
Marcus Antonsson Stats
2026
2025
2023/2024
2022/2023
2022
2021
2020
2019
Više
2018
2016/2017
2016
2015
2014
2013
2011
2010
Iznad je statistika karijere za Marcus Antonsson. Marcus Antonsson odigrao je ukupno 392 utakmica, postigao 123 golova i skupio 8 asistencija. Marcus Antonsson je odigrao najveći broj utakmica na Allsvenskan s 392 nastupima u Švedska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Superettan
Superettan Statistika za Marcus Antonsson
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 6 | N/A | 99 |
| min. | 512 | 85 minuta po utakmici | 65 |
| Utakmice su počele | 6 | N/A | 99 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.18 | 69 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.18 | 56 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 72 |
| Golovi u gostima | 1 | 0.27 | 79 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.65 | 0.11 | 72 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.65 | 0.11 | 75 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 512 Minute po golu | N/A | N/A |
Marcus Antonsson postigao je 1 golova u 6 broju utakmica do sada u Superettan 2026 sezone. 0 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 1 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Marcus Antonsson u 90 minuta je 0.18. Štoviše, Marcus Antonsson ukupni G/A (golovi + asistencije) je 1 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.18 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.11. To stavlja Marcus Antonsson npxG izlaz na 0.65 što ih stavlja u 75 postotak Superettan igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 99 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 99 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 99 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 99 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Marcus Antonsson još nije pucao u sezoni Superettan 2026.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 63 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.00 | 0.00 | 65 |
| Ukupno dodavanja | 0 | 0.00 | 99 |
| Uspješna dodavanja | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Stopa dodavanja | 0.00% | N/A | 99 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 99 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 99 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 99 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Marcus Antonsson nije postigao nijedan gol tijekom ove Superettan sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 99 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 99 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 99 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 99 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 50 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 50 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 50 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 99 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 99 |
Marcus Antonsson nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Superettan sezone.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 12 | 2.11 | 11 |
| Minuta po primljenom golu | 43 Min' | N/A | 11 |
| Bez gola | 2 | 33% | 87 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 99 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 99 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 99 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 99 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 99 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 99 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 72.22% |
| Izvedeni penali | 0 | 18 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 13 |
| Promašeni penali | 0 | 5 |
Marcus Antonsson je dosad u svojoj karijeri izvodio 18 jedanaesteraca. Od njih, Marcus Antonsson postigao je 13 penala dok je promašio 5. Ukupna stopa konverzije kazne za Marcus Antonsson je 72.22%.
Svenska Cupen Statistika za Marcus Antonsson
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 3 | N/A | 0 |
| min. | 270 | 90 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 3 | N/A | 11 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 58 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 48 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 66 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 82 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 64 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 64 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 98 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 98 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 99 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 98 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 98 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 69 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.00 | 0.00 | 84 |
| Ukupno dodavanja | 0 | 0.00 | 96 |
| Uspješna dodavanja | 0/ 0 | 0.00 | 96 |
| Stopa dodavanja | 0.00% | N/A | 96 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 99 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 98 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 98 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 98 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 98 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 98 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 98 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 98 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 50 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 50 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 52 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 98 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 98 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 6 | 2 | 3 |
| Minuta po primljenom golu | 45 Min' | N/A | 11 |
| Bez gola | 0 | 0% | 2 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 99 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 98 |
| Dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 98 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 98 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 98 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 98 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 99 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 72.22% |
| Izvedeni penali | 0 | 18 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 13 |
| Promašeni penali | 0 | 5 |
Marcus Antonsson je Napad koji se pojavio u 6 utakmicama ove sezone u Superettan, igrajući ukupno 512 minuta. Marcus Antonsson zabija u prosjeku 0.18 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 58 od 165 igrača u Superettan koji su odigrali najmanje 3 utakmice .
Postigao je ukupno 1 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 8 u Superettan popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 512 minuta
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.37 Golovi
0.19 Asistencije
0.09 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.26 Golovi
0.16 Asistencije
0 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.38 Golovi
0 Asistencije
0.06 Rezervacije
2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.67 Golovi
0 Asistencije
0.07 Rezervacije
2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.24 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.19 Golovi
0.38 Asistencije
0 Rezervacije
2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.32 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2018 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.65 Golovi
0.24 Asistencije
0 Rezervacije
2016/2017 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.16 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2016 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.88 Golovi
0.09 Asistencije
0.18 Rezervacije
2015 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.49 Golovi
0 Asistencije
0.08 Rezervacije
2014 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.43 Golovi
0 Asistencije
0.07 Rezervacije
2013 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.75 Golovi
0 Asistencije
0.19 Rezervacije
2011 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2010 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije