Dávid Hancko Portrait

Dávid Hancko Stats

Pozicija : Obrana - Zadnji vezni
Nacionalnost : Slovakia
Noga : Lijeva noga
Broj dresa : #17
Godine (rođendan) : 28 (13 December 1997)
Visina : 188cm
Težina : 82kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Više

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2026/2027 i statistika karijere- Dávid Hancko

7.19
Prosječna ocjena u Primera DivisionRang primljenih golova : 11 / 140 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

11

0

6

6

1

0

843'

Ukupno 2026/2027

19

2

12

9

1
0

1463'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

97

10

86

38

9

0

8664'

76

14

77

26

9

0

6559'

45

11

50

13

4

0

3673'

41

0

35

17

3

0

3276'

39

4

68

6

3

0

3451'

22

5

24

6

2

0

1789'

19

1

17

6

2

0

1099'

17

3

10

6

1

0

1350'

11

1

10

4

0

0

968'

6

2

9

1

0

0

540'

5

1

4

3

0

0

440'

5

0

5

2

0

0

281'

Ukupno 2024/2025

426

54

450

140

37
0

35664'

Iznad je statistika karijere za Dávid Hancko. Dávid Hancko odigrao je ukupno 426 utakmica, postigao 54 golova i skupio 7 asistencija. Dávid Hancko je odigrao najveći broj utakmica na Eredivisie s 426 nastupima u Nizozemska . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Primera Division

0.64Primljeni / 90'
6 golovi u 11 ut.
94th Postotak
55%Bez gola
6 čistih u 11 ut.
95th Postotak
0.11Kartoni na 90
1 Ukupno kartona
36th Postotak

Dávid Hancko Statistika - Detaljno

Primera Division Statistika za Dávid Hancko

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice11N/A
97
min.84377 minuta po utakmici
83
Utakmice su počele9N/A
80
Podudara se s pretplatom2N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi60.64
94
Minuta po primljenom golu141 Min'N/A
94
Bez gola655%
95
Uklizavanja131.39
47
Presječene lopte111.17
71
Dvoboji na zemlji525.55
16
Osvojeni dvoboji na zemlji363.84
36
Osvojeni zračni dvoboji131.39
74
Prolaznost driblinga50.53
62
Prekid napada444.70
87
Blokirani šutevi90.96
95
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Dávid Hancko je primio 6 golova i zadržao 6 golove u 11 utakmicama Primera Division 2026/2027 sezone. To znači da kada je Dávid Hancko na terenu, njihov tim prima gol svake 141 minuti. Štoviše, napravili su 1.39 tackles i 1.17 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Dávid Hancko također skuplja oko 4.70 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni1N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona10.11
36
Minuta po Kartonu843 min' / kartonN/A
97
Kartoni preko 0,519%
41
Počinjeni prekršaji30.32
11
Fauliran protiv30.32
17

Dávid Hancko je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 11 utakmicama Primera Division 2026/2027 sezone. Počine 0.32 prekršaja u 90 minuta.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
58
Doprinos Golu20.21
61
Golovi kod kuće00
70
Golovi u gostima00
77
Očekivani golovi (xG)0.620.07
45
Bez penala xG (npxG)0.620.07
46
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Dávid Hancko do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Primera Division 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci121.28
62
Šutevi u okvir
1/ 12
0.11
33
Šutevi izvan okvira
11/ 12
1.17
71
Pogodio okvir gola1 puta0.11
86
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
57
Preciznost udarca8.33%N/A
29
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Dávid Hancko uzeo je 12 šuteva u 11 utakmicama do sada u Primera Division 2026/2027 sezoni. Od 12 hitaca, 1 hitci su bili u metu, a ostali 11 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Dávid Hancko 8.33%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.28 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije20.21
79
Očekivane asistencije (xA)2.670.29
85
Ukupno dodavanja69774.41
95
Uspješna dodavanja
633/ 697
67.58
95
Stopa dodavanja90.82%N/A
82
Ključna dodavanja60.64
47
Ubačaji30.32
35
Uspješni Ubačaji
0/ 3
0.00
47
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
47
Minuta po asistenciji422 Minuta po asistencijiN/AN/A

Dávid Hancko je asistirao 2 asistencija u 11 utakmicama do sada u Primera Division 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Dávid Hancko dodaje loptu otprilike 74.41 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 90.82. također postigne 0.64 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Dávid Hancko xA (očekivane asistencije) je 0.29 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 85 posto igrača u Primera Division

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling70.75
39
Uspješni driblinzi70.75
61
Stopa uspješnosti driblinga100.00%N/A
99
Izgubljene lopte10.11
82
Ofsajdi20.21
74

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala100%
Izvedeni penali08
Zabijeni jedanaesterci08
Promašeni penali00

Dávid Hancko je dosad u svojoj karijeri izvodio 8 jedanaesteraca. Od njih, Dávid Hancko postigao je 8 penala dok je promašio 0. Ukupna stopa konverzije kazne za Dávid Hancko je 100%.

UEFA Liga prvaka Statistika za Dávid Hancko

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice4N/A
2
min.36090 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele4N/A
17
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi51.25
63
Minuta po primljenom golu72 Min'N/A
63
Bez gola125%
39
Uklizavanja61.50
81
Presječene lopte00.00
36
Dvoboji na zemlji184.50
49
Osvojeni dvoboji na zemlji133.25
68
Osvojeni zračni dvoboji71.75
89
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada215.25
97
Blokirani šutevi10.25
72
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Dávid Hancko je primio 6 golova i zadržao 6 golove u 4 utakmicama Primera Division 2026/2027 sezone. To znači da kada je Dávid Hancko na terenu, njihov tim prima gol svake 72 minuti. Štoviše, napravili su 1.50 tackles i 0.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Dávid Hancko također skuplja oko 5.25 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
40
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
40
Kartoni preko 0,500%
42
Počinjeni prekršaji00.00
28
Fauliran protiv00.00
27

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
54
Doprinos Golu00
38
Golovi kod kuće00
65
Golovi u gostima00
73
Očekivani golovi (xG)0.530.13
61
Bez penala xG (npxG)0.530.13
63
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci61.50
79
Šutevi u okvir
2/ 6
0.50
82
Šutevi izvan okvira
4/ 6
1.00
83
Pogodio okvir gola0 puta0.00
88
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
60
Preciznost udarca33.33%N/A
71
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
57
Očekivane asistencije (xA)0.510.13
61
Ukupno dodavanja25563.75
99
Uspješna dodavanja
221/ 255
55.25
98
Stopa dodavanja86.67%N/A
74
Ključna dodavanja10.25
46
Ubačaji00.00
42
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
62
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
62
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling20.50
56
Uspješni driblinzi00.00
42
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
42
Izgubljene lopte20.50
30
Ofsajdi10.25
89

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala100%
Izvedeni penali08
Zabijeni jedanaesterci08
Promašeni penali00

UEFA liga nacija Statistika za Dávid Hancko

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice4N/A
99
min.26065 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele3N/A
28
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute1N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi10.35
83
Minuta po primljenom golu260 Min'N/A
88
Bez gola250%
84
Uklizavanja62.08
79
Presječene lopte20.69
44
Dvoboji na zemlji289.69
74
Osvojeni dvoboji na zemlji144.85
68
Osvojeni zračni dvoboji41.38
72
Prolaznost driblinga31.04
13
Prekid napada51.73
52
Blokirani šutevi00.00
47
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Dávid Hancko je primio 6 golova i zadržao 6 golove u 4 utakmicama Primera Division 2026/2027 sezone. To znači da kada je Dávid Hancko na terenu, njihov tim prima gol svake 260 minuti. Štoviše, napravili su 2.08 tackles i 0.69 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Dávid Hancko također skuplja oko 1.73 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
55
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
55
Kartoni preko 0,500%
56
Počinjeni prekršaji20.69
40
Fauliran protiv10.35
33

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi20.69
94
Doprinos Golu20.69
90
Golovi kod kuće10.56
93
Golovi u gostima10.92
95
Očekivani golovi (xG)1.690.58
92
Bez penala xG (npxG)1.690.58
95
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu130 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci82.77
90
Šutevi u okvir
2/ 8
0.69
82
Šutevi izvan okvira
6/ 8
2.08
95
Pogodio okvir gola0 puta0.00
93
Stopa pretvorbe udarca25.00%N/A
89
Preciznost udarca25.00%N/A
60
Udarci po postignutom golu4.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
77
Očekivane asistencije (xA)0.780.27
83
Ukupno dodavanja22678.23
94
Uspješna dodavanja
209/ 226
72.35
94
Stopa dodavanja92.48%N/A
87
Ključna dodavanja62.08
91
Ubačaji20.69
55
Uspješni Ubačaji
1/ 2
0.35
70
Izvršeni ubačaji50.00%N/A
95
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling41.38
65
Uspješni driblinzi31.04
78
Stopa uspješnosti driblinga75.00%N/A
81
Izgubljene lopte20.69
32
Ofsajdi00.00
75

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala100%
Izvedeni penali08
Zabijeni jedanaesterci08
Promašeni penali00

Statistička analiza Dávid Hancko

Dávid Hancko je Obrana koji se pojavio u 11 utakmicama ove sezone u Primera Division, igrajući ukupno 843 minuta. Dávid Hancko prima u prosjeku 0.64 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 55%. To znači da je Dávid Hancko zadržao čistu mrežu u 6 utakmicama od 11 u kojima je igrao.

Dávid Hancko je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 17 u Club Atletico de Madrid popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Asistira svakih 422 minuta

Kartoniran svakih 843 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 8 / 8 jednaesteraca
Promašeno 0 / 8 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: 100%
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

219 / 325 Igrača

Rang primljenih golova

11 / 140 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025/2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

30

0

29

11

2

0

2433'

13

2

21

1

1

0

1111'

5

1

4

3

0

0

440'

Ukupno 2025/2026

60

4

71

20

3
0

4988'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.07
 Primio

0.07  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

32

3

33

10

5

0

2880'

12

1

26

2

1

0

1080'

2

0

3

0

0

0

180'

Ukupno 2024/2025

59

6

75

17

8
0

5235'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.09 Golovi

1.03
 Primio

0.16  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

34

5

26

17

2

0

3035'

5

1

2

3

0

0

450'

Ukupno 2023/2024

56

7

48

23

3
0

4913'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.15 Golovi

0.77
 Primio

0.06  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

3

0

2

2

0

0

270'

31

2

27

11

2

0

2749'

10

2

12

3

1

0

900'

4

0

5

1

0

0

338'

Ukupno 2022/2023

56

4

50

20

4
0

4839'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.67
 Primio

0  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

30

7

28

9

4

0

2625'

2

1

6

0

0

0

180'

Ukupno 2021/2022

57

11

62

19

7
0

4838'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.24 Golovi

0.96
 Primio

0.14  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

24

5

29

7

1

0

2050'

Ukupno 2020/2021

27

6

31

7

1
0

2196'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.22 Golovi

1.27
 Primio

0.04  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

19

2

18

8

4

0

1614'

4

1

3

1

0

0

360'

Ukupno 2019/2020

33

4

32

11

4
0

2723'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.11 Golovi

1
 Primio

0.22  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

5

0

5

2

0

0

281'

Ukupno 2018/2019

18

0

22

3

1
0

1253'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.6
 Primio

0  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

12

1

15

4

2

0

920'

2

0

2

1

0

0

180'

Ukupno 2017/2018

15

1

18

5

2
0

1190'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.1 Golovi

1.47
 Primio

0.2  Rezervacije

2016/2017 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

3

0

2

0

0

0

152'

13

6

14

4

1

0

961'

Ukupno 2016/2017

16

6

16

4

1
0

1113'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.18
 Primio

0  Rezervacije

2015/2016 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

4

0

0

2

0

0

27'

29

5

34

7

3

0

2522'

Ukupno 2015/2016

33

5

34

9

3
0

2549'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0
 Primio

0  Rezervacije

2014/2015 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

0

1

0

0

10'

Ukupno 2014/2015

1

0

0

1

0
0

10'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0
 Primio

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.