Matthew Smith Portrait

Matthew Smith Statiszt.

Nemzeti Válogatott : Wales National Team
Poszt : Középpályás - Védekező Középpályás
Nemzetiség : Wales
Birthplace : Wales - Wales
Mez Szám : #8
Kor (Születésnap) : 26 (1999.11.22.)
Magasság : 175cm
Súly : 69kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Több

2017/2018

2016/2017

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Matthew Smith

5.09
Átlagos értékelés a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-benGólpassz Rang : 87 / 596 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025/2026

22

0

2

4
0

0

1086'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

54

1

4

6

0

0

3914'

34

2

1

5

0

0

2907'

8

0

1

1

0

0

657'

3

0

1

0

0

0

205'

Egész 2022/2023

293

11

22

37
0

0

20286'

A fentiekben találhatóak Matthew Smith karrier-statisztikái. Matthew Smith összesen 293 mérkőzésen játszott, 11 gólt szerzett, és 5 gólpasszt adott. Matthew Smith a legtöbb mérkőzést a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) csapatában játszotta, összesen 293 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben

0.00Gólok 90-ből
0 Összes Gól
31 percentil
0.17Gólpassz 90-ből
2 Összes Gólpassz
86 percentil
0.17G+A Per 90
Összesen 2 Gólhozzájárulás
55 percentil
0.05xG Per 90
0.58 Várható Gólok
27 percentil
0.18xA Per 90
2.11 Várható Gólpasszok
83 percentil
0.35Lapok 90-ből
4 Összes Lap
87 percentil

Matthew Smith Részletes statisztika

Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály) Matthew Smith játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések21Nincs adat
35
perc104050 perc/mérkőzés
28
Éves Fizetés€54,288Nincs adat
32
Elkezdett mérkőzések13Nincs adat
33
Beállított mérkőzések8Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések5Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
31
Gól hozzájárulás20.17
55
Hazai gólok00
49
Idegenbeli gólok00
46
Várható gólok0.580.05
27
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.580.05
27
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Matthew Smith eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások90.78
41
Kapura lövések
3/ 9
0.26
49
Kapu mellé lövések
6/ 9
0.52
39
Kapufát Talált0 idők0.00
65
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
33
Lövés Pontosság33.33%Nincs adat
65
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Matthew Smith eddig összesen 21 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben. Összesen 9 lövést adott le. Ebből 3 lövés talált kaput, míg a többi, 6 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Matthew Smith lövési pontossága 33.33%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.78 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz20.17
86
Várható gólpasszok (xA)2.110.18
83
Passzok32027.61
40
Sikeres Passzok
212/ 320
18.29
45
Passzok Teljesítési Aránya66.25%Nincs adat
38
Kulcsfontosságú Passzok131.12
75
Keresztlabdák272.33
73
Sikeres Keresztlabdák
7/ 27
0.60
76
Keresztlabdák Teljesítési Aránya25.93%Nincs adat
69
Percekenkénti Gólpassz520 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Matthew Smith eddig összesen 21 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben. Ebből 2 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Matthew Smith átlagosan körülbelül 27.61 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 66.25. Emellett átlagosan 1.12 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Matthew Smith várható gólpassz (xA) kimenetele 0.18 90 percenként. Ez a statisztika a Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály) játékosainak 83 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás50.43
28
Sikres Lefutások10.09
15
Lefutás Sikerességi Arány20.00%Nincs adat
12
Elvett labda50.43
66
Les00.00
35

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok4Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap40.35
87
Percekenkénti Figyelmeztetés260 Perc / LapNincs adat
24
Lapok 0,5 felett419%
77
Elkövetett szabálytalanságok90.78
29
Ellene elkövetett szabálytalanságok141.21
64

Matthew Smith eddig összesen 21 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben. Ebből 4 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.78 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok161.38
29
Percekenként kapott gólok65 PercNincs adat
29
Kapott Gól Nélküli Meccsek419%
24
Belemenés161.38
46
Elhárítások201.73
98
Párbajok655.61
8
Győztes Párbajok353.02
10
Megnyert Légbeli Párbajok40.35
6
Lefutották90.78
22
Elrúgások191.64
43
Blokkolt lövések80.69
86
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Matthew Smith még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Angol labdarúgó-ligakupa Matthew Smith játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc4646 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€54,288Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
64
Gól hozzájárulás00
47
Hazai gólok00
77
Idegenbeli gólok00
83
Várható gólok0.150.29
86
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.150.29
87
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások11.96
84
Kapura lövések
1/ 1
1.96
99
Kapu mellé lövések
0/ 1
0.00
29
Kapufát Talált0 idők0.00
92
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
72
Lövés Pontosság100.00%Nincs adat
99
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
70
Várható gólpasszok (xA)0.010.02
1
Passzok1325.43
14
Sikeres Passzok
6/ 13
11.74
3
Passzok Teljesítési Aránya46.15%Nincs adat
0
Kulcsfontosságú Passzok00.00
26
Keresztlabdák00.00
33
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
62
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
62
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
29
Sikres Lefutások00.00
45
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
45
Elvett labda00.00
99
Les00.00
82

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
62
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
62
Lapok 0,5 felett00%
64
Elkövetett szabálytalanságok00.00
20
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
21

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
2
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
21
Belemenés23.91
99
Elhárítások00.00
21
Párbajok35.87
32
Győztes Párbajok35.87
88
Megnyert Légbeli Párbajok11.96
74
Lefutották00.00
99
Elrúgások11.96
57
Blokkolt lövések00.00
50
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Matthew Smith Statisztikai Elemzése

Matthew Smith egy Középpályás , aki ebben a szezonban 21 mérkőzésen jelent meg Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály), és összesen 1040 precet játszott. Matthew Smith átlagosan 0.17 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Matthew Smith összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 28 helyen áll a Newport County AFC csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Minden 520 percenként ad gólpasszt

Minden 260 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

513 / 596 Játékosok

Gólpassz Rang

87 / 596 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

20

0

1

2

0

0

1279'

Egész 2024/2025

25

0

2

3
0

0

1641'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.07  Gólpassz

0.14  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

34

1

3

4

0

0

2635'

Egész 2023/2024

35

1

3

4
0

0

2725'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

0.1  Gólpassz

0.14  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

4

0

1

0

0

0

297'

Egész 2022/2023

33

2

2

0
0

0

1621'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.19 Gólok

0.1  Gólpassz

0  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2021/2022

14

0

1

0
0

0

815'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.52  Gólpassz

0  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

90'

Egész 2020/2021

50

1

5

5
0

0

3963'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

0.08  Gólpassz

0.11  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019/2020

17

0

0

1
0

0

690'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0.35  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

34

2

1

5

0

0

2907'

3

0

1

0

0

0

205'

Egész 2018/2019

44

3

2

6
0

0

3534'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

0.03  Gólpassz

0.15  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

3

0

0

1

0

0

270'

Egész 2017/2018

31

2

4

10
0

0

2439'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

0.24  Gólpassz

0.36  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2016/2017

29

2

1

4
0

0

2081'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.11 Gólok

0.06  Gólpassz

0.17  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.