Kyle McLagan Stats

Pozicija : Obrana - Zadnji vezni
Nacionalnost : USA
Birthplace : USA - USA
Broj dresa : #5
Godine (rođendan) : 31 (14 October 1995)
Visina : 183cm

2026

2025

2024

2022/2023

2022

2021

2020

2018/2019

2026 i statistika karijere- Kyle McLagan

6.83
Prosječna ocjena u Úrvalsdeild PepsideildRang primljenih golova : 69 / 100 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2026

19

3

35

1

4
0

1546'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

82

6

111

15

20

0

6570'

28

3

42

6

6

1

2300'

12

2

10

3

1

0

1056'

11

1

10

6

1

0

932'

Ukupno 8097

139

13

176

34

29
1

11398'

Iznad je statistika karijere za Kyle McLagan. Kyle McLagan odigrao je ukupno 139 utakmica, postigao 13 golova i skupio 2 asistencija. Kyle McLagan je odigrao najveći broj utakmica na Úrvalsdeild Pepsideild s 139 nastupima u Island . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Úrvalsdeild Pepsideild

2.04Primljeni / 90'
35 golovi u 19 ut.
35th Postotak
5%Bez gola
1 čistih u 19 ut.
19th Postotak
0.23Kartoni na 90
4 Ukupno kartona
63rd Postotak

Kyle McLagan Statistika - Detaljno

Úrvalsdeild Pepsideild Statistika za Kyle McLagan

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice19N/A
46
min.154681 minuta po utakmici
60
Utakmice su počele19N/A
68
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute3N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi352.04
35
Minuta po primljenom golu44 Min'N/A
37
Bez gola15%
19
Uklizavanja271.57
55
Presječene lopte241.40
83
Dvoboji na zemlji1377.98
40
Osvojeni dvoboji na zemlji895.18
76
Osvojeni zračni dvoboji402.33
92
Prolaznost driblinga40.23
81
Prekid napada794.60
84
Blokirani šutevi130.76
86
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Kyle McLagan je primio 35 golova i zadržao 1 golove u 19 utakmicama Úrvalsdeild Pepsideild 2026 sezone. To znači da kada je Kyle McLagan na terenu, njihov tim prima gol svake 44 minuti. Štoviše, napravili su 1.57 tackles i 1.40 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Kyle McLagan također skuplja oko 4.60 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni4N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona40.23
63
Minuta po Kartonu387 min' / kartonN/A
53
Kartoni preko 0,5421%
79
Počinjeni prekršaji130.76
28
Fauliran protiv170.99
51

Kyle McLagan je do sada dobio 4 žute kartone i 0 crvene kartone u 19 utakmicama Úrvalsdeild Pepsideild 2026 sezone. Počine 0.76 prekršaja u 90 minuta.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi30.17
64
Doprinos Golu50.29
60
Golovi kod kuće20.2
65
Golovi u gostima10.14
64
Očekivani golovi (xG)3.180.19
59
Bez penala xG (npxG)3.180.19
60
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu515 Minute po goluN/AN/A

Kyle McLagan postigao je 3 golova u 19 broju utakmica do sada u Úrvalsdeild Pepsideild 2026 sezone. 2 od 3 golovi postignuti su kod kuće dok su 1 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Kyle McLagan u 90 minuta je 0.17. Štoviše, Kyle McLagan ukupni G/A (golovi + asistencije) je 5 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.29 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.19. To stavlja Kyle McLagan npxG izlaz na 3.18 što ih stavlja u 60 postotak Úrvalsdeild Pepsideild igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci211.22
51
Šutevi u okvir
5/ 21
0.29
41
Šutevi izvan okvira
16/ 21
0.93
55
Pogodio okvir gola0 puta0.00
64
Stopa pretvorbe udarca14.29%N/A
69
Preciznost udarca23.81%N/A
30
Udarci po postignutom golu7.00N/AN/A

Kyle McLagan uzeo je 21 šuteva u 19 utakmicama do sada u Úrvalsdeild Pepsideild 2026 sezoni. Od 21 hitaca, 5 hitci su bili u metu, a ostali 16 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Kyle McLagan 23.81%. Postižu gol za svaki 7.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.22 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije20.12
59
Očekivane asistencije (xA)2.570.15
53
Ukupno dodavanja64137.32
58
Uspješna dodavanja
478/ 641
27.83
56
Stopa dodavanja74.57%N/A
31
Ključna dodavanja90.52
31
Ubačaji160.93
51
Uspješni Ubačaji
4/ 16
0.23
52
Izvršeni ubačaji25.00%N/A
59
Minuta po asistenciji773 Minuta po asistencijiN/AN/A

Kyle McLagan je asistirao 2 asistencija u 19 utakmicama do sada u Úrvalsdeild Pepsideild 2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Kyle McLagan dodaje loptu otprilike 37.32 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 74.57. također postigne 0.52 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Kyle McLagan xA (očekivane asistencije) je 0.15 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 53 posto igrača u Úrvalsdeild Pepsideild

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling110.64
35
Uspješni driblinzi40.23
31
Stopa uspješnosti driblinga36.36%N/A
31
Izgubljene lopte50.29
73
Ofsajdi00.00
41

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Kyle McLagan još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Kyle McLagan

Kyle McLagan je Obrana koji se pojavio u 19 utakmicama ove sezone u Úrvalsdeild Pepsideild, igrajući ukupno 1546 minuta. Kyle McLagan prima u prosjeku 2.04 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 5%. To znači da je Kyle McLagan zadržao čistu mrežu u 1 utakmicama od 19 u kojima je igrao.

Kyle McLagan je postigao ukupno 3 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 8 u Fram Reykjavik popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 515 minuta

Asistira svakih 773 minuta

Kartoniran svakih 387 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

89 / 245 Igrača

Rang primljenih golova

69 / 100 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

3

1

2

2

1

0

270'

Ukupno 2025

26

2

32

7

6
0

2141'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.05 Golovi

1.44
 Primio

0.24  Rezervacije

2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

2

0

3

1

0

0

166'

Ukupno 2024

20

1

27

5

6
0

1776'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.06 Golovi

1.34
 Primio

0.34  Rezervacije

2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2023

6

1

3

4

1
0

540'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.5
 Primio

0  Rezervacije

2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

5

0

4

3

0

0

406'

Ukupno 2022

27

1

26

8

5
0

1949'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.06 Golovi

1.28
 Primio

0.29  Rezervacije

2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

4

2

5

0

1

0

336'

Ukupno 2021

4

2

5

0

1
0

336'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.54 Golovi

1.34
 Primio

0.27  Rezervacije

2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

8

0

5

3

0

0

720'

27

3

41

6

6

1

2210'

1

0

1

0

0

0

90'

Ukupno 2020

36

3

47

9

6
1

3020'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.63
 Primio

0  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

1

0

0

0

90'

Ukupno 2018/2019

1

0

1

0

0
0

90'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1
 Primio

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.