
Diego Arias Statiszt.
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Több
2018
A fentiekben találhatóak Diego Arias karrier-statisztikái. Diego Arias összesen 134 mérkőzésen játszott, 24 gólt szerzett, és 1 gólpasszt adott. Diego Arias a legtöbb mérkőzést a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály) csapatában játszotta, összesen 134 mérkőzést játszott a(z) Chile-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben
Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály) Diego Arias játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 23 | Nincs adat | 76 |
| perc | 1797 | 78 perc/mérkőzés | 80 |
| Elkezdett mérkőzések | 20 | Nincs adat | 78 |
| Beállított mérkőzések | 3 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 4 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 14 | 0.7 | 99 |
| Gól hozzájárulás | 14 | 0.7 | 99 |
| Hazai gólok | 9 | 1.22 | 99 |
| Idegenbeli gólok | 5 | 0.4 | 93 |
| Várható gólok | 9.22 | 0.50 | 98 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 7.12 | 0.39 | 98 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 128 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Diego Arias eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Ebből 14 gólt szerzett. Otthon 9 gólt, míg idegenben 5 gólt szerzett. Összességében 0.7 gól született 90 percenként. Emellett Diego Arias összesen 14 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.7 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.39. Ez azt jelenti, hogy Diego Arias npxG kimenete 7.12, ami a Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály) játékosainak 98 legjobbjai közé helyezi.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 22 | 1.19 | 85 |
| Kapura lövések | 7/ 22 | 0.38 | 81 |
| Kapu mellé lövések | 15/ 22 | 0.81 | 86 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 84 |
| Lövések átváltási aránya | 63.64% | Nincs adat | 95 |
| Lövés Pontosság | 31.82% | Nincs adat | 58 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 1.57 | Nincs adat | Nincs adat |
Diego Arias eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Összesen 22 lövést adott le. Ebből 7 lövés talált kaput, míg a többi, 15 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Diego Arias lövési pontossága 31.82%. Minden 1.57 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.19 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 93 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.26 | 0.01 | 11 |
| Passzok | 120 | 6.49 | 13 |
| Sikeres Passzok | 76/ 120 | 4.11 | 8 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 63.33% | Nincs adat | 6 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 3 | 0.16 | 36 |
| Keresztlabdák | 1 | 0.05 | 21 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 1 | 0.00 | 33 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 33 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Diego Arias egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály) szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 9 | 0.49 | 48 |
| Sikres Lefutások | 5 | 0.27 | 49 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 55.56% | Nincs adat | 55 |
| Elvett labda | 17 | 0.92 | 14 |
| Les | 4 | 0.22 | 91 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 2 | 0.1 | 23 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 899 Perc / Lap | Nincs adat | 90 |
| Lapok 0,5 felett | 2 | 9% | 34 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 9 | 0.49 | 63 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 21 | 1.14 | 96 |
Diego Arias eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.49 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 30 | 1.5 | 15 |
| Percekenként kapott gólok | 60 Perc | Nincs adat | 17 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 4 | 17% | 20 |
| Belemenés | 1 | 0.05 | 36 |
| Elhárítások | 3 | 0.16 | 15 |
| Párbajok | 212 | 11.47 | 84 |
| Győztes Párbajok | 55 | 2.97 | 43 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 21 | 1.14 | 75 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 6 | 0.32 | 41 |
| Blokkolt lövések | 2 | 0.11 | 60 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Diego Arias még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Copa Chile Diego Arias játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 5 | Nincs adat | 47 |
| perc | 291 | 58 perc/mérkőzés | 7 |
| Elkezdett mérkőzések | 3 | Nincs adat | 13 |
| Beállított mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 2 | 0.62 | 96 |
| Gól hozzájárulás | 2 | 0.62 | 87 |
| Hazai gólok | 1 | 0.51 | 89 |
| Idegenbeli gólok | 1 | 0.79 | 95 |
| Várható gólok | 1.62 | 0.50 | 97 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 1.62 | 0.50 | 98 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 146 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 7 | 2.16 | 99 |
| Kapura lövések | 2/ 7 | 0.62 | 95 |
| Kapu mellé lövések | 5/ 7 | 1.55 | 99 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 98 |
| Lövések átváltási aránya | 28.57% | Nincs adat | 82 |
| Lövés Pontosság | 28.57% | Nincs adat | 77 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 3.50 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 69 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.03 | 0.01 | 39 |
| Passzok | 17 | 5.26 | 51 |
| Sikeres Passzok | 13/ 17 | 4.02 | 52 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 76.47% | Nincs adat | 66 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 0 | 0.00 | 64 |
| Keresztlabdák | 0 | 0.00 | 63 |
| Sikeres Keresztlabdák | 0/ 0 | 0.00 | 79 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 0.00% | Nincs adat | 79 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 0 | 0.00 | 61 |
| Sikres Lefutások | 0 | 0.00 | 72 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 0.00% | Nincs adat | 72 |
| Elvett labda | 2 | 0.62 | 6 |
| Les | 1 | 0.31 | 95 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 41 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 41 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 44 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 1 | 0.31 | 74 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 1 | 0.31 | 77 |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 7 | 2.16 | 3 |
| Percekenként kapott gólok | 42 Perc | Nincs adat | 5 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 2 | 40% | 73 |
| Belemenés | 0 | 0.00 | 60 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 67 |
| Párbajok | 6 | 1.86 | 67 |
| Győztes Párbajok | 3 | 0.93 | 69 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 2 | 0.62 | 93 |
| Lefutották | 0 | 0.00 | 99 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 55 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 84 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Diego Arias egy Csatár , aki ebben a szezonban 23 mérkőzésen jelent meg Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály), és összesen 1797 precet játszott. Diego Arias átlagosan 0.7 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg 5 a 342 játékos közül a Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály), szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.
A bajnokságban eddig összesen 14 gólt szerzett a szezonban, amivel a 1 helyen áll a Chilei labdarúgó-bajnokság (másodosztály) csapat Legjobb Góllövők listáján.
Percenként
Minden 128 percenként szerez gólt
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.15 Gólok
0.15 Gólpassz
0.6 Foglalások
2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0.65 Foglalások
2023 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0.61 Foglalások
2022 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.24 Gólok
0 Gólpassz
0.08 Foglalások
2021 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.41 Gólok
0 Gólpassz
0.41 Foglalások
2020 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.16 Gólok
0 Gólpassz
0.63 Foglalások
2019 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások
2018 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások