddeld
BTS 2e helft
BTS Beide Helften
2e helft over 0.5
2e helft over 1.5
2e helft over 2.5
Doelpunten (Onder)Atalanta IICaveseGemiddeld
Minder dan 0.512%25%19%
Minder dan 1.525%25%25%
Minder dan 2.544%50%47%
Minder dan 3.562%69%66%
Minder dan 4.575%94%85%
1e helft/2e helftAtalanta IICaveseGemiddeld
1e helft onder 0.537%44%41%
1e helft onder 1.562%87%75%
1e helft onder 2.581%100%91%
2e helft onder 0.519%25%22%
2e helft onder 1.544%37%41%
2e helft onder 2.556%81%69%

Gebruikers laatste voorspellingen

Nog geen gebruikersvoorspellingen.
Voeg je eigen voorspelling toe met behulp van virtuele footystats-munten!
Voeg Voorspellingen Toe

Cornerstats Hoeveel hoekschoppen zullen er zijn?

UNLOCKCorners / wedstrijd

* Gemiddeld aantal hoekschoppen per wedstrijd tussen Atalanta Bergamasca Calcio U23 en USD Cavese 1919

/ Wedstrijd
Corners voor
/ Wedstrijd
Corners voor
Wedstrijd hoekschoppenAtalanta IICaveseGemiddeld
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1e HelftAtalanta IICaveseGemiddeld
1e helft GEM
Over 4 1e helft
Over 5 1e helft
Over 6 1e helft
2e HelftAtalanta IICaveseGemiddeld
2e helft GEM
Over 4 2e helft
Over 5 2e helft
Over 6 2e helft

Totaal aantal hoekschoppen voor Atalanta Bergamasca Calcio U23 en USD Cavese 1919. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Serie C Group C over 349 wedstrijden in het seizoen 2025/2026

Serie C Group C Corner Statistieken

Team Corners Corners Voor/Tegen

Atalanta Bergamasca Calcio U23 en USD Cavese 1919's individuele team hoekschop gegevens .

Team CornersAtalanta IICaveseGemiddeld
Hoekschoppen verdiend per wedstrijd
Hoekschoppen tegen per wedstrijd
Meer dan 2.5 - Corners voor
Meer dan 3.5 - Corners voor
Meer dan 4.5 - Corners voor
Meer dan 2.5 - Corners Tegen
Meer dan 3.5 - Corners Tegen
Meer dan 4.5 - Corners Tegen
Atalanta Bergamasca Calcio U23
Gescoord in
69%
van hun westrijden (Thuis)

Gemiddelde Kans

Er is een Gemiddelde Kans dat Atalanta Bergamasca Calcio U23 zal scoren gebaseerd op onze data.
USD Cavese 1919
Clean Sheets in
31%
van hun westrijden (Uit)

Gaat USD Cavese 1919 scoren?

Atalanta Bergamasca Calcio U23
Clean Sheets in
19%
van hun westrijden (Thuis)

Onzeker

Het is Onzeker dat USD Cavese 1919 zal scoren gebaseerd op onze data.
USD Cavese 1919
Gescoord in
50%
van hun westrijden (Uit)
Upgrade naar Premium! Extra 500 winstgevende competities.

Premium zal je meer overwinningen opleveren. 500 Extra competities die bekend staan als winstgevend en minder gevolgd worden door de bookmakers. Bovendien krijg je hoekstatistieken en kaartstatistieken, samen met CSV-downloads. Abonneer vandaag nog!

UNLOCKTotaal aantal Kaarten / Wedstrijd

* Som van boekingen per wedstrijd tussen Atalanta Bergamasca Calcio U23 en USD Cavese 1919

Kaarten
/ Wedstrijd
Atalanta Bergamasca Calcio U23
Kaarten
/ Wedstrijd
USD Cavese 1919
Wedstrijd kaartenAtalanta IICaveseGemiddeld
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Meer dan 4.5
Meer dan 5.5
Over 6.5
Kaarten gekregenAtalanta IICaveseGemiddeld
Gemiddelde ontvangen kaarten
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Kaarten TegenstanderAtalanta IICaveseGemiddeld
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5

Totaal aantal kaarten voor Atalanta Bergamasca Calcio U23 en USD Cavese 1919. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Serie C Group C. Er waren 1556 kaarten in 349 wedstrijden in het seizoen 2025/2026

Serie C Group C Gele / Rode Kaarten Stats

Eerste / Tweede Helft Win-Gelijkspel-Verlies

Half Time Vorm
 
Half Time Vorm
Atalanta Bergamasca Calcio U23 Logo
1.63
Half-Time

Atalanta Bergamasca Calcio U23 logoAtalanta Bergamasca Calcio U23 is +54% beter wat betreft Half Time Vorm

1.06
Half-Time
USD Cavese 1919 Logo
1e/2e helft VormAtalanta IICavese
1e helft zeges38%19%
2e helft zeges19%19%
1e helft gelijkspel50%50%
2e helft gelijkspel25%44%
1e helft verloren13%31%
2e helft verloren56%38%

Kaartstatistieken van de eerste helft en tweede helft van Atalanta Bergamasca Calcio U23 en USD Cavese 1919 voor jouw voorspellingen

Kaarten (1e/2e helft)Atalanta IICaveseGemiddeld
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 1e helft
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 2e helft
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (1e helft)
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (2e helft)
1e helft had meer kaarten %
2e helft had meer kaarten %
1e/2e helft overAtalanta IICaveseGemiddeld
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft zijn 2~3 totale kaarten
2e helft zijn 2~3 totale kaarten
1e helft Totaal Over 3
2e helft Totaal Over 3

Wie zal eerst scoren?

Atalanta Bergamasca Calcio U23Atalanta Bergamasca Calcio U23
 
Atalanta Bergamasca Calcio U23

32%

Eerst gescoord in 11 / 34 wedstrijden

USD Cavese 1919USD Cavese 1919
 
USD Cavese 1919

35%

Eerst gescoord in 12 / 34 wedstrijden

Doelpunten per Minuut
Doelpunten van Atalanta Bergamasca Calcio U23 en USD Cavese 1919 per 10 minuten en 15 minuten

Na 10 Min'Atalanta IICavese
0-10 Min'5%6%
11-20 Min'14%7%
21-30 Min'12%10%
31-40 Min'8%6%
41-50 Min'12%8%
51-60 Min'13%18%
61-70 Min'15%15%
71-80 Min'11%13%
81-90 Min'12%17%
Na 15 Min'Atalanta IICavese
0-15 Min'12%8%
16-30 Min'19%14%
31-45 Min'15%11%
46-60 Min'18%21%
61-75 Min'20%21%
76-90 Min'17%24%
Doelpunten gescoord na 10 Min'Atalanta IICavese
0-10 Min'8%9%
11-20 Min'13%13%
21-30 Min'13%9%
31-40 Min'8%3%
41-50 Min'8%9%
51-60 Min'10%13%
61-70 Min'15%22%
71-80 Min'15%9%
81-90 Min'10%13%
DP Voor na 15 min'Atalanta IICavese
0-15 Min'13%13%
16-30 Min'21%19%
31-45 Min'17%6%
46-60 Min'10%19%
61-75 Min'19%28%
76-90 Min'21%16%
Doelpunten geleden na 10 Min'Atalanta IICavese
0-10 Min'2%3%
11-20 Min'15%3%
21-30 Min'11%10%
31-40 Min'9%8%
41-50 Min'15%8%
51-60 Min'15%23%
61-70 Min'15%10%
71-80 Min'6%15%
81-90 Min'13%21%
DP Tegen na 15 min'Atalanta IICavese
0-15 Min'11%5%
16-30 Min'17%10%
31-45 Min'13%15%
46-60 Min'26%23%
61-75 Min'21%15%
76-90 Min'13%31%

45' en 90' bevatten er doelpunten in blessuretijd

Schoten, buitenspel, overtredingen en meer

Team schotenAtalanta IICaveseGemiddeld
Schoten Per Wedstrijd10.758.8110.00
Schot conversie verhoudingN/AN/AN/A
Schoten op Doel / Wedstrijd6.444.195.00
Schoten naast Doel / Wedstrijd4.314.634.00
Schoten per doelpuntN/AN/AN/A
Team schoten over 10.50%0%0%
Team schoten over 11.50%0%0%
Team schoten over 12.50%0%0%
Team schoten over 13.50%0%0%
Team schoten over 14.50%0%0%
Team schoten over 15.50%0%0%
Team Schoten op doel 3.5+0%0%0%
Team schoten op doel 4.5+0%0%0%
Team Schoten op doel 5.5+0%0%0%
Team Schoten op doel 6.5+0%0%0%
Wedstrijd schotenAtalanta IICaveseGemiddeld
Wedstrijd schoten over 23.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 24.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 25.50%0%0%
Wedstrijd schoten over 26.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 7.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 8.50%0%0%
Wedstrijd schoten op doel over 9.50%0%0%
Buitenspel StatsAtalanta IICaveseGemiddeld
Buitenspel / Wedstrijd3.643.474.00
Meer dan 2.5 Offsides79%60%70%
Meer dan 3.5 Offsides64%40%52%
Overige statistiekenAtalanta IICaveseGemiddeld
Overtredingen begaan/wedstrijd12.2512.5612.00
Overtredingen tegen/wedstrijd000.00
Balbezit GEM53%45%49%
Gelijkspel % (volledige tijd)25%38%32%

Sommige gegevens worden afgerond naar het dichtstbijzijnde percentage, en kunnen daarom bij elkaar opgeteld uitkomen op 101%.

Scheidsrechter

Edoardo Gianquinto

KaartenStats
Gefloten wedstrijden
(in FooyStats gegevens)
9 Wedstrijden
Kaarten / wedstrijd4.00 Kaarten
Kaarten / wedstrijd (Thuisploeg)2.00 Kaarten
Kaarten / wedstrijd (Uitploeg)2.00 Kaarten
Over 0.5 Kaarten100%
Over 1.5 Kaarten100%
Meer dan 2.5 Kaarten78%
Meer dan 3.5 Kaarten56%
Meer dan 4.5 Kaarten44%
Over 5.5 Kaarten11%
Minuten / Kaart21 minuten
Penalty’s / DoelpuntenStats
Penalty's / Wedstrijd0.00
Thuisploeg Penalty's / Wedstrijd0.00
Uitploeg Penalty's / Wedstrijd0.00
Doelpunten / Wedstrijd2.89 Doelpunten
Thuisploeg gescoord1.11 Doelpunten
Uitploeg gescoord1.78 Doelpunten

Scheidsrechter statistieken (Edoardo Gianquinto) gebruik de meest recente gegevens. Niet de voor wedstrijd gegevens.

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 Benevento Calcio

17

82%

39

10

29

45

2.88

2

 Calcio Catania

18

72%

33

3

30

43

2.00

3

 Cosenza Calcio

18

78%

37

17

20

42

3.00

4

 Casertana FC

17

65%

29

18

11

37

2.76

5

 Virtus Casarano

18

56%

27

16

11

35

2.39

6

 US Salernitana 1919

18

50%

23

15

8

33

2.11

7

 FC Crotone

17

59%

24

11

13

31

2.06

8

 SSD Potenza Calcio

17

47%

30

17

13

31

2.76

9

 SSD FC Trapani 1905

17

53%

29

20

9

31

2.88

10

 USD Audace Cerignola

18

44%

28

23

5

30

2.83

11

 Monopoli Calcio 1966

18

44%

22

18

4

30

2.22

12

 US Siracusa

18

44%

32

24

8

28

3.11

13

 USD Cavese 1919

18

33%

18

15

3

24

1.83

14

 Sorrento Calcio

18

28%

25

24

1

23

2.72

15

 SSC Giugliano

18

39%

20

22

-2

23

2.33

16

 ASD Team Altamura

17

35%

20

22

-2

23

2.47

17

 US Latina

17

35%

12

12

0

22

1.41

18

 Atalanta Bergamasca Calcio U23

16

31%

29

24

5

19

3.31

19

 Foggia Calcio 1920

17

29%

14

22

-8

19

2.12

20

 AZ Picerno ASD

17

18%

19

20

-1

18

2.29

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 Benevento Calcio

18

61%

32

14

18

35

2.56

2

 US Salernitana 1919

17

47%

20

24

-4

27

2.59

3

 Calcio Catania

17

35%

19

18

1

25

2.18

4

 Casertana FC

18

39%

21

22

-1

25

2.39

5

 FC Crotone

18

33%

29

23

6

24

2.89

6

 Monopoli Calcio 1966

17

35%

14

19

-5

22

1.94

7

 USD Audace Cerignola

17

35%

18

24

-6

22

2.47

8

 Cosenza Calcio

17

24%

18

19

-1

21

2.18

9

 Atalanta Bergamasca Calcio U23

18

28%

19

23

-4

20

2.33

10

 ASD Team Altamura

18

28%

10

21

-11

20

1.72

11

 AZ Picerno ASD

18

28%

20

32

-12

18

2.89

12

 SSD FC Trapani 1905

18

22%

15

29

-14

17

2.44

13

 Virtus Casarano

17

24%

22

38

-16

15

3.53

14

 US Latina

18

11%

15

28

-13

14

2.39

15

 Sorrento Calcio

17

24%

13

27

-14

14

2.35

16

 SSD Potenza Calcio

18

17%

18

36

-18

13

3.00

17

 USD Cavese 1919

16

13%

14

24

-10

12

2.38

18

 SSC Giugliano

17

12%

12

27

-15

11

2.29

19

 Foggia Calcio 1920

18

6%

12

33

-21

7

2.50

20

 US Siracusa

17

6%

12

29

-17

6

2.41

* Serie C Group C Thuis Tabel en Uit tabel zijn ook beschikbaar

De voorspelling van de opstelling & Blessures

Toont de meest recent gebruikte opstelling voor Atalanta Bergamasca Calcio U23 en USD Cavese 1919

#

Basiselftal

Spitsen

14

Moustapha Cissé

-

4.98

Middenvelders

1

Piotr Pardel

-

1.61

2

Matteo Giuseppe Plaia

-

3.14

4

Gabriele Berto

-

4.67

11

Federico Cassa

-

4.19

19

Relja Obrić

-

5.03

25

Federico Alessandro Steffanoni

-

4.23

47

Sergej Levak

-

5.62

99

Dominic Vavassori

-

6.08

Verdedigers

Doelman

#

Wisselspelers

Spitsen

Middenvelders

7

Alberto Manzoni

-

4.96

8

Digne Kaelas Pounga

-

4.47

9

Giulio Misitano

-

6.28

21

Lorenzo Riccio

-

2.46

58

Andrea Bonanomi

-

1.20

61

Javison Idele (Geblesseerd)

-

2.55

80

Filippo Mencaraglia

-

1.51

Verdedigers

18

Alessio Guerini

-

3.39

Doelman

#

Basiselftal

Spitsen

7

Elios Minaj

-

4.58

Middenvelders

11

Adama Diarrassouba

-

5.29

28

Mattia Macchi

-

4.41

82

Gerardo Fusco

-

4.14

Verdedigers

17

Francesco Nunziata

-

3.69

Doelman

#

Wisselspelers

Spitsen

10

Giuseppe Fella

-

4.62

16

Leonardo Ubaldi

-

4.51

27

Marlon Ubani

-

3.88

Middenvelders

-

Raffaele Maria Di Costanzo

-

-

Verdedigers

13

Nicolo Evangelisti

-

3.22

-

Carmine Imparato

-

-

73

Daniele Bolcano

-

0.55

Doelman

-

Alex Sposito

-

-

Welke spelers zullen scoren?

Wie zal gele en rode kaarten krijgen?

Atalanta Bergamasca Calcio U23 LogoKaarten gekregen - Atalanta II

Kaarten / 90 min

Half Time Result
Stats
bet365
Sbo
10Bet
WilliamHill
Unibet
1xbet
188Bet
Pinnacle
Home
38%
2.75
2.54
2.70
2.50
2.45
2.66
2.62
2.74
Draw
50%
2.10
2.06
2.05
2.15
2.20
2.12
2.05
2.16
Away
19%
3.75
3.69
3.75
3.70
3.85
3.79
3.55
3.99
Second Half Result
Stats
bet365
10Bet
1xbet
WilliamHill
Away
19%
3.25
3.45
3.40
3.40
Draw
35%
2.40
2.38
2.50
2.30
Home
19%
2.50
2.45
2.40
2.45
Both Teams To Score
Stats
bet365
1xbet
10Bet
WilliamHill
188Bet
Yes
54%
1.80
1.82
1.70
1.73
1.81
No
46%
1.90
1.92
1.95
1.95
1.93
Double Chance
Stats
Sbo
1xbet
Unibet
10Bet
WilliamHill
Home/Draw
-
1.20
1.30
1.20
1.25
1.29
Home/Away
-
1.23
1.30
1.22
1.28
1.33
Draw/Away
-
1.67
1.67
1.68
1.67
1.65
Win To Nil
Stats
bet365
Atalanta II
-
3.50
Cavese
-
5.50
×
Voeg Voorspellingen Toe
/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!