Loading

3
Meccsek

0%
33%
67%

1 Döntetlen(33%)

2 Győzelem

A CD Eldense vs CD Leganes head to head nyilvántartása azt mutatja, hogy a 3 mérkőzése közül a CD Eldense nyert 0 alkalommal, a CD Leganes pedig 2 alkalommal. 1 mérkőzés végződött döntetlennel CD Eldense és CD Leganes között.

67%1,5 Felett
2 / 3 Meccsek
33%2,5 Felett
1 / 3 Meccsek
0%3,5 Felett
0 / 3 Meccsek
67%BTTS
2 / 3 Meccsek
0%Kapott Gól Nélküli Meccsek
CD Eldense
33%Kapott Gól Nélküli Meccsek
CD Leganes

Összes Előrejelzés- CD Eldense ellen CD Leganes

57%2,5 Felett
Liga Átlag : 49%
74%1,5 Felett
Liga Átlag : 72%
49%BTTS
Liga Átlag : 49%
2.50Gól / Meccs
Liga Átlag : 2.65
1.5 feletti, 1.FI/2.FI és több
8.5 és 9.5 felett és még több

*Átlagos statisztikák CD Eldense és CD Leganes között a jelenlegi szezonban

Mit jelentenek ezek a statisztikai kifejezések? Olvasd el a Szójegyzéket
Forma - Hazai
 
Forma - Vendég
CD Eldense Logo
1.60
  • D
    CD Eldense

    CD Eldense

    Segunda División

    08.22. 12:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Cádiz CF

    Cadiz CF

  • D
    CD Eldense

    CD Eldense

    Segunda División

    09.05. 12:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Real Club Deportivo Mallorca

    Real Club Deportivo Mallorca

  • L
    CD Eldense

    CD Eldense

    Segunda División

    09.19. 09:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    SD Eibar

    SD Eibar

  • W
    CD Eldense

    CD Eldense

    Segunda División

    10.02. 11:30

    4 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Real Oviedo

    Real Oviedo

  • W
    CD Eldense

    CD Eldense

    Segunda División

    10.10. 09:30

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Córdoba CF

    Cordoba CF

  • Mind

  • Hazai

  • Vendég

CD Eldense
Cordoba CF
CD Eldense
Real Oviedo
CD Eldense
SD Eibar
CD Eldense
Real Club Deportivo Mallorca
CD Eldense
Cadiz CF
  • Előző

  • Következő

CD Eldense logoCD Eldense +93% better százalékkal jobb Pontok meccsenként tekintetében

0.83
  • W
    Real Oviedo

    Real Oviedo

    Segunda División

    08.22. 08:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Leganés

    CD Leganes

  • D
    UD Las Palmas

    UD Las Palmas

    Segunda División

    09.04. 11:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Leganés

    CD Leganes

  • L
    CD Tenerife

    CD Tenerife

    Segunda División

    09.13. 12:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Leganés

    CD Leganes

  • L
    Cádiz CF

    Cadiz CF

    Segunda División

    10.03. 09:30

    4 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Leganés

    CD Leganes

  • L
    UD Almería

    UD Almeria

    Segunda División

    10.11. 07:15

    3 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Leganés

    CD Leganes

CD Leganés Logo
  • Mind

  • Hazai

  • Vendég

UD Almeria
CD Leganes
Cadiz CF
CD Leganes
CD Tenerife
CD Leganes
UD Las Palmas
CD Leganes
Real Oviedo
CD Leganes
  • Előző

  • Következő

Szerzett Gólok Ki fog több gólt szerezni?

CD Eldense +445% better százalékkal jobb Szerzett Gólok tekintetében

CD Eldense
1.8 Gól / Meccs

CD Eldense (Hazai)

Leganés
0.33 / meccs

CD Leganes (Vendég)

Játékonként szerzett gólCD EldenseLeganés
0,5 Felett80%33%
1,5 Felett60%0%
2,5 Felett20%0%
3,5 Felett20%0%
Nem sikerült pontot szerezni20%67%
Betalált az 1.FI/2.FI-benCD EldenseLeganés
Gólt szerzett az 1. félidőben0%17%
Gólt szerzett az 2. félidőben80%17%
Mindkét félidőben szerzett gólt0%0%
Gólátlag az 1. félidőben00.17
Gólátlag az 2. félidőben1.800.17

* Statisztikák a CD Eldense hazai gólrekordjáról és a CD Leganes idegenbeli mérkőzések adatairól.

Kapott Gólok Ki fog gólt kapni?

CD Eldense +39% better százalékkal jobb Kapott Gólok tekintetében

CD Eldense
1.2 Kapott / meccs

CD Eldense (Hazai)

Leganés
1.67 Kapott / meccs

CD Leganes (Vendég)

Kapott Gólt / MeccsCD EldenseLeganés
0,5 Felett80%67%
1,5 Felett40%50%
2,5 Felett0%33%
3,5 Felett0%17%
Kapott Gól Nélküli Meccsek20%33%
Kapott gólok 1./2. FélidőCD EldenseLeganés
1.Félidőben Gól Nélküli Meccs40%67%
2.Félidőben Gól Nélküli Meccs60%33%
1.Félidőben Kapott Gólok Átlaga0.60.33
2.Félidőben Kapott Gólok Átlaga0.601.33

* Statisztikák CD Eldense hazai kapott rekordjairól és CD Leganes adatairól idegenbeli mérkőzéseken.

2,5 Felett & BTTS Előrejelzések Hány gól ezen a mérkőzésen?

CD Eldense és CD Leganes 0,5 - 4,5 felett és BTTS adatok.

Meccs GóljaiCD EldenseLeganésÁtlag
0,5 Felett80%83%82%
1,5 Felett80%67%74%
2,5 Felett80%33%57%
3,5 Felett40%17%29%
4,5 Felett20%0%10%
BTTS80%17%49%
BTTS & Győzelem40%0%20%
BTTS & Döntetlen20%17%19%
BTTS & 2,5 Felett80%0%40%
BTTS No & 2,5 Felett0%33%17%
Első félidő góljaiCD EldenseLeganésÁtlag
BTTS 1.félidő
1.félidő 0,5 Felett
1.félidő 1,5 Felett
1.félidő 2,5 Felett
Második félidő góljaiCD EldenseLeganésÁtlag
BTTS 2.félidő
BTTS Mindkét félidőben
2.félidő 0,5 Felett
2.félidő 1,5 Felett
2.félidő 2,5 Felett
Gólok (Alatt)CD EldenseLeganésÁtlag
0,5 alatt20%17%19%
1,5 Alatt20%33%27%
2,5 Alatt20%67%44%
3,5 Alatt60%83%72%
4,5 Alatt80%100%90%
1H/2HCD EldenseLeganésÁtlag
1.félidő 0,5 Alatt40%50%45%
1.félidő 1,5 Alatt100%100%100%
1.félidő 2,5 Alatt100%100%100%
2.félidő 0,5 Alatt20%33%27%
2.félidő 1,5 Alatt20%50%35%
2.félidő 2,5 Alatt60%67%64%

Legutóbbi Felhasználói Előrejelzések

Még nincsenek felhasználói előrejelzések. Te is posztolni egyet küldeni, miután az oddsokat közzétették.

Szöglet statisztikák Hány szögletrúgásra kerül sor?

UNLOCKSzögletek / meccs

* Szögletek átlagos száma meccsenként CD Eldense és CD Leganes között

/ meccs
Elnyert Szögletek
/ meccs
Elnyert Szögletek
Meccs SzögletekCD EldenseLeganésÁtlag
6 Felett
7 felett
8 felett
9 felett
10 felett
11 felett
12 felett
13 felett
Első félidőCD EldenseLeganésÁtlag
1.félidő átlag
4 Felett 1H
5 Felett 1H
6 Felett 1H
Második félidőCD EldenseLeganésÁtlag
2.félidő átlag
4 Felett 2H
5 Felett 2H
6 Felett 2H

CD Eldense és CD Leganes mérkőzésen szerzett összes szögleteinek száma. A ligán belüli átlag a Segunda División 2026/2027 szezonban, 99 mérkőzésen át.

Segunda División Szöglet Statisztikák

Csapat Szögletek Szerzett Szögletek/Ellenfél

CD Eldense és CD Leganes egyéni szöglet adatai.

Csapat SzögletekCD EldenseLeganésÁtlag
Szerzett szögletek / Mérkőzés
Ellenfél által szerzett szögletek / Mérkőzés
2,5 Felett - Elnyert Szögletek
3,5 Felett - Elnyert Szögletek
4,5 Felett - Elnyert Szögletek
2,5 Felett - Szögletek Ellen
3,5 Felett - Szögletek Ellen
4,5 Felett - Szögletek Ellen

Vajon CD Eldense szerez gólt?

CD Eldense
Gólt szerzett
80%
a mérkőzések közül (Hazai)

Közepes Esély

Közepes Esély arra, hogy CD Eldense szerezni fog egy gólt az adataink alapján.
CD Leganés
Kapott Gól Nélküli Meccsek
33%
a mérkőzések közül (Vendég)

Vajon CD Leganes szerez gólt?

CD Eldense
Kapott Gól Nélküli Meccsek
20%
a mérkőzések közül (Hazai)

Bizonytalan

Adataink szerint bizonytalan, hogy CD Leganes szerez-e gólt.
CD Leganés
Gólt szerzett
33%
a mérkőzések közül (Vendég)
Frissíts Prémiumra! További 500 jövedelmező liga.

A Prémium verzió több győzelmet fog hozni neked. 500 további jövedelmező liga, amelyeket kevésbé követnek a fogadóirodák. Ráadásul a Szöglet statisztikák és a Lap statisztikák mellett CSV letöltési lehetőségeket is kapsz. Iratkozz fel még ma!

UNLOCKÖsszes Lap / meccs

* Összes lapok száma meccsenként CD Eldense és CD Leganes között

Lapok
/ meccs
CD Eldense
Lapok
/ meccs
CD Leganes
Lapok MeccsenkéntCD EldenseLeganésÁtlag
2,5 Felett
3,5 Felett
4,5 Felett
5,5 Felett
6,5 Felett
Kapott LapokCD EldenseLeganésÁtlag
Átlagosan Kapott Lapok
0,5 Felett
1,5 Felett
2,5 Felett
3,5 Felett
Ellenfél LapjaiCD EldenseLeganésÁtlag
0,5 Felett
1,5 Felett
2,5 Felett
3,5 Felett

CD Eldense és CD Leganes meccsen kapott összes lapjainak száma. A liga átlaga a Segunda División átlaga. Összesen 542 lap volt 2026/2027 szezonban, 99 mérkőzésen.

Segunda División Sárga / Piros Lap Statisztikák

Első / Második Félidő Győzelem-Döntetlen-Vereség

Félidő Forma
 
Félidő Forma
CD Eldense Logo
0.40
Félidő

CD Leganes logoCD Leganes +150% better százalékkal jobb Félidő Forma tekintetében

1.00
Félidő
CD Leganés Logo
1H/2H FormaCD EldenseLeganés
Győzelem 1H0%17%
Győzelem 2H40%0%
Döntetlen 1H40%50%
Döntetlen 2H60%50%
Vereség 1H60%33%
Vereség 2H0%50%

CD Eldense és CD Leganes első félidős és második félidős lapstatisztikái az előrejelzésekhez.

Lapok (Első / Második félidőben)CD EldenseLeganésÁtlag
1.FI-ben Átlagosan Kapott Lapok Száma
2.FI-ben Átlagosan Kapott Lapok Száma
Meccsenkénti Lapok Átlaga (1.FI)
Meccsenkénti Lapok Átlaga (2.FI)
1. Félidőben Több Lap %
2. Félidőben Több Lap %
1H/2H FelettCD EldenseLeganésÁtlag
1.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
2.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
1.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
2.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
1.FI-ben Összesen 2-3 Lap
2.FI-ben Összesen 2-3 Lap
1.FI-ben Összesen Több Mint 3
2.FI-ben Összesen Több Mint 3

Ki fog először gólt rúgni?

CD EldenseCD Eldense
 
CD Eldense

22%

Először szerzett gólt 2 / 9 meccsen

CD LeganesCD Leganes
 
CD Leganes

44%

Először szerzett gólt 4 / 9 meccsen

Gólok Percenként
CD Eldense és CD Leganes góljai 10 és 15 perces időintervallumok szerint.

10 PercenkéntCD EldenseLeganés
0 - 10 Perc5%15%
11 - 20 Perc10%10%
21 - 30 Perc5%10%
31 - 40 Perc0%0%
41 - 50 Perc19%10%
51 - 60 Perc10%20%
61 - 70 Perc19%5%
71 - 80 Perc14%10%
81 - 90 Perc19%20%
15 PercenkéntCD EldenseLeganés
0 - 15 Perc14%15%
16 - 30 Perc5%20%
31 - 45 Perc14%0%
40 - 60 Perc14%30%
61 - 75 Perc24%15%
76 - 90 Perc28%20%
Gólt Szerzett 10 percenkéntCD EldenseLeganés
0 - 10 Perc0%33%
11 - 20 Perc0%17%
21 - 30 Perc0%0%
31 - 40 Perc0%0%
41 - 50 Perc10%17%
51 - 60 Perc10%0%
61 - 70 Perc30%0%
71 - 80 Perc20%0%
81 - 90 Perc30%33%
Szerzett Gólok 15 percenkéntCD EldenseLeganés
0 - 15 Perc0%33%
16 - 30 Perc0%17%
31 - 45 Perc0%0%
40 - 60 Perc20%17%
61 - 75 Perc30%0%
76 - 90 Perc50%33%
Gólt Kapott 10 percenkéntCD EldenseLeganés
0 - 10 Perc9%7%
11 - 20 Perc18%7%
21 - 30 Perc9%14%
31 - 40 Perc0%0%
41 - 50 Perc27%7%
51 - 60 Perc9%28%
61 - 70 Perc9%7%
71 - 80 Perc9%14%
81 - 90 Perc9%14%
Kapott Gólok 15 percenkéntCD EldenseLeganés
0 - 15 Perc27%7%
16 - 30 Perc9%21%
31 - 45 Perc27%0%
40 - 60 Perc9%36%
61 - 75 Perc18%21%
76 - 90 Perc9%14%

A 45. és a 90. perc magában foglalja a hosszabbítási időben szerzett gólokat is.

Lövések, Lesrúgások, Szabálytalanságok és további adatok

Csapat LövéseiCD EldenseLeganésÁtlag
Lövések Meccsenként14.608.1711.00
Lövések átváltási aránya12%4%8%
Kaput eltaláló lövés / Mérkőzés5.601.834.00
Kaput elkerülő lövés / Mérkőzés9.006.338.00
Lövések Szerzett Gólonként8.1124.5016
Lövések csapatonként 10,5 felett60%17%39%
Lövések csapatonként 11,5 felett60%17%39%
Lövések csapatonként 12,5 felett60%0%30%
Lövések csapatonként 13,5 felett60%0%30%
Lövések csapatonként 14,5 felett60%0%30%
Lövések csapatonként 15,5 felett60%0%30%
Csapat Kaput Talált Lövései 3.5+80%0%40%
Csapat Kaput Talált Lövései 4.5+60%0%30%
Csapat Kaput Talált Lövései 5.5+60%0%30%
Csapat Kaput Talált Lövései 6.5+20%0%10%
Lövések MeccsenkéntCD EldenseLeganésÁtlag
Több mint 23,5 lövés a meccsen60%67%64%
Több mint 24,5 lövés a meccsen60%67%64%
Több mint 25,5 lövés a meccsen60%50%55%
Több mint 26,5 lövés a meccsen40%50%45%
Kapura lövés 7,5 felett meccsenként100%50%75%
Kapura lövés 8,5 felett meccsenként100%50%75%
Kapura lövés 9,5 felett meccsenként80%33%74%
Les StatisztikákCD EldenseLeganésÁtlag
Les / meccs3.803.674.00
2,5 les felett40%50%45%
3,5 les felett40%33%37%
Vegy StatisztikákCD EldenseLeganésÁtlag
Elkövetett szabálytalanságok / mérkőzés12.2017.5015.00
Szabálytalanság Ellenfél / mérkőzés14.81314.00
Átlagos Labdabirtoklás52%43%48%
Döntetlen % Teljes Játékidőben40%33%37%

Néhány adatot fel vagy le kerekítettünk a legközelebbi százalékhoz, és ezért összeadva 101%-nak tekinthetők.

Szabadrúgások, gólrúgások & bedobások

SzabadrúgásokCD EldenseLeganésÁtlag
Meccs Átlag Szabarúgás26.428.8328
SZR Összesen 20.5+100%100%100%
SZR Összesen 21.5+100%100%100%
SZR Összesen 22.5+80%83%82%
SZR Összesen 23.5+80%67%74%
SZR Összesen 24.5+80%67%74%
SZR Összesen 25.5+40%67%54%
Kapura rúgásCD EldenseLeganésÁtlag
Meccs Átlag Kirúgás14.815.515
RG Összesen 8,5+100%100%100%
RG Összesen 9,5+100%100%100%
RG Összesen 10,5+100%100%100%
RG Összesen 11,5+100%100%100%
RG Összesen 12,5+60%83%72%
RG Összesen 13,5+60%83%72%
BedobásCD EldenseLeganésÁtlag
Meccs Bedobások Átlag43.430.537
Bedobások Összesen 37.5+80%17%49%
Bedobások Összesen 38.5+60%17%39%
Bedobások Összesen 39.5+60%17%39%
Bedobások Összesen 40.5+60%17%39%
Bedobások Összesen 41.5+60%17%39%
Bedobások Összesen 42.5+60%17%39%
Bedobások Összesen 43.5+60%0%30%
Bedobások Összesen 44.5+40%0%20%
   Csapat MP Győzelem % GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsÁtl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.

1

 UD Almeria

5

100%

13

3

10

15

3.20

2

 Real Club Deportivo Mallorca

5

80%

10

2

8

12

2.40

3

 CE Sabadell FC

4

75%

7

3

4

10

2.50

4

 Burgos CF

5

60%

9

6

3

10

3.00

5

 Real Valladolid Club de Futbol

4

75%

9

4

5

9

3.25

6

 SD Eibar

4

75%

8

5

3

9

3.25

7

 CD Castellon

4

50%

8

1

7

8

2.25

8

 Girona FC

5

40%

9

5

4

8

2.80

9

 Real Oviedo

5

40%

5

2

3

8

1.40

10

 CD Eldense

5

40%

9

6

3

8

3.00

11

 CD Tenerife

5

40%

5

3

2

8

1.60

12

 Real Club Celta de Vigo II

5

40%

10

10

0

7

4.00

13

 Real Sporting de Gijon

5

40%

4

5

-1

7

1.80

14

 CD Leganes

3

67%

4

4

0

6

2.67

15

 FC Andorra

5

40%

8

8

0

6

3.20

16

 Cordoba CF

4

50%

6

8

-2

6

3.50

17

 Cadiz CF

6

17%

6

5

1

5

1.83

18

 UD Las Palmas

4

25%

5

5

0

5

2.50

19

 Granada CF

3

33%

5

4

1

4

3.00

20

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

5

20%

5

8

-3

4

2.60

21

 Real Sociedad de Futbol II

4

0%

3

6

-3

1

2.25

22

 Albacete Balompie

4

0%

3

8

-5

0

2.75

   Csapat MP Győzelem % GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsÁtl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.

1

 SD Eibar

5

80%

11

5

6

12

3.20

2

 CD Castellon

5

80%

7

3

4

12

2.00

3

 Granada CF

6

50%

9

9

0

10

3.00

4

 Real Sporting de Gijon

4

75%

5

3

2

9

2.00

5

 Girona FC

4

50%

6

4

2

7

2.50

6

 Real Sociedad de Futbol II

5

40%

9

11

-2

7

4.00

7

 UD Almeria

4

50%

3

2

1

6

1.25

8

 CE Sabadell FC

5

20%

3

4

-1

6

1.40

9

 Real Oviedo

4

50%

6

7

-1

6

3.25

10

 UD Las Palmas

5

40%

8

11

-3

6

3.80

11

 Real Club Deportivo Mallorca

4

25%

1

2

-1

5

0.75

12

 CD Leganes

6

17%

2

10

-8

5

2.00

13

 Burgos CF

4

25%

3

4

-1

4

1.75

14

 Real Club Celta de Vigo II

4

25%

4

5

-1

4

2.25

15

 FC Andorra

4

25%

5

7

-2

4

3.00

16

 CD Tenerife

4

25%

6

10

-4

4

4.00

17

 Real Valladolid Club de Futbol

5

0%

4

7

-3

3

2.20

18

 CD Eldense

4

25%

1

5

-4

3

1.50

19

 Cordoba CF

5

20%

8

12

-4

3

4.00

20

 Cadiz CF

3

0%

5

6

-1

2

3.67

21

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

4

0%

3

12

-9

1

3.75

22

 Albacete Balompie

5

0%

2

12

-10

1

2.80

* Segunda División Hazai és Idegenbeli Táblázatok szintén elérhetők

Mely játékosok fognak gólt lőni?

CD Eldense LogoLegjobb Pontszerzők - CD Eldense

Ki fog sárga és piros lapot kapni?

Lapok / 90 perc

×
Tippelj
/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.