Loading

H2O Purépechas FC (Club Atlético Morelia II) logo
0.70
DDLDW
H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II
1.90
WDWDD
Aguacateros Club Deportivo Uruapan
Aguacateros Club Deportivo Uruapan logo
Az utolsó 10 statisztika megjelenítése, mert ez egy szezon eleji mérkőzés. Szezon statisztika megjelenítése

Fej-fej melletti statisztikák / Előző eredmények - H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II ellen Aguacateros Club Deportivo Uruapan

1
Meccsek

100%
0%
0%

1 Győzelem

A H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II vs Aguacateros Club Deportivo Uruapan head to head nyilvántartása azt mutatja, hogy a 1 mérkőzése közül a H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II nyert 1 alkalommal, a Aguacateros Club Deportivo Uruapan pedig 0 alkalommal. 0 mérkőzés végződött döntetlennel H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II és Aguacateros Club Deportivo Uruapan között.

0%1,5 Felett
0 / 1 Meccsek
0%2,5 Felett
0 / 1 Meccsek
0%3,5 Felett
0 / 1 Meccsek
0%BTTS
0 / 1 Meccsek
100%Kapott Gól Nélküli Meccsek
H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II
0%Kapott Gól Nélküli Meccsek
Aguacateros Club Deportivo Uruapan

H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II ellen Aguacateros Club Deportivo Uruapan Előző eredmények

Összes Előrejelzés- H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II ellen Aguacateros Club Deportivo Uruapan

40%2,5 Felett
Liga Átlag : 64%
60%1,5 Felett
Liga Átlag : 81%
45%BTTS
Liga Átlag : 53%
2Gól / Meccs
Liga Átlag : 3.45
1.5 feletti, 1.FI/2.FI és több
8.5 és 9.5 felett és még több

*Átlagos statisztikák H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II és Aguacateros Club Deportivo Uruapan között a jelenlegi szezonban

Mit jelentenek ezek a statisztikai kifejezések? Olvasd el a Szójegyzéket
Forma - Összes
 
Forma - Összes
H2O Purépechas FC (Club Atlético Morelia II) Logo
0.70
  • D
  • D
  • L
  • D
  • W
  • Mind

  • Hazai

  • Vendég

H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II
Furia Azul FC

2025/2026

CdF Charales de Chapala
H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II
H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II
CdF Charales de Chapala
H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II
La Piedad Imperial FC
CD Delfines de Abasolo
H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II
  • Előző

  • Következő

Aguacateros Club Deportivo Uruapan logoAguacateros Club Deportivo Uruapan +171% better százalékkal jobb Pontok meccsenként tekintetében

1.90
  • W
  • D
  • W
  • D
  • D
Aguacateros Club Deportivo Uruapan Logo
  • Mind

  • Hazai

  • Vendég

Club Atletico Valladolid
Aguacateros Club Deportivo Uruapan

2025/2026

Aguacateros CDU
Dragones de Oaxaca
Caja Oblatos CFD
Aguacateros CDU

2026

Tigres de Alica FC II
Aguacateros Club Deportivo Uruapan
Aguacateros Club Deportivo Uruapan
Club Deportivo Mexiquense FC
  • Előző

  • Következő

Szerzett Gólok Ki fog több gólt szerezni?

Aguacateros Club Deportivo Uruapan +183% better százalékkal jobb Szerzett Gólok tekintetében

H2O Purépechas
0.6 Gól / Meccs

H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II (Hazai)

Aguacateros CDU
1.7 Gól / Meccs

Aguacateros Club Deportivo Uruapan (Vendég)

Játékonként szerzett gólH2O PurépechasAguacateros CDU
0,5 Felett50%70%
1,5 Felett10%70%
2,5 Felett0%30%
3,5 Felett0%0%
Nem sikerült pontot szerezni50%30%
Betalált az 1.FI/2.FI-benH2O PurépechasAguacateros CDU
Gólt szerzett az 1. félidőben0%40%
Gólt szerzett az 2. félidőben0%40%
Mindkét félidőben szerzett gólt0%40%
Gólátlag az 1. félidőben00.6
Gólátlag az 2. félidőben0.000.40

* A statisztikák tartalmazzák a H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II és Aguacateros Club Deportivo Uruapan hazai és idegenbeli meccseit is.

Kapott Gólok Ki fog gólt kapni?

Aguacateros Club Deportivo Uruapan +25% better százalékkal jobb Kapott Gólok tekintetében

H2O Purépechas
1.2 Kapott / meccs

H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II (Hazai)

Aguacateros CDU
0.9 Kapott / meccs

Aguacateros Club Deportivo Uruapan (Vendég)

Kapott Gólt / MeccsH2O PurépechasAguacateros CDU
0,5 Felett70%50%
1,5 Felett20%30%
2,5 Felett20%10%
3,5 Felett10%0%
Kapott Gól Nélküli Meccsek30%50%
Kapott gólok 1./2. FélidőH2O PurépechasAguacateros CDU
1.Félidőben Gól Nélküli Meccs50%100%
2.Félidőben Gól Nélküli Meccs100%100%
1.Félidőben Kapott Gólok Átlaga0.50
2.Félidőben Kapott Gólok Átlaga0.000.00

* A kapott gólok adatai magukba foglalják mind H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II, mind Aguacateros Club Deportivo Uruapan hazai és idegenbeli mérkőzésein kapott gólokat.

2,5 Felett & BTTS Előrejelzések Hány gól ezen a mérkőzésen?

H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II és Aguacateros Club Deportivo Uruapan 0,5 - 4,5 felett és BTTS adatok.

Meccs GóljaiH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
0,5 Felett80%70%75%
1,5 Felett50%70%60%
2,5 Felett20%60%40%
3,5 Felett20%40%30%
4,5 Felett10%20%15%
BTTS40%50%45%
BTTS & Győzelem0%30%15%
BTTS & Döntetlen20%10%15%
BTTS & 2,5 Felett20%50%35%
BTTS No & 2,5 Felett0%10%5%
Első félidő góljaiH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
BTTS 1.félidő
1.félidő 0,5 Felett
1.félidő 1,5 Felett
1.félidő 2,5 Felett
Második félidő góljaiH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
BTTS 2.félidő
BTTS Mindkét félidőben
2.félidő 0,5 Felett
2.félidő 1,5 Felett
2.félidő 2,5 Felett
Gólok (Alatt)H2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
0,5 alatt20%30%25%
1,5 Alatt50%30%40%
2,5 Alatt80%40%60%
3,5 Alatt80%60%70%
4,5 Alatt90%80%85%
1H/2HH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
1.félidő 0,5 Alatt50%60%55%
1.félidő 1,5 Alatt100%80%90%
1.félidő 2,5 Alatt100%100%100%
2.félidő 0,5 Alatt100%60%80%
2.félidő 1,5 Alatt100%100%100%
2.félidő 2,5 Alatt100%100%100%

Legutóbbi Felhasználói Előrejelzések

Még nincsenek felhasználói előrejelzések. Te is posztolni egyet küldeni, miután az oddsokat közzétették.

Szöglet statisztikák Hány szögletrúgásra kerül sor?

UNLOCKSzögletek / meccs

* Szögletek átlagos száma meccsenként H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II és Aguacateros Club Deportivo Uruapan között

/ meccs
Elnyert Szögletek
/ meccs
Elnyert Szögletek
Meccs SzögletekH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
6 Felett
7 felett
8 felett
9 felett
10 felett
11 felett
12 felett
13 felett
Első félidőH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
1.félidő átlag
4 Felett 1H
5 Felett 1H
6 Felett 1H
Második félidőH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
2.félidő átlag
4 Felett 2H
5 Felett 2H
6 Felett 2H

H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II és Aguacateros Club Deportivo Uruapan mérkőzésen szerzett összes szögleteinek száma. A ligán belüli átlag a Liga TDP 2026/2027 szezonban, 429 mérkőzésen át.

Liga TDP Szöglet Statisztikák

Csapat Szögletek Szerzett Szögletek/Ellenfél

H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II és Aguacateros Club Deportivo Uruapan egyéni szöglet adatai.

Csapat SzögletekH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
Szerzett szögletek / Mérkőzés
Ellenfél által szerzett szögletek / Mérkőzés
2,5 Felett - Elnyert Szögletek
3,5 Felett - Elnyert Szögletek
4,5 Felett - Elnyert Szögletek
2,5 Felett - Szögletek Ellen
3,5 Felett - Szögletek Ellen
4,5 Felett - Szögletek Ellen
H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II
Gólt szerzett
50%
a mérkőzések közül (Összes)

Bizonytalan

Adataink szerint bizonytalan, hogy H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II szerez-e gólt.
Aguacateros Club Deportivo Uruapan
Kapott Gól Nélküli Meccsek
50%
a mérkőzések közül (Összes)
H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II
Kapott Gól Nélküli Meccsek
30%
a mérkőzések közül (Összes)

Közepes Esély

Közepes Esély arra, hogy Aguacateros Club Deportivo Uruapan szerezni fog egy gólt az adataink alapján.
Aguacateros Club Deportivo Uruapan
Gólt szerzett
70%
a mérkőzések közül (Összes)
Frissíts Prémiumra! További 500 jövedelmező liga.

A Prémium verzió több győzelmet fog hozni neked. 500 további jövedelmező liga, amelyeket kevésbé követnek a fogadóirodák. Ráadásul a Szöglet statisztikák és a Lap statisztikák mellett CSV letöltési lehetőségeket is kapsz. Iratkozz fel még ma!

UNLOCKÖsszes Lap / meccs

* Összes lapok száma meccsenként H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II és Aguacateros Club Deportivo Uruapan között

Lapok
/ meccs
H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II
Lapok
/ meccs
Aguacateros Club Deportivo Uruapan
Lapok MeccsenkéntH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
2,5 Felett
3,5 Felett
4,5 Felett
5,5 Felett
6,5 Felett
Kapott LapokH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
Átlagosan Kapott Lapok
0,5 Felett
1,5 Felett
2,5 Felett
3,5 Felett
Ellenfél LapjaiH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
0,5 Felett
1,5 Felett
2,5 Felett
3,5 Felett

H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II és Aguacateros Club Deportivo Uruapan meccsen kapott összes lapjainak száma. A liga átlaga a Liga TDP átlaga. Összesen 14 lap volt 2026/2027 szezonban, 429 mérkőzésen.

Liga TDP Sárga / Piros Lap Statisztikák

Első / Második Félidő Győzelem-Döntetlen-Vereség

Félidő Forma
 
Félidő Forma
H2O Purépechas FC (Club Atlético Morelia II) Logo
0.50
Félidő

Aguacateros Club Deportivo Uruapan logoAguacateros Club Deportivo Uruapan +260% better százalékkal jobb Félidő Forma tekintetében

1.80
Félidő
Aguacateros Club Deportivo Uruapan Logo
1H/2H FormaH2O PurépechasAguacateros CDU
Győzelem 1H0%40%
Győzelem 2H0%40%
Döntetlen 1H50%60%
Döntetlen 2H100%60%
Vereség 1H50%0%
Vereség 2H0%0%

H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II és Aguacateros Club Deportivo Uruapan első félidős és második félidős lapstatisztikái az előrejelzésekhez.

Lapok (Első / Második félidőben)H2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
1.FI-ben Átlagosan Kapott Lapok Száma
2.FI-ben Átlagosan Kapott Lapok Száma
Meccsenkénti Lapok Átlaga (1.FI)
Meccsenkénti Lapok Átlaga (2.FI)
1. Félidőben Több Lap %
2. Félidőben Több Lap %
1H/2H FelettH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
1.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
2.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
1.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
2.FI-ben Több Mint 0.5 Lapot Kapott
1.FI-ben Összesen 2-3 Lap
2.FI-ben Összesen 2-3 Lap
1.FI-ben Összesen Több Mint 3
2.FI-ben Összesen Több Mint 3

Ki fog először gólt rúgni?

H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia IIH2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II
 
H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II

10%

Először szerzett gólt 1 / 10 meccsen

Aguacateros Club Deportivo UruapanAguacateros Club Deportivo Uruapan
 
Aguacateros Club Deportivo Uruapan

20%

Először szerzett gólt 2 / 10 meccsen

Gólok Percenként
H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II és Aguacateros Club Deportivo Uruapan góljai 10 és 15 perces időintervallumok szerint.

10 PercenkéntH2O PurépechasAguacateros CDU
0 - 10 Perc0%8%
11 - 20 Perc0%0%
21 - 30 Perc0%0%
31 - 40 Perc0%0%
41 - 50 Perc11%8%
51 - 60 Perc0%0%
61 - 70 Perc0%0%
71 - 80 Perc0%4%
81 - 90 Perc0%0%
15 PercenkéntH2O PurépechasAguacateros CDU
0 - 15 Perc0%8%
16 - 30 Perc0%0%
31 - 45 Perc11%4%
40 - 60 Perc0%4%
61 - 75 Perc0%4%
76 - 90 Perc0%0%
Gólt Szerzett 10 percenkéntH2O PurépechasAguacateros CDU
0 - 10 Perc0%12%
11 - 20 Perc0%0%
21 - 30 Perc0%0%
31 - 40 Perc0%0%
41 - 50 Perc0%12%
51 - 60 Perc0%0%
61 - 70 Perc0%0%
71 - 80 Perc0%6%
81 - 90 Perc0%0%
Szerzett Gólok 15 percenkéntH2O PurépechasAguacateros CDU
0 - 15 Perc0%12%
16 - 30 Perc0%0%
31 - 45 Perc0%6%
40 - 60 Perc0%6%
61 - 75 Perc0%6%
76 - 90 Perc0%0%
Gólt Kapott 10 percenkéntH2O PurépechasAguacateros CDU
0 - 10 Perc0%0%
11 - 20 Perc0%0%
21 - 30 Perc0%0%
31 - 40 Perc0%0%
41 - 50 Perc17%0%
51 - 60 Perc0%0%
61 - 70 Perc0%0%
71 - 80 Perc0%0%
81 - 90 Perc0%0%
Kapott Gólok 15 percenkéntH2O PurépechasAguacateros CDU
0 - 15 Perc0%0%
16 - 30 Perc0%0%
31 - 45 Perc17%0%
40 - 60 Perc0%0%
61 - 75 Perc0%0%
76 - 90 Perc0%0%

A 45. és a 90. perc magában foglalja a hosszabbítási időben szerzett gólokat is.

Lövések, Lesrúgások, Szabálytalanságok és további adatok

Csapat LövéseiH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
Lövések Meccsenként3.009.866.00
Lövések átváltási aránya11%13%12%
Kaput eltaláló lövés / Mérkőzés1.004.863.00
Kaput elkerülő lövés / Mérkőzés2.005.004.00
Lövések Szerzett Gólonként9.007.678
Lövések csapatonként 10,5 felett0%43%22%
Lövések csapatonként 11,5 felett0%43%22%
Lövések csapatonként 12,5 felett0%28%14%
Lövések csapatonként 13,5 felett0%14%7%
Lövések csapatonként 14,5 felett0%14%7%
Lövések csapatonként 15,5 felett0%14%7%
Csapat Kaput Talált Lövései 3.5+0%56%28%
Csapat Kaput Talált Lövései 4.5+0%56%28%
Csapat Kaput Talált Lövései 5.5+0%56%28%
Csapat Kaput Talált Lövései 6.5+0%28%14%
Lövések MeccsenkéntH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
Több mint 23,5 lövés a meccsen0%14%7%
Több mint 24,5 lövés a meccsen0%0%0%
Több mint 25,5 lövés a meccsen0%0%0%
Több mint 26,5 lövés a meccsen0%0%0%
Kapura lövés 7,5 felett meccsenként0%43%22%
Kapura lövés 8,5 felett meccsenként0%43%22%
Kapura lövés 9,5 felett meccsenként0%28%14%
Les StatisztikákH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
Les / meccs0.003.002.00
2,5 les felett0%100%50%
3,5 les felett0%0%0%
Vegy StatisztikákH2O PurépechasAguacateros CDUÁtlag
Elkövetett szabálytalanságok / mérkőzés0.0010.005.00
Szabálytalanság Ellenfél / mérkőzés02010.00
Átlagos Labdabirtoklás58%54%56%
Döntetlen % Teljes Játékidőben40%40%40%

Néhány adatot fel vagy le kerekítettünk a legközelebbi százalékhoz, és ezért összeadva 101%-nak tekinthetők.

Liga Táblázat

   Csapat MP Győzelem % GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsÁtl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.

1

 Morelia Ud Michoacana

1

100%

3

0

3

3

3.00

2

 H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II

1

100%

2

0

2

3

2.00

3

 CD Delfines de Abasolo

1

0%

1

1

0

1

2.00

4

 Deportivo Zamora

1

0%

1

1

0

1

2.00

5

 Aguacateros Club Deportivo Uruapan

1

0%

2

2

0

1

4.00

6

 Club Atletico Valladolid

1

0%

2

2

0

1

4.00

7

 Deportivo Sahuayo

0

0%

0

0

0

0

0

8

 Furia Azul FC

1

0%

0

2

-2

0

2.00

9

 La Piedad Imperial FC

1

0%

0

3

-3

0

3.00

   Csapat MP Győzelem % GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsÁtl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.

1

 Morelia Ud Michoacana

1

100%

3

0

3

3

3.00

2

 H2O Purepechas FC Club Atletico Morelia II

1

100%

2

0

2

3

2.00

3

 CD Delfines de Abasolo

1

0%

1

1

0

1

2.00

4

 Deportivo Zamora

1

0%

1

1

0

1

2.00

5

 Aguacateros Club Deportivo Uruapan

1

0%

2

2

0

1

4.00

6

 Club Atletico Valladolid

1

0%

2

2

0

1

4.00

7

 Deportivo Sahuayo

0

0%

0

0

0

0

0

8

 Furia Azul FC

1

0%

0

2

-2

0

2.00

9

 La Piedad Imperial FC

1

0%

0

3

-3

0

3.00

* Liga TDP Forma Táblázat szintén elérhető

×
Tippelj
/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.