Facundo Lencioni Portrait

Facundo Lencioni Statiszt.

Poszt : Csatár - Bal Szélső
Nemzetiség : Argentina
Birthplace : Argentina - Argentina
Mez Szám : #26
Kor (Születésnap) : 25 (2001.02.14.)
Magasság : 180cm

2026

2025

2024

2023

2026 és Pályafutás Statisztikák- Facundo Lencioni

7.16
Átlagos értékelés a(z) Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály)-benGól Rang : 129 / 657 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026

23

4

7

5
0

0

1976'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

4

0

0

0

0

0

208'

Egész 2025

69

14

14

11
0

0

5178'

A fentiekben találhatóak Facundo Lencioni karrier-statisztikái. Facundo Lencioni összesen 69 mérkőzésen játszott, 14 gólt szerzett, és 6 gólpasszt adott. Facundo Lencioni a legtöbb mérkőzést a(z) Argentin labdarúgó-bajnokság (másodosztály) csapatában játszotta, összesen 69 mérkőzést játszott a(z) Argentína-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben

0.18Gólok 90-ből
4 Összes Gól
82 percentil
0.32Gólpassz 90-ből
7 Összes Gólpassz
97 percentil
0.50G+A Per 90
Összesen 11 Gólhozzájárulás
93 percentil
0.22xG Per 90
4.22 Várható Gólok
76 percentil
0.32xA Per 90
5.98 Várható Gólpasszok
97 percentil
0.23Lapok 90-ből
5 Összes Lap
54 percentil

Facundo Lencioni Részletes statisztika

Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály) Facundo Lencioni játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések23Nincs adat
94
perc197686 perc/mérkőzés
95
Elkezdett mérkőzések20Nincs adat
93
Beállított mérkőzések0Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések2Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok40.18
82
Gól hozzájárulás110.5
93
Hazai gólok10.09
67
Idegenbeli gólok30.27
87
Várható gólok4.220.22
76
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)4.220.22
78
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól494 Percek per GólNincs adatNincs adat

Facundo Lencioni eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 4 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 3 gólt szerzett. Összességében 0.18 gól született 90 percenként. Emellett Facundo Lencioni összesen 11 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.5 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.22. Ez azt jelenti, hogy Facundo Lencioni npxG kimenete 4.22, ami a Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály) játékosainak 78 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások482.53
91
Kapura lövések
13/ 48
0.69
80
Kapu mellé lövések
35/ 48
1.85
94
Kapufát Talált0 idők0.00
77
Lövések átváltási aránya4.17%Nincs adat
55
Lövés Pontosság27.08%Nincs adat
45
Lövések Szerzett Gólonként24.00Nincs adatNincs adat

Facundo Lencioni eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Összesen 48 lövést adott le. Ebből 13 lövés talált kaput, míg a többi, 35 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Facundo Lencioni lövési pontossága 27.08%. Minden 24.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 2.53 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz70.32
97
Várható gólpasszok (xA)5.980.32
97
Passzok51327.06
35
Sikeres Passzok
378/ 513
19.94
37
Passzok Teljesítési Aránya73.68%Nincs adat
37
Kulcsfontosságú Passzok452.37
97
Keresztlabdák884.64
90
Sikeres Keresztlabdák
26/ 88
1.37
94
Keresztlabdák Teljesítési Aránya29.55%Nincs adat
71
Percekenkénti Gólpassz282 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Facundo Lencioni eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 7 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Facundo Lencioni átlagosan körülbelül 27.06 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 73.68. Emellett átlagosan 2.37 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Facundo Lencioni várható gólpassz (xA) kimenetele 0.32 90 percenként. Ez a statisztika a Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály) játékosainak 97 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás623.27
87
Sikres Lefutások321.69
90
Lefutás Sikerességi Arány51.61%Nincs adat
67
Elvett labda392.06
6
Les20.11
60

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok5Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap50.23
54
Percekenkénti Figyelmeztetés395 Perc / LapNincs adat
62
Lapok 0,5 felett522%
76
Elkövetett szabálytalanságok191.00
41
Ellene elkövetett szabálytalanságok251.32
67

Facundo Lencioni eddig összesen 23 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály)-ben. Ebből 5 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.00 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok241.09
35
Percekenként kapott gólok82 PercNincs adat
34
Kapott Gól Nélküli Meccsek730%
36
Belemenés351.85
61
Elhárítások100.53
32
Párbajok22511.87
73
Győztes Párbajok1025.38
62
Megnyert Légbeli Párbajok130.69
27
Lefutották231.21
14
Elrúgások140.74
22
Blokkolt lövések40.21
55
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Facundo Lencioni még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Facundo Lencioni Statisztikai Elemzése

Facundo Lencioni egy Csatár , aki ebben a szezonban 23 mérkőzésen jelent meg Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály), és összesen 1976 precet játszott. Facundo Lencioni átlagosan 0.18 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg 129 a 657 játékos közül a Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály), szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.

A bajnokságban eddig összesen 4 gólt szerzett a szezonban, amivel a 2 helyen áll a Argentin labdarúgó-bajnokság (első osztály) csapat Legjobb Góllövők listáján.

Percenként

Minden 494 percenként szerez gólt

Minden 282 percenként ad gólpasszt

Minden 395 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

129 / 657 Játékosok

Gólpassz Rang

23 / 657 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

0

0

0

154'

Egész 2025

35

10

6

5
0

0

2837'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.34 Gólok

0.2  Gólpassz

0.17  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024

10

0

1

1
0

0

335'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.29  Gólpassz

0.29  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2023

1

0

0

0
0

0

30'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.