Iván Angulo Portrait

Iván Angulo Statiszt.

Nemzeti Válogatott : Orlando City SC
Poszt : Csatár - Bal Szélső
Nemzetiség : Colombia
Birthplace : Tumaco - Colombia
Mez Szám : #77
Kor (Születésnap) : 27 (1999.03.22.)
Magasság : 179cm
Súly : 66kg

2026

2025

2024

2023

2022

2020

2019

2018

Több

2017

2026 és Pályafutás Statisztikák- Iván Angulo

6.86
Átlagos értékelés a(z) MLS-benGól Rang : 160 / 664 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

33

7

5

6

0

0

2898'

2

0

0

0

0

0

180'

Egész 2026

39

7

6

6
0

0

3355'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

153

18

24

21

0

0

11853'

13

1

2

2

0

0

1146'

1

1

0

0

0

0

83'

1

0

0

0

0

0

90'

1

0

0

0

0

0

30'

Egész 10120

260

25

35

34
1

0

18525'

A fentiekben találhatóak Iván Angulo karrier-statisztikái. Iván Angulo összesen 260 mérkőzésen játszott, 25 gólt szerzett, és 24 gólpasszt adott. Iván Angulo a legtöbb mérkőzést a(z) MLS csapatában játszotta, összesen 260 mérkőzést játszott a(z) USA-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a MLS-ben

0.22Gólok 90-ből
7 Összes Gól
76 percentil
0.16Gólpassz 90-ből
5 Összes Gólpassz
75 percentil
0.37G+A Per 90
Összesen 12 Gólhozzájárulás
74 percentil
0.09xG Per 90
1.90 Várható Gólok
45 percentil
0.24xA Per 90
5.08 Várható Gólpasszok
82 percentil
0.19Lapok 90-ből
6 Összes Lap
52 percentil

Iván Angulo Részletes statisztika

MLS Iván Angulo játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések33Nincs adat
99
perc289888 perc/mérkőzés
97
Elkezdett mérkőzések21Nincs adat
95
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok70.22
76
Gól hozzájárulás120.37
74
Hazai gólok20.13
63
Idegenbeli gólok50.3
85
Várható gólok1.900.09
45
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)1.900.09
45
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól414 Percek per GólNincs adatNincs adat

Iván Angulo eddig összesen 33 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) MLS-ben. Ebből 7 gólt szerzett. Otthon 2 gólt, míg idegenben 5 gólt szerzett. Összességében 0.22 gól született 90 percenként. Emellett Iván Angulo összesen 12 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.37 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.09. Ez azt jelenti, hogy Iván Angulo npxG kimenete 1.90, ami a MLS játékosainak 45 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások130.61
36
Kapura lövések
7/ 13
0.33
56
Kapu mellé lövések
6/ 13
0.28
27
Kapufát Talált1 idők0.05
78
Lövések átváltási aránya7.69%Nincs adat
52
Lövés Pontosság53.85%Nincs adat
89
Lövések Szerzett Gólonként13.00Nincs adatNincs adat

Iván Angulo eddig összesen 33 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) MLS-ben. Összesen 13 lövést adott le. Ebből 7 lövés talált kaput, míg a többi, 6 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Iván Angulo lövési pontossága 53.85%. Minden 13.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.61 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz50.16
75
Várható gólpasszok (xA)5.080.24
82
Passzok88741.84
52
Sikeres Passzok
775/ 887
36.56
56
Passzok Teljesítési Aránya87.37%Nincs adat
70
Kulcsfontosságú Passzok341.60
83
Keresztlabdák190.90
53
Sikeres Keresztlabdák
6/ 19
0.28
59
Keresztlabdák Teljesítési Aránya31.58%Nincs adat
78
Percekenkénti Gólpassz580 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Iván Angulo eddig összesen 33 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) MLS-ben. Ebből 5 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Iván Angulo átlagosan körülbelül 41.84 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 87.37. Emellett átlagosan 1.60 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Iván Angulo várható gólpassz (xA) kimenetele 0.24 90 percenként. Ez a statisztika a MLS játékosainak 82 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás773.63
94
Sikres Lefutások311.46
90
Lefutás Sikerességi Arány40.26%Nincs adat
39
Elvett labda160.75
43
Les10.05
46

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok6Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap60.19
52
Percekenkénti Figyelmeztetés483 Perc / LapNincs adat
60
Lapok 0,5 felett39%
57
Elkövetett szabálytalanságok190.90
37
Ellene elkövetett szabálytalanságok241.13
61

Iván Angulo eddig összesen 33 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) MLS-ben. Ebből 6 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.90 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok652.02
13
Percekenként kapott gólok45 PercNincs adat
15
Kapott Gól Nélküli Meccsek412%
25
Belemenés512.41
89
Elhárítások170.80
50
Párbajok2059.67
71
Győztes Párbajok1075.05
76
Megnyert Légbeli Párbajok20.09
4
Lefutották90.42
61
Elrúgások90.42
12
Blokkolt lövések20.09
33
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Iván Angulo még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Amerikai labdarúgókupa Iván Angulo játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések4Nincs adat
94
perc27769 perc/mérkőzés
83
Elkezdett mérkőzések3Nincs adat
90
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
68
Gól hozzájárulás10.32
57
Hazai gólok00
85
Idegenbeli gólok00
81
Várható gólok0.210.07
55
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.210.07
55
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások30.97
59
Kapura lövések
1/ 3
0.32
55
Kapu mellé lövések
2/ 3
0.65
57
Kapufát Talált0 idők0.00
93
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
70
Lövés Pontosság33.33%Nincs adat
66
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz10.32
79
Várható gólpasszok (xA)0.980.32
86
Passzok11437.04
52
Sikeres Passzok
101/ 114
32.82
58
Passzok Teljesítési Aránya88.60%Nincs adat
81
Kulcsfontosságú Passzok51.62
81
Keresztlabdák61.95
74
Sikeres Keresztlabdák
2/ 6
0.65
80
Keresztlabdák Teljesítési Aránya33.33%Nincs adat
80
Percekenkénti Gólpassz277 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás61.95
84
Sikres Lefutások20.65
71
Lefutás Sikerességi Arány33.33%Nincs adat
57
Elvett labda30.97
26
Les00.00
76

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
62
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
62
Lapok 0,5 felett00%
63
Elkövetett szabálytalanságok20.65
32
Ellene elkövetett szabálytalanságok61.95
77

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok61.95
14
Percekenként kapott gólok46 PercNincs adat
24
Kapott Gól Nélküli Meccsek125%
18
Belemenés41.30
65
Elhárítások41.30
74
Párbajok227.15
45
Győztes Párbajok123.90
50
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
20
Lefutották20.65
21
Elrúgások30.97
42
Blokkolt lövések00.00
59
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Leagues Cup Iván Angulo játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
0
perc18090 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések2Nincs adat
34
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
73
Gól hozzájárulás00
57
Hazai gólok00
80
Idegenbeli gólok00
91
Várható gólok0.050.03
35
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.050.03
35
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások10.50
38
Kapura lövések
0/ 1
0.00
49
Kapu mellé lövések
1/ 1
0.50
51
Kapufát Talált0 idők0.00
92
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
74
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
49
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
76
Várható gólpasszok (xA)0.180.09
39
Passzok6834.00
40
Sikeres Passzok
63/ 68
31.50
51
Passzok Teljesítési Aránya92.65%Nincs adat
94
Kulcsfontosságú Passzok10.50
45
Keresztlabdák00.00
37
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
62
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
62
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás63.00
91
Sikres Lefutások10.50
67
Lefutás Sikerességi Arány16.67%Nincs adat
41
Elvett labda31.50
8
Les00.00
76

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
58
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
58
Lapok 0,5 felett00%
59
Elkövetett szabálytalanságok10.50
34
Ellene elkövetett szabálytalanságok31.50
77

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok21
61
Percekenként kapott gólok90 PercNincs adat
65
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
40
Belemenés63.00
94
Elhárítások00.00
24
Párbajok199.50
80
Győztes Párbajok105.00
80
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
25
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
12
Blokkolt lövések00.00
51
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Iván Angulo Statisztikai Elemzése

Iván Angulo egy Csatár , aki ebben a szezonban 33 mérkőzésen jelent meg MLS, és összesen 2898 precet játszott. Iván Angulo átlagosan 0.22 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg 160 a 664 játékos közül a MLS, szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.

A bajnokságban eddig összesen 7 gólt szerzett a szezonban, amivel a 3 helyen áll a MLS csapat Legjobb Góllövők listáján.

Percenként

Minden 414 percenként szerez gólt

Minden 580 percenként ad gólpasszt

Minden 483 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

160 / 664 Játékosok

Gólpassz Rang

178 / 664 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

34

0

4

4

0

0

2411'

6

1

2

1

0

0

536'

Egész 2025

43

1

8

5
0

0

3063'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.15  Gólpassz

0.15  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

39

5

7

4

0

0

3183'

2

0

0

0

0

0

179'

Egész 2024

44

5

8

4
0

0

3593'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.14 Gólok

0.2  Gólpassz

0.11  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

37

6

6

5

0

0

2736'

3

0

0

1

0

0

251'

Egész 2023

43

6

6

6
0

0

3153'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.2 Gólok

0.2  Gólpassz

0.16  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

10

0

2

2

0

0

625'

1

1

0

0

0

0

83'

Egész 2022

48

3

3

7
0

0

3442'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.29  Gólpassz

0.29  Foglalások

2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

0

0

90'

1

0

0

0

0

0

30'

Egész 2020

10

0

0

3
1

0

258'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

2.95  Foglalások

2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2019

5

1

2

1
0

0

413'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.22 Gólok

0.44  Gólpassz

0.22  Foglalások

2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2018

21

2

3

1
0

0

1111'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.16 Gólok

0.24  Gólpassz

0.08  Foglalások

2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2017

8

0

0

1
0

0

218'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0.41  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.