Benjamin Alejandro Ramirez Castillo Statiszt.
2026
2025
A fentiekben találhatóak Benjamin Alejandro Ramirez Castillo karrier-statisztikái. Benjamin Alejandro Ramirez Castillo összesen 13 mérkőzésen játszott, 0 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Benjamin Alejandro Ramirez Castillo a legtöbb mérkőzést a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály) csapatában játszotta, összesen 13 mérkőzést játszott a(z) Chile-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben
Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály) Benjamin Alejandro Ramirez Castillo játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 4 | Nincs adat | 5 |
| perc | 148 | 37 perc/mérkőzés | 0 |
| Elkezdett mérkőzések | 3 | Nincs adat | 11 |
| Beállított mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 1 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 55 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 | 42 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 65 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 76 |
| Várható gólok | 0.40 | 0.24 | 75 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.40 | 0.24 | 76 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Benjamin Alejandro Ramirez Castillo eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 5 | 3.04 | 94 |
| Kapura lövések | 2/ 5 | 1.22 | 94 |
| Kapu mellé lövések | 3/ 5 | 1.82 | 93 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 87 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 55 |
| Lövés Pontosság | 40.00% | Nincs adat | 74 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Benjamin Alejandro Ramirez Castillo eddig összesen 4 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Összesen 5 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 3 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Benjamin Alejandro Ramirez Castillo lövési pontossága 40.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 3.04 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 | 66 |
| Várható gólpasszok (xA) | 0.13 | 0.08 | 38 |
| Passzok | 51 | 31.01 | 40 |
| Sikeres Passzok | 39/ 51 | 23.72 | 39 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 76.47% | Nincs adat | 41 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 1 | 0.61 | 46 |
| Keresztlabdák | 3 | 1.82 | 59 |
| Sikeres Keresztlabdák | 1/ 3 | 0.61 | 67 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 33.33% | Nincs adat | 78 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Benjamin Alejandro Ramirez Castillo egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 6 | 3.65 | 95 |
| Sikres Lefutások | 2 | 1.22 | 84 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 33.33% | Nincs adat | 38 |
| Elvett labda | 2 | 1.22 | 19 |
| Les | 0 | 0.00 | 56 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 | 23 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat | 23 |
| Lapok 0,5 felett | 0 | 0% | 25 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 0 | 0.00 | 8 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 2 | 1.22 | 70 |
Benjamin Alejandro Ramirez Castillo nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály) szezonban.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 6 | 3.65 | 0 |
| Percekenként kapott gólok | 25 Perc | Nincs adat | 1 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 1 | 25% | 41 |
| Belemenés | 2 | 1.22 | 45 |
| Elhárítások | 0 | 0.00 | 13 |
| Párbajok | 15 | 9.12 | 52 |
| Győztes Párbajok | 7 | 4.26 | 45 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 1 | 0.61 | 27 |
| Lefutották | 1 | 0.61 | 39 |
| Elrúgások | 0 | 0.00 | 3 |
| Blokkolt lövések | 0 | 0.00 | 36 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Benjamin Alejandro Ramirez Castillo még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
Benjamin Alejandro Ramirez Castillo egy Középpályás , aki ebben a szezonban 4 mérkőzésen jelent meg Chilei labdarúgó-bajnokság (első osztály), és összesen 148 precet játszott. Benjamin Alejandro Ramirez Castillo átlagosan 0 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.
Benjamin Alejandro Ramirez Castillo összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 13 helyen áll a CD Cobresal csapat Legjobb Góllövők listájában.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Nincs Gólpassz
Nincs Figyelmeztetés
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
0 Foglalások