Tim Schreiber Portrait

Tim Schreiber Statiszt.

Poszt : Goalkeeper
Nemzetiség : Germany
Birthplace : Germany - Germany
Mez Szám : #1
Kor (Születésnap) : 24 (2002.04.24.)
Magasság : 191cm
Súly : 87kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Tim Schreiber

7.04
Átlagos értékelés a(z) Német 2. Bundesliga (másodosztály)-benKapott Gólok Rangja : 113 / 119 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

1

0

0

90'

Egész 2026/2027

7

0

13

2

0
0

630'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

10

0

7

4

0

0

900'

Egész 2026/2027

46

0

61

11

2
0

4140'

A fentiekben találhatóak Tim Schreiber karrier-statisztikái. Tim Schreiber összesen 46 mérkőzésen játszott, 0 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Tim Schreiber a legtöbb mérkőzést a(z) Német 2. Bundesliga (másodosztály) csapatában játszotta, összesen 46 mérkőzést játszott a(z) Németország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Német 2. Bundesliga (másodosztály)-ben

63%Véd. hatékonyság
24 Védések / 38 Lövések
11 percentil
2.17Kapott gólok / 90'
13 Gólok 6 Mérkőzésekben
6th percentil
17%Kapott Gól Nélküli Meccsek
1 Kapott gól nélküli meccsek 6 Mérkőzésekben
26th percentil

Tim Schreiber Részletes statisztika

Német 2. Bundesliga (másodosztály) Tim Schreiber játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések6Nincs adat
10
perc54090 perc/mérkőzés
37
Elkezdett mérkőzések6Nincs adat
39
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Kapus Statisztikák

Kapus tevékenységEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Lövések386.33
99
Védések244.00
84
Véd. hatékonyság24 Védések / 38 Lövések63.16%
11
Ütések30.50
74

Tim Schreiber kapus pozícióban eddig összesen 13 gólt kapott, és 1 alkalommal védte meg a kaput 6 mérkőzésen a(z) Német 2. Bundesliga (másodosztály) 2026/2027 szezonban. Ez azt jelenti, hogy amikor Tim Schreiber a kapuban áll, csapata minden 42 percben kap egy gólt. Tim Schreiber átlagosan 90 percenként 2.17 gólt kapott.

Nyers kapusteljesítmény szempontjából eddig összesen 24 lövést hárított 38 lövésből - ez azt jelenti, hogy Tim Schreiber védési aránya 63.16%.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok132.17
6
Percekenként kapott gólok42 PercNincs adat
6
Kapott Gól Nélküli Meccsek117%
26
Belemenés00.00
5
Elhárítások00.00
13
Párbajok20.33
2
Győztes Párbajok20.33
3
Megnyert Légbeli Párbajok10.17
8
Lefutották00.00
99
Elrúgások71.17
36
Blokkolt lövések00.00
30
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
32
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
32
Lapok 0,5 felett00%
32
Elkövetett szabálytalanságok00.00
6
Ellene elkövetett szabálytalanságok10.17
7

Tim Schreiber nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Német 2. Bundesliga (másodosztály) szezonban.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
56
Gól hozzájárulás00
33
Hazai gólok00
68
Idegenbeli gólok00
74
Várható gólok0.000.00
8
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
8
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Tim Schreiber eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Német 2. Bundesliga (másodosztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
8
Kapura lövések
0/ 0
0.00
21
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
10
Kapufát Talált0 idők0.00
81
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
56
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
21
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Tim Schreiber még nem lőtt egyetlen lövést sem a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Német 2. Bundesliga (másodosztály)-ben.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
54
Várható gólpasszok (xA)0.530.09
26
Passzok34357.17
87
Sikeres Passzok
277/ 343
46.17
85
Passzok Teljesítési Aránya80.76%Nincs adat
57
Kulcsfontosságú Passzok00.00
8
Keresztlabdák00.00
19
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
43
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
43
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Tim Schreiber egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Német 2. Bundesliga (másodosztály) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
11
Sikres Lefutások00.00
19
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
19
Elvett labda00.00
99
Les00.00
60

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Tim Schreiber még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

DFB Pokal Tim Schreiber játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc9090 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
3
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Kapus Statisztikák

Kapus tevékenységEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Lövések11.00
34
Védések11.00
14
Véd. hatékonyság1 Védések / 1 Lövések100.00%
99
Ütések00.00
0

Tim Schreiber kapus pozícióban eddig összesen 13 gólt kapott, és 1 alkalommal védte meg a kaput 1 mérkőzésen a(z) Német 2. Bundesliga (másodosztály) 2026/2027 szezonban. Ez azt jelenti, hogy amikor Tim Schreiber a kapuban áll, csapata minden 0 percben kap egy gólt. Tim Schreiber átlagosan 90 percenként 2.17 gólt kapott.

Nyers kapusteljesítmény szempontjából eddig összesen 1 lövést hárított 1 lövésből - ez azt jelenti, hogy Tim Schreiber védési aránya 100.00%.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
0
Kapott Gól Nélküli Meccsek1100%
99
Belemenés00.00
21
Elhárítások00.00
32
Párbajok11.00
18
Győztes Párbajok11.00
18
Megnyert Légbeli Párbajok11.00
62
Lefutották00.00
99
Elrúgások11.00
41
Blokkolt lövések00.00
68
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
33
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
33
Lapok 0,5 felett00%
65
Elkövetett szabálytalanságok00.00
29
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
29

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
67
Gól hozzájárulás00
67
Hazai gólok00
67
Idegenbeli gólok00
99
Várható gólok0.000.00
32
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
32
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
32
Kapura lövések
0/ 0
0.00
53
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
38
Kapufát Talált0 idők0.00
97
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
79
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
53
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
67
Várható gólpasszok (xA)0.040.04
15
Passzok2727.00
15
Sikeres Passzok
20/ 27
20.00
15
Passzok Teljesítési Aránya74.07%Nincs adat
24
Kulcsfontosságú Passzok00.00
41
Keresztlabdák00.00
53
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
65
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
65
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
41
Sikres Lefutások00.00
44
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
44
Elvett labda00.00
99
Les00.00
97

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Tim Schreiber Statisztikai Elemzése

Tim Schreiber egy Kapus , aki ebben a szezonban 6 mérkőzésen jelent meg Német 2. Bundesliga (másodosztály), és összesen 540 precet játszott. Tim Schreiber átlagosan 2.17 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 17%. Ami azt jelenti, hogy Tim Schreiber a 6 mérkőzésből amikben játszott, 1 kapott gól nélküli meccs lett.

Tim Schreiber összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 10 helyezi őt a SG Dynamo Dresden legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

229 / 254 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

113 / 119 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

1

0

0

0

90'

Egész 2025/2026

28

0

41

5

1
0

2520'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.48
 Kapott Gól

0.04  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

1

1

0

0

180'

Egész 2024/2025

5

0

2

2

1
0

450'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.33
 Kapott Gól

0.33  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

5

0

5

1

0

0

450'

Egész 2024

5

0

5

1

0
0

450'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1
 Kapott Gól

0  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

1

0

0

90'

Egész 2023

1

0

0

1

0
0

90'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.