
Chris Ramos Statiszt.
2026/2027
2026
2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Több
2018/2019
2017/2018
A fentiekben találhatóak Chris Ramos karrier-statisztikái. Chris Ramos összesen 283 mérkőzésen játszott, 50 gólt szerzett, és 6 gólpasszt adott. Chris Ramos a legtöbb mérkőzést a(z) Segunda División csapatában játszotta, összesen 283 mérkőzést játszott a(z) Spanyolország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Segunda División-ben
Segunda División Chris Ramos játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 4 | Nincs adat | 0 |
| perc | 236 | 59 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 3 | Nincs adat | 2 |
| Beállított mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 1 | 0.38 | 90 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 0.38 | 78 |
| Hazai gólok | 1 | 0.47 | 91 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 70 |
| Várható gólok | 1.10 | 0.44 | 92 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 1.10 | 0.44 | 93 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 236 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Chris Ramos eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Segunda División-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.38 gól született 90 percenként. Emellett Chris Ramos összesen 1 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.38 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.44. Ez azt jelenti, hogy Chris Ramos npxG kimenete 1.10, ami a Segunda División játékosainak 93 legjobbjai közé helyezi.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 7 | 2.80 | 92 |
| Kapura lövések | 2/ 7 | 0.80 | 81 |
| Kapu mellé lövések | 5/ 7 | 2.00 | 94 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 81 |
| Lövések átváltási aránya | 14.29% | Nincs adat | 78 |
| Lövés Pontosság | 28.57% | Nincs adat | 48 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 7.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Chris Ramos eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Segunda División-ben. Összesen 7 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 5 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Chris Ramos lövési pontossága 28.57%. Minden 7.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 2.80 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 56 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.06 | 0.02 | 1 |
| Passzok | 27 | 10.80 | 1 |
| Sikeres Passzok | 14/ 27 | 5.60 | 0 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 51.85% | Nincs adat | 0 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 1 | 0.40 | 31 |
| Keresztlabdák | 1 | 0.40 | 39 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 1 | 0.00 | 39 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 39 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Chris Ramos egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Segunda División szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 4 | 1.60 | 60 |
| Sikres Lefutások | 3 | 1.20 | 84 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 75.00% | Nincs adat | 90 |
| Elvett labda | 6 | 2.40 | 2 |
| Les | 1 | 0.40 | 86 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 1 | 0.38 | 78 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 236 Perc / Lap | Nincs adat | 40 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 25% | 74 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 8 | 3.20 | 99 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 3 | 1.20 | 54 |
Chris Ramos eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Segunda División-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 3.20 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 2 | 0.76 | 82 |
| Percekenként kapott gólok | 118 Perc | Nincs adat | 82 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 2 | 50% | 93 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 8 |
| Elhárítások | 1 | 0.40 | 26 |
| Párbajok | 34 | 13.60 | 91 |
| Győztes Párbajok | 17 | 6.80 | 90 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 11 | 4.40 | 99 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 1 | 0.40 | 11 |
| Blokkolt lövések | 1 | 0.40 | 71 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | 100% |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 1 |
| Büntetők | 0 | 1 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Chris Ramos eddig összesen 1 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 1 büntetőrúgást értékesített, míg 0 rúgást elhibázott. Chris Ramos összesített büntető siiker aránya 100%.
Chris Ramos egy Csatár , aki ebben a szezonban 4 mérkőzésen jelent meg Segunda División, és összesen 236 precet játszott. Chris Ramos átlagosan 0.38 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg -1 a 371 játékos közül a Segunda División, szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.
A bajnokságban eddig összesen 1 gólt szerzett a szezonban, amivel a 5 helyen áll a Segunda División csapat Legjobb Góllövők listáján.
Percenként
Minden 236 percenként szerez gólt
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2026 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
5.29 Foglalások
2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.5 Gólok
0 Gólpassz
0.38 Foglalások
2023/2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.17 Gólok
0.03 Gólpassz
0.17 Foglalások
2022/2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.13 Gólok
0 Gólpassz
0.25 Foglalások
2021/2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.21 Gólok
0.12 Gólpassz
0.24 Foglalások
2020/2021 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.15 Gólok
0.07 Gólpassz
0.07 Foglalások
2019/2020 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.18 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2018/2019 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2017/2018 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások