Rissei Taniguchi Stats

Pozicija : Golman - Golman
Nacionalnost : Japan
Birthplace : Japan - Japan
Broj dresa : #39
Godine (rođendan) : 23 (7 June 2003)
Visina : 194cm
Težina : 80kg

2026/2027

2026

2025

2026/2027 i statistika karijere- Rissei Taniguchi

6.23
Prosječna ocjena u J3 ligaRang primljenih golova : -1 / 358 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

2

0

7

0

0

0

180'

1

0

0

1

0

0

90'

Ukupno 2026/2027

3

0

7

1

0
0

270'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

2

0

7

0

0

0

180'

2

0

0

2

1

0

180'

Ukupno 2026/2027

5

0

7

2

1
0

450'

Iznad je statistika karijere za Rissei Taniguchi. Rissei Taniguchi odigrao je ukupno 5 utakmica, postigao 0 golova i skupio 0 asistencija. Rissei Taniguchi je odigrao najveći broj utakmica na J3 liga s 5 nastupima u Japan. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u J3 liga

53%Postotak obrana
8 Obrane / 15 Udarci
9 Postotak
3.50Primljeni / 90'
7 golovi u 2 ut.
0 Postotak
0%Bez gola
0 čistih u 2 ut.
3rd Postotak

Rissei Taniguchi Statistika - Detaljno

J3 liga Statistika za Rissei Taniguchi

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice2N/A
0
min.18090 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele2N/A
2
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Golmanska statistika

ObraneUkupnoZa 90 ili %Postotak
Suočeni udarci157.50
99
Obrane84.00
95
Postotak obrana8 Obrane / 15 Udarci53.33%
9
Udaranje00.00
0

Kao vratar, Rissei Taniguchi je primio 7 golova i zadržao 0 čiste mreže u 2 utakmicama u J3 liga 2026/2027 sezoni. To znači da kada je Rissei Taniguchi na golu, njegova momčad je primila gol svakih 26 minuta. Statistika Rissei Taniguchi's po 90 minuta primljenih golova je 3.5.

Što se tiče golmana, obranili su 8 od 15 udaraca - što znači da je Rissei Taniguchi postotak obrana 53.33%.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi73.5
0
Minuta po primljenom golu26 Min'N/A
1
Bez gola00%
3
Uklizavanja00.00
49
Presječene lopte00.00
2
Dvoboji na zemlji00.00
0
Osvojeni dvoboji na zemlji00.00
0
Osvojeni zračni dvoboji00.00
4
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada00.00
5
Blokirani šutevi00.00
24
Dodjeljeni penali00.00
99

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
43
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
43
Kartoni preko 0,500%
44
Počinjeni prekršaji00.00
7
Fauliran protiv00.00
2

Rissei Taniguchi nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove J3 liga sezone.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
49
Doprinos Golu00
30
Golovi kod kuće00
65
Golovi u gostima00
68
Očekivani golovi (xG)0.000.00
9
Bez penala xG (npxG)0.000.00
9
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Rissei Taniguchi do sada nije postigao nijedan gol u sezoni J3 liga 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
8
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
18
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
11
Pogodio okvir gola0 puta0.00
82
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
47
Preciznost udarca0.00%N/A
18
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Rissei Taniguchi još nije pucao u sezoni J3 liga 2026/2027.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
54
Očekivane asistencije (xA)0.220.11
45
Ukupno dodavanja8542.50
67
Uspješna dodavanja
71/ 85
35.50
71
Stopa dodavanja83.53%N/A
78
Ključna dodavanja10.50
41
Ubačaji00.00
11
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
22
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
22
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Rissei Taniguchi nije postigao nijedan gol tijekom ove J3 liga sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
14
Uspješni driblinzi00.00
19
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
19
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
55

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Rissei Taniguchi još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

J-League Cup Statistika za Rissei Taniguchi

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice1N/A
0
min.9090 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele1N/A
1
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Golmanska statistika

ObraneUkupnoZa 90 ili %Postotak
Suočeni udarci22.00
79
Obrane22.00
14
Postotak obrana2 Obrane / 2 Udarci100.00%
99
Udaranje00.00
0

Kao vratar, Rissei Taniguchi je primio 7 golova i zadržao 0 čiste mreže u 1 utakmicama u J3 liga 2026/2027 sezoni. To znači da kada je Rissei Taniguchi na golu, njegova momčad je primila gol svakih 0 minuta. Statistika Rissei Taniguchi's po 90 minuta primljenih golova je 3.5.

Što se tiče golmana, obranili su 2 od 2 udaraca - što znači da je Rissei Taniguchi postotak obrana 100.00%.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi00
99
Minuta po primljenom golu0 Min'N/A
9
Bez gola1100%
99
Uklizavanja00.00
72
Presječene lopte22.00
72
Dvoboji na zemlji00.00
5
Osvojeni dvoboji na zemlji00.00
5
Osvojeni zračni dvoboji00.00
14
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada00.00
10
Blokirani šutevi00.00
43
Dodjeljeni penali00.00
99

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
76
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
76
Kartoni preko 0,500%
69
Počinjeni prekršaji00.00
27
Fauliran protiv00.00
20

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
66
Doprinos Golu00
59
Golovi kod kuće00
86
Golovi u gostima00
76
Očekivani golovi (xG)0.000.00
26
Bez penala xG (npxG)0.000.00
26
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
27
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
53
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
36
Pogodio okvir gola0 puta0.00
96
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
72
Preciznost udarca0.00%N/A
54
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
81
Očekivane asistencije (xA)0.040.04
11
Ukupno dodavanja2828.00
28
Uspješna dodavanja
21/ 28
21.00
30
Stopa dodavanja75.00%N/A
31
Ključna dodavanja00.00
36
Ubačaji00.00
28
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
56
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
56
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
43
Uspješni driblinzi00.00
59
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
59
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
78

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Rissei Taniguchi

Rissei Taniguchi je Golman koji se pojavio u 2 utakmicama ove sezone u J3 liga, igrajući ukupno 180 minuta. Rissei Taniguchi prima u prosjeku 3.5 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 0%. To znači da je Rissei Taniguchi zadržao čistu mrežu u 0 utakmicama od 2 u kojima je igrao.

Rissei Taniguchi je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 21 u Giravanz Kitakyushu popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

N/A / 358 Igrača

Rang primljenih golova

N/A / 143 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2026

1

0

0

0

0
0

90'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0
 Primio

0  Rezervacije

2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

0

1

1

0

90'

Ukupno 2025

1

0

0

1

1
0

90'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0
 Primio

1  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.