Ander Sikk Portrait

Ander Sikk Statiszt.

Poszt : Középpályás - Támadó Középpályás
Nemzetiség : Estonia
Birthplace : Estonia - Estonia
Mez Szám : #14
Kor (Születésnap) : 20 (2005.11.17.)

2026

2025/2026

2025

2024

2023

2022

2026 és Pályafutás Statisztikák- Ander Sikk

6.52
Átlagos értékelés a(z) Észt Esiliiga (másodosztály)-benGólpassz Rang : 35 / 217 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2027

32

4

5

3
1

0

2776'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

4

1

0

0

0

0

360'

Egész 8096

113

14

6

10
1

0

6534'

A fentiekben találhatóak Ander Sikk karrier-statisztikái. Ander Sikk összesen 113 mérkőzésen játszott, 14 gólt szerzett, és 6 gólpasszt adott. Ander Sikk a legtöbb mérkőzést a(z) Észt Esiliiga (másodosztály) csapatában játszotta, összesen 113 mérkőzést játszott a(z) Észtország-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Észt Esiliiga (másodosztály)-ben

0.11Gólok 90-ből
3 Összes Gól
58 percentil
0.18Gólpassz 90-ből
5 Összes Gólpassz
86 percentil
0.29G+A Per 90
Összesen 8 Gólhozzájárulás
69 percentil
0.08xG Per 90
2.12 Várható Gólok
56 percentil
0.07xA Per 90
1.97 Várható Gólpasszok
73 percentil
0.07Lapok 90-ből
2 Összes Lap
35 percentil

Ander Sikk Részletes statisztika

Észt Esiliiga (másodosztály) Ander Sikk játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések29Nincs adat
98
perc250686 perc/mérkőzés
95
Elkezdett mérkőzések28Nincs adat
96
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok30.11
58
Gól hozzájárulás80.29
69
Hazai gólok20.15
66
Idegenbeli gólok10.07
53
Várható gólok2.120.08
56
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)2.120.08
57
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól835 Percek per GólNincs adatNincs adat

Ander Sikk eddig összesen 29 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Észt Esiliiga (másodosztály)-ben. Ebből 3 gólt szerzett. Otthon 2 gólt, míg idegenben 1 gólt szerzett. Összességében 0.11 gól született 90 percenként. Emellett Ander Sikk összesen 8 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.29 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.08. Ez azt jelenti, hogy Ander Sikk npxG kimenete 2.12, ami a Észt Esiliiga (másodosztály) játékosainak 57 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások130.47
64
Kapura lövések
4/ 13
0.14
62
Kapu mellé lövések
9/ 13
0.33
69
Kapufát Talált0 idők0.00
87
Lövések átváltási aránya15.38%Nincs adat
51
Lövés Pontosság30.77%Nincs adat
55
Lövések Szerzett Gólonként6.50Nincs adatNincs adat

Ander Sikk eddig összesen 29 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Észt Esiliiga (másodosztály)-ben. Összesen 13 lövést adott le. Ebből 4 lövés talált kaput, míg a többi, 9 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Ander Sikk lövési pontossága 30.77%. Minden 6.50 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.47 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz50.18
86
Várható gólpasszok (xA)1.970.07
73
Passzok2127.68
30
Sikeres Passzok
166/ 212
6.01
32
Passzok Teljesítési Aránya78.30%Nincs adat
44
Kulcsfontosságú Passzok120.43
79
Keresztlabdák120.43
62
Sikeres Keresztlabdák
3/ 12
0.11
59
Keresztlabdák Teljesítési Aránya25.00%Nincs adat
58
Percekenkénti Gólpassz501 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Ander Sikk eddig összesen 29 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Észt Esiliiga (másodosztály)-ben. Ebből 5 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Ander Sikk átlagosan körülbelül 7.68 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 78.30. Emellett átlagosan 0.43 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Ander Sikk várható gólpassz (xA) kimenetele 0.07 90 percenként. Ez a statisztika a Észt Esiliiga (másodosztály) játékosainak 73 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás140.51
56
Sikres Lefutások60.22
51
Lefutás Sikerességi Arány42.86%Nincs adat
35
Elvett labda90.33
30
Les30.11
80

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok1Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.07
35
Percekenkénti Figyelmeztetés1253 Perc / LapNincs adat
85
Lapok 0,5 felett00%
27
Elkövetett szabálytalanságok70.25
41
Ellene elkövetett szabálytalanságok60.22
49

Ander Sikk eddig összesen 29 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Észt Esiliiga (másodosztály)-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 1 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.25 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok471.69
47
Percekenként kapott gólok53 PercNincs adat
48
Kapott Gól Nélküli Meccsek517%
43
Belemenés00.00
52
Elhárítások70.25
36
Párbajok792.86
25
Győztes Párbajok260.94
20
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
22
Lefutották00.00
99
Elrúgások20.07
17
Blokkolt lövések20.07
57
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Ander Sikk még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Észt Esiliiga B Ander Sikk játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Perc
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
perc18090 perc/mérkőzés

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Perc
Szerzett Gólok10.5
Gól hozzájárulás10.5
Hazai gólok10.5
Idegenbeli gólok00
Percek per Gól180 Percek per GólNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Perc
Gólpassz00
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Perc
LefutásNincs AdatNincs adat
Sikres LefutásokNincs adatNincs adat
Lefutás Sikerességi ArányNincs adatNincs adat
LesNincs adatNincs adat

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Perc
Sárga Lapok1Nincs adat
Piros Lapok0Nincs adat
Összes Lap10.5
Percekenkénti Figyelmeztetés180 Perc / LapNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %
Kapott Gólok42
Percekenként kapott gólok45 PercNincs adat
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Észt labdarúgókupa Ander Sikk játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc9090 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
33
Gól hozzájárulás00
33
Hazai gólok00
33
Idegenbeli gólok00
99
Várható gólok0.000.00
33
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
67
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
99
Kapura lövések
0/ 0
0.00
99
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
99
Kapufát Talált0 idők0.00
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
99
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
99
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
99
Várható gólpasszok (xA)0.780.92
99
Passzok2934.34
99
Sikeres Passzok
24/ 29
28.42
99
Passzok Teljesítési Aránya82.76%Nincs adat
99
Kulcsfontosságú Passzok33.55
99
Keresztlabdák44.74
99
Sikeres Keresztlabdák
2/ 4
2.37
99
Keresztlabdák Teljesítési Aránya50.00%Nincs adat
99
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás22.37
99
Sikres Lefutások22.37
99
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda22.37
0
Les00.00
99

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap11
99
Percekenkénti Figyelmeztetés90 Perc / LapNincs adat
99
Lapok 0,5 felett1100%
99
Elkövetett szabálytalanságok22.37
99
Ellene elkövetett szabálytalanságok11.18
99

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok33
99
Percekenként kapott gólok30 PercNincs adat
99
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
0
Belemenés00.00
99
Elhárítások22.37
99
Párbajok1618.95
99
Győztes Párbajok910.66
99
Megnyert Légbeli Párbajok11.18
99
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
99
Blokkolt lövések00.00
99
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Ander Sikk Statisztikai Elemzése

Ander Sikk egy Középpályás , aki ebben a szezonban 29 mérkőzésen jelent meg Észt Esiliiga (másodosztály), és összesen 2506 precet játszott. Ander Sikk átlagosan 0.18 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Ander Sikk összesen 3 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 8 helyen áll a JK Tallinna Kalev csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden 835 percenként szerez gólt

Minden 501 percenként ad gólpasszt

Minden 1253 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

95 / 217 Játékosok

Gólpassz Rang

35 / 217 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026

2

0

0

0
0

0

90'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

4

1

0

0

0

0

360'

Egész 2025

13

2

0

0
0

0

466'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

2.14 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024

28

7

0

6
0

0

1416'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.44 Gólok

0  Gólpassz

0.38  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023

27

1

1

1
0

0

1392'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

0.06  Gólpassz

0.06  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022

11

0

0

0
0

0

394'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.