Jackson Tchatchoua Portrait

Jackson Tchatchoua Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Jobb Hátvéd
Nemzetiség : Belgium
Birthplace : Belgium - Belgium
Mez Szám : #38
Kor (Születésnap) : 25 (2001.06.22.)
Magasság : 180cm
Súly : 76kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Jackson Tchatchoua

6.66
Átlagos értékelés a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-benKapott Gólok Rangja : 81 / 188 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026/2027

12

0

10

2

1
0

813'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

31

0

32

4

3

0

1837'

3

0

3

1

1

0

270'

2

0

4

0

1

0

180'

2

0

0

1

1

0

74'

Egész 2025/2026

70

0

62

16

8
0

4816'

A fentiekben találhatóak Jackson Tchatchoua karrier-statisztikái. Jackson Tchatchoua összesen 70 mérkőzésen játszott, 0 gólt szerzett, és 1 gólpasszt adott. Jackson Tchatchoua a legtöbb mérkőzést a(z) Premier League csapatában játszotta, összesen 70 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben

1.24Kapott gólok / 90'
10 Gólok 9 Mérkőzésekben
59th percentil
11%Kapott Gól Nélküli Meccsek
1 Kapott gól nélküli meccsek 9 Mérkőzésekben
22nd percentil
0.00Lapok 90-ből
0 Összes Lap
27th percentil

Jackson Tchatchoua Részletes statisztika

Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) Jackson Tchatchoua játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések9Nincs adat
23
perc72380 perc/mérkőzés
43
Elkezdett mérkőzések8Nincs adat
45
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok101.24
59
Percekenként kapott gólok72 PercNincs adat
59
Kapott Gól Nélküli Meccsek111%
22
Belemenés131.62
64
Elhárítások60.75
48
Párbajok587.22
26
Győztes Párbajok334.11
40
Megnyert Légbeli Párbajok121.49
64
Lefutották60.75
25
Elrúgások334.11
79
Blokkolt lövések20.25
51
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Jackson Tchatchoua védőként eddig összesen 9 mérkőzésen játszott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) 2026/2027 szezonban. Ebből 10 gólt kapott, és 1 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Jackson Tchatchoua a pályán van, csapata minden 72 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 1.62 labdaelvételt és 0.75 szerelést hajtott végre minden meccsen. Jackson Tchatchoua ugyanebben az időszakban közel 4.11 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
27
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
27
Lapok 0,5 felett00%
27
Elkövetett szabálytalanságok20.25
10
Ellene elkövetett szabálytalanságok40.50
24

Jackson Tchatchoua nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) szezonban.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
49
Gól hozzájárulás00
33
Hazai gólok00
62
Idegenbeli gólok00
67
Várható gólok0.120.01
15
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.120.01
15
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Jackson Tchatchoua eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások20.25
15
Kapura lövések
0/ 2
0.00
22
Kapu mellé lövések
2/ 2
0.25
20
Kapufát Talált0 idők0.00
81
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
49
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
22
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Jackson Tchatchoua eddig összesen 9 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály)-ben. Összesen 2 lövést adott le. Ebből 0 lövés talált kaput, míg a többi, 2 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Jackson Tchatchoua lövési pontossága 0.00%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.25 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
52
Várható gólpasszok (xA)0.630.08
26
Passzok30437.84
53
Sikeres Passzok
242/ 304
30.12
55
Passzok Teljesítési Aránya79.61%Nincs adat
50
Kulcsfontosságú Passzok50.62
38
Keresztlabdák374.61
89
Sikeres Keresztlabdák
11/ 37
1.37
93
Keresztlabdák Teljesítési Aránya29.73%Nincs adat
79
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Jackson Tchatchoua egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás60.75
47
Sikres Lefutások40.50
60
Lefutás Sikerességi Arány66.67%Nincs adat
84
Elvett labda50.62
53
Les00.00
40

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Jackson Tchatchoua még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Angol labdarúgó-ligakupa Jackson Tchatchoua játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések2Nincs adat
0
perc8040 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések1Nincs adat
0
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
99
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
0
Kapott Gól Nélküli Meccsek150%
17
Belemenés22.25
91
Elhárítások11.12
83
Párbajok89.00
57
Győztes Párbajok33.38
39
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
17
Lefutották00.00
99
Elrúgások33.38
61
Blokkolt lövések00.00
43
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Jackson Tchatchoua védőként eddig összesen 2 mérkőzésen játszott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) 2026/2027 szezonban. Ebből 10 gólt kapott, és 1 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Jackson Tchatchoua a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 2.25 labdaelvételt és 1.12 szerelést hajtott végre minden meccsen. Jackson Tchatchoua ugyanebben az időszakban közel 3.38 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok1Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap11.13
99
Percekenkénti Figyelmeztetés80 Perc / LapNincs adat
58
Lapok 0,5 felett150%
96
Elkövetett szabálytalanságok33.38
99
Ellene elkövetett szabálytalanságok11.12
74

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
75
Gól hozzájárulás00
42
Hazai gólok00
75
Idegenbeli gólok00
92
Várható gólok0.050.06
52
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.050.06
52
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások11.12
65
Kapura lövések
0/ 1
0.00
43
Kapu mellé lövések
1/ 1
1.12
74
Kapufát Talált0 idők0.00
87
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
70
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
43
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
58
Várható gólpasszok (xA)0.040.04
17
Passzok2528.12
39
Sikeres Passzok
21/ 25
23.62
57
Passzok Teljesítési Aránya84.00%Nincs adat
96
Kulcsfontosságú Passzok00.00
26
Keresztlabdák11.12
74
Sikeres Keresztlabdák
0/ 1
0.00
65
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
65
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás22.25
78
Sikres Lefutások00.00
35
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
35
Elvett labda00.00
99
Les00.00
65

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Africa Cup of Nations Qualification Jackson Tchatchoua játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
-1
perc1010 perc/mérkőzés
-1
Elkezdett mérkőzések0Nincs adat
-1
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
-1
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
-1
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
-1
Belemenés19.00
-1
Elhárítások00.00
-1
Párbajok327.00
-1
Győztes Párbajok218.00
-1
Megnyert Légbeli Párbajok19.00
-1
Lefutották00.00
-1
Elrúgások00.00
-1
Blokkolt lövések00.00
-1
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
-1

Jackson Tchatchoua védőként eddig összesen 1 mérkőzésen játszott a(z) Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály) 2026/2027 szezonban. Ebből 10 gólt kapott, és 1 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Jackson Tchatchoua a pályán van, csapata minden 0 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 9.00 labdaelvételt és 0.00 szerelést hajtott végre minden meccsen. Jackson Tchatchoua ugyanebben az időszakban közel 0.00 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
-1
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
-1
Lapok 0,5 felett00%
-1
Elkövetett szabálytalanságok00.00
-1
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
-1

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
-1
Gól hozzájárulás00
-1
Hazai gólok00
-1
Idegenbeli gólok00
-1
Várható gólok0.000.00
-1
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.000.00
-1
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások00.00
-1
Kapura lövések
0/ 0
0.00
-1
Kapu mellé lövések
0/ 0
0.00
-1
Kapufát Talált0 idők0.00
-1
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
-1
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
-1
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
-1
Várható gólpasszok (xA)0.010.09
-1
Passzok436.00
-1
Sikeres Passzok
3/ 4
27.00
-1
Passzok Teljesítési Aránya75.00%Nincs adat
-1
Kulcsfontosságú Passzok00.00
-1
Keresztlabdák19.00
-1
Sikeres Keresztlabdák
0/ 1
0.00
-1
Keresztlabdák Teljesítési Aránya0.00%Nincs adat
-1
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás00.00
-1
Sikres Lefutások00.00
-1
Lefutás Sikerességi Arány0.00%Nincs adat
-1
Elvett labda00.00
-1
Les00.00
-1

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Jackson Tchatchoua Statisztikai Elemzése

Jackson Tchatchoua egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 9 mérkőzésen jelent meg Angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály), és összesen 723 precet játszott. Jackson Tchatchoua átlagosan 1.24 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 11%. Ami azt jelenti, hogy Jackson Tchatchoua a 9 mérkőzésből amikben játszott, 1 kapott gól nélküli meccs lett.

Jackson Tchatchoua összesen 0 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 22 helyezi őt a Wolverhampton Wanderers FC legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

229 / 434 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

81 / 188 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

31

0

32

4

3

0

1837'

Egész 2025/2026

46

0

43

10

5
0

3045'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1.57
 Kapott Gól

0.15  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

3

0

3

1

1

0

270'

1

0

2

0

1

0

90'

Egész 2024/2025

10

0

7

5

2
0

856'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

1
 Kapott Gól

0.33  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

2

0

0

0

90'

Egész 2024

1

0

2

0

0
0

90'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

2
 Kapott Gól

0  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

0

1

0

2'

Egész 2022/2023

2

0

0

0

1
0

92'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

1

0

0

1

0

0

72'

Egész 2022

1

0

0

1

0
0

72'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0
 Kapott Gól

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.