Pablo Maffeo Portrait

Pablo Maffeo Statiszt.

Nemzeti Válogatott : Spain U21
Poszt : Hátvéd - Jobb Hátvéd
Nemzetiség : Spanyolország
Láb : Jobb Lábas
Mez Szám : #23
Kor (Születésnap) : 28 (1997.07.12.)
Magasság : 172cm
Súly : 70kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Több

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Pablo Maffeo

6.65
Átlagos értékelés a(z) La Liga-benKapott Gólok Rangja : 82 / 171 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

28

2

32

5

9

0

2401'

1

0

1

0

0

0

19'

Egész 2025/2026

29

2

33

5

9
0

2420'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

208

7

229

55

52

2

16788'

62

1

44

26

16

1

4377'

7

0

4

2

1

0

269'

1

0

2

0

1

0

90'

Egész 2025/2026

312

8

312

93

75
3

24306'

A fentiekben találhatóak Pablo Maffeo karrier-statisztikái. Pablo Maffeo összesen 312 mérkőzésen játszott, 8 gólt szerzett, és 17 gólpasszt adott. Pablo Maffeo a legtöbb mérkőzést a(z) La Liga csapatában játszotta, összesen 312 mérkőzést játszott a(z) Spanyolország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a La Liga-ben

1.20Kapott gólok / 90'
32 Gólok 28 Mérkőzésekben
54th percentil
18%Kapott Gól Nélküli Meccsek
5 Kapott gól nélküli meccsek 28 Mérkőzésekben
32nd percentil
0.34Lapok 90-ből
9 Összes Lap
80th percentil

Pablo Maffeo Részletes statisztika

La Liga Pablo Maffeo játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések28Nincs adat
65
perc240186 perc/mérkőzés
84
Éves Fizetés€1,825,000Nincs adat
49
Elkezdett mérkőzések27Nincs adat
84
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések3Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok321.2
54
Percekenként kapott gólok75 PercNincs adat
54
Kapott Gól Nélküli Meccsek518%
32
Belemenés612.29
83
Elhárítások331.24
83
Párbajok2248.40
42
Győztes Párbajok1385.17
69
Megnyert Légbeli Párbajok281.05
54
Lefutották150.56
58
Elrúgások923.45
78
Blokkolt lövések220.82
92
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Pablo Maffeo védőként eddig összesen 28 mérkőzésen játszott a(z) La Liga 2025/2026 szezonban. Ebből 32 gólt kapott, és 5 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Pablo Maffeo a pályán van, csapata minden 75 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 2.29 labdaelvételt és 1.24 szerelést hajtott végre minden meccsen. Pablo Maffeo ugyanebben az időszakban közel 3.45 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok9Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap90.34
80
Percekenkénti Figyelmeztetés267 Perc / LapNincs adat
28
Lapok 0,5 felett829%
92
Elkövetett szabálytalanságok220.82
25
Ellene elkövetett szabálytalanságok200.75
35

Pablo Maffeo eddig összesen 28 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) La Liga-ben. Ebből 9 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.82 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok20.07
56
Gól hozzájárulás30.11
44
Hazai gólok20.16
71
Idegenbeli gólok00
58
Várható gólok1.010.04
28
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)1.010.04
28
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól1201 Percek per GólNincs adatNincs adat

Pablo Maffeo eddig összesen 28 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) La Liga-ben. Ebből 2 gólt szerzett. Otthon 2 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.07 gól született 90 percenként. Emellett Pablo Maffeo összesen 3 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.11 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.04. Ez azt jelenti, hogy Pablo Maffeo npxG kimenete 1.01, ami a La Liga játékosainak 28 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások70.26
14
Kapura lövések
1/ 7
0.04
18
Kapu mellé lövések
6/ 7
0.22
18
Kapufát Talált0 idők0.00
69
Lövések átváltási aránya14.29%Nincs adat
81
Lövés Pontosság14.29%Nincs adat
24
Lövések Szerzett Gólonként7.00Nincs adatNincs adat

Pablo Maffeo eddig összesen 28 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) La Liga-ben. Összesen 7 lövést adott le. Ebből 1 lövés talált kaput, míg a többi, 6 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Pablo Maffeo lövési pontossága 14.29%. Minden 7.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.26 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.04
47
Várható gólpasszok (xA)2.670.10
34
Passzok80930.32
31
Sikeres Passzok
614/ 809
23.02
29
Passzok Teljesítési Aránya75.90%Nincs adat
21
Kulcsfontosságú Passzok170.64
43
Keresztlabdák712.66
75
Sikeres Keresztlabdák
24/ 71
0.90
85
Keresztlabdák Teljesítési Aránya33.80%Nincs adat
86
Percekenkénti Gólpassz2401 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Pablo Maffeo eddig összesen 28 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) La Liga-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Pablo Maffeo átlagosan körülbelül 30.32 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 75.90. Emellett átlagosan 0.64 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Pablo Maffeo várható gólpassz (xA) kimenetele 0.10 90 percenként. Ez a statisztika a La Liga játékosainak 34 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás511.91
69
Sikres Lefutások321.20
79
Lefutás Sikerességi Arány62.75%Nincs adat
80
Elvett labda130.49
63
Les00.00
36

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Pablo Maffeo még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Copa del Rey Pablo Maffeo játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc1919 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€1,825,000Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések0Nincs adat
0
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok14.74
0
Percekenként kapott gólok19 PercNincs adat
0
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
0
Belemenés14.74
99
Elhárítások14.74
99
Párbajok14.74
37
Győztes Párbajok14.74
78
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
17
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
2
Blokkolt lövések00.00
46
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Pablo Maffeo védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) La Liga 2025/2026 szezonban. Ebből 32 gólt kapott, és 5 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Pablo Maffeo a pályán van, csapata minden 19 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 4.74 labdaelvételt és 4.74 szerelést hajtott végre minden meccsen. Pablo Maffeo ugyanebben az időszakban közel 0.00 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
50
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
50
Lapok 0,5 felett00%
61
Elkövetett szabálytalanságok00.00
28
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
24

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
61
Gól hozzájárulás00
54
Hazai gólok00
89
Idegenbeli gólok00
61
Várható gólok0.060.28
85
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.060.28
87
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások14.74
99
Kapura lövések
0/ 1
0.00
59
Kapu mellé lövések
1/ 1
4.74
99
Kapufát Talált1 idők4.74
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
70
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
59
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
75
Várható gólpasszok (xA)0.050.24
87
Passzok1466.32
98
Sikeres Passzok
10/ 14
47.37
87
Passzok Teljesítési Aránya71.43%Nincs adat
28
Kulcsfontosságú Passzok14.74
99
Keresztlabdák314.21
99
Sikeres Keresztlabdák
2/ 3
9.47
99
Keresztlabdák Teljesítési Aránya66.67%Nincs adat
98
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
35
Sikres Lefutások00.00
50
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
50
Elvett labda00.00
99
Les00.00
74

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Pablo Maffeo Statisztikai Elemzése

Pablo Maffeo egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 28 mérkőzésen jelent meg La Liga, és összesen 2401 precet játszott. Pablo Maffeo átlagosan 1.2 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 18%. Ami azt jelenti, hogy Pablo Maffeo a 28 mérkőzésből amikben játszott, 5 kapott gól nélküli meccs lett.

Pablo Maffeo összesen 2 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 4 helyezi őt a Real Club Deportivo Mallorca legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden 1201 percenként szerez gólt

Minden 2401 percenként ad gólpasszt

Minden 267 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

208 / 450 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

82 / 171 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

30

0

25

7

7

0

2376'

Egész 2024/2025

31

0

26

7

7
0

2466'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.95
 Kapott Gól

0.27  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

1

0

0

57'

Egész 2023/2024

24

1

20

7

4
1

1512'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

1.24
 Kapott Gól

0.31  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

1

0

0

26'

Egész 2022/2023

38

2

38

12

7
1

3092'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

1.12
 Kapott Gól

0.24  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

1

0

1

0

90'

Egész 2021/2022

36

1

43

9

11
0

3042'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

1.28
 Kapott Gól

0.3  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020/2021

25

1

31

7

4
0

1977'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.05 Gólok

1.41
 Kapott Gól

0.18  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

35

0

26

13

7

0

2764'

Egész 2019/2020

35

0

26

13

7
0

2764'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.85
 Kapott Gól

0.23  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

2

0

1

0

90'

Egész 2018/2019

14

0

20

3

3
0

1142'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

2.24
 Kapott Gól

0.15  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

2

0

0

0

77'

Egész 2017/2018

34

0

44

10

11
0

2728'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.43
 Kapott Gól

0.37  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

14

1

13

6

5

1

1112'

Egész 2016/2017

20

1

20

7

6
1

1624'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.67
 Kapott Gól

0.33  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2015/2016

17

0

7

8

5
0

815'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.9
 Kapott Gól

0.72  Foglalások

2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2015

8

0

5

3

1
0

720'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.63
 Kapott Gól

0.13  Foglalások

2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2014

1

0

0

1

0
0

90'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

2012/2013 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2012/2013

1

0

0

1

0
0

4'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.