Tinga Portrait

Tinga Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Jobb Hátvéd
Nemzetiség : Brazília
Láb : Jobb Lábas
Mez Szám : #2
Kor (Születésnap) : 32 (1993.09.01.)
Magasság : 179cm
Súly : 78kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Több

2018

2017

2016

2015

2014

2026 és Pályafutás Statisztikák- Tinga

5.72
Átlagos értékelés a(z) Brazil Seria A-benKapott Gólok Rangja : 94 / 136 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

11

0

13

1

0

0

863'

2

0

0

1

0

0

95'

1

0

0

1

0

0

11'

5

0

5

2

0

0

424'

Egész 2026

19

0

18

5

0
0

1393'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

186

9

179

56

14

1

14276'

91

2

68

37

11

0

7191'

31

1

12

20

3

0

2526'

25

2

20

10

2

0

2075'

19

2

8

10

2

0

1411'

19

1

15

5

1

0

1330'

14

1

10

5

0

0

1260'

5

0

5

2

0

0

424'

Egész 16180

398

18

325

147

36
1

31126'

A fentiekben találhatóak Tinga karrier-statisztikái. Tinga összesen 398 mérkőzésen játszott, 18 gólt szerzett, és 13 gólpasszt adott. Tinga a legtöbb mérkőzést a(z) Brazil Seria A csapatában játszotta, összesen 398 mérkőzést játszott a(z) Brazília-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Brazil Seria A-ben

1.36Kapott gólok / 90'
13 Gólok 11 Mérkőzésekben
30th percentil
9%Kapott Gól Nélküli Meccsek
1 Kapott gól nélküli meccsek 11 Mérkőzésekben
23rd percentil
0.00Lapok 90-ből
0 Összes Lap
20th percentil

Tinga Részletes statisztika

Brazil Seria A Tinga játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések11Nincs adat
49
perc86378 perc/mérkőzés
61
Éves Fizetés€300,000Nincs adat
33
Elkezdett mérkőzések10Nincs adat
65
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések3Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok131.36
30
Percekenként kapott gólok66 PercNincs adat
30
Kapott Gól Nélküli Meccsek19%
23
Belemenés111.15
43
Elhárítások141.46
89
Párbajok818.45
51
Győztes Párbajok444.59
57
Megnyert Légbeli Párbajok222.29
88
Lefutották111.15
15
Elrúgások343.55
78
Blokkolt lövések101.04
95
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Tinga védőként eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) Brazil Seria A 2026 szezonban. Ebből 13 gólt kapott, és 1 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Tinga a pályán van, csapata minden 66 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.15 labdaelvételt és 1.46 szerelést hajtott végre minden meccsen. Tinga ugyanebben az időszakban közel 3.55 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
20
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
20
Lapok 0,5 felett00%
22
Elkövetett szabálytalanságok20.21
8
Ellene elkövetett szabálytalanságok60.63
33

Tinga nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Brazil Seria A szezonban.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
50
Gól hozzájárulás20.21
62
Hazai gólok00
62
Idegenbeli gólok00
69
Várható gólok0.330.03
25
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.330.03
26
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Tinga eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) Brazil Seria A-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások40.42
24
Kapura lövések
2/ 4
0.21
41
Kapu mellé lövések
2/ 4
0.21
17
Kapufát Talált0 idők0.00
83
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
52
Lövés Pontosság50.00%Nincs adat
89
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Tinga eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Brazil Seria A-ben. Összesen 4 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 2 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Tinga lövési pontossága 50.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.42 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz20.21
88
Várható gólpasszok (xA)1.950.20
77
Passzok30131.39
36
Sikeres Passzok
212/ 301
22.11
28
Passzok Teljesítési Aránya70.43%Nincs adat
7
Kulcsfontosságú Passzok90.94
56
Keresztlabdák161.67
63
Sikeres Keresztlabdák
6/ 16
0.63
77
Keresztlabdák Teljesítési Aránya37.50%Nincs adat
86
Percekenkénti Gólpassz432 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Tinga eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Brazil Seria A-ben. Ebből 2 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Tinga átlagosan körülbelül 31.39 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 70.43. Emellett átlagosan 0.94 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Tinga várható gólpassz (xA) kimenetele 0.20 90 percenként. Ez a statisztika a Brazil Seria A játékosainak 77 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás80.83
44
Sikres Lefutások50.52
53
Lefutás Sikerességi Arány62.50%Nincs adat
72
Elvett labda30.31
65
Les00.00
55

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Tinga még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Brazil Kupa Tinga játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
0
perc9548 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€300,000Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések2Nincs adat
3
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
0
Kapott Gól Nélküli Meccsek150%
81
Belemenés10.95
69
Elhárítások21.89
99
Párbajok1312.32
99
Győztes Párbajok76.63
99
Megnyert Légbeli Párbajok21.89
97
Lefutották21.89
0
Elrúgások32.84
79
Blokkolt lövések10.95
97
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Tinga védőként eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) Brazil Seria A 2026 szezonban. Ebből 13 gólt kapott, és 1 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Tinga a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.95 labdaelvételt és 1.89 szerelést hajtott végre minden meccsen. Tinga ugyanebben az időszakban közel 2.84 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
48
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
48
Lapok 0,5 felett00%
41
Elkövetett szabálytalanságok00.00
10
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
31

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
67
Gól hozzájárulás00
62
Hazai gólok00
86
Idegenbeli gólok00
81
Várható gólok0.000.00
21
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
24
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
28
Kapura lövések
0/ 0
0.00
45
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
41
Kapufát Talált0 idők0.00
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
76
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
45
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
86
Várható gólpasszok (xA)0.060.06
76
Passzok3230.32
93
Sikeres Passzok
23/ 32
21.79
83
Passzok Teljesítési Aránya71.88%Nincs adat
17
Kulcsfontosságú Passzok00.00
45
Keresztlabdák10.95
83
Sikeres Keresztlabdák
0/ 1
0.00
62
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
62
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás43.79
99
Sikres Lefutások43.79
99
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda10.95
7
Les00.00
83

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Cearense 1 Tinga játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
0
perc1111 perc/mérkőzés
0
Éves Fizetés€300,000Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések0Nincs adat
0
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
3
Kapott Gól Nélküli Meccsek1100%
99
Belemenés18.18
99
Elhárítások00.00
9
Párbajok216.36
99
Győztes Párbajok216.36
99
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
8
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
4
Blokkolt lövések00.00
46
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Tinga védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Brazil Seria A 2026 szezonban. Ebből 13 gólt kapott, és 1 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Tinga a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 8.18 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Tinga ugyanebben az időszakban közel 0.00 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
32
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
32
Lapok 0,5 felett00%
39
Elkövetett szabálytalanságok00.00
11
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
6

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
70
Gól hozzájárulás00
62
Hazai gólok00
83
Idegenbeli gólok00
82
Várható gólok0.000.00
17
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
19
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
17
Kapura lövések
0/ 0
0.00
38
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
21
Kapufát Talált0 idők0.00
94
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
70
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
38
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
81
Várható gólpasszok (xA)0.000.00
0
Passzok18.18
0
Sikeres Passzok
1/ 1
8.18
1
Passzok Teljesítési Aránya100.00%Nincs adat
99
Kulcsfontosságú Passzok00.00
16
Keresztlabdák18.18
99
Sikeres Keresztlabdák
0/ 1
0.00
42
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
42
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás18.18
99
Sikres Lefutások18.18
99
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda00.00
99
Les00.00
63

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Paranaense 1 Tinga játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések5Nincs adat
39
perc42485 perc/mérkőzés
48
Éves Fizetés€300,000Nincs adat
99
Elkezdett mérkőzések5Nincs adat
55
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok51.06
41
Percekenként kapott gólok85 PercNincs adat
42
Kapott Gól Nélküli Meccsek240%
61
Belemenés00.00
96
Elhárítások00.00
87
Párbajok00.00
74
Győztes Párbajok00.00
74
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
81
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
85
Blokkolt lövések00.00
97
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Tinga védőként eddig összesen 5 mérkőzésen játszott a(z) Brazil Seria A 2026 szezonban. Ebből 13 gólt kapott, és 1 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Tinga a pályán van, csapata minden 85 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.00 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Tinga ugyanebben az időszakban közel 0.00 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
40
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
40
Lapok 0,5 felett00%
44
Elkövetett szabálytalanságok00.00
85
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
90

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
64
Gól hozzájárulás00
61
Hazai gólok00
78
Idegenbeli gólok00
78
Várható gólok0.000.00
62
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
64
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
89
Kapura lövések
0/ 0
0.00
95
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
93
Kapufát Talált0 idők0.00
99
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
94
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
95
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
90
Várható gólpasszok (xA)0.000.00
79
Passzok00.00
72
Sikeres Passzok
0/ 0
0.00
72
Passzok Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
72
Kulcsfontosságú Passzok00.00
90
Keresztlabdák00.00
90
Sikeres Keresztlabdák
0/ 0
0.00
97
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
97
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
86
Sikres Lefutások00.00
87
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
87
Elvett labda00.00
99
Les00.00
98

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Tinga Statisztikai Elemzése

Tinga egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 11 mérkőzésen jelent meg Brazil Seria A, és összesen 863 precet játszott. Tinga átlagosan 1.36 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 9%. Ami azt jelenti, hogy Tinga a 11 mérkőzésből amikben játszott, 1 kapott gól nélküli meccs lett.

Tinga összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 19 helyezi őt a Coritiba FBC legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Minden 432 percenként ad gólpasszt

Minden 0 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

253 / 372 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

94 / 136 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

11

1

14

3

1

0

750'

1

0

1

0

0

0

90'

8

0

3

4

0

0

579'

Egész 2025

24

1

21

9

1
0

1705'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.12 Gólok

1.68
 Kapott Gól

0.12  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

29

2

23

10

5

1

2149'

3

0

2

1

0

0

270'

3

0

3

2

0

0

270'

Egész 2024

43

2

36

15

5
1

3257'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.08 Gólok

0.96
 Kapott Gól

0.25  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

31

1

30

8

0

0

2583'

4

0

5

1

2

0

360'

1

0

3

0

1

0

90'

Egész 2023

56

2

48

18

6
0

4524'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

1.05
 Kapott Gól

0  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

17

0

12

6

3

0

1174'

3

0

0

3

0

0

270'

Egész 2022

27

1

20

10

6
0

1987'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.92
 Kapott Gól

0.23  Foglalások

2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

36

1

38

13

3

0

3098'

1

0

0

1

0

0

90'

8

0

4

4

1

0

720'

Egész 2021

47

1

42

20

4
0

4088'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.03 Gólok

1.1
 Kapott Gól

0.09  Foglalások

2020 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

28

0

25

10

2

0

1839'

5

1

2

3

1

0

406'

2

1

3

0

0

0

157'

Egész 2020

40

3

32

14

3
0

2708'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.22
 Kapott Gól

0.1  Foglalások

2019 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

23

4

24

5

0

0

1820'

6

0

0

6

0

0

540'

2

0

1

1

0

0

124'

Egész 2019

31

4

25

12

0
0

2484'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.2 Gólok

1.19
 Kapott Gól

0  Foglalások

2018 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

32

2

21

11

3

0

2636'

Egész 2018

32

2

21

11

3
0

2636'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

0.72
 Kapott Gól

0.1  Foglalások

2017 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

21

0

19

7

5

0

1772'

Egész 2017

21

0

19

7

5
0

1772'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.97
 Kapott Gól

0.25  Foglalások

2016 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

20

0

13

10

2

0

1362'

2

0

1

1

0

0

180'

Egész 2016

22

0

14

11

2
0

1542'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.86
 Kapott Gól

0.13  Foglalások

2015 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

14

1

10

5

0

0

1260'

4

1

4

1

0

0

349'

Egész 2015

18

2

14

6

0
0

1609'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.07 Gólok

0.71
 Kapott Gól

0  Foglalások

2014 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

18

0

15

9

1

0

1421'

Egész 2014

18

0

15

9

1
0

1421'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.95
 Kapott Gól

0.06  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.