Ertuğrul Usta Stats

Pozicija : Obrana - Zadnji vezni
Nacionalnost : Turkey
Birthplace : İstanbul - Turkey
Godine (rođendan) : 27 (3 September 1999)
Visina : 185cm
Težina : 80kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2026/2027 i statistika karijere- Ertuğrul Usta

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

7

1

8

2

1

0

630'

2

0

2

1

0

0

180'

Ukupno 2026/2027

9

1

10

3

1
0

810'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

89

2

90

24

14

2

7448'

31

1

25

12

6

1

2635'

14

0

16

5

2

0

1040'

8

0

11

3

0

0

720'

3

0

3

1

0

0

270'

Ukupno 2022/2023

169

3

159

52

26
3

13484'

Iznad je statistika karijere za Ertuğrul Usta. Ertuğrul Usta odigrao je ukupno 169 utakmica, postigao 3 golova i skupio 0 asistencija. Ertuğrul Usta je odigrao najveći broj utakmica na 3. Lig Grupa 1 s 169 nastupima u Turska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u 3. Lig Grupa 3

1.14Primljeni / 90'
8 golovi u 7 ut.
28%Bez gola
2 čistih u 7 ut.
0.14Kartoni na 90
1 Ukupno kartona
-1 Postotak

Ertuğrul Usta Statistika - Detaljno

3. Lig Grupa 3 Statistika za Ertuğrul Usta

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minuta
Odigrane utakmice7N/A
min.63090 minuta po utakmici

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %
Primljeni golovi81.14
Minuta po primljenom golu79 Min'N/A
Bez gola228%

Kao branič, Ertuğrul Usta je primio 8 golova i zadržao 2 golove u 7 utakmicama 3. Lig Grupa 3 2026/2027 sezone. To znači da kada je Ertuğrul Usta na terenu, njihov tim prima gol svake 79 minuti.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minuta
Žuti kartoni1N/A
Crveni kartoni0N/A
Ukupni broj kartona10.14
Minuta po Kartonu630 min' / kartonN/A

Ertuğrul Usta je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 7 utakmicama 3. Lig Grupa 3 2026/2027 sezone.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minuta
Postignuti golovi10.14
Doprinos Golu10.14
Golovi kod kuće00
Golovi u gostima10.33
Minute po golu630 Minute po goluN/A

Ertuğrul Usta postigao je 1 golova u 7 broju utakmica do sada u 3. Lig Grupa 3 2026/2027 sezone. 0 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 1 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Ertuğrul Usta u 90 minuta je 0.14. Štoviše, Ertuğrul Usta ukupni G/A (golovi + asistencije) je 1 za ovu sezonu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minuta
Asistencije00
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/A

Ertuğrul Usta nije postigao nijedan gol tijekom ove 3. Lig Grupa 3 sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minuta
DriblingNije snimljenoN/A
Uspješni driblinziN/AN/A
Stopa uspješnosti driblingaN/AN/A
OfsajdiN/AN/A

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Ertuğrul Usta još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Turska Kup Statistika za Ertuğrul Usta

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice2N/A
-1
min.18090 minuta po utakmici
-1
Utakmice su počele2N/A
-1
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi21
-1
Minuta po primljenom golu90 Min'N/A
-1
Bez gola150%
-1
Uklizavanja00.00
-1
Presječene lopte00.00
-1
Dvoboji na zemlji00.00
-1
Osvojeni dvoboji na zemlji00.00
-1
Osvojeni zračni dvoboji00.00
-1
Prolaznost driblinga00.00
-1
Prekid napada00.00
-1
Blokirani šutevi00.00
-1
Dodjeljeni penali00.00
-1

Kao branič, Ertuğrul Usta je primio 8 golova i zadržao 2 golove u 2 utakmicama 3. Lig Grupa 3 2026/2027 sezone. To znači da kada je Ertuğrul Usta na terenu, njihov tim prima gol svake 90 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Ertuğrul Usta također skuplja oko 0.00 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
-1
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
-1
Kartoni preko 0,500%
-1
Počinjeni prekršaji00.00
-1
Fauliran protiv00.00
-1

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
-1
Doprinos Golu00
-1
Golovi kod kuće00
-1
Golovi u gostima00
-1
Očekivani golovi (xG)0.000.00
-1
Bez penala xG (npxG)0.000.00
-1
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
-1
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
-1
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
-1
Pogodio okvir gola0 puta0.00
-1
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
-1
Preciznost udarca0.00%N/A
-1
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
-1
Očekivane asistencije (xA)0.000.00
-1
Ukupno dodavanja00.00
-1
Uspješna dodavanja
0/ 0
0.00
-1
Stopa dodavanja0.00%N/A
-1
Ključna dodavanja00.00
-1
Ubačaji00.00
-1
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
-1
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
-1
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
-1
Uspješni driblinzi00.00
-1
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
-1
Izgubljene lopte00.00
-1
Ofsajdi00.00
-1

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Ertuğrul Usta

Ertuğrul Usta je Obrana koji se pojavio u 7 utakmicama ove sezone u 3. Lig Grupa 3, igrajući ukupno 630 minuta. Ertuğrul Usta prima u prosjeku 1.14 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 28%. To znači da je Ertuğrul Usta zadržao čistu mrežu u 2 utakmicama od 7 u kojima je igrao.

Ertuğrul Usta je postigao ukupno 1 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 2 u Agri 1970 Spor popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 630 minuta

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

55 / 174 Igrača

Rang primljenih golova

37 / 73 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025/2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

3

0

3

1

0

0

270'

1

0

2

0

0

0

90'

Ukupno 2025/2026

4

0

5

1

0
0

360'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1
 Primio

0  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

2

0

3

1

0

0

180'

Ukupno 2024/2025

26

0

17

8

4
0

1551'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.84
 Primio

0.28  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

24

0

17

10

5

1

2005'

Ukupno 2023/2024

24

0

17

10

5
1

2005'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.76
 Primio

0.27  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

32

0

33

9

5

1

2846'

Ukupno 2022/2023

32

0

33

9

5
1

2846'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.04
 Primio

0.16  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

33

0

22

13

5

1

2855'

1

0

3

0

0

0

90'

Ukupno 2021/2022

34

0

25

13

5
1

2945'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.69
 Primio

0.16  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

24

2

35

2

4

0

1747'

2

0

1

1

0

0

180'

Ukupno 2020/2021

26

2

36

3

4
0

1927'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.1 Golovi

1.8
 Primio

0.21  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

14

0

16

5

2

0

1040'

Ukupno 2019/2020

14

0

16

5

2
0

1040'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.38
 Primio

0.17  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.