
Eli King Statiszt.
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
A fentiekben találhatóak Eli King karrier-statisztikái. Eli King összesen 21 mérkőzésen játszott, 0 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Eli King a legtöbb mérkőzést a(z) EFL Trophy csapatában játszotta, összesen 21 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben
Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály) Eli King játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 4 | Nincs adat | 0 |
| perc | 276 | 69 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 3 | Nincs adat | 3 |
| Beállított mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 52 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 0.33 | 76 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 64 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 70 |
| Várható gólok | 0.06 | 0.02 | 20 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.06 | 0.02 | 21 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Eli King eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 1 | 0.33 | 18 |
| Kapura lövések | 0/ 1 | 0.00 | 26 |
| Kapu mellé lövések | 1/ 1 | 0.33 | 25 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 79 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 52 |
| Lövés Pontosság | 0.00% | Nincs adat | 26 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Eli King eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben. Összesen 1 lövést adott le. Ebből 0 lövés talált kaput, míg a többi, 1 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Eli King lövési pontossága 0.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.33 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 1 | 0.33 | 96 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.88 | 0.29 | 95 |
| Passzok | 129 | 42.07 | 79 |
| Sikeres Passzok | 92/ 129 | 30.00 | 76 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 71.32% | Nincs adat | 46 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 3 | 0.98 | 64 |
| Keresztlabdák | 3 | 0.98 | 50 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 3 | 0.00 | 34 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 34 |
| Percekenkénti Gólpassz | 276 Percekenkénti Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Eli King eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Eli King átlagosan körülbelül 42.07 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 71.32. Emellett átlagosan 0.98 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Eli King várható gólpassz (xA) kimenetele 0.29 90 percenként. Ez a statisztika a Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály) játékosainak 95 százalékánál jobb helyezést biztosítja.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 2 | 0.65 | 40 |
| Sikres Lefutások | 2 | 0.65 | 68 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 100.00% | Nincs adat | 99 |
| Elvett labda | 2 | 0.65 | 52 |
| Les | 0 | 0.00 | 49 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 0.33 | 82 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 276 Perc / Lap | Nincs adat | 46 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 25% | 83 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 6 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 2 | 0.65 | 32 |
Eli King eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály)-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.00 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 2 | 0.65 | 92 |
| Percekenként kapott gólok | 138 Perc | Nincs adat | 92 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 2 | 50% | 98 |
| Belemenés | 7 | 2.28 | 85 |
| Elhárítások | 5 | 1.63 | 92 |
| Párbajok | 16 | 5.22 | 8 |
| Győztes Párbajok | 12 | 3.91 | 22 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 1 | 0.33 | 10 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 8 | 2.61 | 59 |
| Blokkolt lövések | 1 | 0.33 | 62 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Eli King még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Eli King egy Középpályás , aki ebben a szezonban 4 mérkőzésen jelent meg Angol labdarúgó-bajnokság (negyedosztály), és összesen 276 precet játszott. Eli King átlagosan 0.33 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.
Eli King összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 25 helyen áll a Gillingham FC csapat Legjobb Góllövők listájában.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Minden 276 percenként ad gólpasszt
Minden 276 percenként kap egy lapot
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025/2026 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2024/2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások