Rumarn Burrell Portrait

Rumarn Burrell Statiszt.

Nemzeti Válogatott : Jamaica National Team
Poszt : Csatár - Középcsatár
Nemzetiség : England
Birthplace : England - England
Mez Szám : #16
Kor (Születésnap) : 25 (2000.12.16.)
Magasság : 184cm
Súly : 72kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Több

2018/2019

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Rumarn Burrell

6.88
Átlagos értékelés a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-benGól Rang : 68 / 402 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026/2027

10

3

1

1
0

0

729'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

64

30

8

3

0

0

4238'

6

0

1

0

0

0

19'

3

0

0

0

0

0

247'

Egész 2023/2024

206

74

21

10
0

0

13138'

A fentiekben találhatóak Rumarn Burrell karrier-statisztikái. Rumarn Burrell összesen 206 mérkőzésen játszott, 74 gólt szerzett, és 8 gólpasszt adott. Rumarn Burrell a legtöbb mérkőzést a(z) League One csapatában játszotta, összesen 206 mérkőzést játszott a(z) Skócia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben

0.30Gólok 90-ből
2 Összes Gól
85 percentil
0.15Gólpassz 90-ből
1 Összes Gólpassz
70 percentil
0.45G+A Per 90
Összesen 3 Gólhozzájárulás
82 percentil
0.37xG Per 90
2.45 Várható Gólok
87 percentil
0.18xA Per 90
1.17 Várható Gólpasszok
70 percentil
0.15Lapok 90-ből
1 Összes Lap
48 percentil

Rumarn Burrell Részletes statisztika

Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) Rumarn Burrell játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések8Nincs adat
17
perc59574 perc/mérkőzés
30
Elkezdett mérkőzések6Nincs adat
28
Beállított mérkőzések2Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések3Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok20.3
85
Gól hozzájárulás30.45
82
Hazai gólok20.72
96
Idegenbeli gólok00
67
Várható gólok2.450.37
87
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)2.450.37
88
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól1Nincs adatNincs adat
Percek per Gól298 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rumarn Burrell eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Ebből 2 gólt szerzett. Otthon 2 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.3 gól született 90 percenként. Emellett Rumarn Burrell összesen 3 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.45 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.37. Ez azt jelenti, hogy Rumarn Burrell npxG kimenete 2.45, ami a Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) játékosainak 88 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások152.27
84
Kapura lövések
6/ 15
0.91
88
Kapu mellé lövések
9/ 15
1.36
80
Kapufát Talált0 idők0.00
82
Lövések átváltási aránya13.33%Nincs adat
74
Lövés Pontosság40.00%Nincs adat
81
Lövések Szerzett Gólonként7.50Nincs adatNincs adat

Rumarn Burrell eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Összesen 15 lövést adott le. Ebből 6 lövés talált kaput, míg a többi, 9 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Rumarn Burrell lövési pontossága 40.00%. Minden 7.50 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 2.27 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.15
70
Várható gólpasszok (xA)1.170.18
70
Passzok8112.25
3
Sikeres Passzok
55/ 81
8.32
3
Passzok Teljesítési Aránya67.90%Nincs adat
13
Kulcsfontosságú Passzok121.82
88
Keresztlabdák00.00
16
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
37
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
37
Percekenkénti Gólpassz595 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Rumarn Burrell eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Rumarn Burrell átlagosan körülbelül 12.25 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 67.90. Emellett átlagosan 1.82 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Rumarn Burrell várható gólpassz (xA) kimenetele 0.18 90 percenként. Ez a statisztika a Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) játékosainak 70 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás111.66
72
Sikres Lefutások40.61
65
Lefutás Sikerességi Arány36.36%Nincs adat
35
Elvett labda81.21
22
Les20.30
76

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap10.15
48
Percekenkénti Figyelmeztetés595 Perc / LapNincs adat
81
Lapok 0,5 felett112%
56
Elkövetett szabálytalanságok60.91
45
Ellene elkövetett szabálytalanságok71.06
58

Rumarn Burrell eddig összesen 8 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Ebből 1 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.91 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok60.91
88
Percekenként kapott gólok99 PercNincs adat
89
Kapott Gól Nélküli Meccsek225%
64
Belemenés10.15
8
Elhárítások20.30
24
Párbajok639.53
61
Győztes Párbajok223.33
22
Megnyert Légbeli Párbajok101.51
63
Lefutották30.45
52
Elrúgások20.30
3
Blokkolt lövések00.00
26
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető0%
Elvégzett büntetőrúgások01
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások01

Rumarn Burrell eddig összesen 1 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 0 büntetőrúgást értékesített, míg 1 rúgást elhibázott. Rumarn Burrell összesített büntető siiker aránya 0%.

Angol labdarúgó-ligakupa Rumarn Burrell játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc6262 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
75
Gól hozzájárulás00
42
Hazai gólok00
75
Idegenbeli gólok00
92
Várható gólok0.040.06
52
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.040.06
52
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások11.45
74
Kapura lövések
0/ 1
0.00
43
Kapu mellé lövések
1/ 1
1.45
78
Kapufát Talált0 idők0.00
87
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
70
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
43
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
58
Várható gólpasszok (xA)0.010.01
0
Passzok710.16
0
Sikeres Passzok
5/ 7
7.26
4
Passzok Teljesítési Aránya71.43%Nincs adat
43
Kulcsfontosságú Passzok00.00
26
Keresztlabdák11.45
78
Sikeres Keresztlabdák
1/ 1
1.45
91
Keresztlabdák Teljesítési Aránya100.00%Nincs adat
99
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
35
Sikres Lefutások00.00
35
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
35
Elvett labda45.81
0
Les00.00
65

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
58
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
58
Lapok 0,5 felett00%
65
Elkövetett szabálytalanságok00.00
22
Ellene elkövetett szabálytalanságok11.45
91

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok11.45
17
Percekenként kapott gólok62 PercNincs adat
17
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
0
Belemenés11.45
65
Elhárítások00.00
39
Párbajok811.61
91
Győztes Párbajok22.90
30
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
17
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
0
Blokkolt lövések00.00
43
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető0%
Elvégzett büntetőrúgások01
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások01

CONCACAF Nations League Rumarn Burrell játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc7272 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok11.25
98
Gól hozzájárulás11.25
95
Hazai gólok11.25
97
Idegenbeli gólok00
83
Várható gólok0.931.16
99
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.931.16
99
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól72 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások45.00
98
Kapura lövések
2/ 4
2.50
98
Kapu mellé lövések
2/ 4
2.50
94
Kapufát Talált0 idők0.00
91
Lövések átváltási aránya25.00%Nincs adat
90
Lövés Pontosság50.00%Nincs adat
88
Lövések Szerzett Gólonként4.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
75
Várható gólpasszok (xA)0.060.07
36
Passzok1113.75
6
Sikeres Passzok
11/ 11
13.75
20
Passzok Teljesítési Aránya100.00%Nincs adat
99
Kulcsfontosságú Passzok11.25
72
Keresztlabdák00.00
27
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
54
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
54
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás22.50
83
Sikres Lefutások11.25
85
Lefutás Sikerességi Arány50.00%Nincs adat
71
Elvett labda11.25
19
Les00.00
73

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
56
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
56
Lapok 0,5 felett00%
57
Elkövetett szabálytalanságok11.25
56
Ellene elkövetett szabálytalanságok11.25
62

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok22.5
14
Percekenként kapott gólok36 PercNincs adat
18
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
34
Belemenés00.00
9
Elhárítások00.00
22
Párbajok911.25
81
Győztes Párbajok33.75
43
Megnyert Légbeli Párbajok11.25
67
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
12
Blokkolt lövések00.00
56
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető0%
Elvégzett büntetőrúgások01
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások01

Rumarn Burrell Statisztikai Elemzése

Rumarn Burrell egy Csatár , aki ebben a szezonban 8 mérkőzésen jelent meg Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály), és összesen 595 precet játszott. Rumarn Burrell átlagosan 0.3 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg 68 a 402 játékos közül a Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály), szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.

A bajnokságban eddig összesen 2 gólt szerzett a szezonban, amivel a 5 helyen áll a Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) csapat Legjobb Góllövők listáján.

Percenként

Minden 298 percenként szerez gólt

Minden 595 percenként ad gólpasszt

Minden 595 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 1 büntetőt
Elhibázott 1 / 1 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 0%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

68 / 402 Játékosok

Gólpassz Rang

125 / 402 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025/2026

32

10

4

4
0

0

2114'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.46 Gólok

0.14  Gólpassz

0.18  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

3

0

0

0

0

0

247'

Egész 2024/2025

35

11

2

0
0

0

2488'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.46 Gólok

0.08  Gólpassz

0  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

34

21

6

0

0

0

2868'

Egész 2023/2024

42

24

8

0
0

0

3523'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.66 Gólok

0.19  Gólpassz

0  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

30

9

2

3

0

0

1370'

Egész 2022/2023

39

12

2

4
0

0

1816'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.59 Gólok

0.13  Gólpassz

0.2  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

6

0

1

0

0

0

19'

Egész 2021/2022

8

0

1

0
0

0

38'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

4.74  Gólpassz

0  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020/2021

19

4

2

1
0

0

1180'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.31 Gólok

0.15  Gólpassz

0.08  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019/2020

18

10

1

0
0

0

1270'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.71 Gólok

0.07  Gólpassz

0  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018/2019

4

0

0

0
0

0

40'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.