Loading

FELOLDÁS
3 Liga Group 2

Iratkozz fel a FootyStats Prémiumra

Fej-fej melletti statisztikák / Előző eredmények - KSS Kotwica Kornik ellen MKS Victoria Wrzesnia

5
Meccsek

40%
20%
40%

2 Győzelem

1 Döntetlen(20%)

2 Győzelem

A KSS Kotwica Kornik vs MKS Victoria Wrzesnia head to head nyilvántartása azt mutatja, hogy a 5 mérkőzése közül a KSS Kotwica Kornik nyert 2 alkalommal, a MKS Victoria Wrzesnia pedig 2 alkalommal. 1 mérkőzés végződött döntetlennel KSS Kotwica Kornik és MKS Victoria Wrzesnia között.

80%1,5 Felett
4 / 5 Meccsek
60%2,5 Felett
3 / 5 Meccsek
60%3,5 Felett
3 / 5 Meccsek
80%BTTS
4 / 5 Meccsek
0%Kapott Gól Nélküli Meccsek
KSS Kotwica Kornik
20%Kapott Gól Nélküli Meccsek
MKS Victoria Wrzesnia

Összes Előrejelzés- KSS Kotwica Kornik ellen MKS Victoria Wrzesnia

0%2,5 Felett
Liga Átlag : 0%
0%1,5 Felett
Liga Átlag : 0%
0%BTTS
Liga Átlag : 0%
0Gól / Meccs
Liga Átlag : 0
1.5 feletti, 1.FI/2.FI és több
8.5 és 9.5 felett és még több

*Átlagos statisztikák KSS Kotwica Kornik és MKS Victoria Wrzesnia között a jelenlegi szezonban

Mit jelentenek ezek a statisztikai kifejezések? Olvasd el a Szójegyzéket
Forma - Összes
 
Forma - Összes
KSS Kotwica Kórnik Logo
0.91
  • W
    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    KS Blekitni Stargard Szczecinski

    3 Liga Group 2

    09.05. 13:00

    2 - 4

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

  • W
    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

    3 Liga Group 2

    09.12. 15:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Klub Sportowy Lipno Stęszew

    Klub Sportowy Lipno Steszew

  • L
    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

    3 Liga Group 2

    09.19. 11:00

    6 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

  • L
    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

    3 Liga Group 2

    09.26. 15:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    MKS Grom Nowy Staw

    MKS Grom Nowy Staw

  • L
    SKS Unia Swarzędz

    SKS Unia Swarzedz

    3 Liga Group 2

    10.03. 11:00

    7 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

  • Mind

  • Hazai

  • Vendég

SKS Unia Swarzedz
KSS Kotwica Kornik
KSS Kotwica Kornik
MKS Grom Nowy Staw
KS Gedania Gdansk
KSS Kotwica Kornik
KSS Kotwica Kornik
Klub Sportowy Lipno Steszew
KS Blekitni Stargard Szczecinski
KSS Kotwica Kornik
  • Előző

  • Következő

KSS Kotwica Kornik logoKSS Kotwica Kornik +25% better százalékkal jobb Pontok meccsenként tekintetében

0.73
  • D
    MKS Victoria Września

    MKS Victoria Wrzesnia

    3 Liga Group 2

    09.05. 14:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    KKS 1925 Kalisz

    KKS 1925 Kalisz

  • D
    MKS Victoria Września

    MKS Victoria Wrzesnia

    3 Liga Group 2

    09.12. 12:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    BKS Chemik Bydgoszcz

    BKS Chemik Bydgoszcz

  • D
    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    KS Blekitni Stargard Szczecinski

    3 Liga Group 2

    09.19. 13:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    MKS Victoria Września

    MKS Victoria Wrzesnia

  • D
    MKS Victoria Września

    MKS Victoria Wrzesnia

    3 Liga Group 2

    09.26. 15:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Klub Sportowy Lipno Stęszew

    Klub Sportowy Lipno Steszew

  • D
    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

    3 Liga Group 2

    10.03. 11:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    MKS Victoria Września

    MKS Victoria Wrzesnia

MKS Victoria Września Logo
  • Mind

  • Hazai

  • Vendég

KS Gedania Gdansk
MKS Victoria Wrzesnia
MKS Victoria Wrzesnia
Klub Sportowy Lipno Steszew
KS Blekitni Stargard Szczecinski
MKS Victoria Wrzesnia
MKS Victoria Wrzesnia
BKS Chemik Bydgoszcz
MKS Victoria Wrzesnia
KKS 1925 Kalisz
  • Előző

  • Következő

Szerzett Gólok Ki fog több gólt szerezni?

KSS Kotwica Kornik +64% better százalékkal jobb Szerzett Gólok tekintetében

Kotwica Kórnik
1.64 Gól / Meccs

KSS Kotwica Kornik (Hazai)

Victoria Września
1 Gól / Meccs

MKS Victoria Wrzesnia (Vendég)

Játékonként szerzett gólKotwica KórnikVictoria Września
0,5 Felett64%64%
1,5 Felett45%27%
2,5 Felett27%9%
3,5 Felett27%0%
Nem sikerült pontot szerezni36%36%
Betalált az 1.FI/2.FI-benKotwica KórnikVictoria Września
Gólt szerzett az 1. félidőben64%45%
Gólt szerzett az 2. félidőben45%45%
Mindkét félidőben szerzett gólt45%27%
Gólátlag az 1. félidőben0.910.55
Gólátlag az 2. félidőben0.730.45

* A statisztikák tartalmazzák a KSS Kotwica Kornik és MKS Victoria Wrzesnia hazai és idegenbeli meccseit is.

Kapott Gólok Ki fog gólt kapni?

MKS Victoria Wrzesnia +28% better százalékkal jobb Kapott Gólok tekintetében

Kotwica Kórnik
2.91 Kapott / meccs

KSS Kotwica Kornik (Hazai)

Victoria Września
2.09 Kapott / meccs

MKS Victoria Wrzesnia (Vendég)

Kapott Gólt / MeccsKotwica KórnikVictoria Września
0,5 Felett100%82%
1,5 Felett64%55%
2,5 Felett36%36%
3,5 Felett27%18%
Kapott Gól Nélküli Meccsek0%18%
Kapott gólok 1./2. FélidőKotwica KórnikVictoria Września
1.Félidőben Gól Nélküli Meccs45%45%
2.Félidőben Gól Nélküli Meccs9%27%
1.Félidőben Kapott Gólok Átlaga10.82
2.Félidőben Kapott Gólok Átlaga1.911.27

* A kapott gólok adatai magukba foglalják mind KSS Kotwica Kornik, mind MKS Victoria Wrzesnia hazai és idegenbeli mérkőzésein kapott gólokat.

2,5 Felett & BTTS Előrejelzések Hány gól ezen a mérkőzésen?

KSS Kotwica Kornik és MKS Victoria Wrzesnia 0,5 - 4,5 felett és BTTS adatok.

Meccs GóljaiKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
0,5 Felett100%91%96%
1,5 Felett82%73%78%
2,5 Felett73%45%59%
3,5 Felett73%45%59%
4,5 Felett55%27%41%
BTTS64%55%60%
BTTS & Győzelem27%0%14%
BTTS & Döntetlen9%36%23%
BTTS & 2,5 Felett64%36%50%
BTTS No & 2,5 Felett9%9%9%
Első félidő góljaiKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
BTTS 1.félidő
1.félidő 0,5 Felett
1.félidő 1,5 Felett
1.félidő 2,5 Felett
Második félidő góljaiKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
BTTS 2.félidő
BTTS Mindkét félidőben
2.félidő 0,5 Felett
2.félidő 1,5 Felett
2.félidő 2,5 Felett
Gólok (Alatt)Kotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
0,5 alatt0%9%5%
1,5 Alatt18%27%23%
2,5 Alatt27%55%41%
3,5 Alatt27%55%41%
4,5 Alatt45%73%59%
1H/2HKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
1.félidő 0,5 Alatt18%36%27%
1.félidő 1,5 Alatt36%64%50%
1.félidő 2,5 Alatt64%82%73%
2.félidő 0,5 Alatt0%18%9%
2.félidő 1,5 Alatt36%36%36%
2.félidő 2,5 Alatt45%82%64%

Legutóbbi Felhasználói Előrejelzések

Még nincsenek felhasználói előrejelzések. Te is posztolni egyet küldeni, miután az oddsokat közzétették.

Szöglet statisztikák Hány szögletrúgásra kerül sor?

UNLOCKSzögletek / meccs

* Szögletek átlagos száma meccsenként KSS Kotwica Kornik és MKS Victoria Wrzesnia között

/ meccs
Elnyert Szögletek
/ meccs
Elnyert Szögletek
Meccs SzögletekKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
6 Felett
7 felett
8 felett
9 felett
10 felett
11 felett
12 felett
13 felett
Első félidőKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
1.félidő átlag
4 Felett 1H
5 Felett 1H
6 Felett 1H
Második félidőKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
2.félidő átlag
4 Felett 2H
5 Felett 2H
6 Felett 2H

KSS Kotwica Kornik és MKS Victoria Wrzesnia mérkőzésen szerzett összes szögleteinek száma. A ligán belüli átlag a 3 Liga Group 2 2026/2027 szezonban, 97 mérkőzésen át.

3 Liga Group 2 Szöglet Statisztikák

Csapat Szögletek Szerzett Szögletek/Ellenfél

KSS Kotwica Kornik és MKS Victoria Wrzesnia egyéni szöglet adatai.

Csapat SzögletekKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
Szerzett szögletek / Mérkőzés
Ellenfél által szerzett szögletek / Mérkőzés
2,5 Felett - Elnyert Szögletek
3,5 Felett - Elnyert Szögletek
4,5 Felett - Elnyert Szögletek
2,5 Felett - Szögletek Ellen
3,5 Felett - Szögletek Ellen
4,5 Felett - Szögletek Ellen

Vajon KSS Kotwica Kornik szerez gólt?

KSS Kotwica Kornik
Gólt szerzett
64%
a mérkőzések közül (Összes)

Közepes Esély

Közepes Esély arra, hogy KSS Kotwica Kornik szerezni fog egy gólt az adataink alapján.
MKS Victoria Września
Kapott Gól Nélküli Meccsek
18%
a mérkőzések közül (Összes)

Vajon MKS Victoria Wrzesnia szerez gólt?

KSS Kotwica Kornik
Kapott Gól Nélküli Meccsek
0%
a mérkőzések közül (Összes)

Közepes Esély

Közepes Esély arra, hogy MKS Victoria Wrzesnia szerezni fog egy gólt az adataink alapján.
MKS Victoria Września
Gólt szerzett
64%
a mérkőzések közül (Összes)
Frissíts Prémiumra! További 500 jövedelmező liga.

A Prémium verzió több győzelmet fog hozni neked. 500 további jövedelmező liga, amelyeket kevésbé követnek a fogadóirodák. Ráadásul a Szöglet statisztikák és a Lap statisztikák mellett CSV letöltési lehetőségeket is kapsz. Iratkozz fel még ma!

UNLOCKÖsszes Lap / meccs

* Összes lapok száma meccsenként KSS Kotwica Kornik és MKS Victoria Wrzesnia között

Lapok
/ meccs
KSS Kotwica Kornik
Lapok
/ meccs
MKS Victoria Wrzesnia
Lapok MeccsenkéntKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
2,5 Felett
3,5 Felett
4,5 Felett
5,5 Felett
6,5 Felett
Kapott LapokKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
Átlagosan Kapott Lapok
0,5 Felett
1,5 Felett
2,5 Felett
3,5 Felett
Ellenfél LapjaiKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
0,5 Felett
1,5 Felett
2,5 Felett
3,5 Felett

KSS Kotwica Kornik és MKS Victoria Wrzesnia meccsen kapott összes lapjainak száma. A liga átlaga a 3 Liga Group 2 átlaga. Összesen 0 lap volt 2026/2027 szezonban, 97 mérkőzésen.

3 Liga Group 2 Sárga / Piros Lap Statisztikák

Első / Második Félidő Győzelem-Döntetlen-Vereség

Félidő Forma
 
Félidő Forma
KSS Kotwica Kórnik Logo
1.09
Félidő

KSS Kotwica Kornik logoKSS Kotwica Kornik +20% better százalékkal jobb Félidő Forma tekintetében

0.91
Félidő
MKS Victoria Września Logo
1H/2H FormaKotwica KórnikVictoria Września
Győzelem 1H27%9%
Győzelem 2H27%9%
Döntetlen 1H27%64%
Döntetlen 2H0%45%
Vereség 1H45%27%
Vereség 2H73%45%

KSS Kotwica Kornik és MKS Victoria Wrzesnia első félidős és második félidős lapstatisztikái az előrejelzésekhez.

Lapok (Első / Második félidőben)Kotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
1.FI-ben Átlagosan Kapott Lapok Száma
2.FI-ben Átlagosan Kapott Lapok Száma
Meccsenkénti Lapok Átlaga (1.FI)
Meccsenkénti Lapok Átlaga (2.FI)
1. Félidőben Több Lap %
2. Félidőben Több Lap %
1H/2H FelettKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
1.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
2.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
1.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
2.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
1.FI-ben Összesen 2-3 Lap
2.FI-ben Összesen 2-3 Lap
1.FI-ben Összesen Több Mint 3
2.FI-ben Összesen Több Mint 3

Ki fog először gólt rúgni?

KSS Kotwica KornikKSS Kotwica Kornik
 
KSS Kotwica Kornik

27%

Először szerzett gólt 3 / 11 meccsen

MKS Victoria WrzesniaMKS Victoria Wrzesnia
 
MKS Victoria Wrzesnia

36%

Először szerzett gólt 4 / 11 meccsen

Gólok Percenként
KSS Kotwica Kornik és MKS Victoria Wrzesnia góljai 10 és 15 perces időintervallumok szerint.

10 PercenkéntKotwica KórnikVictoria Września
0 - 10 Perc8%12%
11 - 20 Perc10%12%
21 - 30 Perc2%0%
31 - 40 Perc12%12%
41 - 50 Perc14%15%
51 - 60 Perc16%9%
61 - 70 Perc10%15%
71 - 80 Perc10%9%
81 - 90 Perc18%18%
15 PercenkéntKotwica KórnikVictoria Września
0 - 15 Perc12%21%
16 - 30 Perc8%3%
31 - 45 Perc22%21%
40 - 60 Perc20%15%
61 - 75 Perc14%21%
76 - 90 Perc24%21%
Gólt Szerzett 10 percenkéntKotwica KórnikVictoria Września
0 - 10 Perc11%18%
11 - 20 Perc6%18%
21 - 30 Perc6%0%
31 - 40 Perc17%9%
41 - 50 Perc22%18%
51 - 60 Perc17%18%
61 - 70 Perc11%9%
71 - 80 Perc6%9%
81 - 90 Perc6%0%
Szerzett Gólok 15 percenkéntKotwica KórnikVictoria Września
0 - 15 Perc11%36%
16 - 30 Perc11%0%
31 - 45 Perc33%18%
40 - 60 Perc22%27%
61 - 75 Perc17%18%
76 - 90 Perc6%0%
Gólt Kapott 10 percenkéntKotwica KórnikVictoria Września
0 - 10 Perc6%9%
11 - 20 Perc13%9%
21 - 30 Perc0%0%
31 - 40 Perc9%13%
41 - 50 Perc9%13%
51 - 60 Perc16%4%
61 - 70 Perc9%17%
71 - 80 Perc13%9%
81 - 90 Perc25%26%
Kapott Gólok 15 percenkéntKotwica KórnikVictoria Września
0 - 15 Perc13%13%
16 - 30 Perc6%4%
31 - 45 Perc16%22%
40 - 60 Perc19%9%
61 - 75 Perc13%22%
76 - 90 Perc34%30%

A 45. és a 90. perc magában foglalja a hosszabbítási időben szerzett gólokat is.

Lövések, Lesrúgások, Szabálytalanságok és további adatok

Csapat LövéseiKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
Lövések Meccsenként12.7810.5012.00
Lövések átváltási aránya14%10%12%
Kaput eltaláló lövés / Mérkőzés5.784.255.00
Kaput elkerülő lövés / Mérkőzés7.006.257.00
Lövések Szerzett Gólonként7.1910.509
Lövések csapatonként 10,5 felett78%50%64%
Lövések csapatonként 11,5 felett67%50%59%
Lövések csapatonként 12,5 felett67%38%53%
Lövések csapatonként 13,5 felett56%38%47%
Lövések csapatonként 14,5 felett56%25%41%
Lövések csapatonként 15,5 felett44%13%29%
Csapat Kaput Talált Lövései 3.5+67%63%65%
Csapat Kaput Talált Lövései 4.5+56%38%47%
Csapat Kaput Talált Lövései 5.5+56%13%35%
Csapat Kaput Talált Lövései 6.5+56%13%35%
Lövések MeccsenkéntKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
Több mint 23,5 lövés a meccsen78%88%83%
Több mint 24,5 lövés a meccsen78%88%83%
Több mint 25,5 lövés a meccsen78%88%83%
Több mint 26,5 lövés a meccsen78%88%83%
Kapura lövés 7,5 felett meccsenként78%50%64%
Kapura lövés 8,5 felett meccsenként78%50%64%
Kapura lövés 9,5 felett meccsenként78%50%64%
Les StatisztikákKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
Les / meccs3.001.002.00
2,5 les felett100%0%50%
3,5 les felett0%0%0%
Vegy StatisztikákKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
Elkövetett szabálytalanságok / mérkőzés15.256.0011.00
Szabálytalanság Ellenfél / mérkőzés131414.00
Átlagos Labdabirtoklás46%49%48%
Döntetlen % Teljes Játékidőben9%45%27%

Néhány adatot fel vagy le kerekítettünk a legközelebbi százalékhoz, és ezért összeadva 101%-nak tekinthetők.

Szabadrúgások, gólrúgások & bedobások

SzabadrúgásokKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
Meccs Átlag Szabarúgás28.3312.520
SZR Összesen 20.5+67%0%34%
SZR Összesen 21.5+67%0%34%
SZR Összesen 22.5+67%0%34%
SZR Összesen 23.5+67%0%34%
SZR Összesen 24.5+67%0%34%
SZR Összesen 25.5+67%0%34%
Kapura rúgásKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
Meccs Átlag Kirúgás15.671013
RG Összesen 8,5+100%33%67%
RG Összesen 9,5+100%33%67%
RG Összesen 10,5+100%33%67%
RG Összesen 11,5+100%33%67%
RG Összesen 12,5+67%33%50%
RG Összesen 13,5+67%33%50%
BedobásKotwica KórnikVictoria WrześniaÁtlag
Meccs Bedobások Átlag35.6715.526
Bedobások Összesen 37.5+33%0%17%
Bedobások Összesen 38.5+33%0%17%
Bedobások Összesen 39.5+33%0%17%
Bedobások Összesen 40.5+33%0%17%
Bedobások Összesen 41.5+33%0%17%
Bedobások Összesen 42.5+33%0%17%
Bedobások Összesen 43.5+33%0%17%
Bedobások Összesen 44.5+33%0%17%

Liga Táblázat

   Csapat MP Győzelem % GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsÁtl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.

1

 KS Polonia Sroda Wielkopolska

11

73%

33

16

17

27

4.45

2

 KTSK Luzino

11

73%

31

13

18

25

4.00

3

 ZKS Kluczevia Stargard

10

60%

22

16

6

20

3.80

4

 KS Blekitni Stargard Szczecinski

11

45%

27

19

8

18

4.18

5

 KS Wda Swiecie

10

50%

15

14

1

18

2.90

6

 KKS 1925 Kalisz

11

36%

16

15

1

17

2.82

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

11

45%

18

15

3

16

3.00

8

 KKS Lech Poznan II

9

44%

17

15

2

15

3.56

9

 KKPN Baltyk Koszalin

11

36%

15

15

0

15

2.73

10

 MKS Flota Swinoujscie

11

36%

15

20

-5

14

3.18

11

 SKS Unia Swarzedz

11

36%

20

19

1

13

3.55

12

 MKS Grom Nowy Staw

11

36%

28

28

0

13

5.09

13

 KS Gedania Gdansk

11

18%

23

24

-1

11

4.27

14

 TKP Elana Torun

11

18%

16

22

-6

10

3.45

15

 BKS Chemik Bydgoszcz

11

9%

17

24

-7

10

3.73

16

 KSS Kotwica Kornik

11

27%

18

32

-14

10

4.55

17

 MKS Victoria Wrzesnia

11

9%

11

23

-12

8

3.09

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

11

9%

11

23

-12

5

3.09

   Csapat MP Győzelem % GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsÁtl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.

1

 KS Polonia Sroda Wielkopolska

11

73%

33

16

17

27

4.45

2

 KTSK Luzino

11

73%

31

13

18

25

4.00

3

 ZKS Kluczevia Stargard

10

60%

22

16

6

20

3.80

4

 KS Blekitni Stargard Szczecinski

11

45%

27

19

8

18

4.18

5

 KS Wda Swiecie

10

50%

15

14

1

18

2.90

6

 KKS 1925 Kalisz

11

36%

16

15

1

17

2.82

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

11

45%

18

15

3

16

3.00

8

 KKS Lech Poznan II

9

44%

17

15

2

15

3.56

9

 KKPN Baltyk Koszalin

11

36%

15

15

0

15

2.73

10

 MKS Flota Swinoujscie

11

36%

15

20

-5

14

3.18

11

 SKS Unia Swarzedz

11

36%

20

19

1

13

3.55

12

 MKS Grom Nowy Staw

11

36%

28

28

0

13

5.09

13

 KS Gedania Gdansk

11

18%

23

24

-1

11

4.27

14

 TKP Elana Torun

11

18%

16

22

-6

10

3.45

15

 BKS Chemik Bydgoszcz

11

9%

17

24

-7

10

3.73

16

 KSS Kotwica Kornik

11

27%

18

32

-14

10

4.55

17

 MKS Victoria Wrzesnia

11

9%

11

23

-12

8

3.09

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

11

9%

11

23

-12

5

3.09

* 3 Liga Group 2 Forma Táblázat szintén elérhető

×
Tippelj
/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.