Loading

FELOLDÁS
3 Liga Group 2

Iratkozz fel a FootyStats Prémiumra

Fej-fej melletti statisztikák / Előző eredmények - KKPN Baltyk Koszalin ellen KSS Kotwica Kornik

1
Meccsek

100%
0%
0%

1 Győzelem

A KKPN Baltyk Koszalin vs KSS Kotwica Kornik head to head nyilvántartása azt mutatja, hogy a 1 mérkőzése közül a KKPN Baltyk Koszalin nyert 1 alkalommal, a KSS Kotwica Kornik pedig 0 alkalommal. 0 mérkőzés végződött döntetlennel KKPN Baltyk Koszalin és KSS Kotwica Kornik között.

0%1,5 Felett
0 / 1 Meccsek
0%2,5 Felett
0 / 1 Meccsek
0%3,5 Felett
0 / 1 Meccsek
0%BTTS
0 / 1 Meccsek
100%Kapott Gól Nélküli Meccsek
KKPN Baltyk Koszalin
0%Kapott Gól Nélküli Meccsek
KSS Kotwica Kornik

KKPN Baltyk Koszalin ellen KSS Kotwica Kornik Előző eredmények

Összes Előrejelzés- KKPN Baltyk Koszalin ellen KSS Kotwica Kornik

0%2,5 Felett
Liga Átlag : 0%
0%1,5 Felett
Liga Átlag : 0%
0%BTTS
Liga Átlag : 0%
0Gól / Meccs
Liga Átlag : 0
1.5 feletti, 1.FI/2.FI és több
8.5 és 9.5 felett és még több

*Átlagos statisztikák KKPN Baltyk Koszalin és KSS Kotwica Kornik között a jelenlegi szezonban

Mit jelentenek ezek a statisztikai kifejezések? Olvasd el a Szójegyzéket
Forma - Összes
 
Forma - Összes
KKPN Bałtyk Koszalin Logo
1.36
  • D
    BKS Chemik Bydgoszcz

    BKS Chemik Bydgoszcz

    3 Liga Group 2

    09.05. 16:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    KKPN Bałtyk Koszalin

    KKPN Baltyk Koszalin

  • L
    KKPN Bałtyk Koszalin

    KKPN Baltyk Koszalin

    3 Liga Group 2

    09.12. 15:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    KS Blekitni Stargard Szczecinski

  • L
    Klub Sportowy Lipno Stęszew

    Klub Sportowy Lipno Steszew

    3 Liga Group 2

    09.19. 15:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    KKPN Bałtyk Koszalin

    KKPN Baltyk Koszalin

  • W
    KKPN Bałtyk Koszalin

    KKPN Baltyk Koszalin

    3 Liga Group 2

    09.26. 14:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

  • W
    MKS Grom Nowy Staw

    MKS Grom Nowy Staw

    3 Liga Group 2

    10.03. 11:30

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    KKPN Bałtyk Koszalin

    KKPN Baltyk Koszalin

  • Mind

  • Hazai

  • Vendég

MKS Grom Nowy Staw
KKPN Baltyk Koszalin
KKPN Baltyk Koszalin
KS Gedania Gdansk
Klub Sportowy Lipno Steszew
KKPN Baltyk Koszalin
KKPN Baltyk Koszalin
KS Blekitni Stargard Szczecinski
BKS Chemik Bydgoszcz
KKPN Baltyk Koszalin
  • Előző

  • Következő

KKPN Baltyk Koszalin logoKKPN Baltyk Koszalin +49% better százalékkal jobb Pontok meccsenként tekintetében

0.91
  • W
    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    KS Blekitni Stargard Szczecinski

    3 Liga Group 2

    09.05. 13:00

    2 - 4

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

  • W
    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

    3 Liga Group 2

    09.12. 15:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Klub Sportowy Lipno Stęszew

    Klub Sportowy Lipno Steszew

  • L
    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

    3 Liga Group 2

    09.19. 11:00

    6 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

  • L
    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

    3 Liga Group 2

    09.26. 15:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    MKS Grom Nowy Staw

    MKS Grom Nowy Staw

  • L
    SKS Unia Swarzędz

    SKS Unia Swarzedz

    3 Liga Group 2

    10.03. 11:00

    7 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

KSS Kotwica Kórnik Logo
  • Mind

  • Hazai

  • Vendég

SKS Unia Swarzedz
KSS Kotwica Kornik
KSS Kotwica Kornik
MKS Grom Nowy Staw
KS Gedania Gdansk
KSS Kotwica Kornik
KSS Kotwica Kornik
Klub Sportowy Lipno Steszew
KS Blekitni Stargard Szczecinski
KSS Kotwica Kornik
  • Előző

  • Következő

Szerzett Gólok Ki fog több gólt szerezni?

KSS Kotwica Kornik +21% better százalékkal jobb Szerzett Gólok tekintetében

Bałtyk Koszalin
1.36 Gól / Meccs

KKPN Baltyk Koszalin (Hazai)

Kotwica Kórnik
1.64 Gól / Meccs

KSS Kotwica Kornik (Vendég)

Játékonként szerzett gólBałtyk KoszalinKotwica Kórnik
0,5 Felett82%64%
1,5 Felett36%45%
2,5 Felett18%27%
3,5 Felett0%27%
Nem sikerült pontot szerezni18%36%
Betalált az 1.FI/2.FI-benBałtyk KoszalinKotwica Kórnik
Gólt szerzett az 1. félidőben45%64%
Gólt szerzett az 2. félidőben64%45%
Mindkét félidőben szerzett gólt27%45%
Gólátlag az 1. félidőben0.550.91
Gólátlag az 2. félidőben0.820.73

* A statisztikák tartalmazzák a KKPN Baltyk Koszalin és KSS Kotwica Kornik hazai és idegenbeli meccseit is.

Kapott Gólok Ki fog gólt kapni?

KKPN Baltyk Koszalin +114% better százalékkal jobb Kapott Gólok tekintetében

Bałtyk Koszalin
1.36 Kapott / meccs

KKPN Baltyk Koszalin (Hazai)

Kotwica Kórnik
2.91 Kapott / meccs

KSS Kotwica Kornik (Vendég)

Kapott Gólt / MeccsBałtyk KoszalinKotwica Kórnik
0,5 Felett82%100%
1,5 Felett45%64%
2,5 Felett9%36%
3,5 Felett0%27%
Kapott Gól Nélküli Meccsek18%0%
Kapott gólok 1./2. FélidőBałtyk KoszalinKotwica Kórnik
1.Félidőben Gól Nélküli Meccs55%45%
2.Félidőben Gól Nélküli Meccs27%9%
1.Félidőben Kapott Gólok Átlaga0.451
2.Félidőben Kapott Gólok Átlaga0.911.91

* A kapott gólok adatai magukba foglalják mind KKPN Baltyk Koszalin, mind KSS Kotwica Kornik hazai és idegenbeli mérkőzésein kapott gólokat.

2,5 Felett & BTTS Előrejelzések Hány gól ezen a mérkőzésen?

KKPN Baltyk Koszalin és KSS Kotwica Kornik 0,5 - 4,5 felett és BTTS adatok.

Meccs GóljaiBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
0,5 Felett100%100%100%
1,5 Felett91%82%87%
2,5 Felett55%73%64%
3,5 Felett27%73%50%
4,5 Felett0%55%28%
BTTS64%64%64%
BTTS & Győzelem18%27%23%
BTTS & Döntetlen27%9%18%
BTTS & 2,5 Felett45%64%55%
BTTS No & 2,5 Felett9%9%9%
Első félidő góljaiBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
BTTS 1.félidő
1.félidő 0,5 Felett
1.félidő 1,5 Felett
1.félidő 2,5 Felett
Második félidő góljaiBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
BTTS 2.félidő
BTTS Mindkét félidőben
2.félidő 0,5 Felett
2.félidő 1,5 Felett
2.félidő 2,5 Felett
Gólok (Alatt)Bałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
0,5 alatt0%0%0%
1,5 Alatt9%18%14%
2,5 Alatt45%27%36%
3,5 Alatt73%27%50%
4,5 Alatt100%45%73%
1H/2HBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
1.félidő 0,5 Alatt36%18%27%
1.félidő 1,5 Alatt64%36%50%
1.félidő 2,5 Alatt100%64%82%
2.félidő 0,5 Alatt0%0%0%
2.félidő 1,5 Alatt36%36%36%
2.félidő 2,5 Alatt91%45%68%

Legutóbbi Felhasználói Előrejelzések

Még nincsenek felhasználói előrejelzések. Te is posztolni egyet küldeni, miután az oddsokat közzétették.

Szöglet statisztikák Hány szögletrúgásra kerül sor?

UNLOCKSzögletek / meccs

* Szögletek átlagos száma meccsenként KKPN Baltyk Koszalin és KSS Kotwica Kornik között

/ meccs
Elnyert Szögletek
/ meccs
Elnyert Szögletek
Meccs SzögletekBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
6 Felett
7 felett
8 felett
9 felett
10 felett
11 felett
12 felett
13 felett
Első félidőBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
1.félidő átlag
4 Felett 1H
5 Felett 1H
6 Felett 1H
Második félidőBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
2.félidő átlag
4 Felett 2H
5 Felett 2H
6 Felett 2H

KKPN Baltyk Koszalin és KSS Kotwica Kornik mérkőzésen szerzett összes szögleteinek száma. A ligán belüli átlag a 3 Liga Group 2 2026/2027 szezonban, 97 mérkőzésen át.

3 Liga Group 2 Szöglet Statisztikák

Csapat Szögletek Szerzett Szögletek/Ellenfél

KKPN Baltyk Koszalin és KSS Kotwica Kornik egyéni szöglet adatai.

Csapat SzögletekBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
Szerzett szögletek / Mérkőzés
Ellenfél által szerzett szögletek / Mérkőzés
2,5 Felett - Elnyert Szögletek
3,5 Felett - Elnyert Szögletek
4,5 Felett - Elnyert Szögletek
2,5 Felett - Szögletek Ellen
3,5 Felett - Szögletek Ellen
4,5 Felett - Szögletek Ellen

Vajon KKPN Baltyk Koszalin szerez gólt?

KKPN Baltyk Koszalin
Gólt szerzett
82%
a mérkőzések közül (Összes)

Magas Esély

Magas Esély arra, hogy KKPN Baltyk Koszalin szerezni fog egy gólt az adataink alapján.
KSS Kotwica Kórnik
Kapott Gól Nélküli Meccsek
0%
a mérkőzések közül (Összes)

Vajon KSS Kotwica Kornik szerez gólt?

KKPN Baltyk Koszalin
Kapott Gól Nélküli Meccsek
18%
a mérkőzések közül (Összes)

Közepes Esély

Közepes Esély arra, hogy KSS Kotwica Kornik szerezni fog egy gólt az adataink alapján.
KSS Kotwica Kórnik
Gólt szerzett
64%
a mérkőzések közül (Összes)
Frissíts Prémiumra! További 500 jövedelmező liga.

A Prémium verzió több győzelmet fog hozni neked. 500 további jövedelmező liga, amelyeket kevésbé követnek a fogadóirodák. Ráadásul a Szöglet statisztikák és a Lap statisztikák mellett CSV letöltési lehetőségeket is kapsz. Iratkozz fel még ma!

UNLOCKÖsszes Lap / meccs

* Összes lapok száma meccsenként KKPN Baltyk Koszalin és KSS Kotwica Kornik között

Lapok
/ meccs
KKPN Baltyk Koszalin
Lapok
/ meccs
KSS Kotwica Kornik
Lapok MeccsenkéntBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
2,5 Felett
3,5 Felett
4,5 Felett
5,5 Felett
6,5 Felett
Kapott LapokBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
Átlagosan Kapott Lapok
0,5 Felett
1,5 Felett
2,5 Felett
3,5 Felett
Ellenfél LapjaiBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
0,5 Felett
1,5 Felett
2,5 Felett
3,5 Felett

KKPN Baltyk Koszalin és KSS Kotwica Kornik meccsen kapott összes lapjainak száma. A liga átlaga a 3 Liga Group 2 átlaga. Összesen 0 lap volt 2026/2027 szezonban, 97 mérkőzésen.

3 Liga Group 2 Sárga / Piros Lap Statisztikák

Első / Második Félidő Győzelem-Döntetlen-Vereség

Félidő Forma
 
Félidő Forma
KKPN Bałtyk Koszalin Logo
1.18
Félidő

KKPN Baltyk Koszalin logoKKPN Baltyk Koszalin +8% better százalékkal jobb Félidő Forma tekintetében

1.09
Félidő
KSS Kotwica Kórnik Logo
1H/2H FormaBałtyk KoszalinKotwica Kórnik
Győzelem 1H18%27%
Győzelem 2H27%27%
Döntetlen 1H64%27%
Döntetlen 2H27%0%
Vereség 1H18%45%
Vereség 2H45%73%

KKPN Baltyk Koszalin és KSS Kotwica Kornik első félidős és második félidős lapstatisztikái az előrejelzésekhez.

Lapok (Első / Második félidőben)Bałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
1.FI-ben Átlagosan Kapott Lapok Száma
2.FI-ben Átlagosan Kapott Lapok Száma
Meccsenkénti Lapok Átlaga (1.FI)
Meccsenkénti Lapok Átlaga (2.FI)
1. Félidőben Több Lap %
2. Félidőben Több Lap %
1H/2H FelettBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
1.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
2.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
1.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
2.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
1.FI-ben Összesen 2-3 Lap
2.FI-ben Összesen 2-3 Lap
1.FI-ben Összesen Több Mint 3
2.FI-ben Összesen Több Mint 3

Ki fog először gólt rúgni?

KKPN Baltyk KoszalinKKPN Baltyk Koszalin
 
KKPN Baltyk Koszalin

73%

Először szerzett gólt 8 / 11 meccsen

KSS Kotwica KornikKSS Kotwica Kornik
 
KSS Kotwica Kornik

27%

Először szerzett gólt 3 / 11 meccsen

Gólok Percenként
KKPN Baltyk Koszalin és KSS Kotwica Kornik góljai 10 és 15 perces időintervallumok szerint.

10 PercenkéntBałtyk KoszalinKotwica Kórnik
0 - 10 Perc0%8%
11 - 20 Perc3%10%
21 - 30 Perc13%2%
31 - 40 Perc17%12%
41 - 50 Perc10%14%
51 - 60 Perc10%16%
61 - 70 Perc10%10%
71 - 80 Perc3%10%
81 - 90 Perc33%18%
15 PercenkéntBałtyk KoszalinKotwica Kórnik
0 - 15 Perc3%12%
16 - 30 Perc13%8%
31 - 45 Perc20%22%
40 - 60 Perc17%20%
61 - 75 Perc10%14%
76 - 90 Perc37%24%
Gólt Szerzett 10 percenkéntBałtyk KoszalinKotwica Kórnik
0 - 10 Perc0%11%
11 - 20 Perc0%6%
21 - 30 Perc27%6%
31 - 40 Perc13%17%
41 - 50 Perc0%22%
51 - 60 Perc13%17%
61 - 70 Perc13%11%
71 - 80 Perc7%6%
81 - 90 Perc27%6%
Szerzett Gólok 15 percenkéntBałtyk KoszalinKotwica Kórnik
0 - 15 Perc0%11%
16 - 30 Perc27%11%
31 - 45 Perc13%33%
40 - 60 Perc13%22%
61 - 75 Perc13%17%
76 - 90 Perc33%6%
Gólt Kapott 10 percenkéntBałtyk KoszalinKotwica Kórnik
0 - 10 Perc0%6%
11 - 20 Perc7%13%
21 - 30 Perc0%0%
31 - 40 Perc20%9%
41 - 50 Perc20%9%
51 - 60 Perc7%16%
61 - 70 Perc7%9%
71 - 80 Perc0%13%
81 - 90 Perc40%25%
Kapott Gólok 15 percenkéntBałtyk KoszalinKotwica Kórnik
0 - 15 Perc7%13%
16 - 30 Perc0%6%
31 - 45 Perc27%16%
40 - 60 Perc20%19%
61 - 75 Perc7%13%
76 - 90 Perc40%34%

A 45. és a 90. perc magában foglalja a hosszabbítási időben szerzett gólokat is.

Lövések, Lesrúgások, Szabálytalanságok és további adatok

Csapat LövéseiBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
Lövések Meccsenként11.0012.7812.00
Lövések átváltási aránya12%14%13%
Kaput eltaláló lövés / Mérkőzés4.005.785.00
Kaput elkerülő lövés / Mérkőzés7.007.007.00
Lövések Szerzett Gólonként8.467.198
Lövések csapatonként 10,5 felett60%78%69%
Lövések csapatonként 11,5 felett50%67%59%
Lövések csapatonként 12,5 felett40%67%54%
Lövések csapatonként 13,5 felett30%56%43%
Lövések csapatonként 14,5 felett30%56%43%
Lövések csapatonként 15,5 felett20%44%32%
Csapat Kaput Talált Lövései 3.5+60%67%64%
Csapat Kaput Talált Lövései 4.5+40%56%48%
Csapat Kaput Talált Lövései 5.5+30%56%43%
Csapat Kaput Talált Lövései 6.5+20%56%38%
Lövések MeccsenkéntBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
Több mint 23,5 lövés a meccsen80%78%79%
Több mint 24,5 lövés a meccsen70%78%74%
Több mint 25,5 lövés a meccsen50%78%64%
Több mint 26,5 lövés a meccsen40%78%59%
Kapura lövés 7,5 felett meccsenként90%78%84%
Kapura lövés 8,5 felett meccsenként80%78%79%
Kapura lövés 9,5 felett meccsenként70%78%74%
Les StatisztikákBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
Les / meccs3.003.003.00
2,5 les felett100%100%100%
3,5 les felett0%0%0%
Vegy StatisztikákBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
Elkövetett szabálytalanságok / mérkőzés17.5015.2516.00
Szabálytalanság Ellenfél / mérkőzés19.51316.00
Átlagos Labdabirtoklás51%46%49%
Döntetlen % Teljes Játékidőben27%9%18%

Néhány adatot fel vagy le kerekítettünk a legközelebbi százalékhoz, és ezért összeadva 101%-nak tekinthetők.

Szabadrúgások, gólrúgások & bedobások

SzabadrúgásokBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
Meccs Átlag Szabarúgás29.528.3329
SZR Összesen 20.5+50%67%59%
SZR Összesen 21.5+50%67%59%
SZR Összesen 22.5+50%67%59%
SZR Összesen 23.5+50%67%59%
SZR Összesen 24.5+50%67%59%
SZR Összesen 25.5+50%67%59%
Kapura rúgásBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
Meccs Átlag Kirúgás15.515.6716
RG Összesen 8,5+100%100%100%
RG Összesen 9,5+100%100%100%
RG Összesen 10,5+50%100%75%
RG Összesen 11,5+50%100%75%
RG Összesen 12,5+50%67%59%
RG Összesen 13,5+50%67%59%
BedobásBałtyk KoszalinKotwica KórnikÁtlag
Meccs Bedobások Átlag49.535.6743
Bedobások Összesen 37.5+100%33%67%
Bedobások Összesen 38.5+100%33%67%
Bedobások Összesen 39.5+100%33%67%
Bedobások Összesen 40.5+100%33%67%
Bedobások Összesen 41.5+100%33%67%
Bedobások Összesen 42.5+100%33%67%
Bedobások Összesen 43.5+100%33%67%
Bedobások Összesen 44.5+100%33%67%

Liga Táblázat

   Csapat MP Győzelem % GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsÁtl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.

1

 KS Polonia Sroda Wielkopolska

11

73%

33

16

17

27

4.45

2

 KTSK Luzino

11

73%

31

13

18

25

4.00

3

 ZKS Kluczevia Stargard

10

60%

22

16

6

20

3.80

4

 KS Blekitni Stargard Szczecinski

11

45%

27

19

8

18

4.18

5

 KS Wda Swiecie

10

50%

15

14

1

18

2.90

6

 KKS 1925 Kalisz

11

36%

16

15

1

17

2.82

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

11

45%

18

15

3

16

3.00

8

 KKS Lech Poznan II

9

44%

17

15

2

15

3.56

9

 KKPN Baltyk Koszalin

11

36%

15

15

0

15

2.73

10

 MKS Flota Swinoujscie

11

36%

15

20

-5

14

3.18

11

 SKS Unia Swarzedz

11

36%

20

19

1

13

3.55

12

 MKS Grom Nowy Staw

11

36%

28

28

0

13

5.09

13

 KS Gedania Gdansk

11

18%

23

24

-1

11

4.27

14

 TKP Elana Torun

11

18%

16

22

-6

10

3.45

15

 BKS Chemik Bydgoszcz

11

9%

17

24

-7

10

3.73

16

 KSS Kotwica Kornik

11

27%

18

32

-14

10

4.55

17

 MKS Victoria Wrzesnia

11

9%

11

23

-12

8

3.09

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

11

9%

11

23

-12

5

3.09

   Csapat MP Győzelem % GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsÁtl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.

1

 KS Polonia Sroda Wielkopolska

11

73%

33

16

17

27

4.45

2

 KTSK Luzino

11

73%

31

13

18

25

4.00

3

 ZKS Kluczevia Stargard

10

60%

22

16

6

20

3.80

4

 KS Blekitni Stargard Szczecinski

11

45%

27

19

8

18

4.18

5

 KS Wda Swiecie

10

50%

15

14

1

18

2.90

6

 KKS 1925 Kalisz

11

36%

16

15

1

17

2.82

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

11

45%

18

15

3

16

3.00

8

 KKS Lech Poznan II

9

44%

17

15

2

15

3.56

9

 KKPN Baltyk Koszalin

11

36%

15

15

0

15

2.73

10

 MKS Flota Swinoujscie

11

36%

15

20

-5

14

3.18

11

 SKS Unia Swarzedz

11

36%

20

19

1

13

3.55

12

 MKS Grom Nowy Staw

11

36%

28

28

0

13

5.09

13

 KS Gedania Gdansk

11

18%

23

24

-1

11

4.27

14

 TKP Elana Torun

11

18%

16

22

-6

10

3.45

15

 BKS Chemik Bydgoszcz

11

9%

17

24

-7

10

3.73

16

 KSS Kotwica Kornik

11

27%

18

32

-14

10

4.55

17

 MKS Victoria Wrzesnia

11

9%

11

23

-12

8

3.09

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

11

9%

11

23

-12

5

3.09

* 3 Liga Group 2 Forma Táblázat szintén elérhető

×
Tippelj
/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.