Félidő Táblázat - WE League Cup

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W - D - L
Győzelem - Döntetlen - Vereség Félidőben
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 5PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
0,5+
0,5 Felett (0,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 0,5 (azaz 1, 2 vagy 3 gól) felett végződött.
1,5+
1,5 Felett (1,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 1,5 (azaz 2, 3 vagy 4 gól) felett végződött.
2,5+
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
Átl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.
1Omiya Ardija VentusOmiya Ardija Ventus
Omiya Ardija Ventus

Omiya Ardija Ventus

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • L
  • D
1.89
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • D
1.40
Vendég
  • D
  • W
  • W
  • W
2.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 56% 40% 75%
Átl. 6.78 8.60 4.50
Gólt szerzett 4.11 4.40 3.75
Kapott Gól 2.67 4.20 0.75
BTTS 78% 80% 75%
CS 22% 20% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

94-2-1135+814
  • D
  • W
  • W
  • L
  • W
1.56
33%44%11%67%56%44%2
2Cerezo Osaka Sakai LadiesCerezo Osaka Sakai Ladies
Cerezo Osaka Sakai Ladies

Cerezo Osaka Sakai Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
1.88
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • W
2.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 63% 50% 75%
Átl. 2.88 3.50 2.25
Gólt szerzett 1.38 1.25 1.50
Kapott Gól 1.50 2.25 0.75
BTTS 63% 75% 50%
CS 25% 0% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

83-0-368-29
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
1.13
25%38%13%75%38%38%1.75
3JEF United Ichihara Chiba LadiesJEF United Ichihara Chiba Ladies
JEF United Ichihara Chiba Ladies

JEF United Ichihara Chiba Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • D
  • L
1.67
Hazai
  • W
  • D
  • L
1.33
Vendég
  • W
  • L
  • W
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 33% 67%
Átl. 2.50 1.33 3.67
Gólt szerzett 1.33 0.67 2.00
Kapott Gól 1.17 0.67 1.67
BTTS 33% 33% 33%
CS 50% 67% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

62-2-020+28
  • W
  • D
  • D
  • W
1.33
67%0%33%33%0%0%0.33
4FC Sanfrecce Hiroshima ReginaFC Sanfrecce Hiroshima Regina
FC Sanfrecce Hiroshima Regina

FC Sanfrecce Hiroshima Regina

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
1.75
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 50% 50%
Átl. 3.13 2.75 3.50
Gólt szerzett 1.75 1.75 1.75
Kapott Gól 1.38 1.00 1.75
BTTS 88% 75% 100%
CS 13% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

81-4-156-17
  • W
  • D
  • D
  • D
  • L
0.88
38%38%25%50%38%25%1.38
5Nojima Stella Kanagawa SagamiharaNojima Stella Kanagawa Sagamihara
Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 67% 0%
Átl. 3.17 3.33 3.00
Gólt szerzett 1.33 1.67 1.00
Kapott Gól 1.83 1.67 2.00
BTTS 67% 67% 67%
CS 17% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

62-0-235-26
  • W
  • L
  • L
  • W
1.00
17%17%33%67%33%33%1.33
6NTV BelezaNTV Beleza
NTV Beleza

NTV Beleza

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
1.89
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • W
2.25
Vendég
  • D
  • W
  • W
  • L
  • D
1.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 56% 75% 40%
Átl. 4.11 4.50 3.80
Gólt szerzett 2.33 2.75 2.00
Kapott Gól 1.78 1.75 1.80
BTTS 78% 75% 80%
CS 22% 25% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

91-3-367-16
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
0.67
22%33%44%56%33%33%1.44
7Albirex Niigata LadiesAlbirex Niigata Ladies
Albirex Niigata Ladies

Albirex Niigata Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Hazai
  • L
  • L
  • W
1.00
Vendég
  • L
  • W
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 33% 33%
Átl. 3.33 4.00 2.67
Gólt szerzett 1.50 1.67 1.33
Kapott Gól 1.83 2.33 1.33
BTTS 50% 33% 67%
CS 17% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

62-0-243+16
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
17%17%33%67%17%17%1.17
8Urawa Red Diamonds LadiesUrawa Red Diamonds Ladies
Urawa Red Diamonds Ladies

Urawa Red Diamonds Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • L
  • L
1.00
Vendég
  • W
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 67% 33% 100%
Átl. 4.67 3.33 6.00
Gólt szerzett 2.67 1.33 4.00
Kapott Gól 2.00 2.00 2.00
BTTS 67% 67% 67%
CS 17% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

62-0-254+16
  • L
  • W
  • L
  • W
1.00
33%17%17%67%33%33%1.5
9AC Parceiro Nagano WomenAC Parceiro Nagano Women
AC Parceiro Nagano Women

AC Parceiro Nagano Women

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 2.83 3.67 2.00
Gólt szerzett 0.83 1.33 0.33
Kapott Gól 2.00 2.33 1.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

61-2-12205
  • L
  • D
  • W
  • D
0.83
33%17%50%33%17%17%0.67
10International Athletic Club Kobe LeonessaInternational Athletic Club Kobe Leonessa
International Athletic Club Kobe Leonessa

International Athletic Club Kobe Leonessa

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.17
Hazai
  • L
  • L
  • W
1.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 33% 33%
Átl. 7.33 3.67 11.00
Gólt szerzett 3.33 1.33 5.33
Kapott Gól 4.00 2.33 5.67
BTTS 67% 67% 67%
CS 33% 33% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

61-1-224-24
  • L
  • L
  • W
  • D
0.67
33%17%33%50%17%17%1
11Vegalta Sendai LadiesVegalta Sendai Ladies
Vegalta Sendai Ladies

Vegalta Sendai Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.83
Hazai
  • W
  • D
  • W
2.33
Vendég
  • W
  • L
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 67% 33%
Átl. 1.00 0.67 1.33
Gólt szerzett 0.67 0.67 0.67
Kapott Gól 0.33 0.00 0.67
BTTS 17% 0% 33%
CS 67% 100% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

60-4-00004
  • D
  • D
  • D
  • D
0.67
67%0%67%0%0%0%0
12Chifure AS Elfen Saitama FCChifure AS Elfen Saitama FC
Chifure AS Elfen Saitama FC

Chifure AS Elfen Saitama FC

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.50
Hazai
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 17% 33% 0%
Átl. 3.50 4.00 3.00
Gólt szerzett 0.83 1.33 0.33
Kapott Gól 2.67 2.67 2.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

61-0-315-43
  • W
  • L
  • L
  • L
0.50
17%0%50%67%17%17%1

* A táblázatban szereplő összes statisztika a félidős eredményekből származnak.

Hazai / Félidő Táblázat (WE League Cup)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W - D - L (HT)
Győzelem - Döntetlen - Vereség Félidőben
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 5 (HT)PPG (HT)
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
0,5+
0,5 Felett (0,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 0,5 (azaz 1, 2 vagy 3 gól) felett végződött.
1,5+
1,5 Felett (1,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 1,5 (azaz 2, 3 vagy 4 gól) felett végződött.
2,5+
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
Átl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.
1JEF United Ichihara Chiba LadiesJEF United Ichihara Chiba Ladies
JEF United Ichihara Chiba Ladies

JEF United Ichihara Chiba Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • D
  • L
1.67
Hazai
  • W
  • D
  • L
1.33
Vendég
  • W
  • L
  • W
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 33% 67%
Átl. 2.50 1.33 3.67
Gólt szerzett 1.33 0.67 2.00
Kapott Gól 1.17 0.67 1.67
BTTS 33% 33% 33%
CS 50% 67% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

32-1-020+27
  • W
    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    WE League Cup

    02.28. 04:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    AC Parceiro Nagano Women

    AC Parceiro Nagano Women

  • D
    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    WE League Cup

    03.15. 04:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Vegalta Sendai Ladies

    Vegalta Sendai Ladies

  • L
    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    WE League Cup

    03.21. 04:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    NTV Beleza

    NTV Beleza

2.33
100%0%33%67%0%0%0.67
2FC Sanfrecce Hiroshima ReginaFC Sanfrecce Hiroshima Regina
FC Sanfrecce Hiroshima Regina

FC Sanfrecce Hiroshima Regina

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
1.75
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 50% 50%
Átl. 3.13 2.75 3.50
Gólt szerzett 1.75 1.75 1.75
Kapott Gól 1.38 1.00 1.75
BTTS 88% 75% 100%
CS 13% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

41-3-032+16
  • D
    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    WE League Cup

    02.28. 05:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

  • W
    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    WE League Cup

    03.07. 05:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Chifure AS Elfen Saitama FC

    Chifure AS Elfen Saitama FC

  • D
    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    WE League Cup

    03.21. 05:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    International Athletic Club Kobe Leonessa

    International Athletic Club Kobe Leonessa

  • W
    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    WE League Cup

    04.12. 06:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    NTV Beleza

    NTV Beleza

1.50
75%25%50%50%25%25%1.25
3Nojima Stella Kanagawa SagamiharaNojima Stella Kanagawa Sagamihara
Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 67% 0%
Átl. 3.17 3.33 3.00
Gólt szerzett 1.33 1.67 1.00
Kapott Gól 1.83 1.67 2.00
BTTS 67% 67% 67%
CS 17% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

32-0-134-16
  • W
    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    WE League Cup

    02.28. 04:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

  • L
    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    WE League Cup

    03.07. 04:00

    2 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 3 )

    Urawa Red Diamonds Ladies

    Urawa Red Diamonds Ladies

  • W
    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    WE League Cup

    03.22. 05:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Albirex Niigata Ladies

    Albirex Niigata Ladies

2.00
33%33%33%100%67%67%2.33
4Omiya Ardija VentusOmiya Ardija Ventus
Omiya Ardija Ventus

Omiya Ardija Ventus

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • L
  • D
1.89
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • D
1.40
Vendég
  • D
  • W
  • W
  • W
2.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 56% 40% 75%
Átl. 6.78 8.60 4.50
Gólt szerzett 4.11 4.40 3.75
Kapott Gól 2.67 4.20 0.75
BTTS 78% 80% 75%
CS 22% 20% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

51-1-13304
  • W
    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

    WE League Cup

    10.25. 06:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Chifure AS Elfen Saitama FC

    Chifure AS Elfen Saitama FC

  • L
    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

    WE League Cup

    11.30. 05:00

    14 - 15

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    International Athletic Club Kobe Leonessa

    International Athletic Club Kobe Leonessa

  • W
    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

    WE League Cup

    03.15. 04:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

  • L
    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

    WE League Cup

    04.19. 05:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

  • D
    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

    WE League Cup

    04.29. 05:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    NTV Beleza

    NTV Beleza

0.80
20%40%0%60%40%20%1.2
5NTV BelezaNTV Beleza
NTV Beleza

NTV Beleza

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
1.89
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • W
2.25
Vendég
  • D
  • W
  • W
  • L
  • D
1.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 56% 75% 40%
Átl. 4.11 4.50 3.80
Gólt szerzett 2.33 2.75 2.00
Kapott Gól 1.78 1.75 1.80
BTTS 78% 75% 80%
CS 22% 25% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

41-1-031+24
  • L
    NTV Beleza

    NTV Beleza

    WE League Cup

    10.26. 04:00

    4 - 5

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

  • W
    NTV Beleza

    NTV Beleza

    WE League Cup

    11.30. 04:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    AC Parceiro Nagano Women

    AC Parceiro Nagano Women

  • W
    NTV Beleza

    NTV Beleza

    WE League Cup

    03.01. 05:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Vegalta Sendai Ladies

    Vegalta Sendai Ladies

  • W
    NTV Beleza

    NTV Beleza

    WE League Cup

    04.18. 10:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 3 - 1 )

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

1.00
25%25%25%25%25%25%1
6AC Parceiro Nagano WomenAC Parceiro Nagano Women
AC Parceiro Nagano Women

AC Parceiro Nagano Women

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 2.83 3.67 2.00
Gólt szerzett 0.83 1.33 0.33
Kapott Gól 2.00 2.33 1.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

31-1-021+14
  • L
    AC Parceiro Nagano Women

    AC Parceiro Nagano Women

    WE League Cup

    10.27. 03:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Vegalta Sendai Ladies

    Vegalta Sendai Ladies

  • L
    AC Parceiro Nagano Women

    AC Parceiro Nagano Women

    WE League Cup

    03.07. 05:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

  • L
    AC Parceiro Nagano Women

    AC Parceiro Nagano Women

    WE League Cup

    03.15. 05:00

    3 - 4

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    NTV Beleza

    NTV Beleza

1.33
33%33%33%33%33%33%1
7Albirex Niigata LadiesAlbirex Niigata Ladies
Albirex Niigata Ladies

Albirex Niigata Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Hazai
  • L
  • L
  • W
1.00
Vendég
  • L
  • W
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 33% 33%
Átl. 3.33 4.00 2.67
Gólt szerzett 1.50 1.67 1.33
Kapott Gól 1.83 2.33 1.33
BTTS 50% 33% 67%
CS 17% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

31-0-11103
  • L
    Albirex Niigata Ladies

    Albirex Niigata Ladies

    WE League Cup

    10.25. 05:00

    4 - 6

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Urawa Red Diamonds Ladies

    Urawa Red Diamonds Ladies

  • L
    Albirex Niigata Ladies

    Albirex Niigata Ladies

    WE League Cup

    03.08. 04:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

  • W
    Albirex Niigata Ladies

    Albirex Niigata Ladies

    WE League Cup

    03.14. 04:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

1.00
33%0%33%67%0%0%0.67
8International Athletic Club Kobe LeonessaInternational Athletic Club Kobe Leonessa
International Athletic Club Kobe Leonessa

International Athletic Club Kobe Leonessa

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.17
Hazai
  • L
  • L
  • W
1.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 33% 33%
Átl. 7.33 3.67 11.00
Gólt szerzett 3.33 1.33 5.33
Kapott Gól 4.00 2.33 5.67
BTTS 67% 67% 67%
CS 33% 33% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

31-0-123-13
  • L
    International Athletic Club Kobe Leonessa

    International Athletic Club Kobe Leonessa

    WE League Cup

    10.25. 06:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

  • L
    International Athletic Club Kobe Leonessa

    International Athletic Club Kobe Leonessa

    WE League Cup

    03.07. 06:00

    1 - 4

    FT

    ( HT : 1 - 3 )

    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

  • W
    International Athletic Club Kobe Leonessa

    International Athletic Club Kobe Leonessa

    WE League Cup

    03.14. 05:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Chifure AS Elfen Saitama FC

    Chifure AS Elfen Saitama FC

1.00
33%33%0%67%33%33%1.67
9Chifure AS Elfen Saitama FCChifure AS Elfen Saitama FC
Chifure AS Elfen Saitama FC

Chifure AS Elfen Saitama FC

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.50
Hazai
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 17% 33% 0%
Átl. 3.50 4.00 3.00
Gólt szerzett 0.83 1.33 0.33
Kapott Gól 2.67 2.67 2.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

31-0-113-23
  • L
    Chifure AS Elfen Saitama FC

    Chifure AS Elfen Saitama FC

    WE League Cup

    11.30. 05:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

  • W
    Chifure AS Elfen Saitama FC

    Chifure AS Elfen Saitama FC

    WE League Cup

    02.28. 05:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    International Athletic Club Kobe Leonessa

    International Athletic Club Kobe Leonessa

  • L
    Chifure AS Elfen Saitama FC

    Chifure AS Elfen Saitama FC

    WE League Cup

    03.21. 05:00

    0 - 5

    FT

    ( HT : 0 - 3 )

    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

1.00
33%0%33%67%33%33%1.33
10Vegalta Sendai LadiesVegalta Sendai Ladies
Vegalta Sendai Ladies

Vegalta Sendai Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.83
Hazai
  • W
  • D
  • W
2.33
Vendég
  • W
  • L
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 67% 33%
Átl. 1.00 0.67 1.33
Gólt szerzett 0.67 0.67 0.67
Kapott Gól 0.33 0.00 0.67
BTTS 17% 0% 33%
CS 67% 100% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

30-2-00002
  • W
    Vegalta Sendai Ladies

    Vegalta Sendai Ladies

    WE League Cup

    11.30. 05:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

  • D
    Vegalta Sendai Ladies

    Vegalta Sendai Ladies

    WE League Cup

    03.07. 05:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    NTV Beleza

    NTV Beleza

  • W
    Vegalta Sendai Ladies

    Vegalta Sendai Ladies

    WE League Cup

    03.21. 04:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    AC Parceiro Nagano Women

    AC Parceiro Nagano Women

0.67
67%0%67%0%0%0%0
11Cerezo Osaka Sakai LadiesCerezo Osaka Sakai Ladies
Cerezo Osaka Sakai Ladies

Cerezo Osaka Sakai Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
1.88
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • W
2.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 63% 50% 75%
Átl. 2.88 3.50 2.25
Gólt szerzett 1.38 1.25 1.50
Kapott Gól 1.50 2.25 0.75
BTTS 63% 75% 50%
CS 25% 0% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

40-0-215-40
  • W
    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    WE League Cup

    10.26. 05:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

  • W
    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    WE League Cup

    11.30. 05:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Albirex Niigata Ladies

    Albirex Niigata Ladies

  • L
    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    WE League Cup

    03.21. 05:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Urawa Red Diamonds Ladies

    Urawa Red Diamonds Ladies

  • L
    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    WE League Cup

    04.12. 06:00

    1 - 5

    FT

    ( HT : 1 - 4 )

    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

0.00
0%25%25%50%25%25%1.5
12Urawa Red Diamonds LadiesUrawa Red Diamonds Ladies
Urawa Red Diamonds Ladies

Urawa Red Diamonds Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • L
  • L
1.00
Vendég
  • W
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 67% 33% 100%
Átl. 4.67 3.33 6.00
Gólt szerzett 2.67 1.33 4.00
Kapott Gól 2.00 2.00 2.00
BTTS 67% 67% 67%
CS 17% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

30-0-214-30
  • W
    Urawa Red Diamonds Ladies

    Urawa Red Diamonds Ladies

    WE League Cup

    11.30. 05:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

  • L
    Urawa Red Diamonds Ladies

    Urawa Red Diamonds Ladies

    WE League Cup

    03.01. 05:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 3 )

    Albirex Niigata Ladies

    Albirex Niigata Ladies

  • L
    Urawa Red Diamonds Ladies

    Urawa Red Diamonds Ladies

    WE League Cup

    03.15. 05:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

0.00
0%33%33%67%33%33%1.67

Vendég / Félidő Táblázat (WE League Cup)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W - D - L (HT)
Győzelem - Döntetlen - Vereség Félidőben
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 5 (HT)PPG (HT)
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
0,5+
0,5 Felett (0,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 0,5 (azaz 1, 2 vagy 3 gól) felett végződött.
1,5+
1,5 Felett (1,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 1,5 (azaz 2, 3 vagy 4 gól) felett végződött.
2,5+
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
Átl.
Átlagos Gólok Mérkőzésenként (ÁTLAG).
Az összes gól átlagos száma mérkőzésenként.
Ebben a szezonban számítva.
1Omiya Ardija VentusOmiya Ardija Ventus
Omiya Ardija Ventus

Omiya Ardija Ventus

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • L
  • D
1.89
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • L
  • D
1.40
Vendég
  • D
  • W
  • W
  • W
2.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 56% 40% 75%
Átl. 6.78 8.60 4.50
Gólt szerzett 4.11 4.40 3.75
Kapott Gól 2.67 4.20 0.75
BTTS 78% 80% 75%
CS 22% 20% 25%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

43-1-0102+810
  • D
    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    WE League Cup

    02.28. 05:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

  • W
    International Athletic Club Kobe Leonessa

    International Athletic Club Kobe Leonessa

    WE League Cup

    03.07. 06:00

    1 - 4

    FT

    ( HT : 1 - 3 )

    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

  • W
    Chifure AS Elfen Saitama FC

    Chifure AS Elfen Saitama FC

    WE League Cup

    03.21. 05:00

    0 - 5

    FT

    ( HT : 0 - 3 )

    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

  • W
    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    WE League Cup

    04.12. 06:00

    1 - 5

    FT

    ( HT : 1 - 4 )

    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

2.50
50%50%25%75%75%75%3
2Cerezo Osaka Sakai LadiesCerezo Osaka Sakai Ladies
Cerezo Osaka Sakai Ladies

Cerezo Osaka Sakai Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
1.88
Hazai
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • W
2.25
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 63% 50% 75%
Átl. 2.88 3.50 2.25
Gólt szerzett 1.38 1.25 1.50
Kapott Gól 1.50 2.25 0.75
BTTS 63% 75% 50%
CS 25% 0% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

43-0-153+29
  • L
    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    WE League Cup

    02.28. 04:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

  • W
    Albirex Niigata Ladies

    Albirex Niigata Ladies

    WE League Cup

    03.08. 04:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

  • W
    Urawa Red Diamonds Ladies

    Urawa Red Diamonds Ladies

    WE League Cup

    03.15. 05:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

  • W
    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

    WE League Cup

    04.19. 05:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

2.25
50%50%0%100%50%50%2
3Urawa Red Diamonds LadiesUrawa Red Diamonds Ladies
Urawa Red Diamonds Ladies

Urawa Red Diamonds Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • L
  • L
1.00
Vendég
  • W
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 67% 33% 100%
Átl. 4.67 3.33 6.00
Gólt szerzett 2.67 1.33 4.00
Kapott Gól 2.00 2.00 2.00
BTTS 67% 67% 67%
CS 17% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

32-0-040+46
  • W
    Albirex Niigata Ladies

    Albirex Niigata Ladies

    WE League Cup

    10.25. 05:00

    4 - 6

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Urawa Red Diamonds Ladies

    Urawa Red Diamonds Ladies

  • W
    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    WE League Cup

    03.07. 04:00

    2 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 3 )

    Urawa Red Diamonds Ladies

    Urawa Red Diamonds Ladies

  • W
    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    WE League Cup

    03.21. 05:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Urawa Red Diamonds Ladies

    Urawa Red Diamonds Ladies

2.00
67%0%0%67%33%33%1.33
4Albirex Niigata LadiesAlbirex Niigata Ladies
Albirex Niigata Ladies

Albirex Niigata Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.00
Hazai
  • L
  • L
  • W
1.00
Vendég
  • L
  • W
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 33% 33%
Átl. 3.33 4.00 2.67
Gólt szerzett 1.50 1.67 1.33
Kapott Gól 1.83 2.33 1.33
BTTS 50% 33% 67%
CS 17% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

31-0-132+13
  • L
    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    WE League Cup

    11.30. 05:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Albirex Niigata Ladies

    Albirex Niigata Ladies

  • W
    Urawa Red Diamonds Ladies

    Urawa Red Diamonds Ladies

    WE League Cup

    03.01. 05:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 3 )

    Albirex Niigata Ladies

    Albirex Niigata Ladies

  • L
    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    WE League Cup

    03.22. 05:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Albirex Niigata Ladies

    Albirex Niigata Ladies

1.00
0%33%33%67%33%33%1.67
5NTV BelezaNTV Beleza
NTV Beleza

NTV Beleza

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
1.89
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • W
2.25
Vendég
  • D
  • W
  • W
  • L
  • D
1.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 56% 75% 40%
Átl. 4.11 4.50 3.80
Gólt szerzett 2.33 2.75 2.00
Kapott Gól 1.78 1.75 1.80
BTTS 78% 75% 80%
CS 22% 25% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

50-2-336-32
  • D
    Vegalta Sendai Ladies

    Vegalta Sendai Ladies

    WE League Cup

    03.07. 05:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    NTV Beleza

    NTV Beleza

  • W
    AC Parceiro Nagano Women

    AC Parceiro Nagano Women

    WE League Cup

    03.15. 05:00

    3 - 4

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    NTV Beleza

    NTV Beleza

  • W
    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    WE League Cup

    03.21. 04:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    NTV Beleza

    NTV Beleza

  • L
    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    WE League Cup

    04.12. 06:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    NTV Beleza

    NTV Beleza

  • D
    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

    WE League Cup

    04.29. 05:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    NTV Beleza

    NTV Beleza

0.40
20%40%60%80%40%40%1.8
6Vegalta Sendai LadiesVegalta Sendai Ladies
Vegalta Sendai Ladies

Vegalta Sendai Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.83
Hazai
  • W
  • D
  • W
2.33
Vendég
  • W
  • L
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 67% 33%
Átl. 1.00 0.67 1.33
Gólt szerzett 0.67 0.67 0.67
Kapott Gól 0.33 0.00 0.67
BTTS 17% 0% 33%
CS 67% 100% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

30-2-00002
  • W
    AC Parceiro Nagano Women

    AC Parceiro Nagano Women

    WE League Cup

    10.27. 03:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Vegalta Sendai Ladies

    Vegalta Sendai Ladies

  • L
    NTV Beleza

    NTV Beleza

    WE League Cup

    03.01. 05:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Vegalta Sendai Ladies

    Vegalta Sendai Ladies

  • D
    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    WE League Cup

    03.15. 04:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Vegalta Sendai Ladies

    Vegalta Sendai Ladies

0.67
67%0%67%0%0%0%0
7JEF United Ichihara Chiba LadiesJEF United Ichihara Chiba Ladies
JEF United Ichihara Chiba Ladies

JEF United Ichihara Chiba Ladies

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • D
  • L
1.67
Hazai
  • W
  • D
  • L
1.33
Vendég
  • W
  • L
  • W
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 33% 67%
Átl. 2.50 1.33 3.67
Gólt szerzett 1.33 0.67 2.00
Kapott Gól 1.17 0.67 1.67
BTTS 33% 33% 33%
CS 50% 67% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

30-1-00001
  • W
    NTV Beleza

    NTV Beleza

    WE League Cup

    10.26. 04:00

    4 - 5

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

  • L
    Vegalta Sendai Ladies

    Vegalta Sendai Ladies

    WE League Cup

    11.30. 05:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

  • W
    AC Parceiro Nagano Women

    AC Parceiro Nagano Women

    WE League Cup

    03.07. 05:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

0.33
33%0%33%0%0%0%0
8FC Sanfrecce Hiroshima ReginaFC Sanfrecce Hiroshima Regina
FC Sanfrecce Hiroshima Regina

FC Sanfrecce Hiroshima Regina

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
1.75
Hazai
  • D
  • W
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 50% 50% 50%
Átl. 3.13 2.75 3.50
Gólt szerzett 1.75 1.75 1.75
Kapott Gól 1.38 1.00 1.75
BTTS 88% 75% 100%
CS 13% 25% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

40-1-124-21
  • W
    International Athletic Club Kobe Leonessa

    International Athletic Club Kobe Leonessa

    WE League Cup

    10.25. 06:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

  • W
    Chifure AS Elfen Saitama FC

    Chifure AS Elfen Saitama FC

    WE League Cup

    11.30. 05:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

  • L
    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

    WE League Cup

    03.15. 04:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

  • L
    NTV Beleza

    NTV Beleza

    WE League Cup

    04.18. 10:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 3 - 1 )

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

0.25
0%50%0%50%50%25%1.5
9AC Parceiro Nagano WomenAC Parceiro Nagano Women
AC Parceiro Nagano Women

AC Parceiro Nagano Women

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Hazai
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 2.83 3.67 2.00
Gólt szerzett 0.83 1.33 0.33
Kapott Gól 2.00 2.33 1.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

30-1-101-11
  • L
    NTV Beleza

    NTV Beleza

    WE League Cup

    11.30. 04:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    AC Parceiro Nagano Women

    AC Parceiro Nagano Women

  • L
    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    JEF United Ichihara Chiba Ladies

    WE League Cup

    02.28. 04:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    AC Parceiro Nagano Women

    AC Parceiro Nagano Women

  • L
    Vegalta Sendai Ladies

    Vegalta Sendai Ladies

    WE League Cup

    03.21. 04:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    AC Parceiro Nagano Women

    AC Parceiro Nagano Women

0.33
33%0%67%33%0%0%0.33
10International Athletic Club Kobe LeonessaInternational Athletic Club Kobe Leonessa
International Athletic Club Kobe Leonessa

International Athletic Club Kobe Leonessa

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.17
Hazai
  • L
  • L
  • W
1.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
1.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 33% 33%
Átl. 7.33 3.67 11.00
Gólt szerzett 3.33 1.33 5.33
Kapott Gól 4.00 2.33 5.67
BTTS 67% 67% 67%
CS 33% 33% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

30-1-101-11
  • W
    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

    WE League Cup

    11.30. 05:00

    14 - 15

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    International Athletic Club Kobe Leonessa

    International Athletic Club Kobe Leonessa

  • L
    Chifure AS Elfen Saitama FC

    Chifure AS Elfen Saitama FC

    WE League Cup

    02.28. 05:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    International Athletic Club Kobe Leonessa

    International Athletic Club Kobe Leonessa

  • D
    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    WE League Cup

    03.21. 05:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    International Athletic Club Kobe Leonessa

    International Athletic Club Kobe Leonessa

0.33
33%0%67%33%0%0%0.33
11Nojima Stella Kanagawa SagamiharaNojima Stella Kanagawa Sagamihara
Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 33% 67% 0%
Átl. 3.17 3.33 3.00
Gólt szerzett 1.33 1.67 1.00
Kapott Gól 1.83 1.67 2.00
BTTS 67% 67% 67%
CS 17% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

30-0-101-10
  • L
    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    Cerezo Osaka Sakai Ladies

    WE League Cup

    10.26. 05:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

  • L
    Urawa Red Diamonds Ladies

    Urawa Red Diamonds Ladies

    WE League Cup

    11.30. 05:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

  • L
    Albirex Niigata Ladies

    Albirex Niigata Ladies

    WE League Cup

    03.14. 04:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

    Nojima Stella Kanagawa Sagamihara

0.00
0%0%33%33%0%0%0.33
12Chifure AS Elfen Saitama FCChifure AS Elfen Saitama FC
Chifure AS Elfen Saitama FC

Chifure AS Elfen Saitama FC

WE League Cup

Teljesítményi rang 0 / 12

Japán

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.50
Hazai
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 17% 33% 0%
Átl. 3.50 4.00 3.00
Gólt szerzett 0.83 1.33 0.33
Kapott Gól 2.67 2.67 2.67
BTTS 50% 67% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

30-0-202-20
  • L
    Omiya Ardija Ventus

    Omiya Ardija Ventus

    WE League Cup

    10.25. 06:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Chifure AS Elfen Saitama FC

    Chifure AS Elfen Saitama FC

  • L
    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    FC Sanfrecce Hiroshima Regina

    WE League Cup

    03.07. 05:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Chifure AS Elfen Saitama FC

    Chifure AS Elfen Saitama FC

  • L
    International Athletic Club Kobe Leonessa

    International Athletic Club Kobe Leonessa

    WE League Cup

    03.14. 05:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Chifure AS Elfen Saitama FC

    Chifure AS Elfen Saitama FC

0.00
0%0%67%67%0%0%0.67
/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.