Matthew Pearson Portrait

Matthew Pearson Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Anglia
Birthplace : Keighley - England
Mez Szám : #5
Kor (Születésnap) : 32 (1993.08.03.)
Magasság : 190cm
Súly : 72kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Több

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2025/2026 és Pályafutás Statisztikák- Matthew Pearson

5.33
Átlagos értékelés a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-benKapott Gólok Rangja : 84 / 225 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

3

0

3

0

2

0

270'

Egész 2025/2026

37

2

36

9

6
0

2845'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

12

0

18

1

4

0

1050'

Egész 2023/2024

524

46

562

155

80
4

43993'

A fentiekben találhatóak Matthew Pearson karrier-statisztikái. Matthew Pearson összesen 524 mérkőzésen játszott, 46 gólt szerzett, és 4 gólpasszt adott. Matthew Pearson a legtöbb mérkőzést a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) csapatában játszotta, összesen 524 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben

1.13Kapott gólok / 90'
29 Gólok 31 Mérkőzésekben
61st percentil
26%Kapott Gól Nélküli Meccsek
8 Kapott gól nélküli meccsek 31 Mérkőzésekben
49th percentil
0.08Lapok 90-ből
2 Összes Lap
25th percentil

Matthew Pearson Részletes statisztika

Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) Matthew Pearson játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések31Nincs adat
58
perc230574 perc/mérkőzés
68
Éves Fizetés€173,420Nincs adat
36
Elkezdett mérkőzések26Nincs adat
69
Beállított mérkőzések5Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések3Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok291.13
61
Percekenként kapott gólok79 PercNincs adat
60
Kapott Gól Nélküli Meccsek826%
49
Belemenés271.05
30
Elhárítások331.29
86
Párbajok26810.46
50
Győztes Párbajok1766.87
86
Megnyert Légbeli Párbajok1184.61
92
Lefutották90.35
69
Elrúgások29011.32
99
Blokkolt lövések180.70
88
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Matthew Pearson védőként eddig összesen 31 mérkőzésen játszott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 29 gólt kapott, és 8 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Matthew Pearson a pályán van, csapata minden 79 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.05 labdaelvételt és 1.29 szerelést hajtott végre minden meccsen. Matthew Pearson ugyanebben az időszakban közel 11.32 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.08
25
Percekenkénti Figyelmeztetés1153 Perc / LapNincs adat
89
Lapok 0,5 felett26%
31
Elkövetett szabálytalanságok200.78
31
Ellene elkövetett szabálytalanságok311.21
63

Matthew Pearson eddig összesen 31 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.78 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok10.04
41
Gól hozzájárulás10.04
23
Hazai gólok10.07
52
Idegenbeli gólok00
52
Várható gólok1.520.06
34
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)1.520.06
34
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól2305 Percek per GólNincs adatNincs adat

Matthew Pearson eddig összesen 31 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.04 gól született 90 percenként. Emellett Matthew Pearson összesen 1 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.04 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.06. Ez azt jelenti, hogy Matthew Pearson npxG kimenete 1.52, ami a Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) játékosainak 34 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások130.51
26
Kapura lövések
3/ 13
0.12
27
Kapu mellé lövések
10/ 13
0.39
31
Kapufát Talált1 idők0.04
79
Lövések átváltási aránya7.69%Nincs adat
53
Lövés Pontosság23.08%Nincs adat
35
Lövések Szerzett Gólonként13.00Nincs adatNincs adat

Matthew Pearson eddig összesen 31 mérkőzésen játszott a(z) 2025/2026 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály)-ben. Összesen 13 lövést adott le. Ebből 3 lövés talált kaput, míg a többi, 10 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Matthew Pearson lövési pontossága 23.08%. Minden 13.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.51 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
36
Várható gólpasszok (xA)2.260.09
38
Passzok102540.02
75
Sikeres Passzok
773/ 1025
30.18
76
Passzok Teljesítési Aránya75.41%Nincs adat
64
Kulcsfontosságú Passzok90.35
24
Keresztlabdák20.08
13
Sikeres Keresztlabdák
0/ 2
0.00
19
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
19
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Matthew Pearson egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás20.08
9
Sikres Lefutások20.08
14
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda60.23
80
Les10.04
43

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Matthew Pearson még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Angol labdarúgókupa Matthew Pearson játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
0
perc18090 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€173,420Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések2Nincs adat
0
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok42
6
Percekenként kapott gólok45 PercNincs adat
6
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
28
Belemenés00.00
16
Elhárítások00.00
31
Párbajok73.50
31
Győztes Párbajok21.00
16
Megnyert Légbeli Párbajok21.00
56
Lefutották00.00
99
Elrúgások84.00
78
Blokkolt lövések10.50
75
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Matthew Pearson védőként eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 29 gólt kapott, és 8 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Matthew Pearson a pályán van, csapata minden 45 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.00 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Matthew Pearson ugyanebben az időszakban közel 4.00 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap21
99
Percekenkénti Figyelmeztetés90 Perc / LapNincs adat
44
Lapok 0,5 felett2100%
99
Elkövetett szabálytalanságok21.00
69
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
22

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok10.5
89
Gól hozzájárulás10.5
83
Hazai gólok11
99
Idegenbeli gólok00
72
Várható gólok0.730.36
78
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.730.36
78
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól180 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások21.00
72
Kapura lövések
1/ 2
0.50
75
Kapu mellé lövések
1/ 2
0.50
69
Kapufát Talált0 idők0.00
97
Lövések átváltási aránya50.00%Nincs adat
97
Lövés Pontosság50.00%Nincs adat
78
Lövések Szerzett Gólonként2.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
67
Várható gólpasszok (xA)0.080.04
34
Passzok4221.00
50
Sikeres Passzok
38/ 42
19.00
59
Passzok Teljesítési Aránya90.48%Nincs adat
88
Kulcsfontosságú Passzok00.00
38
Keresztlabdák00.00
34
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
56
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
56
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
41
Sikres Lefutások00.00
47
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
47
Elvett labda10.50
19
Les00.00
72

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Angol labdarúgó-ligakupa Matthew Pearson játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc9090 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€173,420Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
2
Kapott Gól Nélküli Meccsek1100%
99
Belemenés11.00
39
Elhárítások00.00
21
Párbajok1717.00
99
Győztes Párbajok1212.00
99
Megnyert Légbeli Párbajok99.00
99
Lefutották00.00
99
Elrúgások99.00
99
Blokkolt lövések00.00
50
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Matthew Pearson védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 29 gólt kapott, és 8 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Matthew Pearson a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.00 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Matthew Pearson ugyanebben az időszakban közel 9.00 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
62
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
62
Lapok 0,5 felett00%
64
Elkövetett szabálytalanságok00.00
20
Ellene elkövetett szabálytalanságok11.00
70

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
64
Gól hozzájárulás00
47
Hazai gólok00
77
Idegenbeli gólok00
83
Várható gólok0.050.05
54
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.050.05
54
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások11.00
66
Kapura lövések
0/ 1
0.00
46
Kapu mellé lövések
1/ 1
1.00
82
Kapufát Talált0 idők0.00
92
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
72
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
46
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
70
Várható gólpasszok (xA)0.100.10
43
Passzok6464.00
79
Sikeres Passzok
54/ 64
54.00
75
Passzok Teljesítési Aránya84.38%Nincs adat
42
Kulcsfontosságú Passzok00.00
26
Keresztlabdák00.00
33
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
62
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
62
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás11.00
68
Sikres Lefutások11.00
87
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda00.00
99
Les00.00
82

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

EFL Trophy Matthew Pearson játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések3Nincs adat
0
perc27090 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€173,420Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések3Nincs adat
8
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok31
60
Percekenként kapott gólok90 PercNincs adat
60
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
13
Belemenés41.20
45
Elhárítások61.80
94
Párbajok257.50
38
Győztes Párbajok175.10
63
Megnyert Légbeli Párbajok113.30
87
Lefutották10.30
62
Elrúgások206.00
89
Blokkolt lövések30.90
92
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Matthew Pearson védőként eddig összesen 3 mérkőzésen játszott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály) 2025/2026 szezonban. Ebből 29 gólt kapott, és 8 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Matthew Pearson a pályán van, csapata minden 90 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.20 labdaelvételt és 1.80 szerelést hajtott végre minden meccsen. Matthew Pearson ugyanebben az időszakban közel 6.00 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.67
99
Percekenkénti Figyelmeztetés135 Perc / LapNincs adat
62
Lapok 0,5 felett267%
99
Elkövetett szabálytalanságok20.60
44
Ellene elkövetett szabálytalanságok20.60
48

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
48
Gól hozzájárulás00
25
Hazai gólok00
60
Idegenbeli gólok00
79
Várható gólok0.000.00
17
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
17
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
17
Kapura lövések
0/ 0
0.00
41
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
23
Kapufát Talált0 idők0.00
90
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
63
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
41
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
54
Várható gólpasszok (xA)0.240.07
28
Passzok16148.30
80
Sikeres Passzok
136/ 161
40.80
83
Passzok Teljesítési Aránya84.47%Nincs adat
80
Kulcsfontosságú Passzok00.00
23
Keresztlabdák00.00
25
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
42
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
42
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
28
Sikres Lefutások00.00
35
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
35
Elvett labda00.00
99
Les00.00
75

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Matthew Pearson Statisztikai Elemzése

Matthew Pearson egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 31 mérkőzésen jelent meg Angol labdarúgó-bajnokság (harmadosztály), és összesen 2305 precet játszott. Matthew Pearson átlagosan 1.13 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 26%. Ami azt jelenti, hogy Matthew Pearson a 31 mérkőzésből amikben játszott, 8 kapott gól nélküli meccs lett.

Matthew Pearson összesen 1 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 16 helyezi őt a Doncaster Rovers FC legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden 2305 percenként szerez gólt

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

364 / 603 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

84 / 225 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

4

0

4

1

1

0

336'

Egész 2024/2025

36

5

40

9

5
1

2764'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.2 Gólok

1.43
 Kapott Gól

0.12  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023/2024

39

3

47

7

5
0

3241'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.08 Gólok

1.31
 Kapott Gól

0.14  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2022/2023

18

5

16

4

3
0

1405'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.32 Gólok

1.02
 Kapott Gól

0.19  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2021/2022

42

4

40

16

3
0

3586'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.09 Gólok

1
 Kapott Gól

0.09  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020/2021

41

2

38

14

6
1

3355'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

1.02
 Kapott Gól

0.17  Foglalások

2019/2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019/2020

43

2

75

5

2
0

3756'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.05 Gólok

1.74
 Kapott Gól

0.05  Foglalások

2018/2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

2

0

0

0

90'

Egész 2018/2019

52

6

41

23

2
0

4623'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.13 Gólok

0.82
 Kapott Gól

0.04  Foglalások

2017/2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2017/2018

19

0

27

3

4
0

1492'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.51
 Kapott Gól

0.27  Foglalások

2016/2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

6

0

1

0

180'

Egész 2016/2017

51

9

57

15

12
1

4512'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.19 Gólok

1.16
 Kapott Gól

0.26  Foglalások

2015/2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2015/2016

51

3

48

14

10
0

4546'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.06 Gólok

0.97
 Kapott Gól

0.21  Foglalások

2014/2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2014/2015

44

3

41

17

9
1

3430'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.08 Gólok

1.1
 Kapott Gól

0.28  Foglalások

2013/2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2013/2014

47

2

50

19

12
0

4084'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.05 Gólok

1.08
 Kapott Gól

0.28  Foglalások

2013 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

3

0

0

0

174'

Egész 2013

4

0

6

0

1
0

354'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

2
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.