Răzvan Bogdan Paşcalău Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Iznad je statistika karijere za Răzvan Bogdan Paşcalău. Răzvan Bogdan Paşcalău odigrao je ukupno 62 utakmica, postigao 5 golova i skupio 0 asistencija. Răzvan Bogdan Paşcalău je odigrao najveći broj utakmica na Campionato Primavera 1 s 62 nastupima u Italija. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Serija C Grupa C
Serija C Grupa C Statistika za Răzvan Bogdan Paşcalău
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 9 | N/A | 35 |
| min. | 726 | 81 minuta po utakmici | 51 |
| Utakmice su počele | 8 | N/A | 50 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 10 | 1.24 | 52 |
| Minuta po primljenom golu | 73 Min' | N/A | 52 |
| Bez gola | 2 | 22% | 47 |
| Uklizavanja | 5 | 0.62 | 45 |
| Presječene lopte | 10 | 1.24 | 60 |
| Dvoboji na zemlji | 83 | 10.29 | 37 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 51 | 6.32 | 64 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 7 | 0.87 | 39 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 24 | 2.98 | 73 |
| Blokirani šutevi | 5 | 0.62 | 83 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Kao branič, Răzvan Bogdan Paşcalău je primio 10 golova i zadržao 2 golove u 9 utakmicama Serija C Grupa C 2026/2027 sezone. To znači da kada je Răzvan Bogdan Paşcalău na terenu, njihov tim prima gol svake 73 minuti. Štoviše, napravili su 0.62 tackles i 1.24 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Răzvan Bogdan Paşcalău također skuplja oko 2.98 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 2 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 2 | 0.25 | 70 |
| Minuta po Kartonu | 363 min' / karton | N/A | 61 |
| Kartoni preko 0,5 | 2 | 22% | 79 |
| Počinjeni prekršaji | 10 | 1.24 | 51 |
| Fauliran protiv | 15 | 1.86 | 79 |
Răzvan Bogdan Paşcalău je do sada dobio 2 žute kartone i 0 crvene kartone u 9 utakmicama Serija C Grupa C 2026/2027 sezone. Počine 1.24 prekršaja u 90 minuta.
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.12 | 63 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.12 | 51 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 65 |
| Golovi u gostima | 1 | 0.28 | 84 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.99 | 0.12 | 54 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.99 | 0.12 | 55 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 726 Minute po golu | N/A | N/A |
Răzvan Bogdan Paşcalău postigao je 1 golova u 9 broju utakmica do sada u Serija C Grupa C 2026/2027 sezone. 0 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 1 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Răzvan Bogdan Paşcalău u 90 minuta je 0.12. Štoviše, Răzvan Bogdan Paşcalău ukupni G/A (golovi + asistencije) je 1 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.12 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.12. To stavlja Răzvan Bogdan Paşcalău npxG izlaz na 0.99 što ih stavlja u 55 postotak Serija C Grupa C igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 5 | 0.62 | 36 |
| Šutevi u okvir | 2/ 5 | 0.25 | 49 |
| Šutevi izvan okvira | 3/ 5 | 0.37 | 34 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 86 |
| Stopa pretvorbe udarca | 20.00% | N/A | 82 |
| Preciznost udarca | 40.00% | N/A | 69 |
| Udarci po postignutom golu | 5.00 | N/A | N/A |
Răzvan Bogdan Paşcalău uzeo je 5 šuteva u 9 utakmicama do sada u Serija C Grupa C 2026/2027 sezoni. Od 5 hitaca, 2 hitci su bili u metu, a ostali 3 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Răzvan Bogdan Paşcalău 40.00%. Postižu gol za svaki 5.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.62 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 67 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.40 | 0.05 | 14 |
| Ukupno dodavanja | 218 | 27.02 | 31 |
| Uspješna dodavanja | 155/ 218 | 19.21 | 29 |
| Stopa dodavanja | 71.10% | N/A | 15 |
| Ključna dodavanja | 1 | 0.12 | 16 |
| Ubačaji | 3 | 0.37 | 31 |
| Uspješni Ubačaji | 2/ 3 | 0.25 | 50 |
| Izvršeni ubačaji | 66.67% | N/A | 94 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Răzvan Bogdan Paşcalău nije postigao nijedan gol tijekom ove Serija C Grupa C sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 14 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 19 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 19 |
| Izgubljene lopte | 2 | 0.25 | 68 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 54 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Răzvan Bogdan Paşcalău još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
UEFA U21 Championship Qualification Statistika za Răzvan Bogdan Paşcalău
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 4 | N/A | 0 |
| min. | 360 | 90 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 4 | N/A | 9 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 9 | 2.25 | 16 |
| Minuta po primljenom golu | 40 Min' | N/A | 19 |
| Bez gola | 2 | 50% | 71 |
| Uklizavanja | 3 | 0.75 | 79 |
| Presječene lopte | 5 | 1.25 | 98 |
| Dvoboji na zemlji | 7 | 1.75 | 60 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 5 | 1.25 | 71 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 0.25 | 74 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 5 | 1.25 | 87 |
| Blokirani šutevi | 2 | 0.50 | 96 |
| Dodjeljeni penali | 1 | 0.25 | 0 |
Kao branič, Răzvan Bogdan Paşcalău je primio 10 golova i zadržao 2 golove u 4 utakmicama Serija C Grupa C 2026/2027 sezone. To znači da kada je Răzvan Bogdan Paşcalău na terenu, njihov tim prima gol svake 40 minuti. Štoviše, napravili su 0.75 tackles i 1.25 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Răzvan Bogdan Paşcalău također skuplja oko 1.25 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.25 | 71 |
| Minuta po Kartonu | 360 min' / karton | N/A | 63 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 25% | 80 |
| Počinjeni prekršaji | 1 | 0.25 | 68 |
| Fauliran protiv | 1 | 0.25 | 68 |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 59 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 43 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 75 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 72 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.08 | 0.02 | 50 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.08 | 0.02 | 51 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 58 |
| Šutevi u okvir | 1/ 0 | 0.25 | 87 |
| Šutevi izvan okvira | -1/ 0 | -0.25 | 0 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 96 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 77 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 74 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 62 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.10 | 0.03 | 52 |
| Ukupno dodavanja | 45 | 11.25 | 76 |
| Uspješna dodavanja | 40/ 45 | 10.00 | 77 |
| Stopa dodavanja | 88.89% | N/A | 87 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 62 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 67 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 82 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 82 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 58 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 69 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 69 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 89 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Coppa Italia Serie C Statistika za Răzvan Bogdan Paşcalău
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 90 | 90 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 16 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 1 | 1 | 32 |
| Minuta po primljenom golu | 90 Min' | N/A | 47 |
| Bez gola | 0 | 0% | 18 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 62 |
| Presječene lopte | 1 | 0.50 | 28 |
| Dvoboji na zemlji | 16 | 8.00 | 23 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 9 | 4.50 | 31 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 23 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 4 | 2.00 | 65 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 56 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Kao branič, Răzvan Bogdan Paşcalău je primio 10 golova i zadržao 2 golove u 1 utakmicama Serija C Grupa C 2026/2027 sezone. To znači da kada je Răzvan Bogdan Paşcalău na terenu, njihov tim prima gol svake 90 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.50 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Răzvan Bogdan Paşcalău također skuplja oko 2.00 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 68 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 68 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 73 |
| Počinjeni prekršaji | 4 | 2.00 | 88 |
| Fauliran protiv | 4 | 2.00 | 94 |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 68 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 66 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 82 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 82 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.05 | 0.03 | 57 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.05 | 0.03 | 57 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 1 | 0.50 | 58 |
| Šutevi u okvir | 0/ 1 | 0.00 | 62 |
| Šutevi izvan okvira | 1/ 1 | 0.50 | 74 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 98 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 84 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 63 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 97 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.05 | 0.03 | 11 |
| Ukupno dodavanja | 26 | 13.00 | 8 |
| Uspješna dodavanja | 22/ 26 | 11.00 | 8 |
| Stopa dodavanja | 84.62% | N/A | 54 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 51 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 42 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 71 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 71 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 36 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 50 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 50 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 81 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Răzvan Bogdan Paşcalău je Obrana koji se pojavio u 9 utakmicama ove sezone u Serija C Grupa C, igrajući ukupno 726 minuta. Răzvan Bogdan Paşcalău prima u prosjeku 1.24 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 22%. To znači da je Răzvan Bogdan Paşcalău zadržao čistu mrežu u 2 utakmicama od 9 u kojima je igrao.
Răzvan Bogdan Paşcalău je postigao ukupno 1 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 3 u Cosenza Calcio popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 726 minuta
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang primljenih golova
2025/2026 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
0
Primio
0 Rezervacije
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
0
Primio
0 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.24 Golovi
1.89
Primio
0.24 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
0
Primio
0 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.16
Primio
0.36 Rezervacije